WGWWV
Schalke 04
Schalke 04 - Mainz 05Statistieken, H2H & xG
WVWWV
Mainz 05
Head to Head
29 wedstrijden2.38
Avg Goals
38%
BTTS
62%
Over 1.5
52%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Schalke 04 | Statistiek | Mainz 05 |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 3.4 |
| 1.6 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.62 | ⚡ xG | 2.05 |
| 13.5 | 🔫 Schoten | 16.9 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 40% | 🤝 BTTS | 50% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 90% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 80% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 8.1 | 🟨 Overtredingen | 12 |
Schalke 04
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWV | 2.00 |
| Thuis | VVGG | 0.50 |
| Uit | VWWWV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 0% | 67% |
| Gem. goals | 3.1 | 1.5 | 4.17 |
| Voor | 1.5 | — | 2.5 |
| Tegen | 1.6 | 1.5 | 1.67 |
| BTTS | 40% | 0% | 67% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 50% | 100% | 17% |
| xG | 1.62 | 1.36 | 1.79 |
| xG tegen | 1.52 | 1.44 | 1.57 |
Mainz 05
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWV | 1.80 |
| Thuis | WWGVV | 1.40 |
| Uit | GWWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 40% | 80% |
| Gem. goals | 4.8 | 3.6 | 6 |
| Voor | 3.4 | 2 | 4.8 |
| Tegen | 1.4 | 1.6 | 1.2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 2.05 | 1.86 | 2.37 |
| xG tegen | 1.26 | 1.26 | 1.26 |
Voorspellingen voor Schalke 04 – Mainz 05
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Schalke 04 wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 2.74 | +9.60 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
| Mainz 05 wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 2.26 | +58.20 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 40% | 2.50 | 1.33 | -46.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 1.40 | -2.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.01 | -24.25 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.17 | -41.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.65 | -17.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.46 | +23.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.30 | +115.00 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 15.00 | +275.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.40 | +120.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.27 | +13.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.47 | -26.50 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.15 | -42.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 1.53 | -61.75 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 2.39 | +79.25 | Ja |
| BTTS & Winst Schalke 04 Combinatie | 30% | 3.33 | 4.88 | +46.40 | Ja |
| BTTS & Winst Mainz 05 Combinatie | 20% | 5.00 | 3.90 | -22.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.27 | +2.36 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.56 | +9.20 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 1.90 | +10.01 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.48 | +12.59 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 3.34 | +12.89 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 2.90 | -43.74 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.33 | -30.10 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.80 | -24.22 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.51 | -17.55 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.24 | -17.91 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Schalke 04 Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Mainz 05 Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Schalke 04 wint nil Win to Nil | 20% | 5.00 | 5.50 | +10.00 | Ja |
| Mainz 05 wint nil Win to Nil | 42% | 2.38 | 4.80 | +101.60 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Schalke 04
Advies: Double chance : FC Schalke 04 or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.80
1.80
H2H LAATSTE 5
0.60
0.50
THUIS-/UIT PPG
2.60
1.62
XG (THUIS/UIT)
2.05
1.52
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.26
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Schalke 04 | Mainz 05 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 3.5 | 30% | 70% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 50% | 35% |
| BTTS | 40% | 50% | 45% |
| BTTS & Win | 30% | 20% | 25% |
| BTTS & Draw | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 50% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 40% | 35% |
Trends
- Schalke 04 pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Schalke 04 scoorde 4 keer in die reeks.
- Schalke 04 is thuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Voorin loopt het stroef bij Schalke 04: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Schalke 04 bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (60%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Schalke 04 scoorden beide teams, en in die reeks wonnen ze 1 keer; dit seizoen staat BTTS bij Schalke 04 op 2/5 wedstrijden.
Trends
- Mainz 05 pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Mainz 05 scoorde 13 keer in die reeks.
- Mainz 05 is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- De laatste 4 wedstrijden van Mainz 05 eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 23 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Mainz 05 scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 3 duels (60% van alle wedstrijden) met Mainz 05.
- Mainz 05 lijkt ook nu weer te scoren, want het team trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 13 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.5
V
V
G
G
Vorm – Uit
2.6
G
W
W
W
W
Schalke 04
Schalke 04
0 - 0
SV Elversberg
Schalke 04
0 - 0
Bayern München
Schalke 04
0 - 3
Real Madrid
Schalke 04
0 - 3
Atalanta
Schalke 04
3 - 1
Fagiano Okayama
Mainz 05
Waldhof Mannheim
0 - 3
Mainz 05
Borussia Mönchengladbach
3 - 4
Mainz 05
Hamburger SV
0 - 5
Mainz 05
Krieschow
0 - 9
Mainz 05
Udinese
3 - 3
Mainz 05
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Adil Aouchiche
xG 1.88
Goals 1
-0.88
Robin Gosens
xG 1.04
Goals 1
-0.04
Maximilian Wöber
xG 0.79
Goals 1
+0.21
xG vs Goals
Phillip Tietz
xG 4.67
Goals 9
+4.33
Sheraldo Becker
xG 2.60
Goals 6
+3.40
Anthony Caci
xG 2.13
Goals 2
-0.13
Gaat Schalke 04 scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Schalke 04 scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Mainz 05 scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Mainz 05 scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Schalke 04 | Mainz 05 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 90% |
| Over 3.5 | 30% | 70% |
| Over 4.5 | 20% | 50% |
| Niet gescoord | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Schalke 04 | Mainz 05 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 60% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 40% |
| Over 3.5 | 8% | 10% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Loris Karius
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Robin Zentner
0.6
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Schalke 04 | Mainz 05 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 50% | 75% | 63% |
| Over 10 | 50% | 25% | 38% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.3 + 5.67 = 11
Hoekschoppen analyse
Schalke 04
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 4.75 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
Mainz 05
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Schalke 04
M. SyllaBeenblessure
D. LjubicicTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Mainz 05
D. KohrVoetblessure
O. RuoppiKnieblessure
SilasBroken shinbone
R. ZentnerHandblessure
Topscorer – Schalke 04
Moussa Sylla
6
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Mainz 05
Phillip Tietz
9
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Schalke 04 | Mainz 05 | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.50 | 16.89 | 15.20 |
| Schotconversie | 11% | 20% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 6.11 | 5.96 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.70 | 10.78 | 9.24 |
| Schoten per goal | 9.00 | 4.90 | 6.95 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 89% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 78% | 69% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 67% | 64% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 67% | 54% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 89% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 44% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 33% | 37% |
Schoten per speler
Schalke 04
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Adil Aouchiche | 1.3 | 0.8 | 8 |
| Moussa Sylla | 1.1 | 0.9 | 8 |
| Edin Džeko | 1 | 0.5 | 6 |
| Junior Adamu | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Robin Gosens | 0.7 | 0.1 | 7 |
| Soufiane El-Faouzi | 0.6 | 0.4 | 8 |
| Dejan Ljubičić | 0.6 | 0.6 | 5 |
| Kenan Karaman | 0.5 | 0.2 | 6 |
Mainz 05
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Phillip Tietz | 2.8 | 1.5 | 8 |
| Eric Martel | 2 | 1 | 2 |
| Sheraldo Becker | 1.2 | 0.9 | 9 |
| Nadiem Amiri | 1.2 | 0.7 | 9 |
| Ransford Yeboah Kön… | 1.1 | 0.4 | 7 |
| William Bøving | 1 | 1 | 1 |
| Benedict Hollerbach | 1 | 0.5 | 2 |
| Phillipp Mwene | 0.6 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
13.5
16.9
Schalke 04
Mainz 05
Schoten op doel
5.8
6.1
Schalke 04
Mainz 05
Onderlinge resultaten Schalke 04 - Mainz 05
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/05/2023 | Mainz 05 - Schalke 04 | 2-3 | ✓ | 5 |
| 09/11/2022 | Schalke 04 - Mainz 05 | 1-0 | ✗ | 1 |
| 05/03/2021 | Schalke 04 - Mainz 05 | 0-0 | ✗ | 0 |
| 07/11/2020 | Mainz 05 - Schalke 04 | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/02/2020 | Mainz 05 - Schalke 04 | 0-0 | ✗ | 0 |
| 20/09/2019 | Schalke 04 - Mainz 05 | 2-1 | ✓ | 3 |
| 23/02/2019 | Mainz 05 - Schalke 04 | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/09/2018 | Schalke 04 - Mainz 05 | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/03/2018 | Mainz 05 - Schalke 04 | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/10/2017 | Schalke 04 - Mainz 05 | 2-0 | ✗ | 2 |