GWWGW
Heracles
Heracles - Roda JCStatistieken, H2H & xG
VGWWW
Roda JC
Head to Head
15 wedstrijden3.73
Avg Goals
80%
BTTS
93%
Over 1.5
87%
Over 2.5
60%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heracles | Statistiek | Roda JC |
|---|---|---|
| 3 | ⚽ Doelpunten | 1.31 |
| 1.08 | 🥅 Tegengoals | 0.92 |
| 2.43 | ⚡ xG | 1.44 |
| 22.1 | 🔫 Schoten | 12.5 |
| 8.4 | 🎯 Schoten op doel | 5 |
| 8.5 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 62% | 🤝 BTTS | 54% |
| 69% | 📊 Over 2.5 % | 38% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 31% |
| 62% | 🧤 Gescoord in beide helften | 31% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 13.2 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Heracles
13 gespeeld · 32 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGW | 2.20 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WVGWG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 77% | 100% | 57% |
| Gem. goals | 4.08 | 3.67 | 4.43 |
| Voor | 3 | 3 | 3 |
| Tegen | 1.08 | 0.67 | 1.43 |
| BTTS | 62% | 33% | 86% |
| De '0' | 31% | 67% | 0% |
| Niet gescoord | 8% | 0% | 14% |
| xG | 2.43 | 2.65 | 2.23 |
| xG tegen | 1.01 | 0.9 | 1.11 |
Roda JC
13 gespeeld · 25 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWWW | 2.00 |
| Thuis | GWWGW | 2.20 |
| Uit | GGVWW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 54% | 67% | 43% |
| Gem. goals | 2.23 | 2.5 | 2 |
| Voor | 1.31 | 1.67 | 1 |
| Tegen | 0.92 | 0.83 | 1 |
| BTTS | 54% | 67% | 43% |
| De '0' | 31% | 33% | 29% |
| Niet gescoord | 23% | 0% | 43% |
| xG | 1.44 | 1.5 | 1.39 |
| xG tegen | 1.4 | 1.33 | 1.47 |
Voorspellingen voor Heracles – Roda JC
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles wint FT Resultaat | 62% | 1.63 | 1.46 | -10.18 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 20% | 4.98 | 4.45 | -10.63 | Nee |
| Roda JC wint FT Resultaat | 18% | 5.44 | 4.80 | -11.71 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.23 | 1.15 | -6.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.60 | 2.45 | -5.72 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.02 | -1.24 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.13 | +0.95 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.47 | +5.58 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.96 | 2.15 | +9.74 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 32% | 3.15 | 3.50 | +10.95 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 31.45 | 15.00 | -52.30 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 9.38 | 6.00 | -36.04 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.55 | 2.60 | -26.73 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.67 | -18.24 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 68% | 1.46 | 1.29 | -11.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.57 | +5.17 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.45 | -19.12 | Nee |
| BTTS & Winst Heracles Combinatie | 37% | 2.68 | 2.70 | +0.87 | Ja |
| BTTS & Winst Roda JC Combinatie | 13% | 7.86 | 8.67 | +10.37 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.12 | +9.98 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.26 | +21.34 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 93% | 1.08 | 1.42 | +32.06 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 88% | 1.13 | 1.78 | +57.00 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 82% | 1.23 | 2.16 | +76.04 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 55.56 | 4.70 | -91.54 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 27.03 | 3.30 | -87.79 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 7% | 14.29 | 2.52 | -82.36 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 12% | 8.47 | 1.93 | -77.23 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 19% | 5.41 | 1.54 | -71.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heracles Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.66 | – | – | Nee |
| Roda JC Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 11.30 | – | – | Nee |
| Heracles scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.57 | 1.44 | -8.42 | Nee |
| Roda JC scoort eerst Eerste Goal | 34% | 2.94 | 2.77 | -5.82 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Heracles
Advies: Double chance : Heracles or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
2.00
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.57
2.43
XG (THUIS/UIT)
1.44
1.06
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
8.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
29%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heracles | Roda JC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 92% | 96% |
| Over 1.5 | 92% | 69% | 80.5% |
| Over 2.5 | 69% | 38% | 53.5% |
| Over 3.5 | 62% | 15% | 38.5% |
| Over 4.5 | 46% | 8% | 27% |
| BTTS | 62% | 54% | 58% |
| BTTS & Win | 37.4% | 12.7% | 25% |
| BTTS & Draw | 15% | 23% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 58.6% | 58.6% | 58.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 0% | 15% |
Trends
- Heracles pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (2,2 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 13 goals in totaal.
- Heracles verkeert in topvorm in eigen huis met 6 opeenvolgende thuiszeges.
- Heracles zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord.
- Heracles scoorde in de laatste 6 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Heracles is al 6 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- In de laatste 6 wedstrijden van Heracles vielen telkens 2 goals of meer.
Trends
- Roda JC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals in totaal.
- Roda JC is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Roda JC is al 4 duels op rij ongeslagen en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 6 wedstrijden van Roda JC vielen telkens 2 goals of meer.
- Roda JC verloor in de laatste 5 duels slechts 1 keer tegen Heracles, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Roda JC scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (54% van alle wedstrijden) met Roda JC.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.6
G
G
V
W
W
Heracles
Heracles
2 - 0
TOP Oss
Heracles
3 - 0
RKC Waalwijk
Heracles
2 - 0
Vitesse
Heracles
3 - 2
Jong AZ
Heracles
5 - 0
De Graafschap
Roda JC
Almere City
2 - 3
Roda JC
Jong FC Utrecht
1 - 2
Roda JC
VVV
2 - 0
Roda JC
Jong Ajax
0 - 0
Roda JC
MVV
1 - 1
Roda JC
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jean-Paul N'djoli
xG 13.24
Goals 13
-0.24
Tristan van Gilst
xG 8.25
Goals 8
-0.25
Chafik Abbas
xG 5.10
Goals 2
-3.10
xG vs Goals
Anthony van den Hurk
xG 6.05
Goals 6
-0.05
Mitchel Paulissen
xG 2.39
Goals 2
-0.39
Marco Tol
xG 1.98
Goals 2
+0.02
Gaat Heracles scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Heracles scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat Roda JC scoren?
67%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Roda JC scoort.
57%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heracles | Roda JC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 92% |
| Over 1.5 | 92% | 69% |
| Over 2.5 | 69% | 38% |
| Over 3.5 | 62% | 15% |
| Over 4.5 | 46% | 8% |
| Niet gescoord | 0% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heracles | Roda JC |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 69% |
| Over 1.5 | 31% | 23% |
| Over 2.5 | 8% | 7% |
| Over 3.5 | 2% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 31% | 31% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. de Keijzer
0.77
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Treichel
0.62
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heracles | Roda JC | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 86% | 85% |
| Over 7 | 83% | 86% | 85% |
| Over 8 | 83% | 71% | 77% |
| Over 9 | 67% | 43% | 55% |
| Over 10 | 67% | 28% | 48% |
| Over 11 | 67% | 28% | 48% |
| Over 12 | 50% | 28% | 39% |
| Over 13 | 50% | 28% | 39% |
| Over 14 | 33% | 14% | 24% |
Verwacht totaal: 8.46 + 5.69 = 14.2
Hoekschoppen analyse
Heracles
| Overall | 8.46 |
| Thuis | 9 |
| Uit | 8 |
Verwacht totaal
14.2
hoekschoppen
Roda JC
| Overall | 5.69 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Heracles
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Roda JC
Geen meldingen.
Topscorer – Heracles
J. N'djoli
12
Doelpunten
2
Assists
5.2
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorer – Roda JC
A. van den Hurk
6
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heracles | Roda JC | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 22.08 | 12.54 | 17.31 |
| Schotconversie | 14% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.38 | 5.00 | 6.69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.69 | 7.54 | 10.62 |
| Schoten per goal | 7.36 | 9.59 | 8.48 |
| Meer dan 10,5 schoten | 92% | 54% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 92% | 54% | 73% |
| Meer dan 12,5 schoten | 92% | 46% | 69% |
| Meer dan 13,5 schoten | 92% | 31% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 92% | 31% | 62% |
| Meer dan 15,5 schoten | 85% | 31% | 58% |
| Schoten op doel 3,5+ | 85% | 62% | 74% |
| Schoten op doel 4,5+ | 85% | 46% | 66% |
| Schoten op doel 5,5+ | 77% | 23% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 77% | 15% | 46% |
Schoten per speler
Heracles
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. N'djoli | 5.2 | 2.1 | 13 |
| T. van Gilst | 2.8 | 1.5 | 13 |
| C. Abbas | 2.6 | 1.4 | 13 |
| Mario Borac | 1.8 | 0.2 | 5 |
| M. Hauswirth | 1.5 | 0.4 | 13 |
| S. Scheperman | 1.4 | 0.7 | 13 |
| Manny | 1.3 | 0.6 | 12 |
| D. Mirani | 1.2 | 0.5 | 13 |
Roda JC
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Bentoumi | 3 | 2 | 1 |
| A. van den Hurk | 2.2 | 1.2 | 12 |
| Guilherme Martinho P… | 1.6 | 1 | 7 |
| C. Seedorf | 1.4 | 0.4 | 11 |
| M. Paulissen | 1.1 | 0.5 | 12 |
| J. Sleegers | 1 | 0.2 | 10 |
| Rayan Khoums | 1 | 1 | 1 |
| J. Mensah | 0.7 | 0.5 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
22.1
12.5
Heracles
Roda JC
Schoten op doel
8.4
5
Heracles
Roda JC
Onderlinge resultaten Heracles - Roda JC
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/04/2023 | Heracles - Roda JC | 1-0 | ✗ | 1 |
| 11/12/2022 | Roda JC - Heracles | 1-3 | ✓ | 4 |
| 18/10/2022 | Roda JC - Heracles | 2-2 | ✓ | 4 |
| 02/03/2018 | Roda JC - Heracles | 0-3 | ✗ | 3 |
| 23/09/2017 | Heracles - Roda JC | 2-1 | ✓ | 3 |
| 11/02/2017 | Heracles - Roda JC | 2-2 | ✓ | 4 |
| 07/08/2016 | Roda JC - Heracles | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/02/2016 | Heracles - Roda JC | 0-5 | ✗ | 5 |
| 08/08/2015 | Roda JC - Heracles | 3-1 | ✓ | 4 |
| 15/03/2014 | Heracles - Roda JC | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |