GWWWW
Brighton
Brighton - Kauno ŽalgirisStatistieken, H2H & xG
WWVWW
Kauno Žalgiris
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Brighton | Statistiek | Kauno Žalgiris |
|---|---|---|
| 2.6 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 0.7 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 2.06 | ⚡ xG | 1.74 |
| 19.2 | 🔫 Schoten | 13.3 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 6 |
| 6 | 🚩 Corners | 6.5 |
| 30% | 🤝 BTTS | 20% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 70% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 62% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 14.1 | 🟨 Overtredingen | 14.1 |
Brighton
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | WWWGW | 2.60 |
| Uit | GVWWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 3.3 | 2.8 | 3.8 |
| Voor | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Tegen | 0.7 | 0.2 | 1.2 |
| BTTS | 30% | 20% | 40% |
| De '0' | 70% | 80% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.06 | 2.14 | 1.99 |
| xG tegen | 1.04 | 0.76 | 1.32 |
Kauno Žalgiris
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 57% |
| Gem. goals | 2.7 | 4 | 2.15 |
| Voor | 2 | 3.67 | 1.29 |
| Tegen | 0.7 | 0.33 | 0.86 |
| BTTS | 20% | 33% | 14% |
| De '0' | 70% | 67% | 71% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 29% |
| xG | 1.74 | 1.35 | 1.91 |
| xG tegen | 1.26 | 1.23 | 1.28 |
Voorspellingen voor Brighton – Kauno Žalgiris
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton wint FT Resultaat | 75% | 1.33 | 1.03 | -22.75 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 23.00 | – | Nee |
| Kauno Žalgiris wint FT Resultaat | 64% | 1.57 | 56.00 | +3,456.00 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 13.00 | +725.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.01 | -74.75 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.13 | -71.75 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.36 | -66.00 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 1.87 | -86.91 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 50.00 | +250.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 15.00 | +1,025.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 6.00 | +350.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.66 | +99.50 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.90 | +76.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 3.14 | -21.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 1.30 | -2.50 | Nee |
| BTTS & Winst Brighton Combinatie | 10% | 10.00 | 2.89 | -71.10 | Nee |
| BTTS & Winst Kauno Žalgiris Combinatie | 10% | 10.00 | 82.33 | +723.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.04 | 1.25 | +20.63 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 93% | 1.07 | 1.48 | +37.94 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 88% | 1.14 | 1.84 | +62.10 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 81% | 1.23 | 2.34 | +89.77 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 72% | 1.38 | 3.14 | +127.02 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 4% | 28.57 | 3.28 | -88.52 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 7% | 14.71 | 2.36 | -83.95 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 12% | 8.40 | 1.84 | -78.10 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 19% | 5.29 | 1.49 | -71.84 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 28% | 3.61 | 1.27 | -64.82 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brighton Clean Sheet Clean Sheet | 80% | 1.25 | – | – | Nee |
| Kauno Žalgiris Clean Sheet Clean Sheet | 71% | 1.41 | – | – | Nee |
| Brighton wint nil Win to Nil | 60% | 1.67 | 1.40 | -16.00 | Nee |
| Kauno Žalgiris wint nil Win to Nil | 45% | 2.22 | 91.00 | +4,004.10 | Ja |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.40
2.60
THUIS-/UIT PPG
1.86
2.06
XG (THUIS/UIT)
1.74
1.04
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.26
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.0
80%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
71%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
43%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Brighton | Kauno Žalgiris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 2.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Win | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 30% | 35% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
G
W
Vorm – Uit
2.4
W
W
V
W
W
Brighton
Brighton
3 - 0
Arsenal
Brighton
1 - 1
Leeds
Brighton
4 - 0
Tromso
Brighton
4 - 0
Aston Villa
Brighton
1 - 0
Bologna
Kauno Žalgiris
Minija
0 - 3
Kauno Žalgiris
Šiauliai
0 - 2
Kauno Žalgiris
FK Zalgiris Vilnius
3 - 2
Kauno Žalgiris
Panevėžys
0 - 1
Kauno Žalgiris
Šiauliai
0 - 1
Kauno Žalgiris
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Charalampos Kostoulas
xG 6.85
Goals 4
-2.85
Maxim De Cuyper
xG 5.43
Goals 4
-1.43
Olivier Boscagli
xG 3.29
Goals 1
-2.29
xG vs Goals
Gaat Brighton scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brighton scoort.
71%
clean sheet uit
Gaat Kauno Žalgiris scoren?
80%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Kauno Žalgiris scoort.
71%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brighton | Kauno Žalgiris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 60% |
| Over 2.5 | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brighton | Kauno Žalgiris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 30% | 30% |
| Over 1.5 | 20% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 70% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Bart Verbruggen
0.44
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
7
Clean Sheets
Keeper
T
T. Svedkauskas
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brighton | Kauno Žalgiris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 60% | 86% | 73% |
| Over 9 | 40% | 71% | 56% |
| Over 10 | 40% | 71% | 56% |
| Over 11 | 20% | 71% | 46% |
| Over 12 | 20% | 71% | 46% |
| Over 13 | 0% | 56% | 28% |
| Over 14 | 0% | 28% | 14% |
Verwacht totaal: 6 + 6.5 = 12.5
Hoekschoppen analyse
Brighton
| Overall | 6 |
| Thuis | 6.2 |
| Uit | 5.8 |
Verwacht totaal
12.5
hoekschoppen
Kauno Žalgiris
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 7.57 |
Blessures & schorsingen Brighton
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Kauno Žalgiris
Geen meldingen.
Topscorer – Brighton
Pascal Groß
4
Doelpunten
4
Assists
1.6
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Kauno Žalgiris
L
L. Krekovic
5
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brighton | Kauno Žalgiris | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19.20 | 13.30 | 16.25 |
| Schotconversie | 14% | 15% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 6.00 | 6.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.10 | 7.30 | 10.20 |
| Schoten per goal | 7.38 | 6.65 | 7.02 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 60% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 40% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 90% | 40% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 80% | 40% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 70% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 90% | 70% | 80% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 50% | 40% |
Schoten per speler
Brighton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Charalampos Kostoulas | 3 | 0.9 | 9 |
| Diego Gómez | 1.8 | 0.7 | 10 |
| Pascal Groß | 1.6 | 0.6 | 10 |
| Yasin Ayari | 1.6 | 0.6 | 9 |
| Luka Vušković | 1.3 | 0.3 | 10 |
| Jack Hinshelwood | 1 | 1 | 3 |
| Chema Andrés | 1 | 0.3 | 4 |
| Matt O'Riley | 1 | 0.3 | 4 |
Kauno Žalgiris
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Schoten
Totaal schoten
19.2
13.3
Brighton
Kauno Žalgiris
Schoten op doel
6.1
6
Brighton
Kauno Žalgiris