GWWWV
FC Emmen

FC Emmen - MVVStatistieken, H2H & xG

VVVGV
MVV
⚔️

Head to Head

26 wedstrijden
FC Emmen
(38%)
26
Wedstrijden
MVV
(42%)
38%
19%
42%
10 Winsten
5 Gelijke Spelen
(19%)
11 Winsten
De onderlinge resultaten tussen FC Emmen en MVV laten zien dat FC Emmen in de afgelopen 26 ontmoetingen 10 keer heeft gewonnen, MVV 11 keer en dat er 5 keer een gelijkspel was. FC Emmen scoorde 40 doelpunten en MVV 42.
3.15
Avg Goals
65%
BTTS
77%
Over 1.5
69%
Over 2.5
35%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
FC Emmen Statistiek MVV
2 ⚽ Doelpunten 1.31
1.85 🥅 Tegengoals 2.23
1.86 ⚡ xG 1.16
16.7 🔫 Schoten 9.5
6.4 🎯 Schoten op doel 3.1
6.5 🚩 Corners 4.3
54% 🤝 BTTS 69%
69% 📊 Over 2.5 % 69%
31% 🧤 Clean sheet % 15%
23% 🧤 Gescoord in beide helften 23%
55% ⚽ Balbezit 55%
12.9 🟨 Overtredingen 10.9

FC Emmen

13 gespeeld · 25 pts · #5
VormResultatenPPG
Totaal GWWWV 2.00
Thuis WVWWV 1.80
Uit VVGWW 1.40
TotaalThuisUit
Winst %62%71%50%
Gem. goals3.853.574.17
Voor21.862.17
Tegen1.851.712
BTTS54%57%50%
De '0'31%29%33%
Niet gescoord15%14%17%
xG1.861.951.75
xG tegen1.411.511.29

MVV

13 gespeeld · 17 pts · #11
VormResultatenPPG
Totaal VVVGV 0.20
Thuis GVWVV 0.80
Uit WVVVG 0.80
TotaalThuisUit
Winst %38%43%33%
Gem. goals3.5434.17
Voor1.311.141.5
Tegen2.231.862.67
BTTS69%57%83%
De '0'15%29%0%
Niet gescoord15%14%17%
xG1.161.191.12
xG tegen1.531.581.47
🔮

Voorspellingen voor FC Emmen – MVV

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Emmen wint
FT Resultaat
52%1.931.53-20.65Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
25%4.044.00-0.92Nee
MVV wint
FT Resultaat
23%4.284.80+12.15Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
77%1.301.16-11.10Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
48%2.082.38+14.55Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.061.02-3.89Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
82%1.221.09-10.72Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
59%1.701.53-9.96Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
36%2.742.19-20.15Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
19%5.163.58-30.66Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
6%17.3314.90-14.03Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
18%5.535.25-5.03Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
41%2.432.40-1.24Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
64%1.571.62+2.93Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
81%1.241.21-2.44Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
60%1.671.55-7.17Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
40%2.492.30-7.74Nee
BTTS & Winst FC Emmen
Combinatie
27%3.662.79-23.72Nee
BTTS & Winst MVV
Combinatie
14%7.388.03+8.81Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.583%1.21––Nee
Corners Over 8.573%1.371.32-3.51Nee
Corners Over 9.562%1.631.58-2.83Nee
Corners Over 10.549%2.032.07+1.84Ja
Corners Over 11.537%2.682.56-4.51Nee
Corners Under 8.527%3.722.88-22.53Nee
Corners Under 9.539%2.602.15-17.23Nee
Corners Under 10.551%1.971.72-12.62Nee
Corners Under 11.563%1.591.41-11.59Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Emmen Clean Sheet
Clean Sheet
30%3.30––Nee
MVV Clean Sheet
Clean Sheet
16%6.41––Nee
FC Emmen scoort eerst
Eerste Goal
58%1.721.41-18.22Nee
MVV scoort eerst
Eerste Goal
37%2.682.81+4.81Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Emmen
Advies: Double chance : Emmen or draw
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
0.20
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
2.14
THUIS-/UIT PPG
1.17
1.86
XG (THUIS/UIT)
1.16
1.91
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.60
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
15%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsFC EmmenMVVGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 85% 85% 85%
Over 2.5 69% 69% 69%
Over 3.5 46% 46% 46%
Over 4.5 23% 31% 27%
BTTS 54% 69% 61.5%
BTTS & Win 27.3% 13.6% 20.5%
BTTS & Draw 8% 15% 11.5%
BTTS & Over 2.5 48.4% 48.4% 48.4%
BTTS No & Over 2.5 23% 8% 15.5%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.8
W V W W V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig FC Emmen is 900% beter in PPG
Vorm – Uit
0.8
W V V V G

FC Emmen

FC Emmen 0 - 5 FC Den Bosch
FC Emmen 2 - 1 Almere City
FC Emmen 1 - 0 TOP Oss
FC Emmen 1 - 2 De Graafschap
FC Emmen 5 - 3 FC Volendam

MVV

FC Den Bosch 2 - 2 MVV
NAC Breda 1 - 0 MVV
TOP Oss 4 - 1 MVV
RKC Waalwijk 6 - 1 MVV
Jong AZ 1 - 2 MVV
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

FC Emmen
Jack Cooper Love
xG 10.39 Goals 9 -1.39
Freddy Quispel
xG 6.30 Goals 7 +0.70
Michael Breij
xG 4.21 Goals 3 -1.21

xG vs Goals

MVV
Olivier Dumont
xG 4.42 Goals 5 +0.58
Lennerd Daneels
xG 2.05 Goals 1 -1.05
Elias Sierra
xG 1.72 Goals 2 +0.28
⚽

Gaat FC Emmen scoren?

86%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Emmen scoort.
15%
clean sheet uit
⚽

Gaat MVV scoren?

29%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat MVV scoort.
83%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2 Doelpunten / Wedstrijd
1.31 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd FC Emmen MVV
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 85% 85%
Over 2.5 69% 69%
Over 3.5 46% 46%
Over 4.5 23% 31%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.85 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.23 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W FC Emmen MVV
Over 0.5 69% 85%
Over 1.5 46% 54%
Over 2.5 38% 31%
Over 3.5 23% 31%
Over 4.5 4% 8%
Clean Sheets 31% 15%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

FC Emmen

Goals per 15 min

MVV

Keeper

FC Emmen
S. Karssies
S. Karssies
1.08
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

MVV
H. Wentges
H. Wentges
1.31
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners FC Emmen MVV Gemiddeld
Over 6 86% 100% 93%
Over 7 71% 83% 77%
Over 8 56% 67% 62%
Over 9 56% 33% 45%
Over 10 43% 17% 30%
Over 11 28% 17% 23%
Over 12 28% 0% 14%
Over 13 28% 0% 14%
Over 14 28% 0% 14%
Verwacht totaal: 6.46 + 4.31 = 10.8
🚩

Hoekschoppen analyse

FC Emmen
Overall6.46
Thuis6.57
Uit6.33
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
MVV
Overall4.31
Thuis4.57
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen FC Emmen

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen MVV

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – FC Emmen

J. Cooper
J. Cooper
9
Doelpunten
3
Assists
3.8
Schoten/W
2.1
SoD/W
⭐

Topscorer – MVV

O. Dumont
O. Dumont
5
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W

Topscorers

FC Emmen
J. Cooper 9
F. Quispel 7
M. Breij 3
N. Amadin 2
S. Veldhuis 2
B. Van Hove 1
Mustafa Abdullatif 1
C. Sunder 1

Topscorers

MVV
O. Dumont 5
E. Sierra 2
R. Klaasen 1
L. Daneels 1
S. Van Dessel 1
T. Vinogradac 1
I. Breugelmans 1
F. Dicke 1

Assists

FC Emmen
B. Van Hove 4
L. Everink 4
J. Cooper 3
F. Quispel 2
Y. Dede-Lhomme 2
M. Breij 1
C. Staring 1
S. Karssies 1

Assists

MVV
R. Klaasen 2
L. Daneels 2
D. Asante 1
E. Sierra 1
O. Dumont 1
F. Dicke 1
M. Hofland 1
S. Wegen 1
🔫

Schoten per team

Statistiek FC Emmen MVV Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.69 9.54 13.12
Schotconversie 12% 14% 13%
Schoten op doel per wedstrijd 6.38 3.08 4.73
Schoten naast per wedstrijd 10.31 6.46 8.39
Schoten per goal 8.35 7.29 7.82
Meer dan 10,5 schoten 77% 46% 62%
Meer dan 11,5 schoten 69% 31% 50%
Meer dan 12,5 schoten 69% 23% 46%
Meer dan 13,5 schoten 69% 15% 42%
Meer dan 14,5 schoten 69% 15% 42%
Meer dan 15,5 schoten 54% 8% 31%
Schoten op doel 3,5+ 100% 23% 62%
Schoten op doel 4,5+ 69% 23% 46%
Schoten op doel 5,5+ 54% 15% 35%
Schoten op doel 6,5+ 38% 15% 27%
🔫

Schoten per speler

FC Emmen

Speler Sch/W SoD/W W
J. Cooper 3.8 2.1 13
F. Quispel 2 1.1 11
M. Breij 2 0.8 13
N. Amadin 2 1.5 4
Safyan Toure 1 — 1
J. Huijzer 1 — 1
S. Veldhuis 0.9 0.5 13
Mustafa Abdullatif 0.9 0.4 9

MVV

Speler Sch/W SoD/W W
N. El Hamdaoui 1.8 0.6 10
L. Daneels 1.2 0.5 13
O. Dumont 1.1 0.6 13
I. Breugelmans 1 1 1
T. Verheijen 0.8 0.2 6
T. Vinogradac 0.8 0.3 9
S. Van Dessel 0.8 0.3 4
R. Klaasen 0.7 0.4 11
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.7
9.5
FC Emmen MVV
Schoten op doel
6.4
3.1
FC Emmen MVV
📋

Onderlinge resultaten FC Emmen - MVV

DatumUitslagBTTSGoals
06/04/2026 FC Emmen - MVV 2-1 ✓ 3
26/09/2025 MVV - FC Emmen 1-0 ✗ 1
28/03/2025 MVV - FC Emmen 1-2 ✓ 3
04/10/2024 FC Emmen - MVV 1-1 ✓ 2
12/04/2024 FC Emmen - MVV 1-3 ✓ 4
06/11/2023 MVV - FC Emmen 1-1 ✓ 2
17/12/2021 MVV - FC Emmen 0-1 ✗ 1
10/09/2021 FC Emmen - MVV 7-1 ✓ 8
02/04/2018 MVV - FC Emmen 0-1 ✗ 1
27/11/2017 FC Emmen - MVV 2-1 ✓ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Heracles Almelo1310213914+2532
2VVV Venlo139133621+1528
3Almere City138142713+1425
4Roda JC137421712+525
5FC Emmen138142624+225
6NAC Breda137332520+524
7FC Volendam136163022+819
8FC Den Bosch135352321+218
9Vitesse135351718-118
10Jong AZ135263228+417
11MVV135261729-1217
12RKC Waalwijk133732219+316
13Jong PSV134451721-416
14De Graafschap134361727-1015
15TOP Oss134181922-313
16Jong Ajax133461930-1113
17Helmond Sport133372328-512
18FC Eindhoven133281828-1011
19FC Dordrecht133281834-1611
20Jong FC Utrecht133192233-1110