WWWWV
FC Barcelona
FC Barcelona - Real BetisStatistieken, H2H & xG
WGWGW
Real Betis
Head to Head
31 wedstrijden4.58
Avg Goals
77%
BTTS
97%
Over 1.5
84%
Over 2.5
74%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Barcelona | Statistiek | Real Betis |
|---|---|---|
| 2.53 | ⚽ Doelpunten | 1.56 |
| 0.89 | 🥅 Tegengoals | 1.22 |
| 2.08 | ⚡ xG | 1.56 |
| 18.5 | 🔫 Schoten | 14.3 |
| 6.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 6.9 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 56% | 🤝 BTTS | 67% |
| 72% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 42% | 🧤 Clean sheet % | 28% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 69% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 9.6 | 🟨 Overtredingen | 10.7 |
FC Barcelona
36 gespeeld · 91 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWWWV | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 83% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 3.42 | 3.5 | 3.34 |
| Voor | 2.53 | 3 | 2.06 |
| Tegen | 0.89 | 0.5 | 1.28 |
| BTTS | 56% | 44% | 67% |
| De '0' | 42% | 56% | 28% |
| Niet gescoord | 3% | 0% | 6% |
| xG | 2.08 | 2.11 | 2.06 |
| xG tegen | 1.03 | 0.87 | 1.2 |
Real Betis
36 gespeeld · 57 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGW | 2.20 |
| Thuis | GGGWW | 1.80 |
| Uit | VVGWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 50% | 28% |
| Gem. goals | 2.78 | 2.78 | 2.77 |
| Voor | 1.56 | 1.78 | 1.33 |
| Tegen | 1.22 | 1 | 1.44 |
| BTTS | 67% | 56% | 78% |
| De '0' | 28% | 39% | 17% |
| Niet gescoord | 11% | 11% | 11% |
| xG | 1.56 | 1.71 | 1.41 |
| xG tegen | 1.43 | 1.34 | 1.51 |
Voorspellingen voor FC Barcelona – Real Betis
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona wint FT Resultaat | 53% | 1.90 | 1.31 | -31.09 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.33 | 6.35 | +46.77 | Ja |
| Real Betis wint FT Resultaat | 24% | 4.12 | 9.00 | +118.57 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.32 | 1.15 | -12.93 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 47% | 2.11 | 2.90 | +37.46 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.24 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.08 | -6.67 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.30 | -13.76 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.25 | 1.83 | -18.53 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.86 | 2.72 | -29.58 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.81 | 26.00 | +9.20 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.36 | 7.00 | -4.94 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.97 | 3.25 | +9.39 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.80 | 1.95 | +8.19 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.40 | +3.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.52 | 1.50 | -1.37 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.92 | 2.38 | -18.50 | Nee |
| BTTS & Winst FC Barcelona Combinatie | 31% | 3.21 | 2.27 | -29.27 | Nee |
| BTTS & Winst Real Betis Combinatie | 16% | 6.38 | 9.94 | +55.86 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 89% | 1.12 | 1.12 | -0.10 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 82% | 1.22 | 1.24 | +1.31 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 72% | 1.39 | 1.41 | +1.66 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 61% | 1.64 | 1.65 | +0.49 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 49% | 2.03 | 2.00 | -1.60 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 11% | 9.26 | 5.10 | -44.92 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 18% | 5.46 | 3.55 | -35.04 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 28% | 3.58 | 2.65 | -26.07 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 39% | 2.56 | 2.08 | -18.67 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 51% | 1.97 | 1.70 | -13.64 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.90 | 2.50 | -35.89 | Nee |
| Real Betis Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.81 | 10.00 | +28.04 | Ja |
| FC Barcelona scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.35 | -21.43 | Nee |
| Real Betis scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.60 | 3.14 | +20.89 | Ja |
| FC Barcelona wint nil Win to Nil | 21% | 4.66 | 3.10 | -33.53 | Nee |
| Real Betis wint nil Win to Nil | 9% | 11.63 | 15.00 | +29.03 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Barcelona
Advies: Double chance : Barcelona or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.20
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
2.08
XG (THUIS/UIT)
1.56
0.86
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
6.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
56%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
78%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Barcelona | Real Betis | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 72% | 50% | 61% |
| Over 3.5 | 39% | 25% | 32% |
| Over 4.5 | 22% | 8% | 15% |
| BTTS | 56% | 67% | 61.5% |
| BTTS & Win | 31.2% | 15.7% | 23.5% |
| BTTS & Draw | 3% | 36% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 55.7% | 55.7% | 55.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 19% | 8% | 13.5% |
Trends
- FC Barcelona pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2.4 per wedstrijd; BTTS viel maar in 1 van die wedstrijden en ze maakten 7 goals.
- FC Barcelona verkeert in topvorm in eigen huis met 18 opeenvolgende thuiszeges.
- FC Barcelona zal erop vertrouwen vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- FC Barcelona scoorde in de laatste 18 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- FC Barcelona hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 15 clean sheets.
- FC Barcelona wil tegen Real Betis het momentum vasthouden met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels: 4 keer winst en 0 keer gelijk.
Trends
- Real Betis pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals voor Real Betis.
- Real Betis voelt zich buitenshuis prima en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Real Betis zit in de lift met 7 duels op rij zonder nederlaag en 3 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- Bij Real Betis vallen de goals de laatste tijd makkelijk: in de laatste 6 duels vielen er telkens 2 goals of meer.
- Real Betis is in de laatste 5 duels richting dit treffen met FC Barcelona ongeslagen (3 winst, 2 gelijk) en maakte daarin 11 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Real Betis scoorden beide teams in 4 duels, en dit seizoen viel BTTS in 24 wedstrijden (67% van alle duels) met Real Betis.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
1
V
V
G
W
G
FC Barcelona
FC Barcelona
2 - 0
Real Madrid
FC Barcelona
1 - 0
Celta de Vigo
FC Barcelona
4 - 1
Espanyol
FC Barcelona
1 - 0
Rayo Vallecano
FC Barcelona
5 - 2
Sevilla
Real Betis
Real Sociedad
2 - 2
Real Betis
Girona
2 - 3
Real Betis
Osasuna
1 - 1
Real Betis
Athletic Bilbao
2 - 1
Real Betis
Getafe
2 - 0
Real Betis
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Lamine Yamal
xG 18.22
Goals 16
-2.22
Ferrán Torres
xG 15.35
Goals 16
+0.65
Robert Lewandowski
xG 12.82
Goals 13
+0.18
xG vs Goals
Cucho Hernández
xG 12.44
Goals 11
-1.44
A
Antony Matheus
xG 11.07
Goals 8
-3.07
Abde Ezzalzouli
xG 10.86
Goals 9
-1.86
Gaat FC Barcelona scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Barcelona scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Real Betis scoren?
56%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Betis scoort.
89%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Barcelona | Real Betis |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 72% | 50% |
| Over 3.5 | 39% | 25% |
| Over 4.5 | 22% | 8% |
| Niet gescoord | 0% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Barcelona | Real Betis |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 57% | 72% |
| Over 1.5 | 22% | 33% |
| Over 2.5 | 6% | 6% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 42% | 28% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Joan García
0.69
Tg/Wedstrijd
20
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Álvaro Vallés
1.22
Tg/Wedstrijd
33
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Barcelona | Real Betis | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 89% | 89% | 89% |
| Over 7 | 83% | 78% | 81% |
| Over 8 | 78% | 78% | 78% |
| Over 9 | 56% | 67% | 62% |
| Over 10 | 56% | 44% | 50% |
| Over 11 | 50% | 22% | 36% |
| Over 12 | 33% | 22% | 28% |
| Over 13 | 28% | 17% | 23% |
| Over 14 | 28% | 11% | 20% |
Verwacht totaal: 6.89 + 4.53 = 11.4
Hoekschoppen analyse
FC Barcelona
| Overall | 6.89 |
| Thuis | 7.17 |
| Uit | 6.61 |
Verwacht totaal
11.4
hoekschoppen
Real Betis
| Overall | 4.53 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 4.39 |
Blessures & schorsingen FC Barcelona
Lamine YamalBovenbeenblessure
F. de JongTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
Blessures & schorsingen Real Betis
M. BartraHeel Blessure
Cucho HernandezGeschorst (gele kaarten)
D. LlorenteGeschorst (gele kaarten)
A. OrtizHamstringblessure
A. RuibalKnieblessure
S. AltimiraTwijfelachtig: Kuitblessure
Topscorer – FC Barcelona
Lamine Yamal
16
Doelpunten
11
Assists
3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Real Betis
C. Hernández
11
Doelpunten
3
Assists
2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Barcelona | Real Betis | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.50 | 14.31 | 16.41 |
| Schotconversie | 14% | 11% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.78 | 4.81 | 5.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.72 | 9.50 | 10.61 |
| Schoten per goal | 7.32 | 9.20 | 8.26 |
| Meer dan 10,5 schoten | 89% | 75% | 82% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 72% | 81% |
| Meer dan 12,5 schoten | 86% | 64% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 78% | 57% | 68% |
| Meer dan 14,5 schoten | 78% | 47% | 63% |
| Meer dan 15,5 schoten | 67% | 39% | 53% |
| Schoten op doel 3,5+ | 89% | 69% | 79% |
| Schoten op doel 4,5+ | 78% | 56% | 67% |
| Schoten op doel 5,5+ | 72% | 39% | 56% |
| Schoten op doel 6,5+ | 61% | 17% | 39% |
Schoten per speler
FC Barcelona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lamine Yamal | 3 | 1.3 | 28 |
| Raphinha | 2.1 | 1 | 21 |
| Fermín | 1.8 | 0.8 | 29 |
| Ferran Torres | 1.8 | 1.1 | 32 |
| Dani Olmo | 1.6 | 0.7 | 31 |
| R. Lewandowski | 1.6 | 1 | 29 |
| M. Rashford | 1.6 | 0.9 | 31 |
| R. Bardghji | 0.9 | 0.6 | 20 |
Real Betis
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Antony | 2.1 | 1.1 | 30 |
| C. Hernández | 2 | 0.8 | 31 |
| A. Ezzalzouli | 1.9 | 0.9 | 27 |
| C. Bakambu | 1.1 | 0.5 | 17 |
| G. Lo Celso | 0.9 | 0.5 | 22 |
| Aitor Ruibal | 0.8 | 0.4 | 27 |
| Pablo Fornals | 0.8 | 0.5 | 36 |
| Pablo García | 0.7 | 0.3 | 15 |
Schoten
Totaal schoten
18.5
14.3
FC Barcelona
Real Betis
Schoten op doel
6.8
4.8
FC Barcelona
Real Betis
Onderlinge resultaten FC Barcelona - Real Betis
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 06/12/2025 | Real Betis - FC Barcelona | 3-5 | ✓ | 8 |
| 05/04/2025 | FC Barcelona - Real Betis | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/01/2025 | FC Barcelona - Real Betis | 5-1 | ✓ | 6 |
| 07/12/2024 | Real Betis - FC Barcelona | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/01/2024 | Real Betis - FC Barcelona | 2-4 | ✓ | 6 |
| 16/09/2023 | FC Barcelona - Real Betis | 5-0 | ✗ | 5 |
| 29/04/2023 | FC Barcelona - Real Betis | 4-0 | ✗ | 4 |
| 01/02/2023 | Real Betis - FC Barcelona | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/01/2023 | Real Betis - FC Barcelona | 2-2 | ✓ | 4 |
| 07/05/2022 | Real Betis - FC Barcelona | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
