WVGWV
Elversberg
Elversberg - AugsburgStatistieken, H2H & xG
WGVGG
Augsburg
Head to Head
1 wedstrijden4
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
100%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Elversberg | Statistiek | Augsburg |
|---|---|---|
| 2.2 | ⚽ Doelpunten | 3.5 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.37 | ⚡ xG | 1.72 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 13.7 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 7.4 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 90% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 56% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 10.1 | 🟨 Overtredingen | 9.3 |
Elversberg
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | WWGWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 3.5 | 4 | 3.16 |
| Voor | 2.2 | 2.75 | 1.83 |
| Tegen | 1.3 | 1.25 | 1.33 |
| BTTS | 70% | 75% | 67% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.37 | 1.38 | 1.36 |
| xG tegen | 1.6 | 1.58 | 1.61 |
Augsburg
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGG | 1.20 |
| Thuis | WWGGG | 1.80 |
| Uit | WVWWV | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 5.1 | 4 | 6.2 |
| Voor | 3.5 | 2.4 | 4.6 |
| Tegen | 1.6 | 1.6 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.72 | 1.52 | 1.88 |
| xG tegen | 1.93 | 2.03 | 1.84 |
Voorspellingen voor Elversberg – Augsburg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elversberg wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 2.40 | +62.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.93 | – | Nee |
| Augsburg wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 2.42 | +33.10 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.48 | 1.20 | -19.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 1.53 | -15.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.02 | +2.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.11 | +11.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.40 | +40.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.10 | +57.50 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 3.34 | +150.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 22.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 5.70 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 2.68 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.75 | -56.25 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.27 | -68.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.37 | +37.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.84 | – | Nee |
| BTTS & Winst Elversberg Combinatie | 50% | 2.00 | 3.73 | +86.50 | Ja |
| BTTS & Winst Augsburg Combinatie | 20% | 5.00 | 4.00 | -20.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.19 | -10.51 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.38 | -12.78 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 1.90 | -4.24 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.14 | -18.89 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.62 | -29.26 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 3.37 | -16.42 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.58 | -5.06 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 2.03 | +0.69 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.68 | +4.33 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.37 | +0.01 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Elversberg Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Augsburg Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Elversberg wint nil Win to Nil | 17% | 5.92 | 5.00 | -15.50 | Nee |
| Augsburg wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 6.00 | +32.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Augsburg
Advies: Combo Winner : FC Augsburg and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.20
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.25
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.72
1.60
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.93
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.4
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Elversberg | Augsburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 80% | 65% |
| Over 4.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 50% | 20% | 35% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Trends
- Elversberg pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 per wedstrijd; in 3 van die potjes vielen goals aan beide kanten (BTTS) en zelf maakten ze 8 goals.
- Elversberg zal vertrouwen putten uit het feit dat ze dit seizoen in elke thuiswedstrijd hebben gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- Voorin loopt het bij Elversberg de laatste tijd stroef, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Elversberg bleef dit seizoen in 2 wedstrijden droog staan (40% zonder goal), maar in de laatste 5 duels maakten ze wel 8 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Elversberg was het 3 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (60% van alle wedstrijden) met Elversberg.
- Elversberg moet aanvallend beter voor de dag komen om hier iets te pakken: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, al maakten ze in de laatste 5 duels 8 goals en staan ze dit seizoen op 1.6 goals per wedstrijd.
Trends
- Augsburg pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 13 goals in totaal.
- De laatste 5 wedstrijden van Augsburg eindigden telkens met 3+ goals, en in die reeks vielen er in totaal 21 goals (thuis en uit).
- Augsburg wil de flow vasthouden tegen Elversberg: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Augsburg scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (80% van alle wedstrijden) met Augsburg.
- Augsburg lijkt ook nu te gaan scoren, want ze vonden in elk van de laatste 5 duels het net en maakten daarin 13 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
W
V
Vorm – Uit
1.8
W
V
W
W
V
Elversberg
Elversberg
1 - 2
Bayern München
Elversberg
3 - 2
Bayer Leverkusen
Elversberg
4 - 1
Lorient
Elversberg
3 - 0
Preußen Münster
Elversberg
5 - 1
SC Paderborn 07
Augsburg
Werder Bremen
3 - 2
Augsburg
Eintracht Frankfurt
1 - 4
Augsburg
Energie Cottbus
0 - 2
Augsburg
Leeds
4 - 0
Augsburg
Schwaz
0 - 15
Augsburg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
William Cole Campbell
xG 1.61
Goals 2
+0.39
Noah Darvich
xG 0.32
Goals 2
+1.68
xG vs Goals
Michael Gregoritsch
xG 3.61
Goals 4
+0.39
Robin Fellhauer
xG 3.17
Goals 6
+2.83
Anton Kade
xG 2.28
Goals 5
+2.72
Gaat Elversberg scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Elversberg scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Augsburg scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Augsburg scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Elversberg | Augsburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 70% | 90% |
| Over 3.5 | 50% | 80% |
| Over 4.5 | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Elversberg | Augsburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 60% |
| Over 2.5 | 10% | 20% |
| Over 3.5 | 4% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Kristof
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Finn Dahmen
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Elversberg | Augsburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 50% | 80% | 65% |
| Over 8 | 25% | 80% | 53% |
| Over 9 | 25% | 80% | 53% |
| Over 10 | 25% | 60% | 43% |
| Over 11 | 25% | 40% | 33% |
| Over 12 | 0% | 40% | 20% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 4.33 + 5.67 = 10
Hoekschoppen analyse
Elversberg
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 4.2 |
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Augsburg
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 6.25 |
| Uit | 5.2 |
Blessures & schorsingen Elversberg
L. SeifertEnkelblessure
J. GyamerahTwijfelachtig: Liesblessure
F. OnyekaTwijfelachtig: Voetblessure
Blessures & schorsingen Augsburg
N. BanksKnieblessure
A. Claude-MauriceSpierblessure
S. MounieBlessure
S. SusoBuiten de wedstrijdselectie
J. BahTwijfelachtig: Kuitblessure
T. BreithauptTwijfelachtig: Teenblessure
Topscorer – Elversberg
Francis Onyeka
3
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Augsburg
Robin Fellhauer
6
Doelpunten
0
Assists
0.6
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Elversberg | Augsburg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.22 | 13.67 | 12.45 |
| Schotconversie | 19% | 27% | 23% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.11 | 7.44 | 6.28 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.11 | 6.22 | 6.17 |
| Schoten per goal | 5.32 | 3.73 | 4.53 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 56% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 56% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 44% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 44% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 44% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 78% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 67% | 62% |
| Schoten op doel 5,5+ | 44% | 44% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 44% | 33% |
Schoten per speler
Elversberg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Krattenmacher | 1.8 | 1 | 5 |
| Francis Onyeka | 1 | 0.7 | 6 |
| William Cole Campbell | 0.9 | 0.8 | 8 |
| L. Petkov | 0.8 | 0.4 | 9 |
| D. Mokwa | 0.6 | 0.3 | 7 |
| L. Schnellbacher | 0.5 | 0.5 | 4 |
| N. Futkeu | 0.5 | — | 4 |
| Noah Darvich | 0.4 | 0.1 | 7 |
Augsburg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Anton Kade | 3.3 | 1.8 | 4 |
| K. Jakić | 2 | 2 | 1 |
| Arijon Ibrahimović | 1.7 | 1 | 3 |
| Michael Gregoritsch | 1.4 | 1 | 8 |
| A. Claude-Maurice | 0.8 | 0.5 | 4 |
| Fabian Rieder | 0.8 | 0.5 | 8 |
| Rodrigo Ribeiro | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Calvin Brackelmann | 0.7 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
13.7
Elversberg
Augsburg
Schoten op doel
5.1
7.4
Elversberg
Augsburg
Onderlinge resultaten Elversberg - Augsburg
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/08/2015 | Elversberg - Augsburg | 1-3 | ✓ | 4 |