WGGGV
NEC
NEC - Go Ahead EaglesStatistieken, H2H & xG
WGGGV
Go Ahead Eagles
Head to Head
24 wedstrijden3.54
Avg Goals
79%
BTTS
92%
Over 1.5
63%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| NEC | Statistiek | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| 2.27 | ⚽ Doelpunten | 1.61 |
| 1.58 | 🥅 Tegengoals | 1.55 |
| 1.91 | ⚡ xG | 1.44 |
| 16.4 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 6.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 5.9 | 🚩 Corners | 5.5 |
| 82% | 🤝 BTTS | 58% |
| 73% | 📊 Over 2.5 % | 61% |
| 15% | 🧤 Clean sheet % | 27% |
| 64% | 🧤 Gescoord in beide helften | 27% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 9.2 |
NEC
33 gespeeld · 56 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGGV | 1.20 |
| Thuis | VWGGG | 1.20 |
| Uit | GWWGV | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 45% | 50% | 41% |
| Gem. goals | 3.85 | 3.94 | 3.77 |
| Voor | 2.27 | 2.44 | 2.12 |
| Tegen | 1.58 | 1.5 | 1.65 |
| BTTS | 82% | 75% | 88% |
| De '0' | 15% | 25% | 6% |
| Niet gescoord | 3% | 0% | 6% |
| xG | 1.91 | 1.97 | 1.85 |
| xG tegen | 1.32 | 1.29 | 1.35 |
Go Ahead Eagles
33 gespeeld · 38 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGGV | 1.20 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | VWVGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 24% | 35% | 13% |
| Gem. goals | 3.16 | 3.41 | 2.88 |
| Voor | 1.61 | 2 | 1.19 |
| Tegen | 1.55 | 1.41 | 1.69 |
| BTTS | 58% | 59% | 56% |
| De '0' | 27% | 35% | 19% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 31% |
| xG | 1.44 | 1.67 | 1.2 |
| xG tegen | 1.94 | 1.71 | 2.2 |
Voorspellingen voor NEC – Go Ahead Eagles
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| NEC wint FT Resultaat | 55% | 1.83 | 1.55 | -15.42 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.24 | 4.70 | +10.84 | Ja |
| Go Ahead Eagles wint FT Resultaat | 22% | 4.58 | 5.41 | +18.20 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.28 | 1.17 | -8.56 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.20 | 2.80 | +27.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.06 | -11.09 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.33 | -17.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.51 | 1.90 | -24.44 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.55 | 2.72 | -40.27 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.80 | 24.00 | +21.20 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.20 | 6.30 | +1.56 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 3.40 | +29.10 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 1.94 | +16.85 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.36 | +6.13 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.62 | 1.53 | -5.81 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.60 | 2.45 | -5.82 | Nee |
| BTTS & Winst NEC Combinatie | 30% | 3.36 | 2.24 | -33.34 | Nee |
| BTTS & Winst Go Ahead Eagles Combinatie | 13% | 7.54 | 9.56 | +26.77 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.19 | 1.17 | -1.37 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 75% | 1.33 | 1.32 | -1.00 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 64% | 1.57 | 1.53 | -2.54 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 52% | 1.94 | 1.84 | -5.06 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 40% | 2.52 | 2.28 | -9.48 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.37 | 4.30 | -32.49 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 25% | 4.00 | 3.05 | -23.75 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 36% | 2.75 | 2.30 | -16.51 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 48% | 2.07 | 1.85 | -10.46 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 60% | 1.66 | 1.54 | -7.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| NEC Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.35 | 2.70 | -19.39 | Nee |
| Go Ahead Eagles Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.33 | 9.00 | +22.73 | Ja |
| NEC scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.68 | 1.38 | -17.61 | Nee |
| Go Ahead Eagles scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.76 | 2.93 | +6.07 | Ja |
| NEC wint nil Win to Nil | 25% | 4.03 | 3.10 | -23.11 | Nee |
| Go Ahead Eagles wint nil Win to Nil | 9% | 11.65 | 15.00 | +28.77 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: GO Ahead Eagles
Advies: Double chance : draw or GO Ahead Eagles
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.20
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.81
THUIS-/UIT PPG
0.81
1.91
XG (THUIS/UIT)
1.44
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.12
6.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
81%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | NEC | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 97% | 85% | 91% |
| Over 2.5 | 73% | 61% | 67% |
| Over 3.5 | 58% | 48% | 53% |
| Over 4.5 | 36% | 18% | 27% |
| BTTS | 82% | 58% | 70% |
| BTTS & Win | 29.8% | 13.3% | 21.6% |
| BTTS & Draw | 33% | 36% | 34.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 15% | 12% |
Trends
- NEC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en NEC scoorde daarin 6 keer.
- NEC is thuis in vorm en is al 4 wedstrijden ongeslagen.
- NEC zal vertrouwen hebben om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- NEC vindt thuis makkelijk het net met goals in de laatste 16 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- Doelpunten lijken waarschijnlijk, want de laatste 22 wedstrijden van NEC eindigden met 2 goals of meer.
- NEC wil tegen Go Ahead Eagles doorduwen na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
Trends
- Go Ahead Eagles pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.2 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en ze maakten 8 goals in die reeks.
- Go Ahead Eagles is buitenshuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Go Ahead Eagles hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 6 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 9 clean sheets.
- Go Ahead Eagles wil het goede gevoel vasthouden tegen NEC: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1 (1 winst, 3 gelijke spelen).
- Voorin loopt het bij Go Ahead Eagles de laatste tijd stroef, met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Go Ahead Eagles scoorden beide teams, en daarvan wonnen ze er 1; dit seizoen viel BTTS in 19/33 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
G
G
G
Vorm – Uit
1
V
W
V
G
G
NEC
NEC
1 - 1
Telstar
NEC
1 - 1
Feyenoord
NEC
2 - 2
Heerenveen
NEC
3 - 0
FC Volendam
NEC
2 - 3
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
2 - 2
Go Ahead Eagles
FC Groningen
0 - 0
Go Ahead Eagles
FC Utrecht
2 - 0
Go Ahead Eagles
Excelsior
0 - 1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
1 - 0
Go Ahead Eagles
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Tjaronn Chery
xG 14.61
Goals 10
-4.61
Bryan Linssen
xG 12.74
Goals 12
-0.74
Koki Ogawa
xG 8.25
Goals 8
-0.25
xG vs Goals
Mathis Suray
xG 12.68
Goals 12
-0.68
Jakob Breum
xG 6.68
Goals 6
-0.68
Melle Meulensteen
xG 6.32
Goals 5
-1.32
Gaat NEC scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NEC scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Go Ahead Eagles scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Go Ahead Eagles scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | NEC | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 97% | 85% |
| Over 2.5 | 73% | 61% |
| Over 3.5 | 58% | 48% |
| Over 4.5 | 36% | 18% |
| Niet gescoord | 0% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | NEC | Go Ahead Eagles |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 73% |
| Over 1.5 | 45% | 52% |
| Over 2.5 | 21% | 18% |
| Over 3.5 | 3% | 12% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 15% | 27% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Crettaz
1.6
Tg/Wedstrijd
48
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. De Busser
1.55
Tg/Wedstrijd
51
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | NEC | Go Ahead Eagles | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 88% | 82% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 63% | 75% | 69% |
| Over 9 | 38% | 56% | 47% |
| Over 10 | 38% | 44% | 41% |
| Over 11 | 38% | 31% | 35% |
| Over 12 | 25% | 31% | 28% |
| Over 13 | 13% | 19% | 16% |
| Over 14 | 13% | 13% | 13% |
Verwacht totaal: 5.91 + 5.48 = 11.4
Hoekschoppen analyse
NEC
| Overall | 5.91 |
| Thuis | 6.38 |
| Uit | 5.47 |
Verwacht totaal
11.4
hoekschoppen
Go Ahead Eagles
| Overall | 5.48 |
| Thuis | 6.47 |
| Uit | 4.44 |
Blessures & schorsingen NEC
F. EntiusKnieblessure
A. KaplanBuiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Go Ahead Eagles
G. NauberBeenbreuk
P. SaathofKnieblessure
R. WeijenbergKnieblessure
Topscorer – NEC
B. Linssen
12
Doelpunten
7
Assists
1.8
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Go Ahead Eagles
M. Suray
12
Doelpunten
2
Assists
1.7
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | NEC | Go Ahead Eagles | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.42 | 11.85 | 14.14 |
| Schotconversie | 14% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.55 | 5.18 | 5.87 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.88 | 6.67 | 8.28 |
| Schoten per goal | 7.23 | 7.38 | 7.31 |
| Meer dan 10,5 schoten | 97% | 61% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 88% | 45% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 79% | 36% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 73% | 30% | 52% |
| Meer dan 14,5 schoten | 64% | 27% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 55% | 18% | 37% |
| Schoten op doel 3,5+ | 91% | 73% | 82% |
| Schoten op doel 4,5+ | 79% | 57% | 68% |
| Schoten op doel 5,5+ | 61% | 42% | 52% |
| Schoten op doel 6,5+ | 45% | 21% | 33% |
Schoten per speler
NEC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Chery | 2.1 | 1.3 | 32 |
| B. Linssen | 1.8 | 1 | 31 |
| Koki Ogawa | 1.3 | 0.7 | 25 |
| S. Ouaissa | 1.3 | 0.6 | 31 |
| N. Lebreton | 1.3 | 0.7 | 21 |
| B. Önal | 1.1 | 0.7 | 28 |
| Kevin Kers | 1 | — | 1 |
| V. van Crooij | 0.8 | 0.5 | 8 |
Go Ahead Eagles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Suray | 1.7 | 1 | 31 |
| S. Sigurðarson | 1.3 | 0.9 | 13 |
| M. Smit | 1.3 | 0.7 | 19 |
| S. Tengstedt | 1 | 0.5 | 12 |
| M. Meulensteen | 1 | 0.6 | 33 |
| J. Breum | 0.9 | 0.7 | 27 |
| V. Edvardsen | 0.8 | 0.5 | 25 |
| O. Pettersson | 0.8 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
16.4
11.9
NEC
Go Ahead Eagles
Schoten op doel
6.6
5.2
NEC
Go Ahead Eagles
Onderlinge resultaten NEC - Go Ahead Eagles
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/10/2025 | Go Ahead Eagles - NEC | 1-1 | ✓ | 2 |
| 09/03/2025 | NEC - Go Ahead Eagles | 2-3 | ✓ | 5 |
| 07/12/2024 | Go Ahead Eagles - NEC | 5-0 | ✗ | 5 |
| 23/05/2024 | NEC - Go Ahead Eagles | 1-2 | ✓ | 3 |
| 28/01/2024 | Go Ahead Eagles - NEC | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/01/2024 | NEC - Go Ahead Eagles | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/11/2023 | NEC - Go Ahead Eagles | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/02/2023 | Go Ahead Eagles - NEC | 1-0 | ✗ | 1 |
| 23/10/2022 | NEC - Go Ahead Eagles | 3-3 | ✓ | 6 |
| 08/05/2022 | NEC - Go Ahead Eagles | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
