VGVWV
Crystal Palace
Crystal Palace - HoffenheimStatistieken, H2H & xG
WWWGV
Hoffenheim
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Crystal Palace | Statistiek | Hoffenheim |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.8 |
| 1.15 | ⚡ xG | 1.9 |
| 10.2 | 🔫 Schoten | 17.6 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 7 |
| 30% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 15.7 |
Crystal Palace
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | WVWV | 1.50 |
| Uit | VVGWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 50% | 17% |
| Gem. goals | 2.9 | 3 | 2.83 |
| Voor | 1.2 | 1.75 | 0.83 |
| Tegen | 1.7 | 1.25 | 2 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 30% | 25% | 33% |
| Niet gescoord | 50% | 50% | 50% |
| xG | 1.15 | 1.59 | 0.86 |
| xG tegen | 1.75 | 1.71 | 1.77 |
Hoffenheim
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGV | 2.00 |
| Thuis | VVVWW | 1.20 |
| Uit | VVWGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3.4 | 4.2 | 2.6 |
| Voor | 1.6 | 2.4 | 0.8 |
| Tegen | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| xG | 1.9 | 1.88 | 1.93 |
| xG tegen | 1.34 | 1.29 | 1.39 |
Voorspellingen voor Crystal Palace – Hoffenheim
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 1.89 | -24.40 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 35% | 2.86 | 3.96 | +38.60 | Ja |
| Hoffenheim wint FT Resultaat | 25% | 4.00 | 3.70 | -7.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.22 | -8.50 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 1.92 | +15.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.14 | +14.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.53 | +28.52 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 2.41 | +61.47 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 3.96 | +30.68 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.80 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 2.36 | -62.24 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.60 | -47.20 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.24 | -16.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.45 | -27.50 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 2.55 | +27.50 | Ja |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 10% | 10.00 | 3.04 | -69.60 | Nee |
| BTTS & Winst Hoffenheim Combinatie | 10% | 10.00 | 5.77 | -42.30 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 93% | 1.07 | 1.24 | +15.82 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 88% | 1.14 | 1.53 | +34.64 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 81% | 1.24 | 1.81 | +45.89 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 71% | 1.40 | 2.60 | +85.12 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 61% | 1.65 | 3.60 | +117.80 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 7% | 15.15 | 3.20 | -78.88 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 12% | 8.33 | 2.46 | -70.48 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 19% | 5.15 | 1.90 | -63.14 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 29% | 3.47 | 1.51 | -56.51 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 40% | 2.53 | 1.25 | -50.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 10% | 10.00 | 3.80 | -62.00 | Nee |
| Hoffenheim wint nil Win to Nil | 0% | – | 7.50 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Crystal Palace
Advies: Combo Winner : Crystal Palace and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.50
THUIS-/UIT PPG
0.80
1.15
XG (THUIS/UIT)
1.90
1.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Crystal Palace | Hoffenheim | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 30% | 60% | 45% |
| BTTS & Win | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 50% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
W
V
W
V
Vorm – Uit
0.8
V
V
W
G
V
Crystal Palace
Crystal Palace
0 - 2
Newcastle
Crystal Palace
3 - 1
Nottingham Forest
Crystal Palace
0 - 2
Bristol City
Crystal Palace
4 - 0
Lech Poznan
Crystal Palace
2 - 3
Ipswich
Hoffenheim
Werder Bremen
2 - 0
Hoffenheim
Holstein Kiel
1 - 1
Hoffenheim
Borussia Mönchengladbach
1 - 2
Hoffenheim
SC Paderborn 07
3 - 1
Hoffenheim
OFI
2 - 0
Hoffenheim
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Yeremy Pino
xG 5.98
Goals 4
-1.98
xG vs Goals
Gaat Crystal Palace scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Crystal Palace scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Hoffenheim scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Hoffenheim scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Crystal Palace | Hoffenheim |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Crystal Palace | Hoffenheim |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 80% |
| Over 1.5 | 60% | 60% |
| Over 2.5 | 20% | 40% |
| Over 3.5 | 10% | 11% |
| Over 4.5 | 3% | 4% |
| Clean Sheets | 30% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
W. Benítez
1.38
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
O. Baumann
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Crystal Palace | Hoffenheim | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 75% | 80% | 78% |
| Over 10 | 75% | 80% | 78% |
| Over 11 | 25% | 60% | 43% |
| Over 12 | 25% | 20% | 23% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.8 + 7 = 10.8
Hoekschoppen analyse
Crystal Palace
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 2.33 |
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
Hoffenheim
| Overall | 7 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 6.6 |
Blessures & schorsingen Crystal Palace
C. DoucoureOff the roster
Z. GozoOff the roster
E. GuessandOff the roster
J. LermaOff the roster
C. RiadKnieblessure
T. TomiyasuKuitblessure
J. LarsenTwijfelachtig: Enkelblessure
I. SarrTwijfelachtig: Liesblessure
Blessures & schorsingen Hoffenheim
B. ConteLiesblessure
N. De CatKnieblessure
L. EngelnsOff the roster
V. GendreyEnkelblessure
A. HajdariVoetblessure
R. HranacKnieblessure
P. WimmerBovenbeenblessure
V. CoufalTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Crystal Palace
Yeremy Pino
4
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Hoffenheim
A. Hložek
4
Doelpunten
1
Assists
2.7
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Crystal Palace | Hoffenheim | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.20 | 17.56 | 13.88 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.40 | 4.67 | 4.04 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.80 | 12.89 | 9.85 |
| Schoten per goal | 8.50 | 11.29 | 9.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 100% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 78% | 49% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 67% | 44% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 67% | 44% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 67% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 44% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 33% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 22% | 16% |
Schoten per speler
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Strand Larsen | 1.8 | 0.8 | 6 |
| J. Mateta | 1.5 | 1 | 4 |
| D. Kamada | 1.1 | 0.6 | 9 |
| Yeremy Pino | 1 | 0.6 | 9 |
| J. Lerma | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Quinten Timber | 0.8 | 0.2 | 5 |
| D. Osorio | 0.6 | 0.2 | 5 |
| C. Richards | 0.6 | 0.2 | 9 |
Hoffenheim
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Hložek | 2.7 | 1.2 | 10 |
| F. Asllani | 1.9 | 0.6 | 10 |
| Patrick Wimmer | 1.7 | 0.3 | 3 |
| A. Prass | 1.5 | 1 | 6 |
| W. Burger | 1.4 | 0.4 | 9 |
| B. Conté | 1.3 | 0.4 | 9 |
| A. Kramarić | 1.1 | 0.5 | 10 |
| T. Lemperle | 1 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
10.2
17.6
Crystal Palace
Hoffenheim
Schoten op doel
3.4
4.7
Crystal Palace
Hoffenheim