GVWVG
FC Volendam
FC Volendam - TelstarStatistieken, H2H & xG
VVWGW
Telstar
Head to Head
29 wedstrijden3.41
Avg Goals
69%
BTTS
86%
Over 1.5
62%
Over 2.5
34%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Volendam | Statistiek | Telstar |
|---|---|---|
| 1.03 | ⚽ Doelpunten | 1.42 |
| 1.61 | 🥅 Tegengoals | 1.64 |
| 1.23 | ⚡ xG | 1.47 |
| 10.8 | 🔫 Schoten | 13 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 58% | 🤝 BTTS | 64% |
| 58% | 📊 Over 2.5 % | 58% |
| 9% | 🧤 Clean sheet % | 15% |
| 18% | 🧤 Gescoord in beide helften | 24% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 9.7 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
FC Volendam
33 gespeeld · 32 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVG | 1.00 |
| Thuis | WWVGV | 1.40 |
| Uit | VVVWG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 24% | 38% | 12% |
| Gem. goals | 2.64 | 2.75 | 2.53 |
| Voor | 1.03 | 1.44 | 0.65 |
| Tegen | 1.61 | 1.31 | 1.88 |
| BTTS | 58% | 75% | 41% |
| De '0' | 9% | 13% | 6% |
| Niet gescoord | 36% | 19% | 53% |
| xG | 1.23 | 1.45 | 1.02 |
| xG tegen | 2 | 1.76 | 2.24 |
Telstar
33 gespeeld · 34 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGW | 1.40 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 24% | 29% | 19% |
| Gem. goals | 3.06 | 3.47 | 2.63 |
| Voor | 1.42 | 1.82 | 1 |
| Tegen | 1.64 | 1.65 | 1.63 |
| BTTS | 64% | 71% | 56% |
| De '0' | 15% | 12% | 19% |
| Niet gescoord | 24% | 18% | 31% |
| xG | 1.47 | 1.55 | 1.38 |
| xG tegen | 1.84 | 1.63 | 2.07 |
Voorspellingen voor FC Volendam – Telstar
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Volendam wint FT Resultaat | 39% | 2.59 | 2.71 | +4.67 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.72 | 3.68 | -0.99 | Nee |
| Telstar wint FT Resultaat | 34% | 2.90 | 2.50 | -13.82 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.53 | 1.29 | -15.47 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.63 | 1.44 | -11.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.69 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.10 | -11.87 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.50 | -15.94 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.97 | 2.25 | -24.29 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.79 | 3.80 | -34.37 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 15.38 | 17.00 | +10.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.03 | 5.10 | +1.39 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 2.40 | +5.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.60 | +6.16 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.22 | +0.93 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.66 | 1.44 | -13.35 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.51 | 2.60 | +3.54 | Ja |
| BTTS & Winst FC Volendam Combinatie | 21% | 4.79 | 4.18 | -12.72 | Nee |
| BTTS & Winst Telstar Combinatie | 19% | 5.29 | 3.76 | -28.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 64% | 1.56 | 1.17 | -25.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 50% | 1.98 | 1.32 | -33.47 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 37% | 2.68 | 1.54 | -42.56 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 26% | 3.86 | 1.95 | -49.50 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 17% | 5.92 | 2.32 | -60.79 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 36% | 2.78 | 4.30 | +54.80 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 50% | 2.02 | 3.05 | +51.28 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 63% | 1.59 | 2.28 | +42.96 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 74% | 1.35 | 1.77 | +31.16 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 83% | 1.20 | 1.53 | +27.14 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Volendam Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.13 | 4.33 | +4.97 | Ja |
| Telstar Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.53 | 4.00 | -11.68 | Nee |
| FC Volendam scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.05 | 1.96 | -4.35 | Nee |
| Telstar scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 1.86 | -14.81 | Nee |
| FC Volendam wint nil Win to Nil | 18% | 5.64 | 5.50 | -2.41 | Nee |
| Telstar wint nil Win to Nil | 16% | 6.42 | 5.00 | -22.09 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Volendam
Advies: Double chance : FC Volendam or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.40
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.44
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.23
XG (THUIS/UIT)
1.47
1.62
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.79
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Volendam | Telstar | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 85% | 88% | 86.5% |
| Over 2.5 | 58% | 58% | 58% |
| Over 3.5 | 18% | 39% | 28.5% |
| Over 4.5 | 6% | 21% | 13.5% |
| BTTS | 58% | 64% | 61% |
| BTTS & Win | 20.9% | 18.9% | 19.9% |
| BTTS & Draw | 21% | 27% | 24% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.6% | 47.6% | 47.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 9% | 12% |
Trends
- FC Volendam pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden en ze maakten 4 goals.
- In de laatste 4 wedstrijden van FC Volendam vielen telkens 2 goals of meer.
- FC Volendam scoorde in 2 van de laatste 5 duels niet; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of brengt hij een extra spits?
- FC Volendam bleef dit seizoen in 12 wedstrijden droog (36%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van FC Volendam scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 19/33 duels.
Trends
- Telstar pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), BTTS viel in 3 daarvan en Telstar maakte 9 goals in die reeks.
- Telstar zit in een goede fase en is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Er lijkt kans op goals, want de laatste 13 wedstrijden van Telstar eindigden allemaal met 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Telstar was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 21 duels (64% van alle wedstrijden) met Telstar.
- Telstar lijkt vandaag te scoren: het team vond het net in de laatste 4 wedstrijden en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
W
V
G
V
Vorm – Uit
0.8
V
W
V
V
G
FC Volendam
FC Volendam
0 - 2
Heerenveen
FC Volendam
0 - 0
Feyenoord
FC Volendam
1 - 2
Fortuna Sittard
FC Volendam
3 - 2
FC Groningen
FC Volendam
2 - 1
PSV
Telstar
NEC
1 - 1
Telstar
FC Utrecht
4 - 1
Telstar
Heerenveen
3 - 0
Telstar
Fortuna Sittard
1 - 4
Telstar
Feyenoord
2 - 1
Telstar
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Brandley Kuwas
xG 6.01
Goals 5
-1.01
Robert Mühren
xG 5.42
Goals 6
+0.58
Henk Veerman
xG 5.37
Goals 4
-1.37
xG vs Goals
Patrick Brouwer
xG 8.17
Goals 7
-1.17
Milan Zonneveld
xG 6.31
Goals 5
-1.31
Jochem Ritmeester van de Kamp
xG 5.99
Goals 7
+1.01
Gaat FC Volendam scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Volendam scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Telstar scoren?
13%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Telstar scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Volendam | Telstar |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 97% |
| Over 1.5 | 85% | 88% |
| Over 2.5 | 58% | 58% |
| Over 3.5 | 18% | 39% |
| Over 4.5 | 6% | 21% |
| Niet gescoord | 3% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Volendam | Telstar |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 85% |
| Over 1.5 | 48% | 55% |
| Over 2.5 | 21% | 18% |
| Over 3.5 | 8% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 9% | 15% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
K. van Oevelen
1.53
Tg/Wedstrijd
49
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Koeman
1.56
Tg/Wedstrijd
50
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Volendam | Telstar | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 94% | 97% |
| Over 7 | 88% | 94% | 91% |
| Over 8 | 63% | 88% | 76% |
| Over 9 | 56% | 69% | 63% |
| Over 10 | 44% | 56% | 50% |
| Over 11 | 38% | 50% | 44% |
| Over 12 | 13% | 31% | 22% |
| Over 13 | 13% | 19% | 16% |
| Over 14 | 0% | 19% | 10% |
Verwacht totaal: 3.64 + 4.88 = 8.5
Hoekschoppen analyse
FC Volendam
| Overall | 3.64 |
| Thuis | 4.31 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
8.5
hoekschoppen
Telstar
| Overall | 4.88 |
| Thuis | 5.35 |
| Uit | 4.38 |
Blessures & schorsingen FC Volendam
D. KwakmanKnieblessure
K. van OevelenBlessure
J. BacunaTwijfelachtig: Blessure
S. EsajasTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Telstar
D. MaloneBuiten de wedstrijdselectie
C. HatenboerTwijfelachtig: Blessure
D. MertensTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
T. OwusuTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
N. ThorissonTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Topscorer – FC Volendam
R. Mühren
6
Doelpunten
1
Assists
0.7
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Telstar
P. Brouwer
7
Doelpunten
6
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Volendam | Telstar | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.79 | 12.97 | 11.88 |
| Schotconversie | 10% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.70 | 4.97 | 4.34 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.09 | 8.00 | 7.55 |
| Schoten per goal | 10.47 | 9.11 | 9.79 |
| Meer dan 10,5 schoten | 52% | 73% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 45% | 61% | 53% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 52% | 43% |
| Meer dan 13,5 schoten | 24% | 45% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 21% | 27% | 24% |
| Meer dan 15,5 schoten | 12% | 24% | 18% |
| Schoten op doel 3,5+ | 52% | 67% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 48% | 41% |
| Schoten op doel 5,5+ | 15% | 39% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 12% | 30% | 21% |
Schoten per speler
FC Volendam
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Veerman | 1.4 | 0.6 | 23 |
| B. Pauwels | 1.4 | 0.9 | 7 |
| A. Descotte | 1.3 | 0.9 | 13 |
| Jesper Tielemans | 1 | 1 | 1 |
| B. Kuwas | 1 | 0.5 | 31 |
| R. Mühren | 0.7 | 0.4 | 30 |
| S. Esajas | 0.7 | 0.3 | 3 |
| J. Bacuna | 0.7 | 0.1 | 12 |
Telstar
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Nwankwo | 1.8 | 0.4 | 5 |
| P. Brouwer | 1.4 | 0.8 | 29 |
| S. van Duijn | 1.3 | 0.7 | 13 |
| M. Zonneveld | 1.2 | 0.6 | 20 |
| N. Þórisson | 1.1 | 1 | 7 |
| S. Hetli | 1.1 | 0.5 | 30 |
| Sebastiaan Hagedoorn | 1 | 0.8 | 8 |
| T. Noslin | 0.9 | 0.5 | 33 |
Schoten
Totaal schoten
10.8
13
FC Volendam
Telstar
Schoten op doel
3.7
5
FC Volendam
Telstar
Onderlinge resultaten FC Volendam - Telstar
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/08/2025 | Telstar - FC Volendam | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/03/2025 | FC Volendam - Telstar | 3-0 | ✗ | 3 |
| 03/11/2024 | Telstar - FC Volendam | 2-2 | ✓ | 4 |
| 09/01/2022 | FC Volendam - Telstar | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/10/2021 | Telstar - FC Volendam | 1-5 | ✓ | 6 |
| 25/04/2021 | FC Volendam - Telstar | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/08/2020 | Telstar - FC Volendam | 2-2 | ✓ | 4 |
| 14/02/2020 | FC Volendam - Telstar | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/09/2019 | Telstar - FC Volendam | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/04/2019 | Telstar - FC Volendam | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 33 | 26 | 3 | 4 | 96 | 44 | +52 | 81 |
| 2 | Feyenoord | 33 | 18 | 8 | 7 | 68 | 44 | +24 | 62 |
| 3 | FC Twente | 33 | 15 | 13 | 5 | 58 | 35 | +23 | 58 |
| 4 | NEC | 33 | 15 | 11 | 7 | 75 | 52 | +23 | 56 |
| 5 | Ajax | 33 | 14 | 13 | 6 | 62 | 41 | +21 | 55 |
| 6 | AZ | 33 | 14 | 9 | 10 | 55 | 48 | +7 | 51 |
| 7 | FC Utrecht | 33 | 14 | 8 | 11 | 53 | 42 | +11 | 50 |
| 8 | sc Heerenveen | 33 | 14 | 8 | 11 | 57 | 53 | +4 | 50 |
| 9 | FC Groningen | 33 | 13 | 6 | 14 | 47 | 44 | +3 | 45 |
| 10 | Sparta Rotterdam | 33 | 12 | 7 | 14 | 38 | 59 | -21 | 43 |
| 11 | Fortuna Sittard | 33 | 11 | 6 | 16 | 49 | 61 | -12 | 39 |
| 12 | Go Ahead Eagles | 33 | 8 | 14 | 11 | 53 | 51 | +2 | 38 |
| 13 | PEC Zwolle | 33 | 9 | 10 | 14 | 44 | 69 | -25 | 37 |
| 14 | Excelsior | 33 | 9 | 8 | 16 | 40 | 54 | -14 | 35 |
| 15 | Telstar | 33 | 8 | 10 | 15 | 47 | 54 | -7 | 34 |
| 16 | FC Volendam | 33 | 8 | 8 | 17 | 34 | 53 | -19 | 32 |
| 17 | NAC Breda | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 55 | -23 | 28 |
| 18 | Heracles Almelo | 33 | 5 | 4 | 24 | 34 | 83 | -49 | 19 |
