WWVGV
TOP Oss
TOP Oss - RKC WaalwijkStatistieken, H2H & xG
GVGGV
RKC Waalwijk
Head to Head
12 wedstrijden3
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
67%
Over 2.5
42%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| TOP Oss | Statistiek | RKC Waalwijk |
|---|---|---|
| 1.46 | ⚽ Doelpunten | 1.69 |
| 1.69 | 🥅 Tegengoals | 1.46 |
| 1.26 | ⚡ xG | 1.74 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 15.8 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.1 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 62% | 🤝 BTTS | 77% |
| 77% | 📊 Over 2.5 % | 46% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 8% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 15% |
| 39% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 13 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
TOP Oss
13 gespeeld · 13 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGV | 1.40 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.15 | 4 | 2.43 |
| Voor | 1.46 | 2.67 | 0.43 |
| Tegen | 1.69 | 1.33 | 2 |
| BTTS | 62% | 83% | 43% |
| De '0' | 8% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 31% | 0% | 57% |
| xG | 1.26 | 1.34 | 1.18 |
| xG tegen | 2.05 | 2.12 | 1.99 |
RKC Waalwijk
13 gespeeld · 16 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGGV | 0.60 |
| Thuis | WWGGV | 1.60 |
| Uit | GWVVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 29% | 17% |
| Gem. goals | 3.15 | 4 | 2.16 |
| Voor | 1.69 | 2.43 | 0.83 |
| Tegen | 1.46 | 1.57 | 1.33 |
| BTTS | 77% | 100% | 50% |
| De '0' | 8% | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 15% | 0% | 33% |
| xG | 1.74 | 1.83 | 1.63 |
| xG tegen | 1.35 | 1.36 | 1.34 |
Voorspellingen voor TOP Oss – RKC Waalwijk
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP Oss wint FT Resultaat | 29% | 3.47 | 3.18 | -8.28 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.89 | 3.50 | -10.03 | Nee |
| RKC Waalwijk wint FT Resultaat | 45% | 2.20 | 1.83 | -16.82 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.83 | 1.17 | -36.18 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 71% | 1.41 | 1.20 | -14.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.81 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.14 | -6.42 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.52 | -10.20 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.72 | 2.38 | -12.65 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 5.12 | 4.33 | -15.35 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.39 | 15.00 | -13.75 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.58 | 5.50 | -1.49 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 2.55 | +4.35 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.57 | -0.62 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.20 | -3.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.62 | 1.50 | -7.42 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.61 | 2.50 | -4.30 | Nee |
| BTTS & Winst TOP Oss Combinatie | 17% | 5.97 | 5.83 | -2.35 | Nee |
| BTTS & Winst RKC Waalwijk Combinatie | 25% | 4.00 | 3.20 | -19.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 70% | 1.43 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 57% | 1.75 | 1.24 | -29.32 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 44% | 2.28 | 1.41 | -38.10 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 32% | 3.14 | 1.72 | -45.30 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 22% | 4.61 | 2.10 | -54.43 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 43% | 2.33 | 3.50 | +50.50 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 56% | 1.78 | 2.56 | +43.62 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 68% | 1.47 | 2.00 | +36.40 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 78% | 1.28 | 1.62 | +26.85 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP Oss Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.60 | – | – | Nee |
| RKC Waalwijk Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.82 | – | – | Nee |
| TOP Oss scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 2.30 | -4.09 | Nee |
| RKC Waalwijk scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.87 | 1.61 | -13.70 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC OSS
Advies: Winner : FC OSS
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.60
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
2.17
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.26
XG (THUIS/UIT)
1.74
2.21
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.54
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.1
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
17%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | TOP Oss | RKC Waalwijk | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 100% | 92.5% |
| Over 2.5 | 77% | 46% | 61.5% |
| Over 3.5 | 31% | 31% | 31% |
| Over 4.5 | 15% | 15% | 15% |
| BTTS | 62% | 77% | 69.5% |
| BTTS & Win | 16.8% | 25% | 20.9% |
| BTTS & Draw | 8% | 54% | 31% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.9% | 49.9% | 49.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 8% | 11.5% |
Trends
- TOP Oss pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, en in 4 van die 5 viel BTTS; bovendien scoorde TOP Oss 11 keer in die reeks.
- TOP Oss is thuis al 5 wedstrijden op rij ongeslagen.
- TOP Oss scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag vertrouwen hebben op een goal.
- TOP Oss scoorde in de laatste 6 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- In de laatste 5 wedstrijden van TOP Oss vielen telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 duels van TOP Oss scoorden beide teams, en dit seizoen was er bij 8 wedstrijden (62% van alle wedstrijden) met TOP Oss BTTS.
Trends
- RKC Waalwijk pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 4 goals in totaal.
- De laatste 13 wedstrijden van RKC Waalwijk eindigden allemaal met 2 goals of meer.
- RKC Waalwijk won al 5 duels op rij niet, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van RKC Waalwijk scoorden beide ploegen, en dit seizoen viel BTTS al in 10 duels (77% van alle wedstrijden) met RKC Waalwijk.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
W
G
Vorm – Uit
1
G
W
V
V
G
TOP Oss
TOP Oss
3 - 3
Jong Ajax
TOP Oss
3 - 1
Helmond Sport
TOP Oss
4 - 1
MVV
TOP Oss
3 - 0
FC Dordrecht
TOP Oss
2 - 1
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk
De Graafschap
1 - 1
RKC Waalwijk
Heracles
3 - 0
RKC Waalwijk
Roda JC
2 - 0
RKC Waalwijk
Jong Ajax
0 - 2
RKC Waalwijk
Helmond Sport
1 - 1
RKC Waalwijk
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mauresmo Johannes Jacob Danny Silvinho Hinoke
xG 5.00
Goals 5
+0.00
Franslyn Nsingi
xG 4.50
Goals 4
-0.50
Maurilio de Lannoy
xG 2.54
Goals 3
+0.46
xG vs Goals
Yorem van der Veen
xG 3.45
Goals 3
-0.45
Jesse van de Haar
xG 3.23
Goals 3
-0.23
Keyan Anderson Pereira Varela
xG 2.58
Goals 3
+0.42
Gaat TOP Oss scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat TOP Oss scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat RKC Waalwijk scoren?
17%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat RKC Waalwijk scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | TOP Oss | RKC Waalwijk |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 100% |
| Over 2.5 | 77% | 46% |
| Over 3.5 | 31% | 31% |
| Over 4.5 | 15% | 15% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | TOP Oss | RKC Waalwijk |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 92% |
| Over 1.5 | 54% | 46% |
| Over 2.5 | 23% | 8% |
| Over 3.5 | 9% | 6% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 8% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Havekotte
0.92
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
N. Schiks
1.09
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | TOP Oss | RKC Waalwijk | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 83% | 92% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 67% | 50% | 59% |
| Over 9 | 67% | 50% | 59% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 33% | 50% | 42% |
| Over 12 | 33% | 50% | 42% |
| Over 13 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 4.62 + 5.15 = 9.8
Hoekschoppen analyse
TOP Oss
| Overall | 4.62 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 5.14 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
RKC Waalwijk
| Overall | 5.15 |
| Thuis | 5.14 |
| Uit | 5.17 |
Blessures & schorsingen TOP Oss
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen RKC Waalwijk
Geen meldingen.
Topscorer – TOP Oss
M. Hinoke
5
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – RKC Waalwijk
J. van de Haar
3
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | TOP Oss | RKC Waalwijk | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.15 | 15.77 | 13.46 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.62 | 5.08 | 4.35 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.54 | 10.69 | 9.12 |
| Schoten per goal | 7.63 | 9.32 | 8.48 |
| Meer dan 10,5 schoten | 62% | 85% | 74% |
| Meer dan 11,5 schoten | 46% | 85% | 66% |
| Meer dan 12,5 schoten | 23% | 69% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 23% | 69% | 46% |
| Meer dan 14,5 schoten | 8% | 62% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 8% | 54% | 31% |
| Schoten op doel 3,5+ | 54% | 85% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 38% | 69% | 54% |
| Schoten op doel 5,5+ | 15% | 38% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 8% | 15% | 12% |
Schoten per speler
TOP Oss
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Nsingi | 1.8 | 0.7 | 13 |
| M. Hinoke | 1.8 | 0.8 | 13 |
| R. van der Venne | 1.5 | 0.6 | 13 |
| M. Horemans | 1 | 0.3 | 4 |
| J. Pansa | 1 | 1 | 1 |
| M. de Lannoy | 0.9 | 0.2 | 13 |
| S. Doucouré | 0.8 | 0.3 | 10 |
| Andy Visser | 0.7 | 0.7 | 7 |
RKC Waalwijk
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. van Leeuwen | 2.1 | 1 | 9 |
| V. Misidjan | 1.8 | 0.6 | 8 |
| Juan Carlos Familia-… | 1.5 | 0.3 | 10 |
| J. van de Haar | 1.5 | 0.5 | 12 |
| Yorem van der Veen | 1.2 | 0.7 | 13 |
| F. Stokkers | 1.1 | 0.3 | 12 |
| A. Dkidak | 1 | 0.2 | 10 |
| R. Fage | 1 | 0.5 | 12 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
15.8
TOP Oss
RKC Waalwijk
Schoten op doel
3.6
5.1
TOP Oss
RKC Waalwijk
Onderlinge resultaten TOP Oss - RKC Waalwijk
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/01/2026 | RKC Waalwijk - TOP Oss | 2-0 | ✗ | 2 |
| 21/11/2025 | TOP Oss - RKC Waalwijk | 0-0 | ✗ | 0 |
| 13/01/2019 | TOP Oss - RKC Waalwijk | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/10/2018 | RKC Waalwijk - TOP Oss | 0-0 | ✗ | 0 |
| 06/04/2018 | TOP Oss - RKC Waalwijk | 3-1 | ✓ | 4 |
| 24/11/2017 | RKC Waalwijk - TOP Oss | 2-1 | ✓ | 3 |
| 10/03/2017 | RKC Waalwijk - TOP Oss | 3-0 | ✗ | 3 |
| 14/10/2016 | TOP Oss - RKC Waalwijk | 2-5 | ✓ | 7 |
| 11/04/2016 | RKC Waalwijk - TOP Oss | 3-2 | ✓ | 5 |
| 30/11/2015 | TOP Oss - RKC Waalwijk | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |