GGWGW
Panathinaikos
Panathinaikos - Borac Banja LukaStatistieken, H2H & xG
GWVWW
Borac Banja Luka
Head to Head
1 wedstrijden2
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Panathinaikos | Statistiek | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| 1.83 | ⚽ Doelpunten | 2.33 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 1.17 |
| 2.16 | ⚡ xG | 1.85 |
| 16.5 | 🔫 Schoten | 14.2 |
| 7.3 | 🎯 Schoten op doel | 6.8 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 100% | 🤝 BTTS | 67% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Panathinaikos
6 gespeeld · 12 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWGW | 1.80 |
| Thuis | GGG | 1.00 |
| Uit | WWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 0% | 100% |
| Gem. goals | 3.16 | 3.34 | 3 |
| Voor | 1.83 | 1.67 | 2 |
| Tegen | 1.33 | 1.67 | 1 |
| BTTS | 100% | 100% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.16 | 2.2 | 2.12 |
| xG tegen | 1.58 | 1.25 | 1.91 |
Borac Banja Luka
6 gespeeld · 13 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWW | 2.00 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | GVW | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 3.5 | 2.66 | 4.33 |
| Voor | 2.33 | 2.33 | 2.33 |
| Tegen | 1.17 | 0.33 | 2 |
| BTTS | 67% | 33% | 100% |
| De '0' | 33% | 67% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.85 | 2.01 | 1.68 |
| xG tegen | 1.27 | 0.88 | 1.66 |
Voorspellingen voor Panathinaikos – Borac Banja Luka
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Panathinaikos wint FT Resultaat | 46% | 2.15 | 1.10 | -48.91 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.34 | 6.75 | +55.56 | Ja |
| Borac Banja Luka wint FT Resultaat | 31% | 3.28 | 12.00 | +266.12 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.44 | 1.02 | -29.12 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.87 | 4.09 | +119.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.04 | 1.02 | -1.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.14 | +1.29 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.50 | +6.13 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.01 | 2.30 | +14.36 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 30% | 3.28 | 3.92 | +19.48 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 29.15 | 16.00 | -45.12 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 8.97 | 4.70 | -47.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 29% | 3.42 | 2.56 | -25.12 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 1.99 | 1.60 | -19.55 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 70% | 1.44 | 1.22 | -15.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.41 | 2.15 | +51.97 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.41 | 1.56 | -54.27 | Nee |
| BTTS & Winst Panathinaikos Combinatie | 30% | 3.30 | 2.92 | -11.58 | Nee |
| BTTS & Winst Borac Banja Luka Combinatie | 21% | 4.81 | 22.00 | +357.38 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.20 | 1.31 | +9.52 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 74% | 1.35 | 1.57 | +16.18 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 63% | 1.60 | 2.00 | +25.20 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 50% | 1.98 | 2.60 | +31.04 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 39% | 2.60 | 3.50 | +34.75 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.10 | 2.97 | -51.29 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 26% | 3.85 | 2.16 | -43.84 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 37% | 2.67 | 1.73 | -35.30 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 50% | 2.02 | 1.42 | -29.57 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 62% | 1.63 | 1.22 | -24.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Panathinaikos Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.10 | – | – | Nee |
| Borac Banja Luka Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.60 | – | – | Nee |
| Panathinaikos scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.23 | -33.58 | Nee |
| Borac Banja Luka scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.30 | 4.30 | +86.62 | Ja |
| Panathinaikos wint nil Win to Nil | 16% | 6.19 | 1.95 | -68.48 | Nee |
| Borac Banja Luka wint nil Win to Nil | 10% | 10.28 | 21.00 | +104.19 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Borac Banja Luka
Advies: Combo Double chance : draw or Borac Banja Luka and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.00
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
2.16
XG (THUIS/UIT)
1.85
1.01
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.89
7.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.8
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Panathinaikos | Borac Banja Luka | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 3.5 | 33% | 50% | 41.5% |
| Over 4.5 | 0% | 17% | 17% |
| BTTS | 100% | 67% | 83.5% |
| BTTS & Win | 30.3% | 20.8% | 25.6% |
| BTTS & Draw | 50% | 17% | 33.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 61.3% | 61.3% | 61.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 17% | 17% |
Trends
- Panathinaikos pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; in 5 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en zelf scoorden ze 9 keer.
- Panathinaikos is de laatste 3 thuisduels ongeslagen.
- Panathinaikos scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop gebrand zijn die reeks vandaag door te trekken.
- Panathinaikos is al 6 wedstrijden ongeslagen en won 2 van de laatste 5 duels.
- In de laatste 6 wedstrijden van Panathinaikos vielen telkens 2 goals of meer.
- Panathinaikos is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Borac Banja Luka ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 9 goals.
Trends
- Borac Banja Luka pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten (gemiddeld 2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en ze maakten 11 goals.
- Borac Banja Luka is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 3 wedstrijden van Borac Banja Luka eindigden telkens met 3+ goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 18 goals; doet Panathinaikos vandaag mee?
- Borac Banja Luka wil het momentum vasthouden tegen Panathinaikos: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Borac Banja Luka scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Borac Banja Luka.
- Borac Banja Luka lijkt vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 6 wedstrijden en maakten 11 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
G
Vorm – Uit
1.33
G
V
W
Panathinaikos
Panathinaikos
2 - 2
Hradec Králové
Panathinaikos
1 - 1
CSKA 1948 Sofia
Panathinaikos
2 - 2
Paksi SE
Borac Banja Luka
Víkingur Reykjavík
1 - 3
Borac Banja Luka
ML Vitebsk
2 - 1
Borac Banja Luka
Petrocub
3 - 3
Borac Banja Luka
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Cyriel Dessers
xG 2.50
Goals 3
+0.50
Adriano Jagušić
xG 2.06
Goals 2
-0.06
Santino Andino Valencia
xG 1.82
Goals 1
-0.82
xG vs Goals
Luka Juričić
xG 1.52
Goals 3
+1.48
Pavle Đajić
xG 1.14
Goals 2
+0.86
Stefan Savić
xG 1.09
Goals 2
+0.91
Gaat Panathinaikos scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Panathinaikos scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Borac Banja Luka scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Borac Banja Luka scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Panathinaikos | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 83% | 83% |
| Over 3.5 | 33% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Panathinaikos | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 67% |
| Over 1.5 | 33% | 33% |
| Over 2.5 | 15% | 17% |
| Over 3.5 | 5% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Iñaki Peña
1
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Mladen Jurkas
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Panathinaikos | Borac Banja Luka | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 67% | 84% |
| Over 9 | 100% | 33% | 67% |
| Over 10 | 100% | 33% | 67% |
| Over 11 | 67% | 33% | 50% |
| Over 12 | 67% | 0% | 34% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 6.67 + 5.17 = 11.8
Hoekschoppen analyse
Panathinaikos
| Overall | 6.67 |
| Thuis | 7.33 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
11.8
hoekschoppen
Borac Banja Luka
| Overall | 5.17 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 3.33 |
Blessures & schorsingen Panathinaikos
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Borac Banja Luka
Geen meldingen.
Topscorer – Panathinaikos
C. Dessers
3
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Borac Banja Luka
Luka Juričić
3
Doelpunten
2
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Panathinaikos | Borac Banja Luka | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.50 | 14.17 | 15.34 |
| Schotconversie | 11% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.33 | 6.83 | 7.08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.17 | 7.33 | 8.25 |
| Schoten per goal | 9.00 | 6.07 | 7.54 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 83% | 50% | 67% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 100% | 100% |
| Schoten op doel 4,5+ | 100% | 83% | 92% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 50% | 59% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 50% | 50% |
Schoten per speler
Panathinaikos
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Dessers | 2 | 1.7 | 3 |
| Santino Andino | 1.8 | 1 | 6 |
| L. García | 1.7 | 0.7 | 3 |
| A. Zaroury | 1.5 | 0.5 | 4 |
| E. Rastoder | 1.2 | 1 | 5 |
| A. Jagusic | 1.2 | 0.8 | 6 |
| G. Kiriakopoulos | 1 | 0.3 | 6 |
| S. de Vrij | 0.5 | 0.3 | 6 |
Borac Banja Luka
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Schoten
Totaal schoten
16.5
14.2
Panathinaikos
Borac Banja Luka
Schoten op doel
7.3
6.8
Panathinaikos
Borac Banja Luka
Onderlinge resultaten Panathinaikos - Borac Banja Luka
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 03/10/2024 | Borac Banja Luka - Panathinaikos | 1-1 | ✓ | 2 |