GVWVV
FC Dordrecht
FC Dordrecht - NAC BredaStatistieken, H2H & xG
GWWGW
NAC Breda
Head to Head
16 wedstrijden3.25
Avg Goals
50%
BTTS
81%
Over 1.5
69%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| FC Dordrecht | Statistiek | NAC Breda |
|---|---|---|
| 1.38 | ⚽ Doelpunten | 1.92 |
| 2.62 | 🥅 Tegengoals | 1.54 |
| 1.5 | ⚡ xG | 2.06 |
| 14.1 | 🔫 Schoten | 20.2 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 6.2 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 6 |
| 69% | 🤝 BTTS | 69% |
| 77% | 📊 Over 2.5 % | 62% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 23% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 31% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 13.6 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
FC Dordrecht
13 gespeeld · 11 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVV | 0.80 |
| Thuis | VVWVV | 0.60 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 23% | 33% | 14% |
| Gem. goals | 4 | 4.5 | 3.57 |
| Voor | 1.38 | 1.67 | 1.14 |
| Tegen | 2.62 | 2.83 | 2.43 |
| BTTS | 69% | 67% | 71% |
| De '0' | 8% | 0% | 14% |
| Niet gescoord | 23% | 33% | 14% |
| xG | 1.5 | 1.38 | 1.6 |
| xG tegen | 1.49 | 1.6 | 1.4 |
NAC Breda
13 gespeeld · 24 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGW | 2.20 |
| Thuis | WVWWG | 2.00 |
| Uit | VWGWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 54% | 50% | 57% |
| Gem. goals | 3.46 | 3.5 | 3.43 |
| Voor | 1.92 | 1.83 | 2 |
| Tegen | 1.54 | 1.67 | 1.43 |
| BTTS | 69% | 67% | 71% |
| De '0' | 23% | 17% | 29% |
| Niet gescoord | 8% | 17% | 0% |
| xG | 2.06 | 2.03 | 2.07 |
| xG tegen | 1.04 | 0.91 | 1.15 |
Voorspellingen voor FC Dordrecht – NAC Breda
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Dordrecht wint FT Resultaat | 25% | 4.03 | 5.45 | +35.20 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.22 | 4.33 | +2.66 | Ja |
| NAC Breda wint FT Resultaat | 51% | 1.94 | 1.54 | -20.71 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 49% | 2.06 | 2.50 | +21.30 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.33 | 1.10 | -17.29 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -3.64 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.10 | -6.17 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.55 | 1.43 | -7.92 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.36 | 2.10 | -11.11 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.16 | 3.50 | -15.86 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.79 | 17.00 | -21.97 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.80 | 6.50 | -4.45 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.81 | 2.81 | +0.06 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.74 | +0.35 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.29 | -2.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.55 | 1.57 | +1.27 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.82 | 2.38 | -15.52 | Nee |
| BTTS & Winst FC Dordrecht Combinatie | 16% | 6.41 | 7.87 | +22.69 | Ja |
| BTTS & Winst NAC Breda Combinatie | 30% | 3.36 | 2.67 | -20.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.17 | -6.75 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.34 | -7.67 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.58 | -10.41 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 1.93 | -14.69 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 2.40 | -21.76 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 4.10 | -16.77 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.85 | -11.37 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 2.22 | -3.87 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.75 | -2.35 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.44 | -2.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| FC Dordrecht Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.25 | – | – | Nee |
| NAC Breda Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.81 | – | – | Nee |
| FC Dordrecht scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.58 | 2.77 | +7.48 | Ja |
| NAC Breda scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.74 | 1.44 | -17.06 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: NAC Breda
Advies: Double chance : draw or NAC Breda
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.20
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.50
XG (THUIS/UIT)
2.06
1.19
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.82
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
8%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
71%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | FC Dordrecht | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 92% | 88.5% |
| Over 2.5 | 77% | 62% | 69.5% |
| Over 3.5 | 46% | 46% | 46% |
| Over 4.5 | 38% | 31% | 34.5% |
| BTTS | 69% | 69% | 69% |
| BTTS & Win | 15.6% | 29.8% | 22.7% |
| BTTS & Draw | 15% | 23% | 19% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.9% | 53.9% | 53.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 15% | 0% | 15% |
Trends
- FC Dordrecht pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 6 goals in totaal.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van FC Dordrecht scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 9 duels (69% van alle wedstrijden) met FC Dordrecht.
Trends
- NAC Breda pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd; BTTS viel slechts 2 keer en NAC Breda scoorde 8 keer.
- NAC Breda voelt zich op vreemde bodem prima en is al 4 uitwedstrijden op rij ongeslagen.
- In uitwedstrijden blijft NAC Breda makkelijk scoren met goals in de laatste 7 duels op rij; kan FC Dordrecht die reeks stoppen?
- NAC Breda is al 7 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- NAC Breda hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen hield de defensie in totaal 3 keer de nul.
- NAC Breda is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met FC Dordrecht ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 8 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
V
V
W
V
V
Vorm – Uit
2
V
W
G
W
W
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2 - 4
VVV
FC Dordrecht
0 - 3
FC Emmen
FC Dordrecht
3 - 2
Almere City
FC Dordrecht
3 - 6
Jong AZ
FC Dordrecht
0 - 1
Roda JC
NAC Breda
Jong PSV
0 - 2
NAC Breda
Helmond Sport
0 - 2
NAC Breda
Vitesse
2 - 2
NAC Breda
De Graafschap
1 - 2
NAC Breda
RKC Waalwijk
4 - 2
NAC Breda
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ayoub Ouarghi
xG 4.17
Goals 3
-1.17
Martin Vetkal
xG 2.66
Goals 3
+0.34
Lorenzo Riccio
xG 2.27
Goals 2
-0.27
xG vs Goals
Charles Andreas Brym
xG 7.47
Goals 9
+1.53
Moussa Soumano
xG 5.90
Goals 4
-1.90
Paul Gladon
xG 3.86
Goals 4
+0.14
Gaat FC Dordrecht scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat FC Dordrecht scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat NAC Breda scoren?
8%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat NAC Breda scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | FC Dordrecht | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 92% |
| Over 2.5 | 77% | 62% |
| Over 3.5 | 46% | 46% |
| Over 4.5 | 38% | 31% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | FC Dordrecht | NAC Breda |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 77% |
| Over 1.5 | 69% | 54% |
| Over 2.5 | 46% | 15% |
| Over 3.5 | 23% | 8% |
| Over 4.5 | 13% | 2% |
| Clean Sheets | 8% | 23% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. Raatsie
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Verrips
1.31
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | FC Dordrecht | NAC Breda | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 86% | 85% |
| Over 7 | 83% | 56% | 70% |
| Over 8 | 50% | 43% | 47% |
| Over 9 | 50% | 28% | 39% |
| Over 10 | 33% | 14% | 24% |
Verwacht totaal: 5.46 + 6 = 11.5
Hoekschoppen analyse
FC Dordrecht
| Overall | 5.46 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5.43 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
NAC Breda
| Overall | 6 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 4.71 |
Blessures & schorsingen FC Dordrecht
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen NAC Breda
Geen meldingen.
Topscorer – FC Dordrecht
M. Vetkal
3
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – NAC Breda
C. Brym
9
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | FC Dordrecht | NAC Breda | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.08 | 20.15 | 17.12 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.54 | 6.15 | 5.35 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.54 | 14.00 | 11.77 |
| Schoten per goal | 10.17 | 10.48 | 10.33 |
| Meer dan 10,5 schoten | 77% | 92% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 54% | 92% | 73% |
| Meer dan 12,5 schoten | 54% | 85% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 46% | 85% | 66% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 77% | 58% |
| Meer dan 15,5 schoten | 31% | 69% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 69% | 85% | 77% |
| Schoten op doel 4,5+ | 54% | 77% | 66% |
| Schoten op doel 5,5+ | 23% | 69% | 46% |
| Schoten op doel 6,5+ | 15% | 54% | 35% |
Schoten per speler
FC Dordrecht
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Younous | 3 | 1 | 1 |
| A. Ouarghi | 2.6 | 1 | 11 |
| D. Šits | 2.2 | 0.5 | 6 |
| N. Venema | 1.3 | 0.5 | 6 |
| C. Mpanzu | 1.2 | 0.6 | 12 |
| Robin van Asten | 1.1 | 0.3 | 11 |
| N. Rossi | 1.1 | 0.4 | 12 |
| S. Valk | 1 | 1 | 2 |
NAC Breda
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Soumano | 3 | 1.2 | 12 |
| M. Nassoh | 2 | 0.8 | 12 |
| R. Paula | 2 | — | 2 |
| E. Ikpia | 2 | 1 | 1 |
| P. Gladon | 1.9 | 0.5 | 10 |
| C. Brym | 1.8 | 1.3 | 11 |
| M. Seuntjens | 1.7 | 1.3 | 3 |
| G. Misehouy | 1.2 | 0.8 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.1
20.2
FC Dordrecht
NAC Breda
Schoten op doel
4.5
6.2
FC Dordrecht
NAC Breda
Onderlinge resultaten FC Dordrecht - NAC Breda
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/04/2024 | NAC Breda - FC Dordrecht | 1-4 | ✓ | 5 |
| 11/08/2023 | FC Dordrecht - NAC Breda | 2-2 | ✓ | 4 |
| 24/02/2023 | NAC Breda - FC Dordrecht | 3-2 | ✓ | 5 |
| 22/10/2022 | FC Dordrecht - NAC Breda | 0-3 | ✗ | 3 |
| 22/04/2022 | NAC Breda - FC Dordrecht | 1-2 | ✓ | 3 |
| 05/11/2021 | FC Dordrecht - NAC Breda | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/02/2021 | FC Dordrecht - NAC Breda | 2-3 | ✓ | 5 |
| 06/12/2020 | NAC Breda - FC Dordrecht | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/12/2019 | NAC Breda - FC Dordrecht | 3-0 | ✗ | 3 |
| 09/08/2019 | FC Dordrecht - NAC Breda | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles Almelo | 13 | 10 | 2 | 1 | 39 | 14 | +25 | 32 |
| 2 | VVV Venlo | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 21 | +15 | 28 |
| 3 | Almere City | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 | 13 | +14 | 25 |
| 4 | Roda JC | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | 12 | +5 | 25 |
| 5 | FC Emmen | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | 24 | +2 | 25 |
| 6 | NAC Breda | 13 | 7 | 3 | 3 | 25 | 20 | +5 | 24 |
| 7 | FC Volendam | 13 | 6 | 1 | 6 | 30 | 22 | +8 | 19 |
| 8 | FC Den Bosch | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 21 | +2 | 18 |
| 9 | Vitesse | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | 18 |
| 10 | Jong AZ | 13 | 5 | 2 | 6 | 32 | 28 | +4 | 17 |
| 11 | MVV | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 | 29 | -12 | 17 |
| 12 | RKC Waalwijk | 13 | 3 | 7 | 3 | 22 | 19 | +3 | 16 |
| 13 | Jong PSV | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 21 | -4 | 16 |
| 14 | De Graafschap | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 | 27 | -10 | 15 |
| 15 | TOP Oss | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 | 22 | -3 | 13 |
| 16 | Jong Ajax | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | 13 |
| 17 | Helmond Sport | 13 | 3 | 3 | 7 | 23 | 28 | -5 | 12 |
| 18 | FC Eindhoven | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 28 | -10 | 11 |
| 19 | FC Dordrecht | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 34 | -16 | 11 |
| 20 | Jong FC Utrecht | 13 | 3 | 1 | 9 | 22 | 33 | -11 | 10 |