WGWGG
Rayo Vallecano

Rayo Vallecano - VillarrealStatistieken, H2H & xG

GWWGV
Villarreal
Banner
⚔️

Head to Head

20 wedstrijden
Rayo Vallecano
(20%)
20
Wedstrijden
Villarreal
(65%)
20%
15%
65%
4 Winsten
3 Gelijke Spelen
(15%)
13 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Rayo Vallecano en Villarreal laten zien dat Rayo Vallecano in de afgelopen 20 ontmoetingen 4 keer heeft gewonnen, Villarreal 13 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. Rayo Vallecano scoorde 18 doelpunten en Villarreal 45.
3.15
Avg Goals
50%
BTTS
90%
Over 1.5
55%
Over 2.5
35%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Rayo Vallecano Statistiek Villarreal
1.03 ⚽ Doelpunten 1.86
1.19 🥅 Tegengoals 1.19
1.54 ⚡ xG 1.36
13.9 🔫 Schoten 11.9
4.7 🎯 Schoten op doel 4.5
5.8 🚩 Corners 4
44% 🤝 BTTS 64%
36% 📊 Over 2.5 % 58%
31% 🧤 Clean sheet % 22%
17% 🧤 Gescoord in beide helften 36%
54% ⚽ Balbezit 44%
13.4 🟨 Overtredingen 12.3

Rayo Vallecano

36 gespeeld · 44 pts · #9
VormResultatenPPG
Totaal WGWGG 1.80
Thuis GWWGG 1.80
Uit GVVWG 1.00
TotaalThuisUit
Winst %28%33%22%
Gem. goals2.222.052.39
Voor1.031.220.83
Tegen1.190.831.56
BTTS44%56%33%
De '0'31%39%22%
Niet gescoord33%17%50%
xG1.541.811.27
xG tegen1.381.31.46

Villarreal

36 gespeeld · 69 pts · #3
VormResultatenPPG
Totaal GWWGV 1.60
Thuis WWWWV 2.40
Uit GVWGG 1.20
TotaalThuisUit
Winst %58%78%39%
Gem. goals3.053.392.72
Voor1.862.391.33
Tegen1.1911.39
BTTS64%61%67%
De '0'22%28%17%
Niet gescoord14%11%17%
xG1.361.661.06
xG tegen1.491.291.69
🔮

Voorspellingen voor Rayo Vallecano – Villarreal

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Rayo Vallecano wint
FT Resultaat
53%1.882.37+25.79Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
25%3.953.60-8.86Nee
Villarreal wint
FT Resultaat
22%4.632.87-37.99Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
78%1.281.30+1.91Ja
Dubbele Kans X2
Double Chance
47%2.131.57-26.34Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.071.01-5.77Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
79%1.261.20-4.80Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
55%1.821.75-3.82Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
33%3.072.72-11.30Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
17%6.065.50-9.19Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
7%14.9314.00-6.20Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
21%4.843.95-18.35Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
45%2.222.17-2.26Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
67%1.481.39-6.33Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
83%1.201.11-7.33Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
56%1.781.60-9.99Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
44%2.292.30+0.61Ja
BTTS & Winst Rayo Vallecano
Combinatie
26%3.864.20+8.70Ja
BTTS & Winst Villarreal
Combinatie
12%8.504.70-44.73Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.574%1.351.17-13.19Nee
Corners Over 8.562%1.611.33-17.54Nee
Corners Over 9.549%2.041.56-23.40Nee
Corners Over 10.537%2.721.89-30.64Nee
Corners Over 11.526%3.862.38-38.36Nee
Corners Under 7.526%3.884.20+8.36Ja
Corners Under 8.538%2.633.00+14.00Ja
Corners Under 9.551%1.962.25+14.53Ja
Corners Under 10.563%1.581.79+13.31Ja
Corners Under 11.574%1.351.50+11.15Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Rayo Vallecano Clean Sheet
Clean Sheet
34%2.953.45+16.95Ja
Villarreal Clean Sheet
Clean Sheet
17%6.044.00-33.82Nee
Rayo Vallecano scoort eerst
Eerste Goal
59%1.691.89+11.51Ja
Villarreal scoort eerst
Eerste Goal
35%2.822.04-27.78Nee
Rayo Vallecano wint nil
Win to Nil
27%3.684.50+22.39Ja
Villarreal wint nil
Win to Nil
10%10.165.50-45.85Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Villarreal
Advies: Double chance : draw or Villarreal
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.60
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.56
THUIS-/UIT PPG
1.44
1.54
XG (THUIS/UIT)
1.36
1.17
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
39%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
28%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsRayo VallecanoVillarrealGemiddeld
Over 0.5 92% 100% 96%
Over 1.5 69% 92% 80.5%
Over 2.5 36% 58% 47%
Over 3.5 17% 36% 26.5%
Over 4.5 6% 17% 11.5%
BTTS 44% 64% 54%
BTTS & Win 25.9% 11.8% 18.9%
BTTS & Draw 31% 17% 24%
BTTS & Over 2.5 44.3% 44.3% 44.3%
BTTS No & Over 2.5 19% 6% 12.5%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.8
G W W G G
Beide teams zijn gelijkwaardig Rayo Vallecano is 13% beter in PPG
Vorm – Uit
1.2
G V W G G

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano 1 - 1 Girona
Rayo Vallecano 3 - 3 Real Sociedad
Rayo Vallecano 1 - 0 Espanyol
Rayo Vallecano 1 - 0 Elche
Rayo Vallecano 1 - 1 Levante

Villarreal

Mallorca 1 - 1 Villarreal
Real Oviedo 1 - 1 Villarreal
Athletic Bilbao 1 - 2 Villarreal
Girona 1 - 0 Villarreal
Alavés 1 - 1 Villarreal

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Rayo Vallecano
Jorge De Frutos
xG 10.71 Goals 10 -0.71
Álvaro García
xG 6.54 Goals 4 -2.54
Isi Palazón
xG 5.74 Goals 3 -2.74

xG vs Goals

Villarreal
Georges Mikautadze
xG 12.42 Goals 12 -0.42
Alberto Moleiro
xG 9.55 Goals 10 +0.45
Nicolas Pépé
xG 9.36 Goals 8 -1.36

Gaat Rayo Vallecano scoren?

83%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rayo Vallecano scoort.
17%
clean sheet uit

Gaat Villarreal scoren?

39%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Villarreal scoort.
83%
gescoord uit

Goals gescoord

1.03 Doelpunten / Wedstrijd
1.86 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Rayo Vallecano Villarreal
Over 0.5 92% 100%
Over 1.5 69% 92%
Over 2.5 36% 58%
Over 3.5 17% 36%
Over 4.5 6% 17%
Niet gescoord 8% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.19 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.19 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Rayo Vallecano Villarreal
Over 0.5 69% 78%
Over 1.5 25% 31%
Over 2.5 19% 8%
Over 3.5 6% 3%
Over 4.5 1% 1%
Clean Sheets 31% 22%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Rayo Vallecano

Goals per 15 min

Villarreal

Keeper

Rayo Vallecano
A. Batalla
A. Batalla
1.13
Tg/Wedstrijd
36
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Villarreal
Luíz Júnior
Luíz Júnior
1.07
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Rayo Vallecano Villarreal Gemiddeld
Over 6 94% 61% 78%
Over 7 89% 44% 67%
Over 8 89% 33% 61%
Over 9 83% 28% 56%
Over 10 78% 22% 50%
Over 11 56% 11% 34%
Over 12 39% 6% 23%
Over 13 22% 6% 14%
Over 14 11% 6% 9%
Verwacht totaal: 5.83 + 4.03 = 9.9
🚩

Hoekschoppen analyse

Rayo Vallecano
Overall5.83
Thuis6.94
Uit4.72
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Villarreal
Overall4.03
Thuis5.39
Uit2.67
🚑

Blessures & schorsingen Rayo Vallecano

  • I. AkhomachSpierblessure
  • Luiz FelipeBlessure
  • D. MendezKnieblessure
  • I. PalazonRode kaart (geschorst)
  • I. BalliuTwijfelachtig: Blessure
  • A. GarciaTwijfelachtig: Blessure
  • G. GumbauTwijfelachtig: Blessure
🚑

Blessures & schorsingen Villarreal

  • J. FoythAchillespeesblessure
  • R. VeigaGeschorst (gele kaarten)
  • P. CabanesTwijfelachtig: Convalescence

Topscorer – Rayo Vallecano

Jorge de Frutos
Jorge de Frutos
10
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorer – Villarreal

G. Mikautadze
G. Mikautadze
12
Doelpunten
6
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W

Topscorers

Rayo Vallecano
Jorge de Frutos 10
Álvaro García 4
Isi Palazón 3
Sergio Camello 3
Alemão 3
P. Ciss 2
R. Nteka 2
A. Espino 2

Topscorers

Villarreal
G. Mikautadze 12
Gerard Moreno 10
Alberto Moleiro 10
N. Pépé 8
T. Buchanan 7
P. Gueye 4
Santi Comesaña 3
Ayoze Pérez 3

Assists

Rayo Vallecano
Álvaro García 5
Unai López 4
A. Rațiu 3
Isi Palazón 3
Pep Chavarría 2
Gumbau 2
F. Lejeune 1
Pedro Díaz 1

Assists

Villarreal
N. Pépé 6
Santi Comesaña 6
G. Mikautadze 6
Alberto Moleiro 5
Sergi Cardona 4
Pedraza 3
Ayoze Pérez 3
S. Mouriño 2
🔫

Schoten per team

Statistiek Rayo Vallecano Villarreal Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.92 11.94 12.93
Schotconversie 7% 16% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 4.72 4.50 4.61
Schoten naast per wedstrijd 9.19 7.44 8.32
Schoten per goal 13.54 6.42 9.98
Meer dan 10,5 schoten 75% 50% 63%
Meer dan 11,5 schoten 69% 47% 58%
Meer dan 12,5 schoten 61% 33% 47%
Meer dan 13,5 schoten 50% 31% 41%
Meer dan 14,5 schoten 44% 22% 33%
Meer dan 15,5 schoten 36% 19% 28%
Schoten op doel 3,5+ 69% 64% 67%
Schoten op doel 4,5+ 53% 47% 50%
Schoten op doel 5,5+ 33% 28% 31%
Schoten op doel 6,5+ 19% 22% 21%
🔫

Schoten per speler

Rayo Vallecano

Speler Sch/W SoD/W W
Jorge de Frutos 1.4 0.8 33
Isi Palazón 1.2 0.5 31
Ilias Akhomach 1.2 0.5 11
F. Lejeune 1.2 0.5 34
Álvaro García 1.1 0.6 31
Pelayo Fernández 1 1
Pedro Díaz 0.9 0.2 31
A. Rațiu 0.8 0.3 32

Villarreal

Speler Sch/W SoD/W W
Etta Eyong 2 1 3
G. Mikautadze 1.6 0.9 31
P. Gueye 1.3 0.4 28
Gerard Moreno 1.3 0.8 21
N. Pépé 1.2 0.7 35
Alberto Moleiro 1.1 0.6 35
Yeremy Pino 1 0.5 2
Ayoze Pérez 0.7 0.4 23
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.9
11.9
Rayo Vallecano Villarreal
Schoten op doel
4.7
4.5
Rayo Vallecano Villarreal
📋

Onderlinge resultaten Rayo Vallecano - Villarreal

DatumUitslagBTTSGoals
01/11/2025 Villarreal - Rayo Vallecano 4-0 4
22/02/2025 Rayo Vallecano - Villarreal 0-1 1
18/12/2024 Villarreal - Rayo Vallecano 1-1 2
28/04/2024 Villarreal - Rayo Vallecano 3-0 3
24/09/2023 Rayo Vallecano - Villarreal 1-1 2
28/05/2023 Rayo Vallecano - Villarreal 2-1 3
30/01/2023 Villarreal - Rayo Vallecano 0-1 1
12/05/2022 Rayo Vallecano - Villarreal 1-5 6
12/12/2021 Villarreal - Rayo Vallecano 2-0 2
29/01/2020 Rayo Vallecano - Villarreal 0-2 2
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1FC Barcelona3630159132+5991
2Real Madrid3625567233+3980
3Villarreal3621696743+2469
4Atlético Madrid36206106039+2166
5Real Betis36141575644+1257
6Celta de Vigo361311125147+450
7Getafe36146163137-648
8Real Sociedad361112135556-145
9Rayo Vallecano361014123743-644
10Athletic Bilbao36135184053-1344
11Valencia361110153951-1243
12Sevilla36127174658-1243
13Osasuna36119164347-442
14Espanyol36119164053-1342
15Alavés361010164254-1240
16Girona36913143853-1540
17Elche36912154756-939
18Mallorca36109174455-1139
19Levante36109174459-1539
20Real Oviedo36611192656-3029