WVGWV
Rennes
Rennes - Olympiakos PiraeusStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Olympiakos Piraeus
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Rennes | Statistiek | Olympiakos Piraeus |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 0.4 |
| 1.98 | ⚡ xG | 1.84 |
| 17.6 | 🔫 Schoten | 18 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 6.4 | 🚩 Corners | 7.2 |
| 50% | 🤝 BTTS | 20% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 30% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 14.3 |
Rennes
10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VVVGV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 100% | 0% |
| Gem. goals | 3.5 | 3 | 3.84 |
| Voor | 1.7 | 2.5 | 1.17 |
| Tegen | 1.8 | 0.5 | 2.67 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 50% |
| xG | 1.98 | 2.26 | 1.79 |
| xG tegen | 1.45 | 1.21 | 1.62 |
Olympiakos Piraeus
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | VWWWW | 2.40 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 80% | 100% |
| Gem. goals | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| Voor | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Tegen | 0.4 | 0.4 | 0.4 |
| BTTS | 20% | 20% | 20% |
| De '0' | 70% | 60% | 80% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.84 | 2.01 | 1.67 |
| xG tegen | 1.09 | 0.91 | 1.27 |
Voorspellingen voor Rennes – Olympiakos Piraeus
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 2.23 | +56.10 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.50 | – | Nee |
| Olympiakos Piraeus wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 3.10 | +194.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.25 | -12.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 95% | 1.05 | 1.62 | +53.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.23 | -38.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.76 | -12.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 2.73 | -53.59 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 4.85 | +9.13 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 13.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 4.20 | +110.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.11 | +5.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.42 | +17.86 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.11 | -13.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.60 | -20.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.38 | +19.00 | Ja |
| BTTS & Winst Rennes Combinatie | 20% | 5.00 | 3.93 | -21.40 | Nee |
| BTTS & Winst Olympiakos Piraeus Combinatie | 20% | 5.00 | 5.40 | +8.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.30 | +23.37 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.57 | +42.09 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 84% | 1.19 | 1.95 | +63.99 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 76% | 1.32 | 2.60 | +96.82 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 66% | 1.52 | 3.60 | +136.52 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 19.61 | 3.20 | -83.68 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.53 | 2.25 | -78.63 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 16% | 6.29 | 1.75 | -72.18 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 24% | 4.12 | 1.51 | -63.31 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 34% | 2.92 | 1.25 | -57.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Olympiakos Piraeus Clean Sheet Clean Sheet | 80% | 1.25 | – | – | Nee |
| Rennes wint nil Win to Nil | 35% | 2.86 | 4.20 | +47.00 | Ja |
| Olympiakos Piraeus wint nil Win to Nil | 76% | 1.32 | 5.80 | +340.80 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Olympiakos Piraeus
Advies: Combo Double chance : draw or Olympiakos Piraeus and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.98
XG (THUIS/UIT)
1.84
1.45
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.09
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
80%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
20%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Rennes | Olympiakos Piraeus | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 50% | 60% |
| Over 2.5 | 70% | 30% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 20% | 35% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 25% |
| BTTS | 50% | 20% | 35% |
| BTTS & Win | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 50% | 20% | 35% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 10% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Rennes
Rennes
3 - 0
Strasbourg
Rennes
2 - 1
OFI
Rennes
4 - 1
Auxerre
Rennes
1 - 0
Marseille
Rennes
3 - 2
Le Mans
Olympiakos Piraeus
Kifisia
2 - 3
Olympiakos Piraeus
Marko
0 - 2
Olympiakos Piraeus
Panetolikos
0 - 2
Olympiakos Piraeus
Marseille
0 - 1
Olympiakos Piraeus
Levadiakos
0 - 1
Olympiakos Piraeus
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Esteban Lepaul
xG 2.10
Goals 4
+1.90
xG vs Goals
Gelson Martins
xG 0.44
Goals 1
+0.56
Gaat Rennes scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rennes scoort.
80%
clean sheet uit
Gaat Olympiakos Piraeus scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Olympiakos Piraeus scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Rennes | Olympiakos Piraeus |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 50% |
| Over 2.5 | 70% | 30% |
| Over 3.5 | 50% | 20% |
| Over 4.5 | 30% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Rennes | Olympiakos Piraeus |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 30% |
| Over 1.5 | 40% | 10% |
| Over 2.5 | 30% | 1% |
| Over 3.5 | 30% | 0% |
| Over 4.5 | 4% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Samba
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
S. Ortega
0.22
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
7
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Rennes | Olympiakos Piraeus | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 80% | 65% |
| Over 9 | 50% | 80% | 65% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 50% | 60% | 55% |
| Over 12 | 50% | 40% | 45% |
| Over 13 | 50% | 20% | 35% |
| Over 14 | 50% | 20% | 35% |
Verwacht totaal: 6.4 + 7.2 = 13.6
Hoekschoppen analyse
Rennes
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
13.6
hoekschoppen
Olympiakos Piraeus
| Overall | 7.2 |
| Thuis | 8.8 |
| Uit | 5.6 |
Blessures & schorsingen Rennes
E. LepaulEnkelblessure
V. RongierTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Olympiakos Piraeus
ClaytonOff the roster
A. El KaabiBeenbreuk
M. MouandilmadjiOff the roster
B. PopovicOff the roster
J. RocaOff the roster
L. ScipioniOff the roster
Y. YaziciKnieblessure
Topscorer – Rennes
B. Dia
5
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Olympiakos Piraeus
Jota Silva
3
Doelpunten
1
Assists
3.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Rennes | Olympiakos Piraeus | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.60 | 18.00 | 17.80 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.50 | 4.80 | 5.65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.10 | 13.20 | 12.15 |
| Schoten per goal | 10.35 | 10.00 | 10.18 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 90% | 95% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 70% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 50% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 20% | 35% |
Schoten per speler
Rennes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Esteban Lepaul | 3.8 | 1.8 | 6 |
| L. Blas | 1.6 | 0.7 | 7 |
| M. Nagida | 1.4 | 0.8 | 9 |
| Mousa Tamari | 1.4 | 0.6 | 9 |
| I. Soumaré | 1.2 | 0.7 | 6 |
| S. Szymański | 1.1 | 0.4 | 7 |
| C. Cresswell | 1.1 | 0.2 | 10 |
| V. Rongier | 1.1 | 0.5 | 10 |
Olympiakos Piraeus
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jota Silva | 3.6 | 1 | 9 |
| Joel Roca | 2.8 | 1 | 4 |
| A. González | 1.4 | 0.4 | 7 |
| Chiquinho | 1.3 | 0.4 | 9 |
| P. Retsos | 1.3 | 0.3 | 8 |
| K. Fortounis | 1.1 | 0.1 | 7 |
| M. Mouandilmadji | 1 | 0.5 | 6 |
| Gelson Martins | 1 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
17.6
18
Rennes
Olympiakos Piraeus
Schoten op doel
6.5
4.8
Rennes
Olympiakos Piraeus