WVWVV
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao - Celta de VigoStatistieken, H2H & xG
VVWWV
Celta de Vigo
Head to Head
31 wedstrijden2.58
Avg Goals
55%
BTTS
74%
Over 1.5
48%
Over 2.5
23%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Athletic Bilbao | Statistiek | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| 1.11 | ⚽ Doelpunten | 1.42 |
| 1.47 | 🥅 Tegengoals | 1.31 |
| 1.56 | ⚡ xG | 1.23 |
| 13.5 | 🔫 Schoten | 10.2 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 5.9 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 50% | 🤝 BTTS | 64% |
| 47% | 📊 Over 2.5 % | 47% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 14% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 11.7 |
Athletic Bilbao
36 gespeeld · 44 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVV | 1.20 |
| Thuis | VWVWV | 1.20 |
| Uit | VVVWV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 50% | 22% |
| Gem. goals | 2.58 | 2.28 | 2.89 |
| Voor | 1.11 | 1.17 | 1.06 |
| Tegen | 1.47 | 1.11 | 1.83 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 17% | 22% | 11% |
| Niet gescoord | 36% | 28% | 44% |
| xG | 1.56 | 1.67 | 1.46 |
| xG tegen | 1.14 | 0.97 | 1.31 |
Celta de Vigo
36 gespeeld · 50 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWV | 1.20 |
| Thuis | VVVWV | 0.60 |
| Uit | GWVVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 28% | 44% |
| Gem. goals | 2.73 | 3.12 | 2.34 |
| Voor | 1.42 | 1.56 | 1.28 |
| Tegen | 1.31 | 1.56 | 1.06 |
| BTTS | 64% | 67% | 61% |
| De '0' | 25% | 17% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 17% | 17% |
| xG | 1.23 | 1.37 | 1.09 |
| xG tegen | 1.43 | 1.35 | 1.5 |
Voorspellingen voor Athletic Bilbao – Celta de Vigo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Athletic Bilbao wint FT Resultaat | 49% | 2.02 | 1.80 | -11.02 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.73 | 3.60 | -3.41 | Nee |
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 24% | 4.21 | 4.40 | +4.45 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.33 | +1.43 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 51% | 1.98 | 1.62 | -18.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.06 | -2.18 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.36 | +4.39 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.95 | 2.20 | +12.77 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.43 | 3.70 | +7.85 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.10 | 8.00 | +12.72 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.95 | 8.00 | -38.24 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.30 | 2.90 | -32.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.05 | 1.67 | -18.60 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.22 | -13.56 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.06 | -8.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.84 | 1.91 | +4.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.20 | 1.93 | -12.09 | Nee |
| BTTS & Winst Athletic Bilbao Combinatie | 23% | 4.32 | 4.63 | +7.23 | Ja |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 12% | 8.21 | 6.71 | -18.27 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 74% | 1.35 | 1.26 | -6.51 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 62% | 1.61 | 1.50 | -7.00 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 49% | 2.04 | 1.88 | -7.69 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 37% | 2.72 | 2.42 | -11.19 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 26% | 3.86 | 3.20 | -17.12 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 26% | 3.88 | 3.20 | -17.44 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 38% | 2.63 | 2.34 | -11.08 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 51% | 1.96 | 1.82 | -7.36 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 63% | 1.58 | 1.47 | -6.95 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 74% | 1.35 | 1.26 | -6.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Athletic Bilbao Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.94 | 2.40 | -18.42 | Nee |
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.19 | 4.50 | -13.26 | Nee |
| Athletic Bilbao scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.77 | 1.84 | +3.78 | Ja |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.70 | 2.34 | -13.42 | Nee |
| Athletic Bilbao wint nil Win to Nil | 26% | 3.81 | 3.50 | -8.04 | Nee |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 12% | 8.65 | 7.00 | -19.08 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Athletic Club
Advies: Double chance : Athletic Club or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.20
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.61
THUIS-/UIT PPG
1.67
1.56
XG (THUIS/UIT)
1.23
1.04
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.61
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
22%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Athletic Bilbao | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% | 95.5% |
| Over 1.5 | 72% | 81% | 76.5% |
| Over 2.5 | 47% | 47% | 47% |
| Over 3.5 | 19% | 25% | 22% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 50% | 64% | 57% |
| BTTS & Win | 23.2% | 12.2% | 17.7% |
| BTTS & Draw | 11% | 25% | 18% |
| BTTS & Over 2.5 | 41.7% | 41.7% | 41.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 6% | 7% |
Trends
- Athletic Bilbao pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Voorin loopt het stroef bij Athletic Bilbao: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Athletic Bilbao bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog (36%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 7 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Athletic Bilbao scoorden beide teams, terwijl ze 2 van die 5 duels wonnen; over het hele seizoen viel BTTS in 18/36 wedstrijden.
- Athletic Bilbao moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 7 goals in de laatste 5 duels en staan dit seizoen op 1.11 goals per wedstrijd.
Trends
- Celta de Vigo pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (1,2 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en ze maakten 7 goals in die reeks.
- Bij Celta de Vigo eindigden 3 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en dit seizoen was dat in 23 duels (64% van alle wedstrijden).
- Celta de Vigo lijkt vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 4 wedstrijden en maakten 7 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
V
W
V
Vorm – Uit
1.4
G
W
V
V
W
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
0 - 1
Valencia
Athletic Bilbao
1 - 0
Osasuna
Athletic Bilbao
1 - 2
Villarreal
Athletic Bilbao
2 - 1
Real Betis
Athletic Bilbao
0 - 1
FC Barcelona
Celta de Vigo
Atlético Madrid
0 - 1
Celta de Vigo
Villarreal
2 - 1
Celta de Vigo
FC Barcelona
1 - 0
Celta de Vigo
Valencia
2 - 3
Celta de Vigo
Real Betis
1 - 1
Celta de Vigo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gorka Guruzeta
xG 11.48
Goals 9
-2.48
Nico Williams
xG 6.82
Goals 6
-0.82
Oihan Sancet
xG 6.06
Goals 4
-2.06
xG vs Goals
Borja Iglesias
xG 12.35
Goals 14
+1.65
Ferran Jutglà
xG 9.47
Goals 9
-0.47
Iago Aspas
xG 5.18
Goals 5
-0.18
Gaat Athletic Bilbao scoren?
72%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Athletic Bilbao scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Celta de Vigo scoren?
22%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celta de Vigo scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Athletic Bilbao | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% |
| Over 1.5 | 72% | 81% |
| Over 2.5 | 47% | 47% |
| Over 3.5 | 19% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 3% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Athletic Bilbao | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 75% |
| Over 1.5 | 44% | 36% |
| Over 2.5 | 17% | 14% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 17% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Unai Simón
1.47
Tg/Wedstrijd
53
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
I. Radu
1.31
Tg/Wedstrijd
47
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Athletic Bilbao | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 83% | 83% |
| Over 7 | 78% | 56% | 67% |
| Over 8 | 78% | 39% | 59% |
| Over 9 | 50% | 28% | 39% |
| Over 10 | 50% | 22% | 36% |
| Over 11 | 28% | 17% | 23% |
| Over 12 | 11% | 6% | 9% |
| Over 13 | 11% | 6% | 9% |
| Over 14 | 11% | 6% | 9% |
Verwacht totaal: 5.92 + 3.89 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Athletic Bilbao
| Overall | 5.92 |
| Thuis | 6.39 |
| Uit | 5.44 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Celta de Vigo
| Overall | 3.89 |
| Thuis | 4.56 |
| Uit | 3.22 |
Blessures & schorsingen Athletic Bilbao
O. SancetSpierblessure
D. VivianEnkelblessure
N. WilliamsBlessure
Y. BerchicheTwijfelachtig: Beenblessure
B. Prados DiazTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
M. RomanVoetblessure
C. StarfeltRugblessure
I. MoribaTwijfelachtig: Knieblessure
M. VecinoTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Athletic Bilbao
Gorka Guruzeta
9
Doelpunten
3
Assists
1.8
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Celta de Vigo
Borja Iglesias
14
Doelpunten
2
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Athletic Bilbao | Celta de Vigo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.53 | 10.19 | 11.86 |
| Schotconversie | 8% | 14% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.47 | 4.11 | 4.29 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.06 | 6.08 | 7.57 |
| Schoten per goal | 12.18 | 7.20 | 9.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 42% | 60% |
| Meer dan 11,5 schoten | 64% | 28% | 46% |
| Meer dan 12,5 schoten | 57% | 22% | 40% |
| Meer dan 13,5 schoten | 53% | 22% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 39% | 17% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 69% | 64% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 44% | 40% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 22% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 11% | 14% |
Schoten per speler
Athletic Bilbao
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gorka Guruzeta | 1.8 | 0.9 | 33 |
| Nico Williams | 1.4 | 0.6 | 25 |
| Oihan Sancet | 1.3 | 0.5 | 28 |
| I. Williams | 1.2 | 0.6 | 28 |
| Álex Berenguer | 1 | 0.7 | 30 |
| A. Hierro | 1 | — | 1 |
| Maroan Sannadi | 0.7 | 0.4 | 9 |
| Urko Izeta | 0.6 | 0.4 | 11 |
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Damián Rodríguez | 1.5 | — | 2 |
| Ferran Jutglà | 1.5 | 0.9 | 28 |
| Borja Iglesias | 1.2 | 0.8 | 33 |
| Bryan Zaragoza | 1.1 | 0.6 | 19 |
| Andrés Antañón | 1 | 1 | 2 |
| Pablo Durán | 0.9 | 0.5 | 28 |
| Iago Aspas | 0.8 | 0.4 | 30 |
| W. Swedberg | 0.5 | 0.4 | 27 |
Schoten
Totaal schoten
13.5
10.2
Athletic Bilbao
Celta de Vigo
Schoten op doel
4.5
4.1
Athletic Bilbao
Celta de Vigo
Onderlinge resultaten Athletic Bilbao - Celta de Vigo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/12/2025 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 2-0 | ✗ | 2 |
| 19/01/2025 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 1-2 | ✓ | 3 |
| 22/09/2024 | Athletic Bilbao - Celta de Vigo | 3-1 | ✓ | 4 |
| 15/05/2024 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 2-1 | ✓ | 3 |
| 10/11/2023 | Athletic Bilbao - Celta de Vigo | 4-3 | ✓ | 7 |
| 20/05/2023 | Athletic Bilbao - Celta de Vigo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/01/2023 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/04/2022 | Athletic Bilbao - Celta de Vigo | 0-2 | ✗ | 2 |
| 28/08/2021 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 0-1 | ✗ | 1 |
| 14/03/2021 | Celta de Vigo - Athletic Bilbao | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
