WWWGW
CSKA Sofia
CSKA Sofia - MonacoStatistieken, H2H & xG
WGWWG
Monaco
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| CSKA Sofia | Statistiek | Monaco |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 2.09 | ⚡ xG | 1.34 |
| 17.1 | 🔫 Schoten | 11.4 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 44% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 13.5 | 🟨 Overtredingen | 11.5 |
CSKA Sofia
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WVWW | 2.25 |
| Uit | GWWGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 3.6 | 4 | 3.33 |
| Voor | 2.3 | 3 | 1.83 |
| Tegen | 1.3 | 1 | 1.5 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 2.09 | 2.03 | 2.13 |
| xG tegen | 1.28 | 1.26 | 1.29 |
Monaco
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | VWWWG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 2.9 | 3.2 | 2.6 |
| Voor | 1.9 | 2.4 | 1.4 |
| Tegen | 1 | 0.8 | 1.2 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.34 | 1.44 | 1.26 |
| xG tegen | 1.51 | 1.21 | 1.75 |
Voorspellingen voor CSKA Sofia – Monaco
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CSKA Sofia wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 5.30 | +257.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.15 | – | Nee |
| Monaco wint FT Resultaat | 65% | 1.54 | 1.45 | -5.75 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.48 | 1.16 | -21.70 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.54 | 1.12 | -27.20 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.20 | -40.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.60 | -20.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.59 | +29.50 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.50 | +125.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 13.80 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.50 | +125.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.25 | +12.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.45 | -27.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.20 | -40.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.77 | -11.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.94 | -3.00 | Nee |
| BTTS & Winst CSKA Sofia Combinatie | 40% | 2.50 | 10.58 | +323.20 | Ja |
| BTTS & Winst Monaco Combinatie | 40% | 2.50 | 3.03 | +21.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 56% | 1.78 | 1.23 | -31.00 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 42% | 2.38 | 1.46 | -38.53 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 30% | 3.38 | 1.80 | -46.72 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 19% | 5.15 | 2.29 | -55.57 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 12% | 8.40 | 3.10 | -63.11 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 44% | 2.28 | 3.42 | +50.14 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 58% | 1.73 | 2.46 | +42.43 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 70% | 1.42 | 1.90 | +33.76 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 81% | 1.24 | 1.51 | +21.71 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 88% | 1.14 | 1.30 | +14.53 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CSKA Sofia Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Monaco Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| CSKA Sofia wint nil Win to Nil | 17% | 5.92 | 12.00 | +102.80 | Ja |
| Monaco wint nil Win to Nil | 13% | 7.69 | 2.50 | -67.50 | Nee |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.20
2.25
THUIS-/UIT PPG
2.00
2.09
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.28
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.51
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | CSKA Sofia | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 30% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 20% | 30% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 40% | 40% | 40% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 50% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
V
W
W
Vorm – Uit
2
V
W
W
W
G
CSKA Sofia
CSKA Sofia
4 - 1
Arda Kardzhali
CSKA Sofia
3 - 1
Cherno More Varna
CSKA Sofia
0 - 2
OFI
CSKA Sofia
5 - 0
Botev Vratsa
CSKA Sofia
1 - 3
Maccabi Tel Aviv
Monaco
Strasbourg
1 - 1
Monaco
PSG
1 - 2
Monaco
Le Havre
0 - 1
Monaco
Gornik Zabrze
2 - 3
Monaco
Coventry
2 - 0
Monaco
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Mamadou Coulibaly
xG 3.50
Goals 1
-2.50
Flávio Nazinho
xG 0.84
Goals 1
+0.16
Gaat CSKA Sofia scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CSKA Sofia scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Monaco scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | CSKA Sofia | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 30% |
| Over 4.5 | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | CSKA Sofia | Monaco |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 8% |
| Over 3.5 | 4% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F
F. Lapoukhov
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
L. Hrádecký
0.67
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | CSKA Sofia | Monaco | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 60% | 68% |
| Over 7 | 50% | 60% | 55% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 50% | 40% | 45% |
| Over 10 | 50% | 40% | 45% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 5.1 + 3.78 = 8.9
Hoekschoppen analyse
CSKA Sofia
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Monaco
| Overall | 3.78 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.6 |
Blessures & schorsingen CSKA Sofia
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Monaco
Geen meldingen.
Topscorer – CSKA Sofia
J
J. Zwarts
7
Doelpunten
2
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorer – Monaco
Paris Brunner
6
Doelpunten
0
Assists
2.9
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | CSKA Sofia | Monaco | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.10 | 11.44 | 14.27 |
| Schotconversie | 13% | 17% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.50 | 4.56 | 5.53 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.60 | 6.89 | 8.75 |
| Schoten per goal | 7.43 | 6.06 | 6.74 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 56% | 73% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 44% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 44% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 33% | 52% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 11% | 41% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 67% | 84% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 56% | 68% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 44% | 57% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 11% | 26% |
Schoten per speler
CSKA Sofia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Monaco
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Paris Brunner | 2.9 | 1.7 | 7 |
| Ansu Fati | 2 | 1 | 1 |
| S. Idumbo-Muzambo | 1.1 | 0.4 | 8 |
| M. Abline | 1 | 0.3 | 6 |
| E. Diop | 1 | 0.5 | 2 |
| F. Balogun | 1 | 0.5 | 2 |
| A. Golovin | 0.7 | 0.6 | 7 |
| L. Camara | 0.7 | 0.2 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
17.1
11.4
CSKA Sofia
Monaco
Schoten op doel
6.5
4.6
CSKA Sofia
Monaco