GVWVG
Sparta Praag
Sparta Praag - BournemouthStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Bournemouth
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Sparta Praag | Statistiek | Bournemouth |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 0.6 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 2.11 | ⚡ xG | 1.8 |
| 18.6 | 🔫 Schoten | 16.1 |
| 6.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.5 |
| 7.9 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 30% | 🤝 BTTS | 30% |
| 30% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 60% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 70% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 13.6 |
Sparta Praag
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVG | 1.00 |
| Thuis | WWGWV | 2.00 |
| Uit | WWGVG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.8 | 1.8 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.4 |
| Tegen | 0.6 | 0.8 | 0.4 |
| BTTS | 30% | 40% | 20% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 40% | 20% | 60% |
| xG | 2.11 | 2.33 | 1.89 |
| xG tegen | 1.15 | 1.03 | 1.28 |
Bournemouth
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WVW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 71% | 67% |
| Gem. goals | 3 | 2.57 | 4 |
| Voor | 2.1 | 2.14 | 2 |
| Tegen | 0.9 | 0.43 | 2 |
| BTTS | 30% | 14% | 67% |
| De '0' | 60% | 71% | 33% |
| Niet gescoord | 10% | 14% | 0% |
| xG | 1.8 | 2.03 | 1.25 |
| xG tegen | 1.15 | 0.93 | 1.65 |
Voorspellingen voor Sparta Praag – Bournemouth
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Praag wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 6.25 | +243.75 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.50 | – | Nee |
| Bournemouth wint FT Resultaat | 69% | 1.46 | 1.53 | +4.81 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 55% | 1.82 | 2.50 | +37.50 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.46 | 1.08 | -26.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.18 | -0.88 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.57 | +5.19 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 2.29 | -61.07 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 4.40 | -25.20 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 17.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 4.99 | -20.16 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 2.37 | -21.79 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.53 | +26.99 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.15 | -4.55 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.65 | -17.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.20 | +10.00 | Ja |
| BTTS & Winst Sparta Praag Combinatie | 20% | 5.00 | 10.75 | +115.00 | Ja |
| BTTS & Winst Bournemouth Combinatie | 10% | 10.00 | 2.80 | -72.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.25 | +19.25 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.44 | +31.47 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 85% | 1.17 | 1.80 | +53.54 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 77% | 1.29 | 2.20 | +70.06 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 68% | 1.48 | 2.85 | +92.95 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 21.74 | 3.60 | -83.44 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 9% | 11.49 | 2.55 | -77.82 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 15% | 6.80 | 1.95 | -71.34 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 23% | 4.41 | 1.58 | -64.13 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 32% | 3.10 | 1.31 | -57.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Praag Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Bournemouth Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Sparta Praag wint nil Win to Nil | 22% | 4.55 | 11.00 | +142.00 | Ja |
| Bournemouth wint nil Win to Nil | 23% | 4.42 | 2.80 | -36.72 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bournemouth
Advies: Double chance : draw or Bournemouth
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
1.00
VORM LAATSTE 5
3.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
2.11
XG (THUIS/UIT)
1.80
1.15
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.15
6.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.5
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Sparta Praag | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 30% | 70% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 10% | 15% |
| BTTS | 30% | 30% | 30% |
| BTTS & Win | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 40% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
G
W
V
Vorm – Uit
2
W
V
W
Sparta Praag
Sparta Praag
0 - 2
Baník Ostrava
Sparta Praag
5 - 1
Slovácko
Sparta Praag
1 - 1
Lillestrom
Sparta Praag
2 - 0
Pardubice
Sparta Praag
5 - 3
Vysočina Jihlava
Bournemouth
Manchester United
0 - 3
Bournemouth
Chelsea
5 - 1
Bournemouth
Real Sociedad
1 - 2
Bournemouth
Newcastle
2 - 2
Bournemouth
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Evanilson
xG 4.62
Goals 5
+0.38
Alex Scott
xG 0.36
Goals 0
-0.36
Gaat Sparta Praag scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sparta Praag scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Bournemouth scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bournemouth scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sparta Praag | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 30% | 70% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 10% |
| Niet gescoord | 20% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sparta Praag | Bournemouth |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 40% |
| Over 1.5 | 10% | 20% |
| Over 2.5 | 2% | 10% |
| Over 3.5 | 0% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 60% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Surovčík
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
Đ. Petrović
0.38
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
6
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sparta Praag | Bournemouth | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 60% | 67% | 64% |
| Over 9 | 60% | 33% | 47% |
| Over 10 | 60% | 33% | 47% |
| Over 11 | 40% | 33% | 37% |
| Over 12 | 20% | 33% | 27% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 7.9 + 4.7 = 12.6
Hoekschoppen analyse
Sparta Praag
| Overall | 7.9 |
| Thuis | 8.6 |
| Uit | 7.2 |
Verwacht totaal
12.6
hoekschoppen
Bournemouth
| Overall | 4.7 |
| Thuis | 4.71 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen Sparta Praag
M. AndersenKnieblessure
A. KarabecEnkelblessure
J. MercadoKuitblessure
O. PenxaKnieblessure
M. RynesEnkelblessure
A. SevinskyBlessure
E. UchennaLiesblessure
Blessures & schorsingen Bournemouth
M. AaronsOff the roster
J. AraujoBovenbeenblessure
F. ForsterOff the roster
D. JebbisonOff the roster
V. MilosavljevicOff the roster
J. SanchezOff the roster
A. ScottBovenbeenblessure
A. TothSpierblessure
Topscorer – Sparta Praag
J. Braut Brunes
6
Doelpunten
2
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Bournemouth
Evanilson
5
Doelpunten
2
Assists
2.4
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sparta Praag | Bournemouth | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.60 | 16.10 | 17.35 |
| Schotconversie | 9% | 13% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.60 | 5.50 | 6.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.00 | 10.60 | 11.30 |
| Schoten per goal | 10.94 | 7.67 | 9.31 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 80% | 50% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 80% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 40% | 50% |
Schoten per speler
Sparta Praag
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Mercado | 2.5 | 1 | 4 |
| J. Braut Brunes | 2.3 | 1.1 | 8 |
| A. Karabec | 2 | 0.5 | 2 |
| M. Ryneš | 2 | — | 2 |
| P. Vydra | 1.1 | 0.7 | 7 |
| M. Jurásek | 1.1 | 0.4 | 8 |
| E. Singhateh | 1 | 0.4 | 5 |
| J. Alcócer | 0.8 | 0.2 | 5 |
Bournemouth
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Evanilson | 2.4 | 1.2 | 9 |
| Rayan | 2.1 | 1 | 10 |
| M. Tavernier | 1.8 | 0.9 | 10 |
| J. Kluivert | 1.8 | 0.8 | 8 |
| Alex Scott | 1.3 | — | 3 |
| A. Adli | 1.2 | 0.5 | 6 |
| Á. Rodríguez | 1.1 | 0.5 | 8 |
| R. Christie | 1.1 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
18.6
16.1
Sparta Praag
Bournemouth
Schoten op doel
6.6
5.5
Sparta Praag
Bournemouth