WWWWW
Benfica
Benfica - Lech PoznańStatistieken, H2H & xG
WGVVG
Lech Poznań
Head to Head
2 wedstrijden5
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
100%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Benfica | Statistiek | Lech Poznań |
|---|---|---|
| 3.22 | ⚽ Doelpunten | 2.29 |
| 0.89 | 🥅 Tegengoals | 1.57 |
| 2.3 | ⚡ xG | 1.87 |
| 21.1 | 🔫 Schoten | 16.6 |
| 8 | 🎯 Schoten op doel | 6.6 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 78% | 🤝 BTTS | 29% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 71% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 43% |
| 67% | 🧤 Gescoord in beide helften | 43% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 8.4 |
Benfica
9 gespeeld · 22 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | VGWWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 78% | 100% | 60% |
| Gem. goals | 4.11 | 5.25 | 3.2 |
| Voor | 3.22 | 4.5 | 2.2 |
| Tegen | 0.89 | 0.75 | 1 |
| BTTS | 78% | 75% | 80% |
| De '0' | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.3 | 2.86 | 1.85 |
| xG tegen | 1.15 | 1.02 | 1.25 |
Lech Poznań
7 gespeeld · 11 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVG | 1.00 |
| Thuis | WWVG | 1.75 |
| Uit | WGV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 43% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 3.86 | 3.5 | 4.33 |
| Voor | 2.29 | 2.25 | 2.33 |
| Tegen | 1.57 | 1.25 | 2 |
| BTTS | 29% | 25% | 33% |
| De '0' | 43% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 29% | 25% | 33% |
| xG | 1.87 | 1.83 | 1.92 |
| xG tegen | 1.57 | 1.74 | 1.35 |
Voorspellingen voor Benfica – Lech Poznań
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica wint FT Resultaat | 50% | 2.01 | 1.13 | -43.79 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.56 | 7.80 | +71.01 | Ja |
| Lech Poznań wint FT Resultaat | 28% | 3.53 | 13.00 | +268.38 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 72% | 1.40 | 1.08 | -22.61 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 1.99 | 5.75 | +188.99 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.00 | -2.86 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.07 | -3.09 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.30 | -3.62 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.77 | -4.47 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.90 | 2.61 | -10.01 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 34.97 | 11.60 | -66.82 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 10.60 | 8.50 | -19.85 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 26% | 3.87 | 3.75 | -3.03 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 2.09 | -3.80 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.53 | 1.45 | -5.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 73% | 1.37 | 1.90 | +38.31 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 27% | 3.68 | 1.85 | -49.67 | Nee |
| BTTS & Winst Benfica Combinatie | 34% | 2.98 | 2.32 | -22.21 | Nee |
| BTTS & Winst Lech Poznań Combinatie | 20% | 4.95 | 23.00 | +364.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.03 | 1.25 | +21.50 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 94% | 1.06 | 1.41 | +33.10 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 90% | 1.11 | 1.87 | +68.30 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 84% | 1.19 | 2.01 | +68.24 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 76% | 1.32 | 3.00 | +126.80 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 35.71 | 3.70 | -89.64 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 6% | 17.86 | 2.60 | -85.44 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 10% | 10.00 | 1.99 | -80.10 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 16% | 6.13 | 1.68 | -72.62 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 24% | 4.10 | 1.33 | -67.55 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Benfica Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.24 | – | – | Nee |
| Lech Poznań Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 9.10 | – | – | Nee |
| Benfica scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.79 | 1.19 | -33.48 | Nee |
| Lech Poznań scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.38 | 4.50 | +89.00 | Ja |
| Benfica wint nil Win to Nil | 16% | 6.17 | 2.00 | -67.57 | Nee |
| Lech Poznań wint nil Win to Nil | 8% | 12.31 | 29.00 | +135.66 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Benfica
Advies: Combo Winner : Benfica and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
3.00
VORM LAATSTE 5
1.00
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
2.30
XG (THUIS/UIT)
1.87
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.79
8.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Benfica | Lech Poznań | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 86% | 93% |
| Over 2.5 | 78% | 71% | 74.5% |
| Over 3.5 | 67% | 71% | 69% |
| Over 4.5 | 44% | 29% | 36.5% |
| BTTS | 78% | 29% | 53.5% |
| BTTS & Win | 33.5% | 20.2% | 26.9% |
| BTTS & Draw | 11% | 28% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 64.4% | 64.4% | 64.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 56% | 33.5% |
Trends
- Benfica pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 15 punten, gemiddeld 3 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 16 goals voor Benfica.
- Benfica is ijzersterk in eigen huis met 4 thuiszeges op rij.
- Benfica scoort dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag met vertrouwen op zoek gaan naar een goal.
- Benfica is al 8 duels ongeslagen en won de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 9 wedstrijden van Benfica vielen telkens 2 goals of meer.
- Benfica is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Lech Poznań ongeslagen (5 winst, 0 gelijk) en maakte daarin 16 goals.
Trends
- Lech Poznań pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 10 goals.
- In de laatste 6 wedstrijden van Lech Poznań vielen er telkens 2 goals of meer, dus een paar treffers ligt voor de hand.
- Voorin hapert het bij Lech Poznań, want in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Lech Poznań scoorden beide teams en ze wonnen maar 1 van die 5; dit seizoen staat BTTS bij Lech Poznań op 2/7.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.33
W
G
V
Benfica
Benfica
4 - 1
Celtic
Benfica
3 - 1
AGF
Benfica
6 - 1
Hearts
Benfica
5 - 0
St. Gallen
Lech Poznań
Crystal Palace
4 - 0
Lech Poznań
Thun
2 - 2
Lech Poznań
KÍ
0 - 5
Lech Poznań
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
E
Evangelos Pavlidis
xG 7.10
Goals 8
+0.90
Gianluca Prestianni Gross
xG 4.52
Goals 4
-0.52
Rafa Silva
xG 3.51
Goals 4
+0.49
xG vs Goals
Patrik Wålemark
xG 3.65
Goals 4
+0.35
Allahyar Sayyadmanesh
xG 1.60
Goals 2
+0.40
Robert Gumny
xG 1.51
Goals 2
+0.49
Gaat Benfica scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Benfica scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Lech Poznań scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lech Poznań scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Benfica | Lech Poznań |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 86% |
| Over 2.5 | 78% | 71% |
| Over 3.5 | 67% | 71% |
| Over 4.5 | 44% | 29% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Benfica | Lech Poznań |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 56% |
| Over 1.5 | 11% | 43% |
| Over 2.5 | 6% | 28% |
| Over 3.5 | 1% | 28% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 22% | 43% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Trubin
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Lis
1.57
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Benfica | Lech Poznań | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 75% | 67% | 71% |
| Over 10 | 75% | 67% | 71% |
| Over 11 | 50% | 33% | 42% |
| Over 12 | 25% | 33% | 29% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 6.67 + 4.86 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Benfica
| Overall | 6.67 |
| Thuis | 8.5 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Lech Poznań
| Overall | 4.86 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 5.67 |
Blessures & schorsingen Benfica
L. BarreiroBuiten de wedstrijdselectie
E. BarrenecheaBlessure
D. LukebakioTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Lech Poznań
A. DouglasEnkelblessure
A. GholizadehKnieblessure
M. IshakBuiten de wedstrijdselectie
W. MonkaBlessure
J. MoutinhoBuiten de wedstrijdselectie
A. SayyadmaneshLiesblessure
Topscorer – Benfica
J. Durán
2
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Lech Poznań
L. Bengtsson
1
Doelpunten
0
Assists
0.7
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Benfica | Lech Poznań | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21.11 | 16.57 | 18.84 |
| Schotconversie | 15% | 14% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.00 | 6.57 | 7.29 |
| Schoten naast per wedstrijd | 13.11 | 10.00 | 11.56 |
| Schoten per goal | 6.55 | 7.25 | 6.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 86% | 93% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 86% | 88% |
| Meer dan 12,5 schoten | 89% | 86% | 88% |
| Meer dan 13,5 schoten | 89% | 71% | 80% |
| Meer dan 14,5 schoten | 78% | 71% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 67% | 71% | 69% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 71% | 86% |
| Schoten op doel 4,5+ | 78% | 71% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 71% | 69% |
| Schoten op doel 6,5+ | 67% | 28% | 48% |
Schoten per speler
Benfica
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Echeverri | 2.5 | 0.5 | 2 |
| G. Prestianni | 1.6 | 0.7 | 7 |
| A. Circati | 1 | — | 4 |
| A. Cabral | 1 | 1 | 1 |
| J. Durán | 0.9 | 0.3 | 7 |
| D. Lukebakio | 0.8 | 0.5 | 6 |
| V. Pavlidis | 0.8 | 0.5 | 8 |
| F. Aursnes | 0.8 | 0.3 | 4 |
Lech Poznań
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Ishak | 1.4 | 0.4 | 5 |
| L. Palma | 1.1 | 0.6 | 7 |
| P. Wålemark | 1 | 0.6 | 7 |
| L. Bengtsson | 0.7 | 0.3 | 3 |
| T. Yegbe | 0.6 | — | 5 |
| M. Gurgul | 0.6 | 0.4 | 7 |
| Pablo Rodríguez | 0.4 | — | 7 |
| A. Kozubal | 0.3 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
21.1
16.6
Benfica
Lech Poznań
Schoten op doel
8
6.6
Benfica
Lech Poznań
Onderlinge resultaten Benfica - Lech Poznań
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 03/12/2020 | Benfica - Lech Poznań | 4-0 | ✗ | 4 |
| 22/10/2020 | Lech Poznań - Benfica | 2-4 | ✓ | 6 |