VVWWV
Brann
Brann - Lincoln Red ImpsStatistieken, H2H & xG
WWWGW
Lincoln Red Imps
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Brann | Statistiek | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 0.6 |
| 2.1 | ⚡ xG | 1.3 |
| 17.3 | 🔫 Schoten | 9.4 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 8.3 | 🚩 Corners | 5 |
| 50% | 🤝 BTTS | 30% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 30% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 22% |
| 64% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 11.8 | 🟨 Overtredingen | 17 |
Brann
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWV | 1.20 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | GWGVW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 2.7 | 3.2 | 2.2 |
| Voor | 1.6 | 1.8 | 1.4 |
| Tegen | 1.1 | 1.4 | 0.8 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 2.1 | 2.46 | 1.74 |
| xG tegen | 1.38 | 1.27 | 1.48 |
Lincoln Red Imps
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | VWWG | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 2.2 | 2.34 | 2 |
| Voor | 1.6 | 1.67 | 1.5 |
| Tegen | 0.6 | 0.67 | 0.5 |
| BTTS | 30% | 33% | 25% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 25% |
| xG | 1.3 | 1.2 | 1.42 |
| xG tegen | 1.57 | 1.65 | 1.48 |
Voorspellingen voor Brann – Lincoln Red Imps
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brann wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 1.13 | -37.85 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 7.60 | – | Nee |
| Lincoln Red Imps wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 14.00 | +600.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 1.07 | -41.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 5.50 | +175.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.11 | +2.12 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.36 | -19.76 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 1.95 | -33.70 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 3.10 | -47.30 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 19.50 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 8% | 12.50 | 6.20 | -50.40 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 3.10 | +27.10 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.83 | +20.78 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.35 | +12.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 2.10 | -11.80 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.80 | +4.40 | Ja |
| BTTS & Winst Brann Combinatie | 30% | 3.33 | 2.55 | -23.50 | Nee |
| BTTS & Winst Lincoln Red Imps Combinatie | 10% | 10.00 | 23.00 | +130.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.02 | 1.22 | +20.17 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 97% | 1.03 | 1.42 | +37.46 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 94% | 1.06 | 1.75 | +64.33 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 90% | 1.12 | 2.20 | +96.90 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 83% | 1.20 | 2.92 | +143.53 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 66.67 | 3.50 | -94.75 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 3% | 31.25 | 2.53 | -91.90 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 6% | 16.39 | 1.94 | -88.17 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 11% | 9.52 | 1.55 | -83.73 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 17% | 6.02 | 1.31 | -78.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brann Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Lincoln Red Imps Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Brann wint nil Win to Nil | 11% | 9.09 | 1.95 | -78.55 | Nee |
| Lincoln Red Imps wint nil Win to Nil | 25% | 4.00 | 29.00 | +625.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brann
Advies: Double chance : Brann or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.60
1.80
THUIS-/UIT PPG
1.75
2.10
XG (THUIS/UIT)
1.30
1.38
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Brann | Lincoln Red Imps | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 60% | 30% | 45% |
| Over 3.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 0% | 10% |
| BTTS | 50% | 30% | 40% |
| BTTS & Win | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 10% | 25% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
W
V
W
V
Vorm – Uit
1.75
V
W
W
G
Brann
Brann
0 - 2
Viking
Brann
2 - 1
Bodo/Glimt
Brann
1 - 2
Lillestrom
Brann
3 - 2
PAOK
Brann
3 - 0
Ham-Kam
Lincoln Red Imps
Mons Calpe
1 - 1
Lincoln Red Imps
Glacis United
0 - 2
Lincoln Red Imps
Larne
0 - 3
Lincoln Red Imps
Omonia Nicosia
1 - 0
Lincoln Red Imps
Mjallby AIF
3 - 0
Lincoln Red Imps
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Niklas Castro
xG 1.71
Goals 2
+0.29
Kristall Máni Ingason
xG 0.64
Goals 3
+2.36
xG vs Goals
Gaat Brann scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brann scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Lincoln Red Imps scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lincoln Red Imps scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brann | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brann | Lincoln Red Imps |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 10% |
| Over 2.5 | 10% | 2% |
| Over 3.5 | 3% | 0% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dyngeland
1
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Nauzet Santana
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brann | Lincoln Red Imps | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 80% | 100% | 90% |
| Over 10 | 80% | 100% | 90% |
| Over 11 | 60% | 100% | 80% |
| Over 12 | 40% | 67% | 54% |
| Over 13 | 20% | 33% | 27% |
| Over 14 | 20% | 33% | 27% |
Verwacht totaal: 8.3 + 5 = 13.3
Hoekschoppen analyse
Brann
| Overall | 8.3 |
| Thuis | 10 |
| Uit | 6.6 |
Verwacht totaal
13.3
hoekschoppen
Lincoln Red Imps
| Overall | 5 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 5.33 |
Blessures & schorsingen Brann
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Lincoln Red Imps
Geen meldingen.
Topscorer – Brann
K. Eriksen
3
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.1
SoD/W
Topscorer – Lincoln Red Imps
M. Toledano
3
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brann | Lincoln Red Imps | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.30 | 9.43 | 13.37 |
| Schotconversie | 9% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 3.71 | 4.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.20 | 5.71 | 8.46 |
| Schoten per goal | 10.81 | 8.25 | 9.53 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 28% | 49% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 28% | 49% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 28% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 28% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 14% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 14% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 43% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 28% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 14% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 14% | 22% |
Schoten per speler
Brann
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Holm | 1.7 | 0.3 | 6 |
| B. Finne | 1.6 | 0.8 | 5 |
| S. Magnússon | 1.5 | 0.3 | 4 |
| J. Soltvedt | 1.1 | 0.1 | 7 |
| K. Eriksen | 1.1 | 0.1 | 8 |
| Kristall Máni Ingason | 1 | 0.8 | 4 |
| Niklas Castro | 0.8 | 0.2 | 5 |
| E. Guðmundsson | 0.8 | 0.6 | 5 |
Lincoln Red Imps
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Schoten
Totaal schoten
17.3
9.4
Brann
Lincoln Red Imps
Schoten op doel
6.1
3.7
Brann
Lincoln Red Imps