VWVWW
Trabzonspor
Trabzonspor - BeşiktaşStatistieken, H2H & xG
WWWVW
Beşiktaş
Head to Head
25 wedstrijden3.28
Avg Goals
72%
BTTS
96%
Over 1.5
72%
Over 2.5
36%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Trabzonspor | Statistiek | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 2.29 | ⚽ Doelpunten | 2.29 |
| 0.71 | 🥅 Tegengoals | 1.14 |
| 1.64 | ⚡ xG | 1.94 |
| 14 | 🔫 Schoten | 17.6 |
| 6.7 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 7.7 |
| 43% | 🤝 BTTS | 57% |
| 71% | 📊 Over 2.5 % | 71% |
| 43% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 43% | 🧤 Gescoord in beide helften | 43% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Trabzonspor
7 gespeeld · 13 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | GVVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 57% | 100% | 25% |
| Gem. goals | 3 | 4 | 2.25 |
| Voor | 2.29 | 3.67 | 1.25 |
| Tegen | 0.71 | 0.33 | 1 |
| BTTS | 43% | 33% | 50% |
| De '0' | 43% | 67% | 25% |
| Niet gescoord | 14% | 0% | 25% |
| xG | 1.64 | 1.86 | 1.47 |
| xG tegen | 1.55 | 1.45 | 1.64 |
Beşiktaş
7 gespeeld · 15 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVW | 2.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 71% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 3.43 | 3.75 | 3 |
| Voor | 2.29 | 3 | 1.33 |
| Tegen | 1.14 | 0.75 | 1.67 |
| BTTS | 57% | 50% | 67% |
| De '0' | 29% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 14% | 0% | 33% |
| xG | 1.94 | 1.95 | 1.92 |
| xG tegen | 0.99 | 0.92 | 1.09 |
Voorspellingen voor Trabzonspor – Beşiktaş
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Trabzonspor wint FT Resultaat | 35% | 2.86 | 2.60 | -9.09 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.12 | 3.60 | -12.54 | Nee |
| Beşiktaş wint FT Resultaat | 41% | 2.45 | 2.39 | -2.63 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 59% | 1.69 | 1.58 | -6.37 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.46 | -5.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.03 | -1.24 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.14 | -1.04 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.56 | +4.47 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 2.26 | +2.24 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.77 | 3.80 | +0.70 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.27 | 17.00 | -29.96 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.58 | 5.00 | -34.05 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 2.35 | -22.38 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.54 | -15.67 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.19 | -12.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 68% | 1.46 | 1.44 | -1.52 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 32% | 3.16 | 2.50 | -20.97 | Nee |
| BTTS & Winst Trabzonspor Combinatie | 22% | 4.45 | 4.42 | -0.68 | Nee |
| BTTS & Winst Beşiktaş Combinatie | 26% | 3.88 | 3.88 | -0.09 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.18 | +7.38 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.37 | +15.77 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.68 | +27.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 2.09 | +36.48 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 2.74 | +47.41 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 3.86 | -65.26 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.71 | -58.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 2.03 | -50.87 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.61 | -44.13 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.41 | -34.86 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Trabzonspor Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.02 | – | – | Nee |
| Beşiktaş Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.23 | – | – | Nee |
| Trabzonspor scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 1.95 | -9.52 | Nee |
| Beşiktaş scoort eerst Eerste Goal | 50% | 1.98 | 1.85 | -6.76 | Nee |
| Trabzonspor wint nil Win to Nil | 13% | 8.00 | 6.00 | -25.01 | Nee |
| Beşiktaş wint nil Win to Nil | 15% | 6.67 | 4.75 | -28.77 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Trabzonspor
Advies: Combo Winner : Trabzonspor and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.40
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.64
XG (THUIS/UIT)
1.94
1.70
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.21
6.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Trabzonspor | Beşiktaş | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 71% | 78.5% |
| Over 2.5 | 71% | 71% | 71% |
| Over 3.5 | 29% | 29% | 29% |
| Over 4.5 | 14% | 29% | 21.5% |
| BTTS | 43% | 57% | 50% |
| BTTS & Win | 22.5% | 25.8% | 24.2% |
| BTTS & Draw | 14% | 0% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 58% | 58% | 58% |
| BTTS No & Over 2.5 | 43% | 14% | 28.5% |
Trends
- Trabzonspor pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 punt per wedstrijd, en BTTS viel in slechts 1 van die wedstrijden.
- Trabzonspor is thuis in bloedvorm met 3 opeenvolgende thuiszeges.
- Trabzonspor scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop gebrand zijn die reeks vandaag voort te zetten.
- Trabzonspor is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Trabzonspor hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staan ze in totaal op 3 clean sheets.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Trabzonspor scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 3; dit seizoen staat BTTS bij Trabzonspor op 3/7 wedstrijden.
Trends
- Beşiktaş pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2,4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 15 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Beşiktaş vielen telkens 3+ goals, met in totaal 22 doelpunten in die reeks (thuis en uit).
- Beşiktaş wil de flow doortrekken tegen Trabzonspor: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Beşiktaş scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (57% van alle wedstrijden) met Beşiktaş.
- Beşiktaş lijkt ook nu te scoren: ze vonden in elk van de laatste 5 duels het net en maakten daarin 15 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
1
V
W
V
Trabzonspor
Trabzonspor
4 - 0
Galatasaray
Trabzonspor
5 - 0
Gençlerbirliği
Trabzonspor
2 - 1
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
Amed
3 - 2
Beşiktaş
Fenerbahçe
1 - 2
Beşiktaş
Alanyaspor
1 - 0
Beşiktaş
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mohamed Salah
xG 6.11
Goals 7
+0.89
Ernest Muçi
xG 2.60
Goals 2
-0.60
Franculino Gluda Djú
xG 1.99
Goals 2
+0.01
xG vs Goals
Dušan Vlahović
xG 5.02
Goals 6
+0.98
Orkun Kökçü
xG 2.66
Goals 2
-0.66
Václav Černý
xG 2.25
Goals 2
-0.25
Gaat Trabzonspor scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Trabzonspor scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat Beşiktaş scoren?
67%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Beşiktaş scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Trabzonspor | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 86% | 71% |
| Over 2.5 | 71% | 71% |
| Over 3.5 | 29% | 29% |
| Over 4.5 | 14% | 29% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Trabzonspor | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 71% |
| Over 1.5 | 14% | 28% |
| Over 2.5 | 4% | 14% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 43% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Onana
0.71
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Nübel
1.14
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Trabzonspor | Beşiktaş | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 100% | 67% |
| Over 7 | 33% | 100% | 67% |
| Over 8 | 33% | 100% | 67% |
| Over 9 | 0% | 67% | 34% |
| Over 10 | 0% | 67% | 34% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 5.57 + 7.71 = 13.3
Hoekschoppen analyse
Trabzonspor
| Overall | 5.57 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 6.75 |
Verwacht totaal
13.3
hoekschoppen
Beşiktaş
| Overall | 7.71 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 8 |
Blessures & schorsingen Trabzonspor
A. BatagovKnieblessure
M. KabasakalRode kaart (geschorst)
O. YokusluKnieblessure
O. CevikkanTwijfelachtig: Tendon Blessure
P. OnuachuTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Beşiktaş
V. CernySpierblessure
M. RashicaBlessure
Topscorer – Trabzonspor
Mohamed Salah
7
Doelpunten
3
Assists
2.6
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorer – Beşiktaş
D. Vlahović
6
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Trabzonspor | Beşiktaş | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.00 | 17.57 | 15.79 |
| Schotconversie | 16% | 13% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.71 | 6.29 | 6.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.29 | 11.29 | 9.29 |
| Schoten per goal | 6.13 | 7.69 | 6.91 |
| Meer dan 10,5 schoten | 71% | 100% | 86% |
| Meer dan 11,5 schoten | 71% | 100% | 86% |
| Meer dan 12,5 schoten | 71% | 100% | 86% |
| Meer dan 13,5 schoten | 43% | 100% | 72% |
| Meer dan 14,5 schoten | 43% | 71% | 57% |
| Meer dan 15,5 schoten | 28% | 71% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 100% | 100% |
| Schoten op doel 4,5+ | 71% | 100% | 86% |
| Schoten op doel 5,5+ | 43% | 86% | 65% |
| Schoten op doel 6,5+ | 43% | 28% | 36% |
Schoten per speler
Trabzonspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah | 2.6 | 1.6 | 7 |
| E. Muçi | 2 | 1.3 | 6 |
| Franculino Djú | 1.8 | 1.5 | 4 |
| R. Malinovskyi | 1 | — | 2 |
| P. Onuachu | 1 | 0.3 | 7 |
| N. Saviolo | 0.8 | 0.8 | 5 |
| M. Eskihellaç | 0.7 | 0.3 | 7 |
| C. Nwaiwu | 0.7 | 0.4 | 7 |
Beşiktaş
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Vlahović | 2.8 | 2 | 5 |
| L. Trossard | 2.2 | 1 | 6 |
| V. Černý | 1.6 | 0.9 | 7 |
| M. Rashica | 1.5 | 1.5 | 2 |
| O. Kökçü | 1.4 | 0.7 | 7 |
| Oh Hyeon-Gyu | 1.2 | 0.5 | 6 |
| I. Fakili | 1 | 0.6 | 7 |
| R. Yılmaz | 0.7 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14
17.6
Trabzonspor
Beşiktaş
Schoten op doel
6.7
6.3
Trabzonspor
Beşiktaş
Onderlinge resultaten Trabzonspor - Beşiktaş
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/05/2026 | Beşiktaş - Trabzonspor | 1-2 | ✓ | 3 |
| 14/12/2025 | Trabzonspor - Beşiktaş | 3-3 | ✓ | 6 |
| 15/02/2025 | Beşiktaş - Trabzonspor | 2-1 | ✓ | 3 |
| 15/09/2024 | Trabzonspor - Beşiktaş | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/05/2024 | Beşiktaş - Trabzonspor | 3-2 | ✓ | 5 |
| 04/02/2024 | Beşiktaş - Trabzonspor | 2-0 | ✗ | 2 |
| 17/09/2023 | Trabzonspor - Beşiktaş | 3-0 | ✗ | 3 |
| 16/04/2023 | Trabzonspor - Beşiktaş | 0-0 | ✗ | 0 |
| 16/10/2022 | Beşiktaş - Trabzonspor | 2-2 | ✓ | 4 |
| 03/04/2022 | Trabzonspor - Beşiktaş | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | +6 | 19 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | +9 | 17 |
| 3 | Fenerbahçe | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | +16 | 16 |
| 4 | Beşiktaş | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | +11 | 13 |
| 6 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | +5 | 13 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 8 | Alanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 12 |
| 9 | BB Erzurumspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 11 |
| 10 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Rizespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 10 |
| 12 | Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
| 13 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 8 |
| 14 | Gençlerbirliği | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 15 | Göztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 |