WWVWW
Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë - MidtjyllandStatistieken, H2H & xG

GWWGW
Midtjylland
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Egnatia Rrogozhinë Statistiek Midtjylland
2 ⚽ Doelpunten 2.6
1.1 🥅 Tegengoals 0.7
1.57 ⚡ xG 1.81
12.7 🔫 Schoten 15.7
5.7 🎯 Schoten op doel 6.3
4.7 🚩 Corners 5.6
70% 🤝 BTTS 60%
80% 📊 Over 2.5 % 50%
30% 🧤 Clean sheet % 40%
30% 🧤 Gescoord in beide helften 60%
50% ⚽ Balbezit 49%
10.6 🟨 Overtredingen 11.8

Egnatia Rrogozhinë

10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWVWW 2.40
Thuis WGWWW 2.60
Uit VVWVW 1.20
TotaalThuisUit
Winst %60%80%40%
Gem. goals3.133.2
Voor22.41.6
Tegen1.10.61.6
BTTS70%60%80%
De '0'30%40%20%
Niet gescoord10%20%0%
xG1.571.871.28
xG tegen1.331.161.5

Midtjylland

10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
VormResultatenPPG
Totaal GWWGW 2.20
Thuis WWGWW 2.60
Uit WGWWG 2.20
TotaalThuisUit
Winst %70%80%60%
Gem. goals3.333.6
Voor2.62.23
Tegen0.70.80.6
BTTS60%60%60%
De '0'40%40%40%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.811.781.83
xG tegen1.291.181.41
🔮

Voorspellingen voor Egnatia Rrogozhinë – Midtjylland

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Egnatia Rrogozhinë wint
FT Resultaat
70%1.436.24+336.80Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–4.33–Nee
Midtjylland wint
FT Resultaat
65%1.541.50-2.50Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
70%1.432.48+73.60Ja
Dubbele Kans X2
Double Chance
65%1.541.07-30.45Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
90%1.111.02-8.20Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
50%2.001.22-39.00Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
25%4.001.80-55.00Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
25%4.002.88-28.00Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
25%4.006.00+50.00Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
10%10.0011.50+15.00Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
50%2.004.20+110.00Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
75%1.332.00+50.00Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
75%1.331.40+5.00Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
75%1.331.11-16.75Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
25%4.001.85-53.75Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
75%1.331.90+42.50Ja
BTTS & Winst Egnatia Rrogozhinë
Combinatie
40%2.5010.83+333.20Ja
BTTS & Winst Midtjylland
Combinatie
30%3.333.32-0.40Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.583%1.211.38+14.40Ja
Corners Over 8.573%1.371.69+23.54Ja
Corners Over 9.562%1.632.15+32.22Ja
Corners Over 10.549%2.032.88+41.70Ja
Corners Over 11.537%2.684.20+56.66Ja
Corners Under 7.517%5.852.75-52.97Nee
Corners Under 8.527%3.722.02-45.66Nee
Corners Under 9.539%2.601.58-39.17Nee
Corners Under 10.551%1.971.34-31.93Nee
Corners Under 11.563%1.591.16-27.27Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Egnatia Rrogozhinë Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.50––Nee
Midtjylland Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.50––Nee
Egnatia Rrogozhinë wint nil
Win to Nil
28%3.5711.00+208.00Ja
Midtjylland wint nil
Win to Nil
26%3.852.50-35.00Nee
🤖

AI voorspelling

Advies: No predictions available
33%
WINSTKANS
33%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.20
2.60
THUIS-/UIT PPG
2.20
1.57
XG (THUIS/UIT)
1.81
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.29
5.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsEgnatia RrogozhinëMidtjyllandGemiddeld
Over 0.5 90% 100% 95%
Over 1.5 90% 90% 90%
Over 2.5 80% 50% 65%
Over 3.5 30% 40% 35%
Over 4.5 10% 30% 20%
BTTS 70% 60% 65%
BTTS & Win 40% 30% 35%
BTTS & Draw 0% 30% 30%
BTTS & Over 2.5 70% 40% 55%
BTTS No & Over 2.5 10% 10% 10%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.6
W G W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Egnatia Rrogozhinë is 9% beter in PPG
Vorm – Uit
2.2
W G W W G

Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë 2 - 1 Partizani
Egnatia Rrogozhinë 2 - 1 Skenderbeu Korce
Egnatia Rrogozhinë 3 - 0 Tirana
Egnatia Rrogozhinë 0 - 0 Lillestrom
Egnatia Rrogozhinë 5 - 1 Shamrock Rovers

Midtjylland

Odense 1 - 1 Midtjylland
Sundby 0 - 7 Midtjylland
Aarhus 0 - 2 Midtjylland
Silkeborg 1 - 1 Midtjylland
HNK Rijeka 1 - 4 Midtjylland
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen
⚽

Gaat Egnatia Rrogozhinë scoren?

80%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Egnatia Rrogozhinë scoort.
40%
clean sheet uit
⚽

Gaat Midtjylland scoren?

40%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Midtjylland scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2 Doelpunten / Wedstrijd
2.6 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Egnatia Rrogozhinë Midtjylland
Over 0.5 90% 100%
Over 1.5 90% 90%
Over 2.5 80% 50%
Over 3.5 30% 40%
Over 4.5 10% 30%
Niet gescoord 10% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.1 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.7 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Egnatia Rrogozhinë Midtjylland
Over 0.5 70% 60%
Over 1.5 30% 10%
Over 2.5 10% 3%
Over 3.5 3% 1%
Over 4.5 1% 0%
Clean Sheets 30% 40%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Egnatia Rrogozhinë

Goals per 15 min

Midtjylland

Keeper

Egnatia Rrogozhinë
M
M. Dajsinani
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Midtjylland
E. Ólafsson
E. Ólafsson
0.63
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
4
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Egnatia Rrogozhinë Midtjylland Gemiddeld
Over 6 80% 100% 90%
Over 7 80% 100% 90%
Over 8 80% 80% 80%
Over 9 60% 60% 60%
Over 10 40% 60% 50%
Over 11 20% 20% 20%
Over 12 20% 20% 20%
Verwacht totaal: 4.7 + 5.6 = 10.3
🚩

Hoekschoppen analyse

Egnatia Rrogozhinë
Overall4.7
Thuis5.2
Uit4.2
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Midtjylland
Overall5.6
Thuis5.8
Uit5.4
🚑

Blessures & schorsingen Egnatia Rrogozhinë

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Midtjylland

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Egnatia Rrogozhinë

A
A. Albanese
5
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
⭐

Topscorer – Midtjylland

F. Etim
F. Etim
5
Doelpunten
3
Assists
2.9
Schoten/W
1.6
SoD/W

Topscorers

Egnatia Rrogozhinë
A. Albanese 5
K. Loukili 3
D. Adjessa 3
E. Sota 2
I. Diabate 2
N. Ajetovikj 1
A. Yago 1
I. Gruda 1

Topscorers

Midtjylland
F. Etim 5
Cho Gue-Sung 3
S. Iheanacho 3
J. Emefile 3
D. Castillo 2
K. Wätjen 2
M. Jensen 2
Darío Osorio 2

Assists

Egnatia Rrogozhinë
Fernando Medeiros 4
I. Gruda 1

Assists

Midtjylland
F. Etim 3
S. Johannesen 2
M. Rajović 2
P. Billing 2
Cho Gue-Sung 1
S. Iheanacho 1
D. Castillo 1
K. Wätjen 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Egnatia Rrogozhinë Midtjylland Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 12.70 15.70 14.20
Schotconversie 16% 17% 17%
Schoten op doel per wedstrijd 5.70 6.30 6.00
Schoten naast per wedstrijd 7.00 9.40 8.20
Schoten per goal 6.35 6.04 6.20
Meer dan 10,5 schoten 70% 80% 75%
Meer dan 11,5 schoten 50% 80% 65%
Meer dan 12,5 schoten 50% 80% 65%
Meer dan 13,5 schoten 50% 80% 65%
Meer dan 14,5 schoten 50% 70% 60%
Meer dan 15,5 schoten 30% 50% 40%
Schoten op doel 3,5+ 80% 80% 80%
Schoten op doel 4,5+ 50% 70% 60%
Schoten op doel 5,5+ 30% 60% 45%
Schoten op doel 6,5+ 30% 40% 35%
🔫

Schoten per speler

Egnatia Rrogozhinë

Speler Sch/W SoD/W W

Midtjylland

Speler Sch/W SoD/W W
F. Etim 2.9 1.6 8
Darío Osorio 2.5 0.8 4
S. Iheanacho 1.6 0.4 9
M. Jensen 1.1 0.6 8
D. Castillo 1.1 0.3 9
P. Billing 1.1 0.3 9
O. Diao 1 — 1
Cho Gue-Sung 0.9 0.4 9
🔫

Schoten

Totaal schoten
12.7
15.7
Egnatia Rrogozhinë Midtjylland
Schoten op doel
5.7
6.3
Egnatia Rrogozhinë Midtjylland