GVVVW
Union Berlin
Union Berlin - Borussia DortmundStatistieken, H2H & xG
WWWGV
Borussia Dortmund
Head to Head
16 wedstrijden3.63
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
75%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Union Berlin | Statistiek | Borussia Dortmund |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 2.2 |
| 2.4 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.7 | ⚡ xG | 1.97 |
| 14 | 🔫 Schoten | 16.5 |
| 6.3 | 🎯 Schoten op doel | 6.5 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 7.1 |
| 60% | 🤝 BTTS | 50% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 11 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Union Berlin
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVW | 0.80 |
| Thuis | WGGVW | 1.60 |
| Uit | WWVV | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 33% | 50% |
| Gem. goals | 4.4 | 3.84 | 5.25 |
| Voor | 2 | 2.17 | 1.75 |
| Tegen | 2.4 | 1.67 | 3.5 |
| BTTS | 60% | 67% | 50% |
| De '0' | 20% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 50% |
| xG | 1.7 | 1.98 | 1.29 |
| xG tegen | 1.68 | 1.27 | 2.31 |
Borussia Dortmund
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGV | 2.00 |
| Thuis | VWWWG | 2.00 |
| Uit | WWWV | 2.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 75% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.5 | 3 |
| Voor | 2.2 | 2.17 | 2.25 |
| Tegen | 1.1 | 1.33 | 0.75 |
| BTTS | 50% | 67% | 25% |
| De '0' | 40% | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.97 | 1.92 | 2.05 |
| xG tegen | 1.32 | 1.33 | 1.32 |
Voorspellingen voor Union Berlin – Borussia Dortmund
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Berlin wint FT Resultaat | 50% | 2.01 | 5.17 | +157.10 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.23 | 4.40 | +3.99 | Ja |
| Borussia Dortmund wint FT Resultaat | 27% | 3.75 | 1.60 | -57.38 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.36 | 1.22 | -10.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 1.99 | 1.13 | -43.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.30 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.09 | -5.93 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.44 | -4.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 2.31 | +2.24 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.90 | 3.64 | -6.60 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.47 | 17.00 | -27.58 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.30 | 5.30 | -27.39 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.95 | 2.55 | -13.58 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.68 | -6.36 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.23 | -8.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.53 | +1.52 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.97 | 2.37 | -20.26 | Nee |
| BTTS & Winst Union Berlin Combinatie | 30% | 3.35 | 8.00 | +138.72 | Ja |
| BTTS & Winst Borussia Dortmund Combinatie | 17% | 5.84 | 2.84 | -51.35 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 94% | 1.06 | 1.25 | +17.87 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 90% | 1.12 | 1.49 | +33.50 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 83% | 1.21 | 2.11 | +74.50 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 74% | 1.35 | 2.30 | +70.20 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 64% | 1.57 | 2.90 | +84.73 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 6% | 17.54 | 3.42 | -80.51 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 9.62 | 2.48 | -74.21 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 17% | 5.78 | 1.85 | -67.99 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 26% | 3.85 | 1.48 | -61.52 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 36% | 2.75 | 1.28 | -53.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Berlin Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.14 | – | – | Nee |
| Borussia Dortmund Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.27 | – | – | Nee |
| Union Berlin scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.78 | 2.67 | +50.32 | Ja |
| Borussia Dortmund scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.48 | 1.48 | -40.21 | Nee |
| Union Berlin wint nil Win to Nil | 20% | 5.03 | 10.00 | +98.86 | Ja |
| Borussia Dortmund wint nil Win to Nil | 10% | 10.52 | 3.20 | -69.59 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Borussia Dortmund
Advies: Winner : Borussia Dortmund
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.00
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
1.50
THUIS-/UIT PPG
2.25
1.70
XG (THUIS/UIT)
1.97
1.68
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.32
6.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Union Berlin | Borussia Dortmund | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 90% | 50% | 70% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 60% | 50% | 55% |
| BTTS & Win | 29.8% | 17.1% | 23.5% |
| BTTS & Draw | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 56.1% | 56.1% | 56.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Trends
- Union Berlin pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in slechts 2 van die 5 viel BTTS en Union Berlin maakte 5 goals.
- Union Berlin zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- Voorin loopt het bij Union Berlin de laatste tijd stroef, met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5; past de trainer vandaag zijn aanpak aan of zet hij een extra aanvaller erbij?
- Union Berlin bleef dit seizoen in 2 wedstrijden droog staan (40% van de duels) en maakte in de laatste 5 wedstrijden slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Union Berlin scoorden beide teams, en van die 5 duels wonnen ze er 1; dit seizoen staat BTTS bij Union Berlin op 2/5.
Trends
- Borussia Dortmund pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.6 per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 11 goals in totaal.
- Borussia Dortmund is in de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen gebleven.
- Borussia Dortmund zit in de lift met 5 wedstrijden op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 duels.
- Borussia Dortmund hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 3 clean sheets.
- Borussia Dortmund is in de laatste 5 duels richting Union Berlin ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 11 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Borussia Dortmund scoorden beide teams, en Borussia Dortmund won 4 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 2/5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
W
G
G
V
W
Vorm – Uit
2.25
W
W
W
V
Union Berlin
Union Berlin
1 - 0
SV Elversberg
Union Berlin
1 - 3
FC Schalke 04
Union Berlin
3 - 3
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
2 - 4
Ipswich
Union Berlin
3 - 2
Aris
Borussia Dortmund
Bodo/Glimt
1 - 0
Borussia Dortmund
VfB Stuttgart
0 - 1
Borussia Dortmund
1899 Hoffenheim
2 - 3
Borussia Dortmund
HEBC
0 - 5
Borussia Dortmund
Arsenal
2 - 3
Borussia Dortmund
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Livan Burcu
xG 1.22
Goals 1
-0.22
Emmanuel Latte Lath
xG 1.19
Goals 2
+0.81
Josip Juranović
xG 0.44
Goals 1
+0.56
xG vs Goals
Fábio Silva
xG 3.51
Goals 4
+0.49
Nico Schlotterbeck
xG 1.00
Goals 1
+0.00
Kouakou Joane Gadou
xG 0.23
Goals 0
-0.23
Gaat Union Berlin scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Union Berlin scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Borussia Dortmund scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Borussia Dortmund scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Union Berlin | Borussia Dortmund |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 90% | 70% |
| Over 3.5 | 90% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Union Berlin | Borussia Dortmund |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 60% |
| Over 1.5 | 70% | 50% |
| Over 2.5 | 40% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 3% |
| Over 4.5 | 10% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Rønnow
3.5
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
G. Kobel
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Union Berlin | Borussia Dortmund | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 100% | 84% |
| Over 8 | 67% | 75% | 71% |
| Over 9 | 50% | 75% | 63% |
| Over 10 | 33% | 75% | 54% |
| Over 11 | 33% | 75% | 54% |
| Over 12 | 33% | 75% | 54% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.1 + 7.1 = 12.2
Hoekschoppen analyse
Union Berlin
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 5.17 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
12.2
hoekschoppen
Borussia Dortmund
| Overall | 7.1 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 7.75 |
Blessures & schorsingen Union Berlin
A. IlicZiek
A. MarkgrafKnieblessure
J. JuranovicTwijfelachtig: Achillespeesblessure
E. Latte LathTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
S. NsokiTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Borussia Dortmund
E. CanKnieblessure
G. KonstanteliasKnieblessure
J. LermaSpierblessure
Topscorer – Union Berlin
Z. Van Den Bosch
3
Doelpunten
0
Assists
0.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Borussia Dortmund
S. Guirassy
5
Doelpunten
2
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Union Berlin | Borussia Dortmund | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.00 | 16.50 | 15.25 |
| Schotconversie | 14% | 13% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.30 | 6.50 | 6.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.70 | 10.00 | 8.85 |
| Schoten per goal | 7.00 | 7.50 | 7.25 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 50% | 55% |
Schoten per speler
Union Berlin
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. LjubiÄiÄ | 1.4 | 1 | 5 |
| T. Skarke | 1.2 | 1.2 | 6 |
| K. Imeri | 1 | 1 | 1 |
| M. Gray | 1 | — | 1 |
| T. Rothe | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Jeong Woo-Yeong | 0.9 | 0.1 | 8 |
| A. Schäfer | 0.7 | 0.4 | 7 |
| Ilyas Ansah | 0.7 | 0.3 | 3 |
Borussia Dortmund
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Albert | 3 | 3 | 1 |
| S. Guirassy | 1.9 | 1.1 | 9 |
| Nico Schlotterbeck | 1.7 | 0.7 | 3 |
| Fábio Silva | 1.5 | 1 | 8 |
| M. Beier | 1.3 | 0.3 | 9 |
| K. Karetsas | 1.3 | 0.8 | 9 |
| E. Nwaneri | 1.2 | 0.8 | 6 |
| S. Inacio | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14
16.5
Union Berlin
Borussia Dortmund
Schoten op doel
6.3
6.5
Union Berlin
Borussia Dortmund
Onderlinge resultaten Union Berlin - Borussia Dortmund
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/01/2026 | Union Berlin - Borussia Dortmund | 0-3 | ✗ | 3 |
| 31/08/2025 | Borussia Dortmund - Union Berlin | 3-0 | ✗ | 3 |
| 22/02/2025 | Borussia Dortmund - Union Berlin | 6-0 | ✗ | 6 |
| 05/10/2024 | Union Berlin - Borussia Dortmund | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/03/2024 | Union Berlin - Borussia Dortmund | 0-2 | ✗ | 2 |
| 07/10/2023 | Borussia Dortmund - Union Berlin | 4-2 | ✓ | 6 |
| 08/04/2023 | Borussia Dortmund - Union Berlin | 2-1 | ✓ | 3 |
| 16/10/2022 | Union Berlin - Borussia Dortmund | 2-0 | ✗ | 2 |
| 13/02/2022 | Union Berlin - Borussia Dortmund | 0-3 | ✗ | 3 |
| 19/09/2021 | Borussia Dortmund - Union Berlin | 4-2 | ✓ | 6 |