WGVWW
Levante
Levante - MallorcaStatistieken, H2H & xG
GVWGV
Mallorca
Head to Head
13 wedstrijden2.08
Avg Goals
54%
BTTS
77%
Over 1.5
31%
Over 2.5
8%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Levante | Statistiek | Mallorca |
|---|---|---|
| 1.22 | ⚽ Doelpunten | 1.22 |
| 1.64 | 🥅 Tegengoals | 1.53 |
| 1.33 | ⚡ xG | 1.25 |
| 12.4 | 🔫 Schoten | 10.6 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 3.6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 67% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 14% |
| 19% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 12.3 |
Levante
36 gespeeld · 39 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWW | 2.00 |
| Thuis | GWWWW | 2.60 |
| Uit | GVGVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 28% | 33% | 22% |
| Gem. goals | 2.86 | 2.89 | 2.83 |
| Voor | 1.22 | 1.33 | 1.11 |
| Tegen | 1.64 | 1.56 | 1.72 |
| BTTS | 50% | 56% | 44% |
| De '0' | 22% | 22% | 22% |
| Niet gescoord | 33% | 28% | 39% |
| xG | 1.33 | 1.52 | 1.14 |
| xG tegen | 1.69 | 1.58 | 1.8 |
Mallorca
36 gespeeld · 39 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWGV | 1.00 |
| Thuis | WWWGG | 2.20 |
| Uit | GVVWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 28% | 44% | 11% |
| Gem. goals | 2.75 | 2.73 | 2.78 |
| Voor | 1.22 | 1.56 | 0.89 |
| Tegen | 1.53 | 1.17 | 1.89 |
| BTTS | 67% | 72% | 61% |
| De '0' | 14% | 17% | 11% |
| Niet gescoord | 22% | 11% | 33% |
| xG | 1.25 | 1.44 | 1.05 |
| xG tegen | 1.62 | 1.49 | 1.74 |
Voorspellingen voor Levante – Mallorca
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Levante wint FT Resultaat | 46% | 2.16 | 2.24 | +3.67 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.59 | 3.52 | -2.01 | Nee |
| Mallorca wint FT Resultaat | 26% | 3.86 | 3.32 | -14.08 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.30 | -3.64 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.86 | 1.67 | -10.29 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.05 | -3.78 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.25 | -6.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.85 | -9.15 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.67 | 3.11 | -15.31 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.81 | 6.00 | -23.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 11.96 | 10.00 | -16.40 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.03 | 3.50 | -13.20 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 1.90 | -3.31 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.33 | -3.22 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.11 | -3.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.87 | 1.67 | -10.53 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.15 | 2.15 | -0.18 | Nee |
| BTTS & Winst Levante Combinatie | 21% | 4.70 | 4.01 | -14.63 | Nee |
| BTTS & Winst Mallorca Combinatie | 13% | 7.81 | 5.98 | -23.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.20 | -26.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.37 | -34.65 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 1.62 | -43.79 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.00 | -52.60 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 2.55 | -61.50 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 3.85 | +48.61 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.80 | +46.44 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 2.14 | +39.74 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.71 | +30.47 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.44 | +22.26 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Levante Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.00 | 3.10 | +3.38 | Ja |
| Mallorca Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.66 | 4.00 | -14.25 | Nee |
| Levante scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.78 | -3.52 | Nee |
| Mallorca scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.58 | 2.28 | -11.76 | Nee |
| Levante wint nil Win to Nil | 25% | 4.00 | 4.00 | -0.04 | Nee |
| Mallorca wint nil Win to Nil | 13% | 7.65 | 5.75 | -24.79 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Levante
Advies: Double chance : Levante or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.28
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.33
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.19
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
72%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Levante | Mallorca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% | 95.5% |
| Over 1.5 | 86% | 83% | 84.5% |
| Over 2.5 | 44% | 64% | 54% |
| Over 3.5 | 31% | 22% | 26.5% |
| Over 4.5 | 22% | 8% | 15% |
| BTTS | 50% | 67% | 58.5% |
| BTTS & Win | 21.3% | 12.8% | 17.1% |
| BTTS & Draw | 19% | 22% | 20.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.3% | 40.3% | 40.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 14% | 12.5% |
Trends
- Levante UD pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 9 goals in die reeks.
- Levante UD is thuis in bloedvorm met 4 opeenvolgende thuiszeges.
- Levante UD is al 6 thuisduels ongeslagen.
- RCD Mallorca moet verdedigend top zijn, want Levante UD scoorde in de laatste 6 thuiswedstrijden, al bleven ze dit seizoen in 5 thuisduels zonder goal.
- Levante UD is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten liggen op de loer: de laatste 3 duels van Levante UD hadden telkens 3+ goals en in hun laatste 5 wedstrijden (thuis en uit) vielen in totaal 18 goals.
Trends
- RCD Mallorca pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en RCD Mallorca maakte 5 goals.
- RCD Mallorca scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden telkens, de vraag is of Levante UD die reeks kan stoppen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van RCD Mallorca scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 24 duels (67% van alle wedstrijden) met RCD Mallorca BTTS.
- RCD Mallorca lijkt vandaag te gaan scoren, want het trof in de laatste 10 wedstrijden raak en maakte 5 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
G
W
W
W
W
Vorm – Uit
0.8
G
V
V
W
V
Levante
Levante
3 - 2
Osasuna
Levante
2 - 0
Sevilla
Levante
1 - 0
Getafe
Levante
4 - 2
Real Oviedo
Levante
1 - 1
Girona
Mallorca
Getafe
3 - 1
Mallorca
Girona
0 - 1
Mallorca
Alavés
2 - 1
Mallorca
Elche
2 - 1
Mallorca
Osasuna
2 - 2
Mallorca
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Carlos Espí Escrihuela
xG 9.19
Goals 9
-0.19
Iván Romero
xG 8.21
Goals 7
-1.21
A
Adrián De La Fuente
xG 4.36
Goals 4
-0.36
xG vs Goals
Vedat Muriqi
xG 21.79
Goals 22
+0.21
Samú Costa
xG 7.11
Goals 7
-0.11
Mateo Joseph
xG 4.10
Goals 2
-2.10
Gaat Levante scoren?
72%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Levante scoort.
11%
clean sheet uit
Gaat Mallorca scoren?
22%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Mallorca scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Levante | Mallorca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 86% | 83% |
| Over 2.5 | 44% | 64% |
| Over 3.5 | 31% | 22% |
| Over 4.5 | 22% | 8% |
| Niet gescoord | 6% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Levante | Mallorca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 86% |
| Over 1.5 | 56% | 50% |
| Over 2.5 | 19% | 17% |
| Over 3.5 | 8% | 7% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 22% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Ryan
1.59
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Leo Román
1.55
Tg/Wedstrijd
48
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Levante | Mallorca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 72% | 83% | 78% |
| Over 7 | 67% | 78% | 73% |
| Over 8 | 56% | 72% | 64% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 39% | 50% | 45% |
| Over 11 | 28% | 39% | 34% |
| Over 12 | 28% | 33% | 31% |
| Over 13 | 28% | 11% | 20% |
| Over 14 | 28% | 11% | 20% |
Verwacht totaal: 4.17 + 3.58 = 7.8
Hoekschoppen analyse
Levante
| Overall | 4.17 |
| Thuis | 5.28 |
| Uit | 3.06 |
Verwacht totaal
7.8
hoekschoppen
Mallorca
| Overall | 3.58 |
| Thuis | 3.94 |
| Uit | 3.22 |
Blessures & schorsingen Levante
C. AlvarezBlessure
A. PrimoSchouderblessure
U. ElgezabalTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Mallorca
M. JosephKnieblessure
O. MascarellGeschorst (gele kaarten)
A. RailloBlessure
J. SalasKnieblessure
L. BergstromTwijfelachtig: Blessure
J. KalumbaTwijfelachtig: Blessure
M. KumbullaTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Levante
Carlos Espí
9
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Mallorca
V. Muriqi
22
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Levante | Mallorca | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.39 | 10.61 | 11.50 |
| Schotconversie | 10% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.81 | 4.11 | 3.96 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.58 | 6.50 | 7.54 |
| Schoten per goal | 10.14 | 8.68 | 9.41 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 42% | 49% |
| Meer dan 11,5 schoten | 42% | 36% | 39% |
| Meer dan 12,5 schoten | 39% | 28% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 25% | 29% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 19% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 17% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 53% | 53% | 53% |
| Schoten op doel 4,5+ | 31% | 31% | 31% |
| Schoten op doel 5,5+ | 14% | 25% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 8% | 17% | 13% |
Schoten per speler
Levante
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Carlos Espí | 1.7 | 0.9 | 23 |
| Etta Eyong | 1.3 | 0.8 | 28 |
| Iván Romero | 1.3 | 0.6 | 30 |
| Brugui | 1.2 | 0.5 | 18 |
| Pablo Martínez | 0.7 | 0.2 | 25 |
| Víctor García | 0.7 | 0.4 | 21 |
| K. Tunde | 0.7 | 0.1 | 19 |
| Carlos Álvarez | 0.6 | 0.4 | 30 |
Mallorca
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Muriqi | 2.5 | 1.3 | 35 |
| M. Calatayud | 1 | — | 1 |
| L. Orejuela | 1 | — | 1 |
| M. Joseph | 1 | 0.5 | 29 |
| Samú Costa | 0.9 | 0.5 | 32 |
| Zito Luvumbo | 0.8 | 0.7 | 9 |
| Darder | 0.8 | 0.3 | 36 |
| Jan Virgili | 0.7 | 0.6 | 29 |
Schoten
Totaal schoten
12.4
10.6
Levante
Mallorca
Schoten op doel
3.8
4.1
Levante
Mallorca
Onderlinge resultaten Levante - Mallorca
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/10/2025 | Mallorca - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/01/2022 | Levante - Mallorca | 2-0 | ✗ | 2 |
| 02/10/2021 | Mallorca - Levante | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/07/2020 | Mallorca - Levante | 2-0 | ✗ | 2 |
| 22/11/2019 | Levante - Mallorca | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/03/2017 | Mallorca - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/10/2016 | Levante - Mallorca | 2-1 | ✓ | 3 |
| 05/05/2013 | Mallorca - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 09/12/2012 | Levante - Mallorca | 4-0 | ✗ | 4 |
| 05/05/2012 | Mallorca - Levante | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
