VVWWW
Hamburger SV
Hamburger SV - StuttgartStatistieken, H2H & xG
VWWWW
Stuttgart
Head to Head
30 wedstrijden3.37
Avg Goals
60%
BTTS
80%
Over 1.5
70%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Hamburger SV | Statistiek | Stuttgart |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 2.6 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.19 | ⚡ xG | 1.77 |
| 10.6 | 🔫 Schoten | 15 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 6.2 |
| 3.1 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 44% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 13.5 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Hamburger SV
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWW | 1.80 |
| Thuis | VGVWW | 1.40 |
| Uit | WWVVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.4 | 3.6 |
| Voor | 1.5 | 1.4 | 1.6 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.19 | 1.13 | 1.24 |
| xG tegen | 1.58 | 1.4 | 1.73 |
Stuttgart
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWVWW | 2.40 |
| Uit | WVVWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.6 | 3.6 |
| Voor | 2.6 | 3 | 2.2 |
| Tegen | 1 | 0.6 | 1.4 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.77 | 1.67 | 1.87 |
| xG tegen | 1.51 | 1.11 | 1.91 |
Voorspellingen voor Hamburger SV – Stuttgart
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV wint FT Resultaat | 29% | 3.51 | 3.75 | +6.94 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.78 | 4.00 | +5.78 | Ja |
| Stuttgart wint FT Resultaat | 45% | 2.22 | 1.80 | -18.94 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 1.22 | -32.95 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 71% | 1.40 | 1.27 | -9.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.01 | -5.56 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.05 | -15.94 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.34 | -25.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.98 | 1.98 | -33.51 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.81 | 2.93 | -49.55 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 15.38 | 23.00 | +49.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.02 | 6.40 | +27.62 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 2.93 | +29.01 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.96 | +30.18 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.34 | +10.93 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 1.35 | -19.88 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.46 | 2.93 | +19.12 | Ja |
| BTTS & Winst Hamburger SV Combinatie | 16% | 6.33 | 5.50 | -13.16 | Nee |
| BTTS & Winst Stuttgart Combinatie | 24% | 4.24 | 2.82 | -33.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 70% | 1.43 | 1.16 | -18.92 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 57% | 1.75 | 1.29 | -26.47 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 44% | 2.28 | 1.78 | -21.86 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 32% | 3.14 | 1.92 | -38.94 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 22% | 4.61 | 2.40 | -47.92 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 30% | 3.32 | 3.69 | +11.07 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 43% | 2.33 | 3.04 | +30.72 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 56% | 1.78 | 2.25 | +26.23 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 68% | 1.47 | 1.80 | +22.76 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 78% | 1.28 | 1.46 | +14.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.20 | – | – | Nee |
| Stuttgart Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.58 | – | – | Nee |
| Hamburger SV scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.42 | 2.33 | -3.77 | Nee |
| Stuttgart scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.88 | 1.59 | -15.25 | Nee |
| Hamburger SV wint nil Win to Nil | 13% | 7.86 | 9.50 | +20.91 | Ja |
| Stuttgart wint nil Win to Nil | 21% | 4.67 | 4.40 | -5.71 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VfB Stuttgart
Advies: Winner : VfB Stuttgart
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.40
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
1.40
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.19
XG (THUIS/UIT)
1.77
1.58
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.51
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.2
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Hamburger SV | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 50% | 45% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 15.8% | 23.6% | 19.7% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.9% | 46.9% | 46.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 40% | 35% |
Trends
- Hamburger SV pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- Hamburger SV is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Hamburger SV vielen er telkens 2 goals of meer, dus er lijkt opnieuw ruimte voor een paar treffers.
- Hamburger SV kwam in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; past de trainer vandaag de tactiek aan of zet hij er een extra aanvaller bij?
- Hamburger SV bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (60%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Hamburger SV scoorden beide teams, en van die 5 duels wonnen ze er 2; dit seizoen staat BTTS bij Hamburger SV op 2/5.
Trends
- Stuttgart pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die wedstrijden en Stuttgart scoorde 8 keer in die reeks.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Stuttgart scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (60% van alle wedstrijden) met Stuttgart.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
G
V
W
W
Vorm – Uit
1.8
W
V
V
W
W
Hamburger SV
Hamburger SV
2 - 0
FC Copenhagen
Hamburger SV
2 - 1
FC Köln
Hamburger SV
0 - 5
FSV Mainz 05
Hamburger SV
2 - 2
Lille
Hamburger SV
1 - 2
Everton
Stuttgart
Slovan Bratislava
0 - 3
Stuttgart
SC Paderborn 07
0 - 2
Stuttgart
1899 Hoffenheim
2 - 1
Stuttgart
Bayern München
5 - 1
Stuttgart
Hansa Rostock
0 - 4
Stuttgart
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Yussuf Poulsen
xG 1.89
Goals 2
+0.11
Terem Moffi
xG 1.08
Goals 1
-0.08
Nicolás Capaldo
xG 0.99
Goals 1
+0.01
xG vs Goals
Maximilian Mittelstädt
xG 1.23
Goals 1
-0.23
Finn Jeltsch
xG 0.63
Goals 0
-0.63
Gaat Hamburger SV scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hamburger SV scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Stuttgart scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Stuttgart scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Hamburger SV | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Hamburger SV | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 50% |
| Over 1.5 | 60% | 20% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 10% |
| Over 4.5 | 5% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Daniel Fernandes
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
F. Bredlow
1.25
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Hamburger SV | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 100% | 75% |
| Over 9 | 25% | 80% | 53% |
| Over 10 | 25% | 80% | 53% |
| Over 11 | 25% | 80% | 53% |
Verwacht totaal: 3.11 + 5.8 = 8.9
Hoekschoppen analyse
Hamburger SV
| Overall | 3.11 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 3.2 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Stuttgart
| Overall | 5.8 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Hamburger SV
N. RembergBlessure
M. VuskovicDoping (geschorst)
P. DakaTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
A. GronbaekTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
B. JattaTwijfelachtig: Liesblessure
A. S. LokongaTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
B. NadirTwijfelachtig: Liesblessure
A. Rossing-LelesiitTwijfelachtig: Enkelblessure
Blessures & schorsingen Stuttgart
A. Al DakhilKnieblessure
J. DiehlSpierblessure
M. MittelstadtTwijfelachtig: Heel Blessure
N. NarteyTwijfelachtig: Spierblessure
T. TomasTwijfelachtig: Spierblessure
D. ZagadouTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Hamburger SV
Albert Grønbæk
3
Doelpunten
2
Assists
0.7
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Stuttgart
E. Demirović
5
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Hamburger SV | Stuttgart | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.56 | 15.00 | 12.78 |
| Schotconversie | 14% | 17% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.11 | 6.20 | 5.16 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.44 | 8.80 | 7.62 |
| Schoten per goal | 7.31 | 5.77 | 6.54 |
| Meer dan 10,5 schoten | 33% | 90% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 80% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 70% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 60% | 41% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 60% | 36% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 60% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 80% | 74% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 70% | 52% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 50% | 31% |
Schoten per speler
Hamburger SV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Fábio Vieira | 1.4 | 1.2 | 5 |
| Patson Daka | 1.2 | — | 6 |
| Terem Moffi | 1 | 0.6 | 5 |
| Rayan Philippe | 1 | — | 2 |
| Albert Grønbæk | 0.7 | 0.6 | 7 |
| Zakaria El Ouahdi | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Yussuf Poulsen | 0.6 | 0.4 | 8 |
| Miro Muheim | 0.5 | 0.5 | 2 |
Stuttgart
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Tiago Tomás | 2.5 | 1.5 | 2 |
| E. Demirović | 1.9 | 1.4 | 8 |
| D. Pejčinović | 1.5 | 0.6 | 8 |
| J. Chabot | 1.2 | 0.6 | 9 |
| D. Undav | 1.1 | 0.6 | 10 |
| J. Vagnoman | 0.9 | 0.5 | 8 |
| G. Prömel | 0.8 | 0.3 | 10 |
| B. El Khannouss | 0.8 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
10.6
15
Hamburger SV
Stuttgart
Schoten op doel
4.1
6.2
Hamburger SV
Stuttgart
Onderlinge resultaten Hamburger SV - Stuttgart
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/04/2026 | Stuttgart - Hamburger SV | 4-0 | ✗ | 4 |
| 30/11/2025 | Hamburger SV - Stuttgart | 2-1 | ✓ | 3 |
| 05/06/2023 | Hamburger SV - Stuttgart | 1-3 | ✓ | 4 |
| 01/06/2023 | Stuttgart - Hamburger SV | 3-0 | ✗ | 3 |
| 28/05/2020 | Stuttgart - Hamburger SV | 3-2 | ✓ | 5 |
| 29/10/2019 | Hamburger SV - Stuttgart | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/10/2019 | Hamburger SV - Stuttgart | 6-2 | ✓ | 8 |
| 31/03/2018 | Stuttgart - Hamburger SV | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/11/2017 | Hamburger SV - Stuttgart | 3-1 | ✓ | 4 |
| 30/01/2016 | Stuttgart - Hamburger SV | 2-1 | ✓ | 3 |