VVVVV
Heracles
Heracles - FC GroningenStatistieken, H2H & xG
WGVVW
FC Groningen
Head to Head
26 wedstrijden3.27
Avg Goals
65%
BTTS
85%
Over 1.5
73%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heracles | Statistiek | FC Groningen |
|---|---|---|
| 1.03 | ⚽ Doelpunten | 1.42 |
| 2.52 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.23 | ⚡ xG | 1.74 |
| 11.1 | 🔫 Schoten | 15.9 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 6.3 |
| 48% | 🤝 BTTS | 55% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 55% |
| 6% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 15% | 🧤 Gescoord in beide helften | 42% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 13.7 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Heracles
33 gespeeld · 19 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.58 |
| Thuis | VGGVV | 0.40 |
| Uit | VVVVV | 0.24 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 15% | 25% | 6% |
| Gem. goals | 3.55 | 3.51 | 3.59 |
| Voor | 1.03 | 1.38 | 0.71 |
| Tegen | 2.52 | 2.13 | 2.88 |
| BTTS | 48% | 50% | 47% |
| De '0' | 6% | 13% | 0% |
| Niet gescoord | 48% | 44% | 53% |
| xG | 1.23 | 1.5 | 0.98 |
| xG tegen | 1.9 | 1.83 | 1.96 |
FC Groningen
33 gespeeld · 45 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVW | 1.40 |
| Thuis | WWGVW | 2.00 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 41% | 38% |
| Gem. goals | 2.75 | 2.65 | 2.88 |
| Voor | 1.42 | 1.59 | 1.25 |
| Tegen | 1.33 | 1.06 | 1.63 |
| BTTS | 55% | 53% | 56% |
| De '0' | 30% | 35% | 25% |
| Niet gescoord | 21% | 24% | 19% |
| xG | 1.74 | 1.77 | 1.71 |
| xG tegen | 1.32 | 1.24 | 1.41 |
Voorspellingen voor Heracles – FC Groningen
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles wint FT Resultaat | 32% | 3.08 | 3.99 | +29.49 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.96 | 3.99 | +0.87 | Ja |
| FC Groningen wint FT Resultaat | 42% | 2.37 | 1.85 | -21.81 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.73 | 1.20 | -30.71 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.48 | 1.18 | -20.29 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.11 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.10 | -7.51 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.36 | -15.30 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.50 | 1.91 | -23.52 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.51 | 3.00 | -33.49 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.76 | 23.00 | +16.38 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.28 | 6.50 | +3.48 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 3.10 | +16.93 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.83 | +9.73 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.33 | +3.51 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.55 | 1.40 | -9.46 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.83 | 2.70 | -4.61 | Nee |
| BTTS & Winst Heracles Combinatie | 20% | 5.09 | 6.58 | +29.23 | Ja |
| BTTS & Winst FC Groningen Combinatie | 25% | 4.03 | 2.57 | -36.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.25 | -0.37 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.44 | -0.78 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.70 | -3.61 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.05 | -9.39 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.75 | -10.35 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.45 | -29.97 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.55 | -20.70 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 2.05 | -11.24 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.70 | -5.14 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.38 | -6.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.59 | – | – | Nee |
| FC Groningen Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.44 | 3.30 | -25.72 | Nee |
| Heracles scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.24 | 2.55 | +13.73 | Ja |
| FC Groningen scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 1.50 | -22.90 | Nee |
| Heracles wint nil Win to Nil | 13% | 7.80 | 10.00 | +28.19 | Ja |
| FC Groningen wint nil Win to Nil | 17% | 5.73 | 3.50 | -38.92 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Groningen
Advies: Double chance : draw or Groningen
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.40
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
0.94
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.23
XG (THUIS/UIT)
1.74
1.92
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.37
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heracles | FC Groningen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% | 95.5% |
| Over 1.5 | 91% | 88% | 89.5% |
| Over 2.5 | 70% | 55% | 62.5% |
| Over 3.5 | 39% | 24% | 31.5% |
| Over 4.5 | 24% | 12% | 18% |
| BTTS | 48% | 55% | 51.5% |
| BTTS & Win | 19.6% | 24.8% | 22.2% |
| BTTS & Draw | 9% | 12% | 10.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.3% | 53.3% | 53.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 9% | 19.5% |
Trends
- Heracles pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten (gemiddeld 0 per wedstrijd), BTTS viel maar 1 keer en Heracles scoorde in die reeks 1 keer.
- Heracles wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Heracles: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Heracles bleef dit seizoen in 16 wedstrijden droog (48%) en scoorde in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Heracles scoorden beide teams, Heracles won er 0 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 16/33 duels.
- Heracles moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 4 wedstrijden, maakten in de laatste vijf duels 1 keer en staan dit seizoen op 1.03 goals per wedstrijd.
Trends
- FC Groningen pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 7 goals in die reeks.
- FC Groningen scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden op rij; kan Heracles die reeks doorbreken?
- De laatste 3 wedstrijden van FC Groningen eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 14 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van FC Groningen scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 18 duels (55% van alle wedstrijden) met FC Groningen sprake van BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.4
V
G
G
V
V
Vorm – Uit
0.8
V
V
G
W
V
Heracles
Heracles
0 - 2
FC Volendam
Heracles
0 - 3
Ajax
Heracles
1 - 1
Excelsior
Heracles
0 - 0
FC Utrecht
Heracles
1 - 3
PSV
FC Groningen
Feyenoord
3 - 1
FC Groningen
Telstar
0 - 2
FC Groningen
PEC Zwolle
1 - 1
FC Groningen
FC Volendam
3 - 2
FC Groningen
FC Twente
2 - 1
FC Groningen
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jizz Hornkamp
xG 9.81
Goals 10
+0.19
Luka Kulenović
xG 6.20
Goals 5
-1.20
Ajdin Hrustic
xG 3.16
Goals 1
-2.16
xG vs Goals
Thom van Bergen
xG 13.17
Goals 9
-4.17
Younes Taha El Idrissi
xG 9.57
Goals 5
-4.57
Brynjolfur Darri Willumsson
xG 7.34
Goals 6
-1.34
Gaat Heracles scoren?
56%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Heracles scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat FC Groningen scoren?
13%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Groningen scoort.
81%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heracles | FC Groningen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 94% |
| Over 1.5 | 91% | 88% |
| Over 2.5 | 70% | 55% |
| Over 3.5 | 39% | 24% |
| Over 4.5 | 24% | 12% |
| Niet gescoord | 3% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heracles | FC Groningen |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 70% |
| Over 1.5 | 73% | 42% |
| Over 2.5 | 45% | 15% |
| Over 3.5 | 30% | 6% |
| Over 4.5 | 11% | 1% |
| Clean Sheets | 6% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. Jansink
2.57
Tg/Wedstrijd
36
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Vaessen
1.21
Tg/Wedstrijd
34
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heracles | FC Groningen | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 94% | 91% |
| Over 7 | 75% | 81% | 78% |
| Over 8 | 63% | 69% | 66% |
| Over 9 | 44% | 50% | 47% |
| Over 10 | 31% | 38% | 35% |
| Over 11 | 31% | 38% | 35% |
| Over 12 | 19% | 25% | 22% |
| Over 13 | 19% | 13% | 16% |
| Over 14 | 13% | 6% | 10% |
Verwacht totaal: 4.36 + 6.27 = 10.6
Hoekschoppen analyse
Heracles
| Overall | 4.36 |
| Thuis | 4.56 |
| Uit | 4.18 |
Verwacht totaal
10.6
hoekschoppen
FC Groningen
| Overall | 6.27 |
| Thuis | 6.88 |
| Uit | 5.63 |
Blessures & schorsingen Heracles
Y. Borges SanchesBuiten de wedstrijdselectie
A. HrusticBlessure
L. KulenovicRode kaart (geschorst)
I. MesikBuiten de wedstrijdselectie
J. Reine-AdelaideTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
N. UnuvarTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
F. de KeijzerTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen FC Groningen
S. ResinkKnieblessure
O. ZawadaArmblessure
Topscorer – Heracles
J. Hornkamp
10
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – FC Groningen
T. van Bergen
9
Doelpunten
4
Assists
2.2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heracles | FC Groningen | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.09 | 15.88 | 13.49 |
| Schotconversie | 9% | 9% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.70 | 5.82 | 4.76 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.39 | 10.06 | 8.73 |
| Schoten per goal | 10.76 | 11.15 | 10.96 |
| Meer dan 10,5 schoten | 52% | 85% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 39% | 73% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 36% | 61% | 49% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 55% | 43% |
| Meer dan 14,5 schoten | 15% | 45% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 9% | 45% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 39% | 82% | 61% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 76% | 53% |
| Schoten op doel 5,5+ | 21% | 52% | 37% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 33% | 21% |
Schoten per speler
Heracles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Hornkamp | 2.5 | 1.6 | 14 |
| L. Zeefuik | 2.1 | 0.7 | 13 |
| L. Kulenović | 1.3 | 0.4 | 29 |
| A. Hrustić | 1 | 0.4 | 27 |
| S. Scheperman | 0.8 | 0.4 | 15 |
| S. Čestić | 0.7 | 0.3 | 7 |
| B. Limbombe | 0.6 | 0.3 | 22 |
| I. Mesík | 0.6 | 0.2 | 30 |
FC Groningen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. van Bergen | 2.2 | 1.1 | 33 |
| Y. Taha | 2.1 | 1.2 | 32 |
| S. Resink | 1.5 | 0.5 | 24 |
| B. Willumsson | 1.1 | 0.7 | 27 |
| O. Zawada | 1.1 | 0.4 | 16 |
| D. van der Werff | 1.1 | 0.7 | 33 |
| T. Oosting | 1 | 0.4 | 5 |
| J. Schreuders | 0.8 | 0.5 | 33 |
Schoten
Totaal schoten
11.1
15.9
Heracles
FC Groningen
Schoten op doel
3.7
5.8
Heracles
FC Groningen
Onderlinge resultaten Heracles - FC Groningen
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 29/08/2025 | FC Groningen - Heracles | 4-0 | ✗ | 4 |
| 23/04/2025 | FC Groningen - Heracles | 4-1 | ✓ | 5 |
| 28/01/2025 | Heracles - FC Groningen | 1-1 | ✓ | 2 |
| 24/04/2022 | FC Groningen - Heracles | 0-1 | ✗ | 1 |
| 18/12/2021 | Heracles - FC Groningen | 4-2 | ✓ | 6 |
| 30/01/2021 | Heracles - FC Groningen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 23/12/2020 | FC Groningen - Heracles | 0-1 | ✗ | 1 |
| 31/08/2019 | FC Groningen - Heracles | 1-2 | ✓ | 3 |
| 19/01/2019 | FC Groningen - Heracles | 3-0 | ✗ | 3 |
| 21/10/2018 | Heracles - FC Groningen | 4-1 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
