VWGWV
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt - KölnUitslag, statistieken & xG
VGVGW
Köln
Statistieken en doelpuntenmakers
Eintracht Frankfurt
77'
Younes Ebnoutalib
1 - 0
Rust (0 - 0)
Köln
1.80
xG
0.92
56%
Balbezit
44%
15
Schoten
9
7
Schoten op doel
3
8
Schoten naast
6
7
Hoekschoppen
2
8
Overtredingen
17
1
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
26 wedstrijden3.04
Avg Goals
62%
BTTS
77%
Over 1.5
42%
Over 2.5
35%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Eintracht Frankfurt | Statistiek | Köln |
|---|---|---|
| 3.1 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 2.4 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 2.16 | ⚡ xG | 1.65 |
| 17.1 | 🔫 Schoten | 15 |
| 7.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 6.8 | 🚩 Corners | 6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 90% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 90% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.1 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Eintracht Frankfurt
10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWV | 1.40 |
| Thuis | WVGW | 1.75 |
| Uit | VWGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 5.5 | 3.75 | 6.67 |
| Voor | 3.1 | 2.25 | 3.67 |
| Tegen | 2.4 | 1.5 | 3 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 2.16 | 1.77 | 2.29 |
| xG tegen | 1.68 | 1.94 | 1.6 |
Köln
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGW | 1.00 |
| Thuis | GWWGW | 2.20 |
| Uit | WWVVG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 4 | 3.4 | 4.6 |
| Voor | 2.4 | 2 | 2.8 |
| Tegen | 1.6 | 1.4 | 1.8 |
| BTTS | 90% | 100% | 80% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.65 | 1.68 | 1.64 |
| xG tegen | 1.39 | 1.49 | 1.32 |
Voorspellingen voor Eintracht Frankfurt – Köln
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt wint FT Resultaat | 36% | 2.75 | 1.76 | -35.95 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.07 | 4.20 | +3.07 | Ja |
| Köln wint FT Resultaat | 39% | 2.56 | 3.65 | +42.60 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.64 | 1.25 | -23.84 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 1.98 | +25.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.32 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.07 | -7.63 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.31 | -13.40 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 1.91 | -15.46 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 26% | 3.90 | 2.80 | -28.15 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 23.36 | 26.00 | +11.28 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 7.32 | 6.85 | -6.36 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 34% | 2.95 | 3.40 | +15.23 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.93 | +7.58 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.40 | +4.08 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 68% | 1.47 | 1.35 | -8.46 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 32% | 3.11 | 3.20 | +3.01 | Ja |
| BTTS & Winst Eintracht Frankfurt Combinatie | 23% | 4.34 | 2.62 | -39.66 | Nee |
| BTTS & Winst Köln Combinatie | 25% | 4.08 | 5.25 | +28.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 89% | 1.13 | 1.14 | +1.00 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 81% | 1.24 | 1.28 | +3.55 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 71% | 1.41 | 1.55 | +10.20 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 60% | 1.67 | 1.94 | +16.01 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 48% | 2.08 | 2.31 | +10.88 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 11% | 8.77 | 3.82 | -56.45 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 19% | 5.24 | 3.04 | -41.94 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 29% | 3.46 | 2.22 | -35.84 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 40% | 2.49 | 1.83 | -26.43 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 52% | 1.92 | 1.47 | -23.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.67 | – | – | Nee |
| Köln Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.31 | – | – | Nee |
| Eintracht Frankfurt scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 1.60 | -24.16 | Nee |
| Köln scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 2.32 | +14.38 | Ja |
| Eintracht Frankfurt wint nil Win to Nil | 13% | 7.48 | 4.80 | -35.85 | Nee |
| Köln wint nil Win to Nil | 15% | 6.88 | 8.50 | +23.59 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: 1. FC Köln
Advies: Combo Double chance : draw or 1. FC Köln and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.75
THUIS-/UIT PPG
1.40
2.16
XG (THUIS/UIT)
1.65
1.68
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
7.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Eintracht Frankfurt | Köln | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 3.5 | 90% | 50% | 70% |
| Over 4.5 | 60% | 30% | 45% |
| BTTS | 50% | 90% | 70% |
| BTTS & Win | 23% | 24.5% | 23.8% |
| BTTS & Draw | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 57.2% | 57.2% | 57.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 10% | 25% |
Trends
- Eintracht Frankfurt pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Eintracht Frankfurt zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- Reken op goals: in de laatste 5 wedstrijden van Eintracht Frankfurt vielen telkens 3+ goals en in totaal zelfs 25 goals (thuis en uit) — doet Köln vandaag mee?
- In de laatste 5 duels van Eintracht Frankfurt was het 4 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 4 wedstrijden (80% van alle wedstrijden).
Trends
- Köln pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 per wedstrijd; BTTS viel in 5 van die 5 en Köln scoorde 8 keer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Köln vielen telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Köln scoorden beide teams telkens; dit seizoen eindigden 5/5 wedstrijden in BTTS (100%).
- Köln lijkt ook nu te scoren: het vond het net in de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 8 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
V
G
W
Vorm – Uit
1.4
W
W
V
V
G
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
4 - 0
Eintracht Braunschweig
Eintracht Frankfurt
2 - 2
SC Freiburg
Eintracht Frankfurt
1 - 4
FC Augsburg
Eintracht Frankfurt
2 - 0
Hull City
Eintracht Frankfurt
2 - 2
VfB Stuttgart
Köln
FC Viktoria Köln
2 - 2
Köln
Hamburger SV
2 - 1
Köln
VfB Stuttgart
4 - 1
Köln
Würzburger Kickers
1 - 2
Köln
Bergisch Gladbach
0 - 8
Köln
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Elias Baum
xG 0.31
Goals 1
+0.69
xG vs Goals
Said El Mala
xG 3.49
Goals 3
-0.49
Ragnar Ache
xG 1.48
Goals 2
+0.52
Marius Bülter
xG 1.34
Goals 4
+2.66
Gaat Eintracht Frankfurt scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Eintracht Frankfurt scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Köln scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Köln scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Eintracht Frankfurt | Köln |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 90% | 90% |
| Over 3.5 | 90% | 50% |
| Over 4.5 | 60% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Eintracht Frankfurt | Köln |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 90% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 40% | 10% |
| Over 3.5 | 30% | 10% |
| Over 4.5 | 10% | 2% |
| Clean Sheets | 30% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Atubolu
2
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Marvin Schwäbe
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Eintracht Frankfurt | Köln | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 80% | 78% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 25% | 60% | 43% |
| Over 10 | 25% | 20% | 23% |
| Over 11 | 25% | 20% | 23% |
| Over 12 | 25% | 20% | 23% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 6.8 + 6 = 12.8
Hoekschoppen analyse
Eintracht Frankfurt
| Overall | 6.8 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 7.83 |
Verwacht totaal
12.8
hoekschoppen
Köln
| Overall | 6 |
| Thuis | 5.75 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Eintracht Frankfurt
J. NgankamHamstringblessure
J. MaluzeTwijfelachtig: Ziek
M. PimpongTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Köln
R. AcheBovenbeenblessure
T. DallingaKnieblessure
T. HubersKnieblessure
E. SkhiriBlessure
R. van den BergSpierblessure
A. Castro-MontesTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Eintracht Frankfurt
J. Burkardt
7
Doelpunten
3
Assists
1.1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Köln
Marius Bülter
4
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Eintracht Frankfurt | Köln | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.11 | 15.00 | 16.06 |
| Schotconversie | 18% | 16% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.78 | 5.22 | 6.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.33 | 9.78 | 9.56 |
| Schoten per goal | 5.70 | 6.14 | 5.92 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 78% | 78% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 78% | 73% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 78% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 78% | 61% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 67% | 56% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 56% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 44% | 22% | 33% |
Schoten per speler
Eintracht Frankfurt
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Burkardt | 1.1 | 0.7 | 9 |
| Y. Ebnoutalib | 1.1 | 0.6 | 10 |
| C. Uzun | 1 | 0.6 | 9 |
| A. Knauff | 1 | 0.5 | 4 |
| R. Dōan | 0.8 | 0.2 | 6 |
| F. Chaïbi | 0.7 | — | 3 |
| N. Aséko Nkili | 0.7 | — | 3 |
| R. Koch | 0.6 | 0.3 | 10 |
Köln
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Said El Mala | 2.4 | 1 | 8 |
| Mikey Moore | 2.3 | 1 | 4 |
| T. Dallinga | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Reigan Heskey | 1 | — | 1 |
| Marius Bülter | 0.8 | 0.4 | 8 |
| Ragnar Ache | 0.8 | 0.4 | 8 |
| Ísak Bergmann Jóha… | 0.6 | 0.5 | 8 |
| Luka Lochoshvili | 0.6 | — | 8 |
Schoten
Totaal schoten
17.1
15
Eintracht Frankfurt
Köln
Schoten op doel
7.8
5.2
Eintracht Frankfurt
Köln
Onderlinge resultaten Eintracht Frankfurt - Köln
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/04/2026 | Eintracht Frankfurt - Köln | 2-2 | ✓ | 4 |
| 22/11/2025 | Köln - Eintracht Frankfurt | 3-4 | ✓ | 7 |
| 03/02/2024 | Köln - Eintracht Frankfurt | 2-0 | ✗ | 2 |
| 03/09/2023 | Eintracht Frankfurt - Köln | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/02/2023 | Köln - Eintracht Frankfurt | 3-0 | ✗ | 3 |
| 21/08/2022 | Eintracht Frankfurt - Köln | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/02/2022 | Köln - Eintracht Frankfurt | 1-0 | ✗ | 1 |
| 25/09/2021 | Eintracht Frankfurt - Köln | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/02/2021 | Eintracht Frankfurt - Köln | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/10/2020 | Köln - Eintracht Frankfurt | 1-1 | ✓ | 2 |