WWWGW
CS U Craiova
CS U Craiova - Egnatia RrogozhinëStatistieken, H2H & xG
WGVWW
Egnatia Rrogozhinë
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| CS U Craiova | Statistiek | Egnatia Rrogozhinë |
|---|---|---|
| 2.5 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 0.4 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.97 | ⚡ xG | 1.57 |
| 17.2 | 🔫 Schoten | 12.2 |
| 7.3 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 5 | 🚩 Corners | 4.4 |
| 40% | 🤝 BTTS | 80% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 12.6 |
CS U Craiova
10 wedstrijden (laatste 10) · 26 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WWWWG | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 80% | 80% |
| Gem. goals | 2.9 | 3.2 | 2.6 |
| Voor | 2.5 | 2.8 | 2.2 |
| Tegen | 0.4 | 0.4 | 0.4 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 60% | 60% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.97 | 1.73 | 2.21 |
| xG tegen | 0.94 | 1.03 | 0.86 |
Egnatia Rrogozhinë
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWW | 2.00 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | VWGVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Voor | 1.6 | 1.8 | 1.4 |
| Tegen | 1 | 0.8 | 1.2 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.57 | 1.43 | 1.7 |
| xG tegen | 1.25 | 1.35 | 1.15 |
Voorspellingen voor CS U Craiova – Egnatia Rrogozhinë
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS U Craiova wint FT Resultaat | 80% | 1.25 | 1.38 | +10.40 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.70 | – | Nee |
| Egnatia Rrogozhinë wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 7.00 | +250.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 80% | 1.25 | 1.05 | -16.00 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 50% | 2.00 | 2.72 | +36.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.23 | +23.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.67 | -58.25 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.59 | -35.25 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 5.40 | -46.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 3.84 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.08 | +56.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.41 | +5.75 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.13 | +1.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.84 | +84.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 1.91 | – | Nee |
| BTTS & Winst CS U Craiova Combinatie | 20% | 5.00 | 3.12 | -37.60 | Nee |
| BTTS & Winst Egnatia Rrogozhinë Combinatie | 40% | 2.50 | 14.67 | +486.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 72% | 1.39 | 1.30 | -6.27 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 60% | 1.68 | 1.55 | -7.62 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 47% | 2.15 | 1.97 | -8.39 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 34% | 2.92 | 2.60 | -11.08 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 24% | 4.22 | 3.60 | -14.68 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 28% | 3.58 | 3.10 | -13.51 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 40% | 2.48 | 2.20 | -11.12 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 54% | 1.87 | 1.74 | -6.91 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 66% | 1.52 | 1.43 | -5.91 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 76% | 1.31 | 1.22 | -6.91 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| CS U Craiova Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Egnatia Rrogozhinë Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| CS U Craiova wint nil Win to Nil | 48% | 2.08 | 2.45 | +17.60 | Ja |
| Egnatia Rrogozhinë wint nil Win to Nil | 10% | 10.00 | 11.00 | +10.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Universitatea Craiova
Advies: Double chance : Universitatea Craiova or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.00
2.60
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.97
XG (THUIS/UIT)
1.57
0.94
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
7.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
60%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | CS U Craiova | Egnatia Rrogozhinë | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 40% | 10% | 25% |
| Over 4.5 | 20% | 0% | 20% |
| BTTS | 40% | 80% | 60% |
| BTTS & Win | 20% | 40% | 30% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 60% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 0% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
G
W
W
Vorm – Uit
1.4
V
W
G
V
W
CS U Craiova
CS U Craiova
2 - 1
FC Botosani
CS U Craiova
2 - 0
Farul Constanta
CS U Craiova
1 - 1
Getafe
CS U Craiova
5 - 0
FCSB
CS U Craiova
4 - 0
Universitatea Cluj
Egnatia Rrogozhinë
Tirana
1 - 2
Egnatia Rrogozhinë
Dinamo Tirana
2 - 1
Egnatia Rrogozhinë
Aarhus
1 - 1
Egnatia Rrogozhinë
Laci
0 - 2
Egnatia Rrogozhinë
AF Elbasani
2 - 1
Egnatia Rrogozhinë
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Assad Al-Hamlawi
xG 4.97
Goals 7
+2.03
Simon Elisor
xG 3.40
Goals 10
+6.60
Ștefan Baiaram
xG 2.38
Goals 2
-0.38
xG vs Goals
Ildi Gruda
xG 2.00
Goals 3
+1.00
Gaat CS U Craiova scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat CS U Craiova scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Egnatia Rrogozhinë scoren?
60%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Egnatia Rrogozhinë scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | CS U Craiova | Egnatia Rrogozhinë |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 40% | 10% |
| Over 4.5 | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | CS U Craiova | Egnatia Rrogozhinë |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 80% |
| Over 1.5 | 6% | 20% |
| Over 2.5 | 1% | 8% |
| Over 3.5 | 0% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 60% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Laurenţiu Popescu
0.38
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
M. Dajsinani
0.4
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | CS U Craiova | Egnatia Rrogozhinë | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 60% | 60% |
| Over 7 | 40% | 60% | 50% |
| Over 8 | 20% | 40% | 30% |
| Over 9 | 20% | 20% | 20% |
| Over 10 | 0% | 20% | 10% |
| Over 11 | 0% | 20% | 10% |
| Over 12 | 0% | 20% | 10% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 5 + 4.4 = 9.4
Hoekschoppen analyse
CS U Craiova
| Overall | 5 |
| Thuis | 3.8 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Egnatia Rrogozhinë
| Overall | 4.4 |
| Thuis | 3.2 |
| Uit | 5.6 |
Blessures & schorsingen CS U Craiova
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Egnatia Rrogozhinë
Geen meldingen.
Topscorer – CS U Craiova
Simon Elisor
10
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Egnatia Rrogozhinë
K. Loukili
4
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | CS U Craiova | Egnatia Rrogozhinë | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.20 | 12.20 | 14.70 |
| Schotconversie | 15% | 13% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.30 | 5.20 | 6.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.90 | 7.00 | 8.45 |
| Schoten per goal | 6.88 | 7.63 | 7.26 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 20% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 80% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 80% | 60% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 80% | 40% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 70% | 40% | 55% |
Schoten per speler
CS U Craiova
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Assad Al-Hamlawi | 2.6 | 1.9 | 8 |
| Tudor Băluță | 1.9 | 0.5 | 8 |
| Alexandru Cicâldău | 1.5 | 0.6 | 8 |
| David Matei | 1.5 | 1.1 | 8 |
| Simon Elisor | 1.3 | 1.1 | 7 |
| Luca Băsceanu | 1.2 | 0.8 | 6 |
| Ștefan Baiaram | 0.9 | 0.5 | 8 |
| Oleksandr Romanchuk | 0.8 | 0.4 | 8 |
Egnatia Rrogozhinë
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ildi Gruda | 3.5 | 3 | 2 |
| A. Albanese | 0.6 | 0.4 | 7 |
| D. Adjessa | 0.4 | — | 5 |
| A. Yago | 0.4 | 0.2 | 5 |
| A. Aleksi | 0.3 | 0.2 | 6 |
| A. Kryeziu | 0.3 | 0.1 | 7 |
| G. Jaime | 0.3 | — | 4 |
| Fernando Medeiros | 0.3 | — | 4 |
Schoten
Totaal schoten
17.2
12.2
CS U Craiova
Egnatia Rrogozhinë
Schoten op doel
7.3
5.2
CS U Craiova
Egnatia Rrogozhinë