WWWVV
Sint-Truiden
Sint-Truiden - BrannStatistieken, H2H & xG
VWVWW
Brann
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Sint-Truiden | Statistiek | Brann |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.77 | ⚡ xG | 2.2 |
| 14.8 | 🔫 Schoten | 18.8 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 6.6 |
| 6.4 | 🚩 Corners | 8.4 |
| 40% | 🤝 BTTS | 70% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 63% |
| 12 | 🟨 Overtredingen | 12.7 |
Sint-Truiden
10 wedstrijden (laatste 10) · 12 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | WVWWV | 1.80 |
| Uit | VVWV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.16 | 3.75 |
| Voor | 1.7 | 1.83 | 1.5 |
| Tegen | 1.7 | 1.33 | 2.25 |
| BTTS | 40% | 33% | 50% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 25% |
| xG | 1.77 | 1.91 | 1.56 |
| xG tegen | 1.34 | 1.24 | 1.48 |
Brann
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWW | 1.80 |
| Thuis | WVWW | 2.25 |
| Uit | WVWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.25 | 3.5 |
| Voor | 1.8 | 1.75 | 1.83 |
| Tegen | 1.6 | 1.5 | 1.67 |
| BTTS | 70% | 75% | 67% |
| De '0' | 10% | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 2.2 | 2.07 | 2.29 |
| xG tegen | 1.46 | 1.49 | 1.44 |
Voorspellingen voor Sint-Truiden – Brann
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sint-Truiden wint FT Resultaat | 45% | 2.22 | 1.73 | -22.15 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.10 | – | Nee |
| Brann wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 4.40 | +142.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.22 | 1.22 | -45.10 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 2.05 | +12.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.14 | -21.34 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 1.54 | -41.48 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.13 | 2.41 | -22.88 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 4.10 | -22.10 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 8.70 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 31% | 3.23 | 5.00 | +55.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 2.45 | +51.90 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.58 | +7.44 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.23 | -0.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 44% | 2.27 | 1.53 | -32.68 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 56% | 1.79 | 2.45 | +37.20 | Ja |
| BTTS & Winst Sint-Truiden Combinatie | 10% | 10.00 | 2.76 | -72.40 | Nee |
| BTTS & Winst Brann Combinatie | 50% | 2.00 | 7.10 | +255.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | 1.18 | +15.64 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.38 | +32.20 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 92% | 1.08 | 1.65 | +52.29 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 87% | 1.15 | 2.12 | +84.65 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 80% | 1.25 | 2.73 | +118.95 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 50.00 | 4.00 | -92.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 23.81 | 2.75 | -88.45 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 8% | 12.99 | 2.06 | -84.14 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 13% | 7.75 | 1.63 | -78.97 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 20% | 5.05 | 1.37 | -72.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sint-Truiden Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Brann Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| Sint-Truiden wint nil Win to Nil | 15% | 6.71 | 3.50 | -47.85 | Nee |
| Brann wint nil Win to Nil | 9% | 10.64 | 9.00 | -15.40 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: St. Truiden
Advies: Double chance : St. Truiden or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.80
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.77
XG (THUIS/UIT)
2.20
1.34
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.6
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Sint-Truiden | Brann | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 2.5 | 60% | 70% | 65% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 40% | 70% | 55% |
| BTTS & Win | 10% | 50% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 70% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
V
W
W
V
Vorm – Uit
1.8
W
V
W
V
W
Sint-Truiden
Sint-Truiden
1 - 2
OH Leuven
Sint-Truiden
4 - 1
Lommel United
Sint-Truiden
2 - 0
FC Iberia 1999
Sint-Truiden
0 - 2
KVC Westerlo
Sint-Truiden
4 - 0
RAAL La Louvière
Brann
Grorud
0 - 2
Brann
Lillestrom
3 - 2
Brann
Kauno Žalgiris
1 - 4
Brann
Valerenga
3 - 1
Brann
Start
2 - 1
Brann
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ilias Sebaoui
xG 5.17
Goals 3
-2.17
Robert-Jan Vanwesemael
xG 2.93
Goals 2
-0.93
Frederic Soelle Soelle
xG 1.80
Goals 3
+1.20
xG vs Goals
Gaat Sint-Truiden scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Sint-Truiden scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Brann scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brann scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sint-Truiden | Brann |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% |
| Over 2.5 | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sint-Truiden | Brann |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 90% |
| Over 1.5 | 60% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 8% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 30% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Léo Kokubo
1.78
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
S. Nilsen
0.56
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sint-Truiden | Brann | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 83% | 67% |
| Over 7 | 50% | 83% | 67% |
| Over 8 | 50% | 83% | 67% |
| Over 9 | 33% | 83% | 58% |
| Over 10 | 33% | 83% | 58% |
| Over 11 | 33% | 67% | 50% |
| Over 12 | 33% | 17% | 25% |
| Over 13 | 33% | 17% | 25% |
| Over 14 | 33% | 17% | 25% |
Verwacht totaal: 6.4 + 8.4 = 14.8
Hoekschoppen analyse
Sint-Truiden
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
14.8
hoekschoppen
Brann
| Overall | 8.4 |
| Thuis | 9.25 |
| Uit | 7.83 |
Blessures & schorsingen Sint-Truiden
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Brann
Geen meldingen.
Topscorer – Sint-Truiden
Ilias Sebaoui
3
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Brann
N. Holm
5
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sint-Truiden | Brann | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.80 | 18.80 | 16.80 |
| Schotconversie | 11% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 6.60 | 5.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.80 | 12.20 | 11.00 |
| Schoten per goal | 8.71 | 10.44 | 9.58 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 40% | 45% |
Schoten per speler
Sint-Truiden
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ilias Sebaoui | 2.4 | 0.8 | 9 |
| Nathanaël Mbuku | 2.1 | 0.9 | 9 |
| Samed Baždar | 2 | 0.7 | 9 |
| Abdoulaye Sissako | 0.8 | — | 10 |
| Robert-Jan Vanwesemael | 0.8 | 0.6 | 9 |
| Oumar Diouf | 0.8 | — | 4 |
| Kaito Matsuzawa | 0.7 | 0.3 | 10 |
| Frederic Soelle Soelle | 0.7 | 0.5 | 6 |
Brann
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Holm | 2.5 | 0.9 | 8 |
| N. Castro | 1.7 | 1.3 | 7 |
| K. Ingason | 1.3 | 0.8 | 6 |
| J. Torsvik | 1.3 | 0.6 | 7 |
| K. Eriksen | 1.2 | 0.4 | 9 |
| S. Magnússon | 1.1 | 0.2 | 9 |
| J. Soltvedt | 1 | — | 7 |
| B. Finne | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14.8
18.8
Sint-Truiden
Brann
Schoten op doel
5
6.6
Sint-Truiden
Brann