GVVGV
Real Oviedo
Real Oviedo - AlavésStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Alavés
Head to Head
8 wedstrijden1.88
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
25%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Oviedo | Statistiek | Alavés |
|---|---|---|
| 0.72 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1.56 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.14 | ⚡ xG | 1.35 |
| 10.1 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 5 |
| 33% | 🤝 BTTS | 64% |
| 39% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 28% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 8% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 12.6 | 🟨 Overtredingen | 14.9 |
Real Oviedo
36 gespeeld · 29 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGV | 0.40 |
| Thuis | WWGVG | 1.60 |
| Uit | GVWVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 22% | 11% |
| Gem. goals | 2.28 | 1.44 | 3.11 |
| Voor | 0.72 | 0.5 | 0.94 |
| Tegen | 1.56 | 0.94 | 2.17 |
| BTTS | 33% | 28% | 39% |
| De '0' | 28% | 50% | 6% |
| Niet gescoord | 53% | 50% | 56% |
| xG | 1.14 | 1.18 | 1.09 |
| xG tegen | 1.72 | 1.54 | 1.9 |
Alavés
36 gespeeld · 40 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | GGWVW | 1.60 |
| Uit | VWGVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 28% | 39% | 17% |
| Gem. goals | 2.67 | 2.61 | 2.72 |
| Voor | 1.17 | 1.33 | 1 |
| Tegen | 1.5 | 1.28 | 1.72 |
| BTTS | 64% | 72% | 56% |
| De '0' | 11% | 17% | 6% |
| Niet gescoord | 28% | 17% | 39% |
| xG | 1.35 | 1.42 | 1.29 |
| xG tegen | 1.43 | 1.23 | 1.62 |
Voorspellingen voor Real Oviedo – Alavés
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo wint FT Resultaat | 33% | 3.02 | 2.60 | -13.81 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.41 | 3.40 | -0.35 | Nee |
| Alavés wint FT Resultaat | 38% | 2.66 | 2.84 | +6.62 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.60 | 1.29 | -19.43 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 67% | 1.50 | 1.26 | -15.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.05 | -4.68 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.29 | -5.56 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.15 | 1.80 | -16.37 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.01 | 2.90 | -27.67 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 8.83 | 5.50 | -37.74 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 10.85 | 11.00 | +1.42 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 27% | 3.73 | 3.75 | +0.46 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.87 | 2.00 | +7.08 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.36 | +2.08 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.13 | +0.21 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.89 | 1.75 | -7.63 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.12 | 2.02 | -4.63 | Nee |
| BTTS & Winst Real Oviedo Combinatie | 15% | 6.47 | 6.76 | +4.51 | Ja |
| BTTS & Winst Alavés Combinatie | 17% | 5.80 | 3.74 | -35.52 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 64% | 1.56 | 1.16 | -25.76 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 50% | 1.98 | 1.30 | -34.48 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 37% | 2.68 | 1.52 | -43.30 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 26% | 3.86 | 1.84 | -52.34 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 17% | 5.92 | 2.30 | -61.13 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 36% | 2.78 | 4.40 | +58.40 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 50% | 2.02 | 3.15 | +56.24 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 63% | 1.59 | 2.33 | +46.09 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 74% | 1.35 | 1.84 | +36.34 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 83% | 1.20 | 1.53 | +27.14 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Oviedo Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.72 | 2.88 | -22.50 | Nee |
| Alavés Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.39 | 3.00 | -11.43 | Nee |
| Real Oviedo scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.25 | 2.45 | +8.78 | Ja |
| Alavés scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.10 | 1.66 | -20.82 | Nee |
| Real Oviedo wint nil Win to Nil | 18% | 5.65 | 7.00 | +23.84 | Ja |
| Alavés wint nil Win to Nil | 20% | 4.92 | 4.33 | -12.07 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Alaves
Advies: Double chance : draw or Alaves
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.40
1.25
H2H LAATSTE 5
1.25
1.06
THUIS-/UIT PPG
0.72
1.14
XG (THUIS/UIT)
1.35
1.45
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
22%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Oviedo | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 97% | 91.5% |
| Over 1.5 | 67% | 72% | 69.5% |
| Over 2.5 | 39% | 50% | 44.5% |
| Over 3.5 | 17% | 25% | 21% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| BTTS | 33% | 64% | 48.5% |
| BTTS & Win | 15.5% | 17.2% | 16.4% |
| BTTS & Draw | 17% | 25% | 21% |
| BTTS & Over 2.5 | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 3% | 10% |
Trends
- Real Oviedo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- Real Oviedo hapert voorin en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; kiest de trainer vandaag voor een tactische ingreep of een extra spits?
- Real Oviedo bleef dit seizoen in 18 wedstrijden droog (51%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Real Oviedo scoorden beide teams en ze wonnen 1 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 12/35 duels.
- Real Oviedo moet aanvallend beter om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 5 goals en staan dit seizoen op 0.74 goals per wedstrijd.
Trends
- Deportivo Alavés pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Deportivo Alavés scoorde in zijn laatste 5 uitwedstrijden op rij; kan Real Oviedo die reeks stoppen?
- Deportivo Alavés is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Deportivo Alavés scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 23 duels (64%) met Deportivo Alavés.
- Deportivo Alavés lijkt vandaag weer te scoren: het trof doel in de laatste 10 wedstrijden en maakte 7 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
W
W
G
V
G
Vorm – Uit
1
V
W
G
V
G
Real Oviedo
Real Oviedo
0 - 0
Getafe
Real Oviedo
1 - 2
Elche
Real Oviedo
1 - 1
Villarreal
Real Oviedo
1 - 0
Sevilla
Real Oviedo
1 - 0
Valencia
Alavés
Elche
1 - 1
Alavés
Real Madrid
2 - 1
Alavés
Real Sociedad
3 - 3
Alavés
Celta de Vigo
3 - 4
Alavés
Valencia
3 - 2
Alavés
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ilyas Chaira
xG 9.89
Goals 6
-3.89
Federico Sebastián Viñas Barboza
xG 9.75
Goals 9
-0.75
Alberto Reina Campos
xG 4.42
Goals 4
-0.42
xG vs Goals
Toni Martínez
xG 14.05
Goals 12
-2.05
Lucas Boyé
xG 11.60
Goals 11
-0.60
Antonio Blanco
xG 4.84
Goals 2
-2.84
Gaat Real Oviedo scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Real Oviedo scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Alavés scoren?
50%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Alavés scoort.
61%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Oviedo | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 86% | 97% |
| Over 1.5 | 67% | 72% |
| Over 2.5 | 39% | 50% |
| Over 3.5 | 17% | 25% |
| Over 4.5 | 11% | 11% |
| Niet gescoord | 14% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Oviedo | Alavés |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 72% | 89% |
| Over 1.5 | 50% | 39% |
| Over 2.5 | 28% | 19% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 28% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Aarón Escandell
1.54
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Sivera
1.5
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Oviedo | Alavés | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 89% | 83% | 86% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 56% | 67% | 62% |
| Over 9 | 56% | 50% | 53% |
| Over 10 | 44% | 44% | 44% |
| Over 11 | 22% | 44% | 33% |
| Over 12 | 17% | 17% | 17% |
| Over 13 | 11% | 17% | 14% |
| Over 14 | 6% | 11% | 9% |
Verwacht totaal: 3.89 + 5 = 8.9
Hoekschoppen analyse
Real Oviedo
| Overall | 3.89 |
| Thuis | 4.61 |
| Uit | 3.17 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Alavés
| Overall | 5 |
| Thuis | 5.94 |
| Uit | 4.06 |
Blessures & schorsingen Real Oviedo
B. DominguesKnieblessure
L. DendonckerTwijfelachtig: Blessure
O. EjariaTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Alavés
F. GarcesGeschorst
L. BoyeTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Real Oviedo
F. Viñas
9
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Alavés
Toni Martínez
12
Doelpunten
3
Assists
2.1
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Oviedo | Alavés | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.06 | 12.14 | 11.10 |
| Schotconversie | 7% | 10% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.31 | 3.92 | 3.62 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.75 | 8.22 | 7.49 |
| Schoten per goal | 13.92 | 10.40 | 12.16 |
| Meer dan 10,5 schoten | 42% | 64% | 53% |
| Meer dan 11,5 schoten | 39% | 57% | 48% |
| Meer dan 12,5 schoten | 28% | 44% | 36% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 36% | 27% |
| Meer dan 14,5 schoten | 14% | 28% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 8% | 22% | 15% |
| Schoten op doel 3,5+ | 44% | 57% | 51% |
| Schoten op doel 4,5+ | 22% | 39% | 31% |
| Schoten op doel 5,5+ | 11% | 19% | 15% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 11% | 6% |
Schoten per speler
Real Oviedo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Chaira | 1.8 | 1.1 | 33 |
| F. Viñas | 1.5 | 0.7 | 31 |
| S. Rondón | 1.3 | 0.3 | 16 |
| T. Fernández | 0.7 | 0.4 | 14 |
| H. Hassan | 0.6 | 0.2 | 34 |
| J. Brekalo | 0.6 | 0.2 | 14 |
| Alberto Reina | 0.5 | 0.3 | 34 |
| L. Ilić | 0.5 | 0.3 | 18 |
Alavés
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Toni Martínez | 2.1 | 0.9 | 35 |
| L. Boyé | 1.7 | 0.7 | 27 |
| I. Diabate | 1.4 | 0.6 | 8 |
| D. Morcillo | 1 | — | 1 |
| Pablo Ibáñez | 0.9 | 0.3 | 35 |
| A. Rebbach | 0.9 | 0.4 | 28 |
| F. Garcés | 0.7 | 0.4 | 10 |
| Antonio Blanco | 0.7 | 0.4 | 34 |
Schoten
Totaal schoten
10.1
12.1
Real Oviedo
Alavés
Schoten op doel
3.3
3.9
Real Oviedo
Alavés
Onderlinge resultaten Real Oviedo - Alavés
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/01/2026 | Alavés - Real Oviedo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/01/2023 | Real Oviedo - Alavés | 1-0 | ✗ | 1 |
| 29/10/2022 | Alavés - Real Oviedo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/07/2022 | Alavés - Real Oviedo | 0-0 | ✗ | 0 |
| 30/01/2016 | Real Oviedo - Alavés | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/08/2015 | Alavés - Real Oviedo | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/03/2011 | Real Oviedo - Alavés | 2-0 | ✗ | 2 |
| 31/10/2010 | Alavés - Real Oviedo | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
