VGVWG
Mjällby
Mjällby - Borac Banja LukaStatistieken, H2H & xG
VWWWW
Borac Banja Luka
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Mjällby | Statistiek | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| 0.7 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 1.1 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 1.55 | ⚡ xG | 1.66 |
| 13.6 | 🔫 Schoten | 11.8 |
| 4.6 | 🎯 Schoten op doel | 5.8 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 40% | 🤝 BTTS | 40% |
| 20% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 13.8 | 🟨 Overtredingen | 13.6 |
Mjällby
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWG | 1.00 |
| Thuis | VGWVG | 1.00 |
| Uit | GVVGW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Voor | 0.7 | 0.6 | 0.8 |
| Tegen | 1.1 | 1.2 | 1 |
| BTTS | 40% | 20% | 60% |
| De '0' | 20% | 40% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 60% | 40% |
| xG | 1.55 | 1.45 | 1.65 |
| xG tegen | 1.36 | 1.26 | 1.46 |
Borac Banja Luka
10 wedstrijden (laatste 10) · 24 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 2.7 | 1.75 | 3.33 |
| Voor | 1.9 | 1.75 | 2 |
| Tegen | 0.8 | — | 1.33 |
| BTTS | 40% | 0% | 67% |
| De '0' | 50% | 100% | 17% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.66 | 1.9 | 1.43 |
| xG tegen | 1.23 | 0.87 | 1.6 |
Voorspellingen voor Mjällby – Borac Banja Luka
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mjällby wint FT Resultaat | 20% | 5.00 | 2.20 | -56.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 7% | 15.38 | 3.30 | -78.55 | Nee |
| Borac Banja Luka wint FT Resultaat | 74% | 1.36 | 3.34 | +145.49 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 27% | 3.77 | 1.24 | -67.14 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 80% | 1.25 | 1.62 | +29.60 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.05 | -5.50 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.30 | +22.20 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 2.03 | -22.86 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 19% | 5.26 | 3.28 | -37.68 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 6.43 | -54.99 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 10.00 | +0.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 6% | 16.67 | 3.42 | -79.48 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.80 | +11.60 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.29 | +4.49 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.09 | +1.37 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.75 | 1.75 | -0.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.33 | 2.05 | -11.85 | Nee |
| BTTS & Winst Mjällby Combinatie | 10% | 10.00 | 4.53 | -54.70 | Nee |
| BTTS & Winst Borac Banja Luka Combinatie | 30% | 3.33 | 6.30 | +89.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 72% | 1.39 | 1.32 | -4.83 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 60% | 1.68 | 1.65 | -1.66 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 47% | 2.15 | 2.41 | +12.07 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 34% | 2.92 | 2.65 | -9.37 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 24% | 4.22 | 3.70 | -12.31 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 28% | 3.58 | 3.00 | -16.30 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 40% | 2.48 | 2.19 | -11.52 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 54% | 1.87 | 1.72 | -7.98 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 66% | 1.52 | 1.40 | -7.88 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 76% | 1.31 | 1.21 | -7.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Mjällby Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| Borac Banja Luka Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.88 | – | – | Nee |
| Mjällby wint nil Win to Nil | 8% | 12.50 | 3.60 | -71.20 | Nee |
| Borac Banja Luka wint nil Win to Nil | 13% | 8.00 | 5.00 | -37.50 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Mjallby AIF
Advies: Double chance : Mjallby AIF or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.55
XG (THUIS/UIT)
1.66
1.36
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.23
4.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.8
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Mjällby | Borac Banja Luka | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 3.5 | 0% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 0% | 20% | 20% |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| BTTS & Win | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Draw | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 10% | 40% | 25% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
G
W
V
G
Vorm – Uit
2.4
W
W
V
W
W
Mjällby
Mjällby
0 - 0
Kalmar FF
Mjällby
0 - 2
Hammarby FF
Mjällby
2 - 0
Inter Club d'Escaldes
Mjällby
1 - 1
Degerfors IF
Mjällby
0 - 3
Gais
Borac Banja Luka
Čelik
2 - 4
Borac Banja Luka
Cazin
0 - 2
Borac Banja Luka
Panathinaikos
2 - 1
Borac Banja Luka
Siroki Brijeg
2 - 3
Borac Banja Luka
Sloga Doboj
1 - 2
Borac Banja Luka
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Abdullah Iqbal
xG 0.38
Goals 0
-0.38
xG vs Goals
Ante Roguljić
xG 1.55
Goals 2
+0.45
Luka Juričić
xG 1.15
Goals 5
+3.85
Matej Deket
xG 1.14
Goals 3
+1.86
Gaat Mjällby scoren?
40%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Mjällby scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Borac Banja Luka scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Borac Banja Luka scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Mjällby | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 20% | 40% |
| Over 3.5 | 0% | 20% |
| Over 4.5 | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Mjällby | Borac Banja Luka |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 50% |
| Over 1.5 | 20% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 5% |
| Over 3.5 | 3% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Lundin
0.14
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
Mladen Jurkas
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Mjällby | Borac Banja Luka | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 60% | 70% |
| Over 7 | 80% | 40% | 60% |
| Over 8 | 80% | 40% | 60% |
| Over 9 | 60% | 40% | 50% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 40% | 0% | 20% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 6.2 + 5.33 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Mjällby
| Overall | 6.2 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 7 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Borac Banja Luka
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Mjällby
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Borac Banja Luka
Geen meldingen.
Topscorer – Mjällby
J. Bergström
2
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Borac Banja Luka
Luka Juričić
5
Doelpunten
4
Assists
2.6
Schoten/W
1.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Mjällby | Borac Banja Luka | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.60 | 11.78 | 12.69 |
| Schotconversie | 5% | 16% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.60 | 5.78 | 5.19 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.00 | 6.00 | 7.50 |
| Schoten per goal | 19.43 | 6.24 | 12.84 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 56% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 44% | 62% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 44% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 44% | 42% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 44% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 33% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 56% | 58% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 56% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 56% | 43% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 44% | 37% |
Schoten per speler
Mjällby
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Youssef | 2.7 | 1.3 | 3 |
| J. Kjær | 2.1 | 0.6 | 7 |
| J. Bergström | 1.8 | 1 | 9 |
| Á. Samuelsen | 1.5 | 0.6 | 8 |
| T. Miettinen | 0.9 | 0.1 | 8 |
| T. Pettersson | 0.8 | 0.3 | 8 |
| M. Nielsen | 0.8 | 0.4 | 8 |
| Villiam Granath | 0.7 | 0.1 | 9 |
Borac Banja Luka
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Luka Juričić | 2.6 | 1.6 | 7 |
| Ante Roguljić | 1.7 | 1 | 6 |
| Matej Deket | 1.5 | 0.8 | 6 |
| Stefan Savić | 1.2 | 0.7 | 6 |
| Sebastian Herrera | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Amer Hiroš | 0.7 | 0.3 | 7 |
| Karlo Perić | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Siniša Saničanin | 0.6 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13.6
11.8
Mjällby
Borac Banja Luka
Schoten op doel
4.6
5.8
Mjällby
Borac Banja Luka