GVVVG
Gençlerbirliği

Gençlerbirliği - GalatasarayStatistieken, H2H & xG

WWWVW
Galatasaray
⚔️

Head to Head

15 wedstrijden
Gençlerbirliği
(13%)
15
Wedstrijden
Galatasaray
(67%)
13%
20%
67%
2 Winsten
3 Gelijke Spelen
(20%)
10 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Gençlerbirliği en Galatasaray laten zien dat Gençlerbirliği in de afgelopen 15 ontmoetingen 2 keer heeft gewonnen, Galatasaray 10 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. Gençlerbirliği scoorde 12 doelpunten en Galatasaray 32.
2.93
Avg Goals
47%
BTTS
73%
Over 1.5
47%
Over 2.5
33%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Gençlerbirliği Statistiek Galatasaray
1 ⚽ Doelpunten 2.29
2.14 🥅 Tegengoals 1.57
1.25 ⚡ xG 2.36
11.9 🔫 Schoten 23
3.6 🎯 Schoten op doel 8.1
4.7 🚩 Corners 7.1
57% 🤝 BTTS 57%
71% 📊 Over 2.5 % 86%
14% 🧤 Clean sheet % 29%
14% 🧤 Gescoord in beide helften 56%
44% ⚽ Balbezit 59%
12.4 🟨 Overtredingen 12.3

Gençlerbirliği

7 gespeeld · 8 pts · #14
VormResultatenPPG
Totaal GVVVG 0.40
Thuis WGVG 1.25
Uit WVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %29%25%33%
Gem. goals3.1433.33
Voor11.50.33
Tegen2.141.53
BTTS57%100%0%
De '0'14%0%33%
Niet gescoord29%0%67%
xG1.251.381.08
xG tegen2.061.92.27

Galatasaray

7 gespeeld · 16 pts · #1
VormResultatenPPG
Totaal WWWVW 2.40
Thuis GWWW 2.50
Uit WWV 2.00
TotaalThuisUit
Winst %71%75%67%
Gem. goals3.863.54.33
Voor2.292.252.33
Tegen1.571.252
BTTS57%75%33%
De '0'29%25%33%
Niet gescoord14%0%33%
xG2.363.121.35
xG tegen1.050.961.17
🔮

Voorspellingen voor Gençlerbirliği – Galatasaray

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Gençlerbirliği wint
FT Resultaat
32%3.096.50+110.52Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
27%3.655.25+44.00Ja
Galatasaray wint
FT Resultaat
40%2.491.39-44.14Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
60%1.671.10-34.20Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
68%1.481.08-26.98Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.081.02-5.28Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
78%1.281.13-11.39Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
54%1.871.43-23.42Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
31%3.202.29-28.39Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
16%6.433.90-39.32Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
7%14.0117.00+21.38Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
22%4.635.50+18.69Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
46%2.152.46+14.27Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
69%1.451.62+11.34Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
84%1.181.25+5.55Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
58%1.721.66-3.48Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
42%2.392.09-12.52Nee
BTTS & Winst Gençlerbirliği
Combinatie
17%5.8310.50+79.97Ja
BTTS & Winst Galatasaray
Combinatie
21%4.832.61-45.95Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.561%1.631.20-26.32Nee
Corners Over 8.548%2.101.40-33.22Nee
Corners Over 9.535%2.881.73-39.97Nee
Corners Over 10.524%4.222.14-49.28Nee
Corners Over 11.515%6.622.83-57.27Nee
Corners Under 7.539%2.593.35+29.31Ja
Corners Under 8.552%1.912.58+34.93Ja
Corners Under 9.565%1.532.05+33.86Ja
Corners Under 10.576%1.311.68+28.18Ja
Corners Under 11.585%1.181.33+12.92Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Gençlerbirliği Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.47––Nee
Galatasaray Clean Sheet
Clean Sheet
27%3.76––Nee
Gençlerbirliği scoort eerst
Eerste Goal
44%2.273.13+38.03Ja
Galatasaray scoort eerst
Eerste Goal
50%2.001.35-32.63Nee
Gençlerbirliği wint nil
Win to Nil
15%6.5615.00+128.76Ja
Galatasaray wint nil
Win to Nil
19%5.142.70-47.43Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Galatasaray
Advies: Combo Double chance : draw or Galatasaray and +1.5 goals
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
2.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.25
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.25
XG (THUIS/UIT)
2.36
1.86
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
8.1
14%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsGençlerbirliğiGalatasarayGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 86% 86% 86%
Over 2.5 71% 86% 78.5%
Over 3.5 43% 86% 64.5%
Over 4.5 14% 29% 21.5%
BTTS 57% 57% 57%
BTTS & Win 17.1% 20.7% 18.9%
BTTS & Draw 28% 14% 21%
BTTS & Over 2.5 45.2% 45.2% 45.2%
BTTS No & Over 2.5 28% 28% 28%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.25
W G V G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Galatasaray is 83% beter in PPG
Vorm – Uit
2
W W V

Gençlerbirliği

Gençlerbirliği 2 - 2 Amed
Gençlerbirliği 1 - 2 Kasımpaşa
Gençlerbirliği 1 - 1 BB Erzurumspor
Gençlerbirliği 2 - 1 Fenerbahçe

Galatasaray

Trabzonspor 4 - 0 Galatasaray
İstanbul Başakşehir 2 - 3 Galatasaray
BB Erzurumspor 0 - 4 Galatasaray
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Gençlerbirliği
A
Adama Traore
xG 1.45 Goals 1 -0.45
Franco Daryl Tongya Heubang
xG 1.35 Goals 1 -0.35
Sekou Koita
xG 1.29 Goals 1 -0.29

xG vs Goals

Galatasaray
Victor Osimhen
xG 6.80 Goals 6 -0.80
Gabriel Davi Gomes Sara
xG 2.61 Goals 2 -0.61
Abdülkerim Bardakcı
xG 1.94 Goals 2 +0.06
⚽

Gaat Gençlerbirliği scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Gençlerbirliği scoort.
33%
clean sheet uit
⚽

Gaat Galatasaray scoren?

14%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Galatasaray scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1 Doelpunten / Wedstrijd
2.29 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Gençlerbirliği Galatasaray
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 86% 86%
Over 2.5 71% 86%
Over 3.5 43% 86%
Over 4.5 14% 29%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.14 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.57 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Gençlerbirliği Galatasaray
Over 0.5 86% 71%
Over 1.5 56% 56%
Over 2.5 28% 14%
Over 3.5 28% 14%
Over 4.5 7% 2%
Clean Sheets 14% 29%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Gençlerbirliği

Goals per 15 min

Galatasaray

Keeper

Gençlerbirliği
İ. Eğribayat
İ. Eğribayat
2.14
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Galatasaray
U. Çakır
U. Çakır
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Gençlerbirliği Galatasaray Gemiddeld
Over 6 100% 33% 67%
Over 7 100% 33% 67%
Over 8 75% 33% 54%
Over 9 50% 33% 42%
Over 10 50% 33% 42%
Over 11 50% 0% 25%
Over 12 50% 0% 25%
Over 13 25% 0% 13%
Over 14 25% 0% 13%
Verwacht totaal: 4.71 + 7.14 = 11.9
🚩

Hoekschoppen analyse

Gençlerbirliği
Overall4.71
Thuis4.5
Uit5
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
Galatasaray
Overall7.14
Thuis9.5
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen Gençlerbirliği

  • C. NiasseSpierblessure
  • K. RodriguesSpierblessure
  • A. TraoreTwijfelachtig: Spierblessure
🚑

Blessures & schorsingen Galatasaray

  • W. SingoBovenbeenblessure
  • L. TorreiraRode kaart (geschorst)
⭐

Topscorer – Gençlerbirliği

A. Traoré
A. Traoré
1
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
⭐

Topscorer – Galatasaray

V. Osimhen
V. Osimhen
6
Doelpunten
3
Assists
6
Schoten/W
3.4
SoD/W

Topscorers

Gençlerbirliği
A. Traoré 1
S. Koïta 1
Thalisson Kelven 1
O. Ülgün 1
F. Tongya 1
Rafael Luís 1
Ousmane Diabate 1

Topscorers

Galatasaray
V. Osimhen 6
A. Bardakcı 2
Gabriel Sara 2
D. Sánchez 1
Y. Akgün 1
L. Torreira 1
M. Lemina 1
R. Sallai 1

Assists

Gençlerbirliği
S. Koïta 1
D. Goutas 1
O. Ülgün 1
A. Dursun 1
Tiago Gouveia 1
Ousmane Diabate 1

Assists

Galatasaray
V. Osimhen 3
L. Torreira 2
Gabriel Sara 2
A. Batrakov 2
I. Jakobs 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Gençlerbirliği Galatasaray Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 11.86 23.00 17.43
Schotconversie 8% 10% 9%
Schoten op doel per wedstrijd 3.57 8.14 5.86
Schoten naast per wedstrijd 8.29 14.86 11.58
Schoten per goal 11.86 10.06 10.96
Meer dan 10,5 schoten 56% 86% 71%
Meer dan 11,5 schoten 43% 86% 65%
Meer dan 12,5 schoten 43% 86% 65%
Meer dan 13,5 schoten 43% 56% 50%
Meer dan 14,5 schoten 28% 56% 42%
Meer dan 15,5 schoten 14% 56% 35%
Schoten op doel 3,5+ 56% 86% 71%
Schoten op doel 4,5+ 43% 71% 57%
Schoten op doel 5,5+ 14% 71% 43%
Schoten op doel 6,5+ 0% 56% 28%
🔫

Schoten per speler

Gençlerbirliği

Speler Sch/W SoD/W W
A. Traoré 2 2 1
Tiago Gouveia 1.5 0.7 6
Pedro Mendes 1.3 0.3 4
A. Traoré 1.2 0.8 6
S. Koïta 1.2 0.3 6
Ousmane Diabate 1.1 0.4 7
F. Tongya 0.9 0.6 7
O. Ülgün 0.8 0.3 6

Galatasaray

Speler Sch/W SoD/W W
V. Osimhen 6 3.4 5
Rafael Leão 2 0.8 4
Gabriel Sara 2 0.9 7
D. Gül 1.8 0.8 4
Y. Akgün 1.6 0.6 7
R. Sallai 1.5 0.5 6
B. Yılmaz 1.3 0.3 7
L. Sané 1.1 0.6 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
11.9
23
Gençlerbirliği Galatasaray
Schoten op doel
3.6
8.1
Gençlerbirliği Galatasaray
📋

Onderlinge resultaten Gençlerbirliği - Galatasaray

DatumUitslagBTTSGoals
22/04/2026 Galatasaray - Gençlerbirliği 0-2 ✗ 2
18/04/2026 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-2 ✓ 3
22/11/2025 Galatasaray - Gençlerbirliği 3-2 ✓ 5
02/05/2021 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2 ✗ 2
09/01/2021 Galatasaray - Gençlerbirliği 6-0 ✗ 6
01/03/2020 Galatasaray - Gençlerbirliği 3-0 ✗ 3
05/10/2019 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-0 ✗ 0
09/04/2018 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-0 ✗ 1
03/11/2017 Galatasaray - Gençlerbirliği 5-1 ✓ 6
11/03/2017 Galatasaray - Gençlerbirliği 3-2 ✓ 5
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Galatasaray75111611+516
2Beşiktaş7502168+815
3Amed Sportif Faaliyetler Kulübü7421179+814
4Fenerbahçe7412196+1313
5Trabzonspor7412165+1113
6Alanyaspor733186+212
7Kocaelispor740386+212
8Çorum Belediye Spor Kulübü73131612+410
9Kasimpasa724188010
10Rizespor731379-210
11Başakşehir72231011-18
12Gaziantep FK7223710-38
13BB Erzurumspor7223311-88
14Gençlerbirliği7223715-88
15Göztepe7133151506
16Konyaspor712448-45
17Samsunspor7115615-94
18Eyüpspor7106220-183