GVWVG
Vitesse
Vitesse - De GraafschapStatistieken, H2H & xG
GWVGW
De Graafschap
Head to Head
11 wedstrijden3.36
Avg Goals
55%
BTTS
91%
Over 1.5
64%
Over 2.5
45%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Vitesse | Statistiek | De Graafschap |
|---|---|---|
| 1.31 | ⚽ Doelpunten | 1.31 |
| 1.38 | 🥅 Tegengoals | 2.08 |
| 1.56 | ⚡ xG | 1.5 |
| 14.7 | 🔫 Schoten | 14.1 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 54% | 🤝 BTTS | 85% |
| 46% | 📊 Over 2.5 % | 77% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 15% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12.7 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
Vitesse
13 gespeeld · 18 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVG | 1.00 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | VVVWG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 33% | 43% |
| Gem. goals | 2.69 | 3 | 2.43 |
| Voor | 1.31 | 1.33 | 1.29 |
| Tegen | 1.38 | 1.67 | 1.14 |
| BTTS | 54% | 67% | 43% |
| De '0' | 8% | 0% | 14% |
| Niet gescoord | 38% | 33% | 43% |
| xG | 1.56 | 1.73 | 1.41 |
| xG tegen | 1.47 | 1.44 | 1.49 |
De Graafschap
13 gespeeld · 15 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVGW | 1.60 |
| Thuis | VVWWG | 1.40 |
| Uit | VWGVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 33% | 29% |
| Gem. goals | 3.39 | 3.5 | 3.29 |
| Voor | 1.31 | 1.33 | 1.29 |
| Tegen | 2.08 | 2.17 | 2 |
| BTTS | 85% | 83% | 86% |
| De '0' | 8% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 0% | 14% |
| xG | 1.5 | 1.61 | 1.42 |
| xG tegen | 1.85 | 1.95 | 1.76 |
Voorspellingen voor Vitesse – De Graafschap
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Vitesse wint FT Resultaat | 44% | 2.27 | 1.91 | -16.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.94 | 3.85 | -2.22 | Nee |
| De Graafschap wint FT Resultaat | 31% | 3.27 | 3.20 | -2.00 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.44 | 1.17 | -18.83 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 56% | 1.79 | 1.83 | +2.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.02 | -3.40 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.08 | -9.94 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.44 | -11.93 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 1.99 | -22.69 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.71 | 3.22 | -31.67 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.90 | 15.50 | -18.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.02 | 5.45 | -9.48 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 2.75 | +6.81 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.70 | +3.95 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.28 | +0.84 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.57 | 1.40 | -10.98 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.75 | 2.80 | +1.96 | Ja |
| BTTS & Winst Vitesse Combinatie | 25% | 3.97 | 3.10 | -21.91 | Nee |
| BTTS & Winst De Graafschap Combinatie | 18% | 5.47 | 5.50 | +0.59 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Vitesse Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.15 | – | – | Nee |
| De Graafschap Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.67 | – | – | Nee |
| Vitesse scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.90 | 1.65 | -13.21 | Nee |
| De Graafschap scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.31 | 2.21 | -4.53 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Vitesse
Advies: Double chance : Vitesse or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.60
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.33
THUIS-/UIT PPG
1.14
1.56
XG (THUIS/UIT)
1.50
1.22
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
8%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
86%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Vitesse | De Graafschap | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 92% | 88.5% |
| Over 2.5 | 46% | 77% | 61.5% |
| Over 3.5 | 31% | 31% | 31% |
| Over 4.5 | 8% | 23% | 15.5% |
| BTTS | 54% | 85% | 69.5% |
| BTTS & Win | 25.2% | 18.3% | 21.8% |
| BTTS & Draw | 23% | 23% | 23% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.1% | 52.1% | 52.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 8% | 8% |
Trends
- Vitesse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 4 goals in totaal.
- Voorin loopt het bij Vitesse stroef: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Vitesse bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (38%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Vitesse scoorden beide teams, Vitesse won er 1 van die 5 en over het hele seizoen staat BTTS op 7/13 duels.
Trends
- De Graafschap pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.6 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- De Graafschap is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van De Graafschap vielen telkens 2 goals of meer.
- De Graafschap wil het momentum vasthouden tegen Vitesse: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In elk van de laatste 5 wedstrijden van De Graafschap scoorden beide teams; dit seizoen eindigden 11/13 duels in BTTS, goed voor 85%.
- De Graafschap lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 8 wedstrijden en maakten 8 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
W
W
G
V
Vorm – Uit
1.4
V
W
G
V
W
Vitesse
Vitesse
0 - 2
FC Emmen
Vitesse
2 - 2
NAC Breda
Vitesse
3 - 1
Jong PSV
Vitesse
2 - 1
TOP Oss
Vitesse
0 - 3
Almere City
De Graafschap
FC Volendam
1 - 2
De Graafschap
Jong Ajax
2 - 1
De Graafschap
FC Eindhoven
2 - 2
De Graafschap
FC Emmen
1 - 2
De Graafschap
Heracles
5 - 0
De Graafschap
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Naoufal Bannis
xG 9.46
Goals 10
+0.54
Aymen Sellouf
xG 3.46
Goals 2
-1.46
Filipe De Carvalho Ferreira
xG 1.61
Goals 2
+0.39
xG vs Goals
Julian Kania
xG 4.44
Goals 5
+0.56
Donny Warmerdam
xG 3.80
Goals 4
+0.20
Bjorn van Zijl
xG 3.44
Goals 3
-0.44
Gaat Vitesse scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Vitesse scoort.
8%
clean sheet uit
Gaat De Graafschap scoren?
8%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat De Graafschap scoort.
86%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Vitesse | De Graafschap |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 92% |
| Over 2.5 | 46% | 77% |
| Over 3.5 | 31% | 31% |
| Over 4.5 | 8% | 23% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Vitesse | De Graafschap |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 92% |
| Over 1.5 | 38% | 54% |
| Over 2.5 | 8% | 23% |
| Over 3.5 | 5% | 23% |
| Over 4.5 | 1% | 6% |
| Clean Sheets | 8% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. van den Berg
0.55
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Wieggers
1.77
Tg/Wedstrijd
23
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Vitesse | De Graafschap | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 86% | 93% |
| Over 7 | 100% | 86% | 93% |
| Over 8 | 83% | 86% | 85% |
| Over 9 | 67% | 71% | 69% |
| Over 10 | 17% | 43% | 30% |
| Over 11 | 17% | 43% | 30% |
| Over 12 | 17% | 43% | 30% |
| Over 13 | 17% | 43% | 30% |
| Over 14 | 17% | 28% | 23% |
Verwacht totaal: 5.62 + 4.92 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Vitesse
| Overall | 5.62 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
De Graafschap
| Overall | 4.92 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.86 |
Blessures & schorsingen Vitesse
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen De Graafschap
Geen meldingen.
Topscorer – Vitesse
N. Bannis
10
Doelpunten
3
Assists
2.6
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – De Graafschap
J. Kania
5
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Vitesse | De Graafschap | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.69 | 14.08 | 14.39 |
| Schotconversie | 9% | 9% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 4.23 | 4.12 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.69 | 9.85 | 10.27 |
| Schoten per goal | 11.24 | 10.76 | 11.00 |
| Meer dan 10,5 schoten | 85% | 85% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 54% | 62% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 54% | 62% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 54% | 62% | 58% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 62% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 38% | 38% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 62% | 62% | 62% |
| Schoten op doel 4,5+ | 38% | 54% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 23% | 8% | 16% |
| Schoten op doel 6,5+ | 15% | 0% | 8% |
Schoten per speler
Vitesse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Bannis | 2.6 | 1.7 | 13 |
| A. Sellouf | 1.8 | 0.6 | 13 |
| Ricardo-Felipe Schwarz | 1.5 | 0.3 | 6 |
| C. Olde Keizer | 1.4 | 0.3 | 7 |
| V. Zumberi | 1.3 | 0.3 | 12 |
| M. Schikora | 1 | 0.3 | 12 |
| M. Marschalk | 0.7 | 0.2 | 9 |
| J. Hilterman | 0.7 | 0.3 | 6 |
De Graafschap
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Bjorn van Zijl | 1.6 | 0.6 | 13 |
| F. de Jong | 1.5 | 0.4 | 11 |
| J. Kania | 1.5 | 0.7 | 11 |
| J. Hardeman | 1.1 | 0.3 | 9 |
| K. Symons | 1.1 | 0.6 | 10 |
| Tim Braem | 1 | — | 1 |
| D. Warmerdam | 0.9 | 0.6 | 13 |
| N. Martens | 0.9 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
14.7
14.1
Vitesse
De Graafschap
Schoten op doel
4
4.2
Vitesse
De Graafschap
Onderlinge resultaten Vitesse - De Graafschap
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/03/2026 | De Graafschap - Vitesse | 1-4 | ✓ | 5 |
| 04/12/2025 | Vitesse - De Graafschap | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/02/2025 | Vitesse - De Graafschap | 2-0 | ✗ | 2 |
| 29/09/2024 | De Graafschap - Vitesse | 3-1 | ✓ | 4 |
| 29/10/2019 | Vitesse - De Graafschap | 2-0 | ✗ | 2 |
| 12/05/2019 | Vitesse - De Graafschap | 6-1 | ✓ | 7 |
| 23/12/2018 | De Graafschap - Vitesse | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/02/2016 | De Graafschap - Vitesse | 2-2 | ✓ | 4 |
| 20/09/2015 | Vitesse - De Graafschap | 3-0 | ✗ | 3 |
| 04/03/2012 | Vitesse - De Graafschap | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |