GWWGW
FC Den Bosch

FC Den Bosch - Jong FC UtrechtStatistieken, H2H & xG

VVVVW
Jong FC Utrecht
⚔️

Head to Head

20 wedstrijden
FC Den Bosch
(45%)
20
Wedstrijden
Jong FC Utrecht
(25%)
45%
30%
25%
9 Winsten
6 Gelijke Spelen
(30%)
5 Winsten
De onderlinge resultaten tussen FC Den Bosch en Jong FC Utrecht laten zien dat FC Den Bosch in de afgelopen 20 ontmoetingen 9 keer heeft gewonnen, Jong FC Utrecht 5 keer en dat er 6 keer een gelijkspel was. FC Den Bosch scoorde 29 doelpunten en Jong FC Utrecht 29.
2.9
Avg Goals
55%
BTTS
80%
Over 1.5
50%
Over 2.5
35%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
FC Den Bosch Statistiek Jong FC Utrecht
1.77 ⚽ Doelpunten 1.69
1.62 🥅 Tegengoals 2.54
1.79 ⚡ xG 1.58
16.2 🔫 Schoten 15.2
5.5 🎯 Schoten op doel 4.6
7.5 🚩 Corners 5.2
69% 🤝 BTTS 92%
62% 📊 Over 2.5 % 92%
15% 🧤 Clean sheet % 8%
23% 🧤 Gescoord in beide helften 23%
48% ⚽ Balbezit 45%
9.9 🟨 Overtredingen 15

FC Den Bosch

13 gespeeld · 18 pts · #8
VormResultatenPPG
Totaal GWWGW 2.20
Thuis VWGWG 1.60
Uit VVVWW 1.20
TotaalThuisUit
Winst %38%43%33%
Gem. goals3.393.713
Voor1.7721.5
Tegen1.621.711.5
BTTS69%100%33%
De '0'15%0%33%
Niet gescoord15%0%33%
xG1.791.861.7
xG tegen1.641.371.96

Jong FC Utrecht

13 gespeeld · 10 pts · #20
VormResultatenPPG
Totaal VVVVW 0.60
Thuis GWVVW 1.40
Uit VVWVV 0.60
TotaalThuisUit
Winst %23%29%17%
Gem. goals4.234.294.17
Voor1.691.861.5
Tegen2.542.432.67
BTTS92%86%100%
De '0'8%14%0%
Niet gescoord8%14%0%
xG1.581.451.74
xG tegen1.881.821.94
🔮

Voorspellingen voor FC Den Bosch – Jong FC Utrecht

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Den Bosch wint
FT Resultaat
42%2.371.59-32.78Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
24%4.204.40+4.81Ja
Jong FC Utrecht wint
FT Resultaat
34%2.954.15+40.69Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
66%1.511.15-23.99Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
58%1.732.18+25.83Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
96%1.041.01-2.83Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
88%1.141.04-8.71Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
69%1.451.33-8.58Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
47%2.111.79-15.33Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
28%3.532.66-24.72Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
4%26.3919.50-26.09Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
12%8.187.50-8.35Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
31%3.203.25+1.59Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
53%1.901.94+2.24Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
72%1.391.37-1.77Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
70%1.441.36-5.31Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
30%3.292.80-14.95Nee
BTTS & Winst FC Den Bosch
Combinatie
27%3.672.43-33.81Nee
BTTS & Winst Jong FC Utrecht
Combinatie
22%4.476.80+52.05Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.596%1.04––Nee
Corners Over 8.592%1.091.21+11.44Ja
Corners Over 9.587%1.161.54+33.21Ja
Corners Over 10.579%1.271.71+34.92Ja
Corners Over 11.570%1.442.15+49.64Ja
Corners Under 8.58%12.663.58-71.72Nee
Corners Under 9.514%7.412.60-64.90Nee
Corners Under 10.521%4.742.02-57.38Nee
Corners Under 11.530%3.291.65-49.84Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
FC Den Bosch Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.31––Nee
Jong FC Utrecht Clean Sheet
Clean Sheet
15%6.52––Nee
FC Den Bosch scoort eerst
Eerste Goal
51%1.951.47-24.44Nee
Jong FC Utrecht scoort eerst
Eerste Goal
46%2.192.55+16.53Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Den Bosch
Advies: Combo Double chance : Den Bosch or draw and +1.5 goals
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
0.60
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.71
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.79
XG (THUIS/UIT)
1.58
1.45
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.80
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
15%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
8%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsFC Den BoschJong FC UtrechtGemiddeld
Over 0.5 100% 92% 96%
Over 1.5 85% 92% 88.5%
Over 2.5 62% 92% 77%
Over 3.5 46% 54% 50%
Over 4.5 31% 38% 34.5%
BTTS 69% 92% 80.5%
BTTS & Win 27.2% 22.4% 24.8%
BTTS & Draw 23% 0% 23%
BTTS & Over 2.5 59.7% 59.7% 59.7%
BTTS No & Over 2.5 8% 0% 8%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.6
V W G W G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig FC Den Bosch is 267% beter in PPG
Vorm – Uit
0.6
V V W V V

FC Den Bosch

FC Den Bosch 2 - 2 MVV
FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss
FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht
FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport
FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse

Jong FC Utrecht

FC Volendam 6 - 2 Jong FC Utrecht
De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht
NAC Breda 2 - 3 Jong FC Utrecht
Jong AZ 2 - 1 Jong FC Utrecht
TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

FC Den Bosch
Sebastian Karlsson Grach
xG 5.52 Goals 6 +0.48
Kévin Monzialo
xG 5.03 Goals 4 -1.03
Ilias Boumassaoudi
xG 3.17 Goals 2 -1.17

xG vs Goals

Jong FC Utrecht
Emmanuel Chigozie Owen
xG 5.56 Goals 6 +0.44
Massien Ghaddari
xG 4.34 Goals 4 -0.34
Bjorn Menzo
xG 3.87 Goals 3 -0.87
⚽

Gaat FC Den Bosch scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Den Bosch scoort.
8%
clean sheet uit
⚽

Gaat Jong FC Utrecht scoren?

15%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Jong FC Utrecht scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.77 Doelpunten / Wedstrijd
1.69 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd FC Den Bosch Jong FC Utrecht
Over 0.5 100% 92%
Over 1.5 85% 92%
Over 2.5 62% 92%
Over 3.5 46% 54%
Over 4.5 31% 38%
Niet gescoord 0% 8%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.62 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.54 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W FC Den Bosch Jong FC Utrecht
Over 0.5 85% 92%
Over 1.5 46% 85%
Over 2.5 23% 31%
Over 3.5 8% 15%
Over 4.5 2% 11%
Clean Sheets 15% 8%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

FC Den Bosch

Goals per 15 min

Jong FC Utrecht

Keeper

FC Den Bosch
P. van de Merbel
P. van de Merbel
1.46
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Jong FC Utrecht
M. Eppink
M. Eppink
1.57
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners FC Den Bosch Jong FC Utrecht Gemiddeld
Over 6 86% 100% 93%
Over 7 71% 100% 86%
Over 8 71% 83% 77%
Over 9 56% 83% 70%
Over 10 56% 67% 62%
Over 11 43% 50% 47%
Over 12 14% 50% 32%
Over 13 14% 17% 16%
Over 14 14% 17% 16%
Verwacht totaal: 7.46 + 5.15 = 12.6
🚩

Hoekschoppen analyse

FC Den Bosch
Overall7.46
Thuis7.29
Uit7.67
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
Jong FC Utrecht
Overall5.15
Thuis4.29
Uit6.17
🚑

Blessures & schorsingen FC Den Bosch

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Jong FC Utrecht

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – FC Den Bosch

S. Karlsson Grach
S. Karlsson Grach
6
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
⭐

Topscorer – Jong FC Utrecht

E. C. Owen
E. C. Owen
6
Doelpunten
0
Assists
2.1
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorers

FC Den Bosch
S. Karlsson Grach 6
K. Monzialo 4
Devon Decorte 3
S. Barglan 2
I. Boumassaoudi 2
Jeffry Fortes 1
H. Eikelboom 1
Silvan Broker 1

Topscorers

Jong FC Utrecht
E. C. Owen 6
Massien Ghaddari 4
Bjorn Menzo 3
N. Dundas 2
W. Kooy 2
J. van Ommeren 2
Yousri Sbai 1
J. Schuldes 1

Assists

FC Den Bosch
K. Monzialo 6
Devon Decorte 4
M. Laros 2
S. Barglan 1
E. Semedo 1
L. Hoffman 1

Assists

Jong FC Utrecht
Massien Ghaddari 4
Bjorn Menzo 4
Tijn den Boggende 2
D. Laaouina 2
O. Agougil 1
W. Kooy 1
Yousri Sbai 1
Viggo Plantinga 1
🔫

Schoten per team

Statistiek FC Den Bosch Jong FC Utrecht Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.15 15.23 15.69
Schotconversie 11% 11% 11%
Schoten op doel per wedstrijd 5.54 4.62 5.08
Schoten naast per wedstrijd 10.62 10.62 10.62
Schoten per goal 9.13 9.00 9.07
Meer dan 10,5 schoten 92% 92% 92%
Meer dan 11,5 schoten 92% 85% 89%
Meer dan 12,5 schoten 77% 62% 70%
Meer dan 13,5 schoten 77% 62% 70%
Meer dan 14,5 schoten 62% 54% 58%
Meer dan 15,5 schoten 46% 46% 46%
Schoten op doel 3,5+ 85% 54% 70%
Schoten op doel 4,5+ 62% 38% 50%
Schoten op doel 5,5+ 46% 15% 31%
Schoten op doel 6,5+ 23% 15% 19%
🔫

Schoten per speler

FC Den Bosch

Speler Sch/W SoD/W W
K. Monzialo 2.4 1.1 12
I. Boumassaoudi 1.7 0.8 11
B. van Schuppen 1.7 1 3
S. Karlsson Grach 1.5 0.8 13
L. Hoffman 1.1 0.8 10
Jayden Ettienne 1 — 1
S. Barglan 0.9 0.3 12
R. Wolters 0.8 0.3 6

Jong FC Utrecht

Speler Sch/W SoD/W W
N. Dundas 2.2 0.6 9
E. C. Owen 2.1 0.8 11
Bjorn Menzo 1.8 1 13
Massien Ghaddari 1.4 0.6 13
W. Kooy 1.3 0.7 10
J. Sneijder 1.3 — 4
J. Hunte 1 0.3 4
R. Omorowa 0.8 0.1 9
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.2
15.2
FC Den Bosch Jong FC Utrecht
Schoten op doel
5.5
4.6
FC Den Bosch Jong FC Utrecht
📋

Onderlinge resultaten FC Den Bosch - Jong FC Utrecht

DatumUitslagBTTSGoals
20/04/2026 FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 1-1 ✓ 2
24/11/2025 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 3-2 ✓ 5
27/01/2025 FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-0 ✗ 2
16/09/2024 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 0-3 ✗ 3
15/04/2024 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 0-2 ✗ 2
04/11/2023 FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 1-1 ✓ 2
08/05/2023 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 0-0 ✗ 0
06/01/2023 FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 1-4 ✓ 5
18/04/2022 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 0-1 ✗ 1
29/10/2021 FC Den Bosch - Jong FC Utrecht 2-1 ✓ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Heracles Almelo1310213914+2532
2VVV Venlo139133621+1528
3Almere City138142713+1425
4Roda JC137421712+525
5FC Emmen138142624+225
6NAC Breda137332520+524
7FC Volendam136163022+819
8FC Den Bosch135352321+218
9Vitesse135351718-118
10Jong AZ135263228+417
11MVV135261729-1217
12RKC Waalwijk133732219+316
13Jong PSV134451721-416
14De Graafschap134361727-1015
15TOP Oss134181922-313
16Jong Ajax133461930-1113
17Helmond Sport133372328-512
18FC Eindhoven133281828-1011
19FC Dordrecht133281834-1611
20Jong FC Utrecht133192233-1110