WWGVG
Sturm Graz
Sturm Graz - CeljeStatistieken, H2H & xG
WGWGW
Celje
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Sturm Graz | Statistiek | Celje |
|---|---|---|
| 1.6 | ⚽ Doelpunten | 1.2 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.74 | ⚡ xG | 1.56 |
| 15.8 | 🔫 Schoten | 12.3 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 50% | 🤝 BTTS | 30% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 13.5 | 🟨 Overtredingen | 10.5 |
Sturm Graz
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGVG | 1.60 |
| Thuis | WGWWG | 2.20 |
| Uit | VWVVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 60% | 20% |
| Gem. goals | 3 | 3 | 3 |
| Voor | 1.6 | 2.2 | 1 |
| Tegen | 1.4 | 0.8 | 2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.74 | 1.91 | 1.56 |
| xG tegen | 1.67 | 1.65 | 1.68 |
Celje
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGW | 2.20 |
| Thuis | WVGW | 1.75 |
| Uit | VGWWG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 2.2 | 3 | 1.66 |
| Voor | 1.2 | 1.75 | 0.83 |
| Tegen | 1 | 1.25 | 0.83 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 50% | 50% | 50% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 33% |
| xG | 1.56 | 1.74 | 1.44 |
| xG tegen | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Voorspellingen voor Sturm Graz – Celje
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sturm Graz wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 1.53 | -23.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 14% | 7.41 | 4.40 | -40.60 | Nee |
| Celje wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 5.45 | +98.93 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.57 | 1.16 | -26.34 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 2.40 | +20.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 82% | 1.23 | 1.00 | -18.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.14 | -23.62 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.53 | -23.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 2.38 | -59.54 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 3.90 | -61.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 19% | 5.41 | 15.00 | +177.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 5.00 | +65.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.37 | +18.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.57 | +30.31 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.18 | +6.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 17% | 5.88 | 1.67 | -71.61 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 83% | 1.20 | 2.25 | +86.75 | Ja |
| BTTS & Winst Sturm Graz Combinatie | 20% | 5.00 | 2.85 | -43.00 | Nee |
| BTTS & Winst Celje Combinatie | 0% | – | 9.00 | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.25 | -2.50 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.54 | +2.72 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 1.94 | +5.15 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.54 | +5.92 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 3.30 | -0.01 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.60 | -20.80 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.40 | -20.08 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.77 | -18.93 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.43 | -16.63 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.29 | -10.09 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sturm Graz Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Celje Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Sturm Graz wint nil Win to Nil | 20% | 5.00 | 2.90 | -42.00 | Nee |
| Celje wint nil Win to Nil | 18% | 5.46 | 10.00 | +83.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sturm Graz
Advies: Combo Double chance : Sturm Graz or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.80
2.20
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.74
XG (THUIS/UIT)
1.56
1.67
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
17%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Sturm Graz | Celje | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 3.5 | 30% | 20% | 25% |
| Over 4.5 | 20% | 0% | 20% |
| BTTS | 50% | 30% | 40% |
| BTTS & Win | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 20% | 30% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
G
W
W
G
Vorm – Uit
1.6
V
G
W
W
G
Sturm Graz
Sturm Graz
2 - 2
Ried
Sturm Graz
1 - 0
Marseille
Sturm Graz
6 - 1
Grazer AK
Sturm Graz
3 - 1
Floridsdorfer AC
Sturm Graz
0 - 0
Rennes
Celje
Olimpija Ljubljana
1 - 1
Celje
Korotan Prevalje
0 - 2
Celje
Maribor
0 - 0
Celje
Mura
0 - 0
Celje
Bayer Leverkusen
2 - 0
Celje
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jacob Peter Hödl
xG 1.12
Goals 0
-1.12
Luca Weinhandl
xG 0.94
Goals 1
+0.06
xG vs Goals
Gaat Sturm Graz scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sturm Graz scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Celje scoren?
40%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Celje scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sturm Graz | Celje |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 60% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sturm Graz | Celje |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 10% |
| Over 3.5 | 5% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Daniil Khudyakov
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
Z. Leban
0.25
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sturm Graz | Celje | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 80% | 83% | 82% |
| Over 8 | 80% | 33% | 57% |
| Over 9 | 20% | 33% | 27% |
| Over 10 | 0% | 33% | 17% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4.4 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Sturm Graz
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Celje
| Overall | 4.4 |
| Thuis | 3.5 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Sturm Graz
N. GeyrhoferOff the roster
L. GrgicKnieblessure
S. JattaSchouderblessure
D. KhudyakovBeenblessure
O. KiteishviliKuitblessure
G. MamageishviliBlessure
F. RozgaSpierblessure
E. SogloSpierblessure
Blessures & schorsingen Celje
I. CalusicOff the roster
J. PisekOff the roster
R. PozegOff the roster
Z. L. SegaOff the roster
S. SlugaOff the roster
D. VuklisevicOff the roster
Topscorer – Sturm Graz
O. Diakité
7
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Celje
A. Kucys
4
Doelpunten
0
Assists
0.4
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sturm Graz | Celje | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.80 | 12.30 | 14.05 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.10 | 3.90 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.70 | 8.40 | 9.55 |
| Schoten per goal | 9.88 | 10.25 | 10.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 40% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 30% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 20% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 20% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 20% | 40% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 20% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 20% | 25% |
Schoten per speler
Sturm Graz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Diakité | 1.7 | 0.9 | 10 |
| S. Seidl | 1.7 | 0.8 | 10 |
| Jacob Peter Hödl | 1.3 | 0.4 | 9 |
| P. Koller | 1.1 | 0.1 | 9 |
| J. Gorenc Stankovič | 1.1 | 0.2 | 10 |
| Luca Weinhandl | 1 | 0.6 | 8 |
| F. Rózga | 1 | — | 1 |
| Filip Rózga | 1 | — | 1 |
Celje
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Tusha | 0.7 | — | 3 |
| S. Seslar | 0.6 | 0.3 | 7 |
| B. Verbic | 0.5 | 0.5 | 6 |
| Ž. Žužek | 0.5 | — | 2 |
| A. Kucys | 0.4 | 0.3 | 7 |
| M. Zabukovnik | 0.4 | — | 7 |
| B. Kramer | 0.4 | 0.2 | 5 |
| M. Avdyli | 0.4 | — | 8 |
Schoten
Totaal schoten
15.8
12.3
Sturm Graz
Celje
Schoten op doel
5.1
3.9
Sturm Graz
Celje