WWWWW
Panathinaikos
Panathinaikos - CSKA SofiaStatistieken, H2H & xG
VWGWG
CSKA Sofia
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Panathinaikos | Statistiek | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 0.5 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 2.05 | ⚡ xG | 2.31 |
| 18.3 | 🔫 Schoten | 20 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.4 |
| 6.7 | 🚩 Corners | 6.9 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 15.2 | 🟨 Overtredingen | 14.2 |
Panathinaikos
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 100% | 80% |
| Gem. goals | 2.8 | 3.4 | 2.2 |
| Voor | 2.3 | 2.8 | 1.8 |
| Tegen | 0.5 | 0.6 | 0.4 |
| BTTS | 40% | 60% | 20% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.05 | 2.45 | 1.65 |
| xG tegen | 0.96 | 0.9 | 1.01 |
CSKA Sofia
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWG | 1.60 |
| Thuis | WVWG | 1.75 |
| Uit | WGWWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 67% |
| Gem. goals | 3.1 | 2.5 | 3.5 |
| Voor | 2.1 | 1.75 | 2.33 |
| Tegen | 1 | 0.75 | 1.17 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 10% | 25% | 0% |
| xG | 2.31 | 2.6 | 2.12 |
| xG tegen | 1.3 | 1.28 | 1.32 |
Voorspellingen voor Panathinaikos – CSKA Sofia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Panathinaikos wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 1.44 | +36.80 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.60 | – | Nee |
| CSKA Sofia wint FT Resultaat | 64% | 1.57 | 6.00 | +281.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 95% | 1.05 | 1.06 | +0.70 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 2.80 | +77.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.21 | +21.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.72 | +61.68 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 44% | 2.27 | 2.63 | +15.72 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 4.50 | -68.50 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 4.50 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 6% | 16.67 | 2.10 | -87.40 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.47 | -17.68 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.13 | +5.09 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.87 | +87.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 1.87 | – | Nee |
| BTTS & Winst Panathinaikos Combinatie | 40% | 2.50 | 2.87 | +14.80 | Ja |
| BTTS & Winst CSKA Sofia Combinatie | 30% | 3.33 | 12.00 | +260.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.06 | 1.27 | +20.14 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 90% | 1.11 | 1.57 | +41.30 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 83% | 1.20 | 2.26 | +88.48 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 75% | 1.34 | 2.53 | +89.24 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 65% | 1.55 | 3.28 | +112.22 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 18.52 | 3.14 | -83.04 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.00 | 2.32 | -76.80 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 17% | 6.02 | 1.79 | -70.29 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 25% | 3.97 | 1.49 | -62.45 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 35% | 2.83 | 1.25 | -55.88 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Panathinaikos Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| CSKA Sofia Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Panathinaikos wint nil Win to Nil | 38% | 2.63 | 2.50 | -5.00 | Nee |
| CSKA Sofia wint nil Win to Nil | 21% | 4.76 | 11.00 | +131.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Panathinaikos
Advies: Combo Double chance : Panathinaikos or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
3.00
VORM LAATSTE 5
1.60
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.33
2.05
XG (THUIS/UIT)
2.31
0.96
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.30
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.4
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Panathinaikos | CSKA Sofia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 40% | 30% | 35% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 50% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.2
W
G
W
W
G
Panathinaikos
Panathinaikos
2 - 0
AEK Athens FC
Panathinaikos
2 - 1
Aris Thessalonikis
Panathinaikos
5 - 1
Asteras Tripolis
Panathinaikos
2 - 1
Borac Banja Luka
Panathinaikos
3 - 0
Panetolikos
CSKA Sofia
FC Nordsjaelland
2 - 2
CSKA Sofia
Nesebar
0 - 2
CSKA Sofia
CSKA 1948
2 - 3
CSKA Sofia
Lokomotiv Plovdiv
1 - 1
CSKA Sofia
Lokomotiv Sofia
0 - 2
CSKA Sofia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Adriano Jagušić
xG 0.22
Goals 0
-0.22
xG vs Goals
Gaat Panathinaikos scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Panathinaikos scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat CSKA Sofia scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CSKA Sofia scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Panathinaikos | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Panathinaikos | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 60% |
| Over 1.5 | 9% | 40% |
| Over 2.5 | 1% | 8% |
| Over 3.5 | 0% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Iñaki Peña
0.2
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
6
Clean Sheets
Keeper
F
F. Lapoukhov
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Panathinaikos | CSKA Sofia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 67% | 74% |
| Over 7 | 80% | 33% | 57% |
| Over 8 | 80% | 33% | 57% |
| Over 9 | 80% | 33% | 57% |
| Over 10 | 40% | 33% | 37% |
| Over 11 | 20% | 33% | 27% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 17% | 9% |
| Over 14 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 6.7 + 6.9 = 13.6
Hoekschoppen analyse
Panathinaikos
| Overall | 6.7 |
| Thuis | 7.2 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
13.6
hoekschoppen
CSKA Sofia
| Overall | 6.9 |
| Thuis | 8.5 |
| Uit | 5.83 |
Blessures & schorsingen Panathinaikos
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen CSKA Sofia
Geen meldingen.
Topscorer – Panathinaikos
C. Dessers
5
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – CSKA Sofia
J
J. Zwarts
5
Doelpunten
1
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Panathinaikos | CSKA Sofia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.30 | 20.00 | 19.15 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 6.40 | 6.10 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.50 | 13.60 | 13.05 |
| Schoten per goal | 7.96 | 9.52 | 8.74 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 100% | 95% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 90% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 100% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 50% | 40% |
Schoten per speler
Panathinaikos
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Dessers | 2.8 | 1.1 | 8 |
| L. García | 2.1 | 0.4 | 7 |
| A. Tetteh | 2.1 | 0.8 | 9 |
| V. Taborda | 1.6 | 0.9 | 7 |
| Santino Andino | 1.5 | 0.4 | 8 |
| K. Kangwa | 1.4 | 0.3 | 9 |
| A. Ounahi | 1.4 | 0.6 | 5 |
| E. Camara | 1.3 | — | 7 |
CSKA Sofia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|
Schoten
Totaal schoten
18.3
20
Panathinaikos
CSKA Sofia
Schoten op doel
5.8
6.4
Panathinaikos
CSKA Sofia