WWWGV
Midtjylland
Midtjylland - AjaxStatistieken, H2H & xG
GWWVW
Ajax
Head to Head
2 wedstrijden3.5
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Midtjylland | Statistiek | Ajax |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 3.13 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.82 | ⚡ xG | 2.55 |
| 15.2 | 🔫 Schoten | 22.3 |
| 6.7 | 🎯 Schoten op doel | 9.1 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 8.5 |
| 50% | 🤝 BTTS | 88% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 88% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 67% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 64% |
| 15.7 | 🟨 Overtredingen | 9.4 |
Midtjylland
6 gespeeld · 13 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGV | 2.00 |
| Thuis | WWV | 2.00 |
| Uit | WWG | 2.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 67% | 67% |
| Gem. goals | 2.83 | 2.67 | 3 |
| Voor | 2 | 1.67 | 2.33 |
| Tegen | 0.83 | 1 | 0.67 |
| BTTS | 50% | 33% | 67% |
| De '0' | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.82 | 2.01 | 1.63 |
| xG tegen | 1.22 | 1.42 | 1.02 |
Ajax
8 gespeeld · 19 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVW | 2.00 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WGWV | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 75% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 4.63 | 4.75 | 4.5 |
| Voor | 3.13 | 3.5 | 2.75 |
| Tegen | 1.5 | 1.25 | 1.75 |
| BTTS | 88% | 75% | 100% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.55 | 3.06 | 2.04 |
| xG tegen | 1.14 | 0.91 | 1.36 |
Voorspellingen voor Midtjylland – Ajax
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Midtjylland wint FT Resultaat | 31% | 3.20 | 2.75 | -14.07 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.50 | 3.60 | -19.94 | Nee |
| Ajax wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 2.40 | +11.63 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 53% | 1.87 | 1.22 | -34.74 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.45 | 1.43 | -1.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.01 | -1.87 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.09 | -1.16 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.49 | +10.77 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 2.10 | +13.88 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 35% | 2.88 | 3.75 | +30.24 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 35.21 | 11.60 | -67.06 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 10.73 | 6.00 | -44.08 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 26% | 3.90 | 2.56 | -34.31 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.18 | 1.63 | -25.39 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.25 | -18.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 74% | 1.36 | 1.40 | +2.92 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 26% | 3.78 | 2.73 | -27.69 | Nee |
| BTTS & Winst Midtjylland Combinatie | 22% | 4.49 | 4.27 | -4.95 | Nee |
| BTTS & Winst Ajax Combinatie | 32% | 3.14 | 3.45 | +9.88 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.03 | 1.26 | +21.84 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 94% | 1.07 | 1.56 | +45.86 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 89% | 1.13 | 2.20 | +94.92 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 82% | 1.22 | 2.45 | +100.41 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 73% | 1.37 | 3.20 | +133.92 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 30.30 | 3.28 | -89.18 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 7% | 15.38 | 2.37 | -84.60 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 11% | 8.77 | 1.86 | -78.80 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 18% | 5.49 | 1.52 | -72.34 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 27% | 3.72 | 1.26 | -66.11 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Midtjylland Clean Sheet Clean Sheet | 12% | 8.46 | – | – | Nee |
| Ajax Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.71 | – | – | Nee |
| Midtjylland scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 1.97 | -13.32 | Nee |
| Ajax scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.86 | 1.81 | -2.44 | Nee |
| Midtjylland wint nil Win to Nil | 9% | 11.13 | 6.00 | -46.09 | Nee |
| Ajax wint nil Win to Nil | 15% | 6.82 | 5.00 | -26.69 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Ajax
Advies: Combo Double chance : draw or Ajax and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.00
VORM LAATSTE 5
2.00
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.82
XG (THUIS/UIT)
2.55
1.90
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.67
6.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
9.1
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Midtjylland | Ajax | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 2.5 | 33% | 88% | 60.5% |
| Over 3.5 | 33% | 75% | 54% |
| Over 4.5 | 33% | 50% | 41.5% |
| BTTS | 50% | 88% | 69% |
| BTTS & Win | 22.3% | 31.9% | 27.1% |
| BTTS & Draw | 17% | 13% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 65% | 65% | 65% |
Trends
- Midtjylland pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 10 goals in die reeks.
- Midtjylland wil tegen Ajax het goede gevoel vasthouden na slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In de laatste 5 wedstrijden van Midtjylland vielen er in 3 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen gebeurde dat in 3 wedstrijden (50% van alle wedstrijden) met Midtjylland.
Trends
- Ajax pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 punten per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Ajax scoorde 14 keer.
- Een paar goals ligt voor de hand, want de laatste 8 wedstrijden van Ajax eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Ajax wil de lijn doortrekken tegen Midtjylland: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Ajax scoorden beide teams, en dit seizoen was het in 7 duels (88% van alle wedstrijden) met Ajax BTTS.
- Ajax lijkt ook nu te gaan scoren: de ploeg trof in de laatste 8 wedstrijden het net en maakte 14 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
V
Vorm – Uit
1.75
W
G
W
V
Midtjylland
Midtjylland
0 - 1
Sint-Truiden
Midtjylland
2 - 0
Rijeka
Midtjylland
3 - 2
Bohemians
Ajax
Hajduk Split
2 - 1
Ajax
Sion
2 - 4
Ajax
Shelbourne
2 - 2
Ajax
Vojvodina
1 - 4
Ajax
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Franculino Gluda Djú
xG 4.19
Goals 5
+0.81
K
Kyu-Sung Cho
xG 2.49
Goals 3
+0.51
Stanley Iheanacho
xG 2.17
Goals 2
-0.17
xG vs Goals
Davy Klaassen
xG 4.21
Goals 5
+0.79
O
Oscar Gluh
xG 3.90
Goals 4
+0.10
Tolu Arokodare
xG 3.83
Goals 4
+0.17
Gaat Midtjylland scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Midtjylland scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Ajax scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Ajax scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Midtjylland | Ajax |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% |
| Over 2.5 | 33% | 88% |
| Over 3.5 | 33% | 75% |
| Over 4.5 | 33% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Midtjylland | Ajax |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 88% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 5% | 13% |
| Over 3.5 | 1% | 7% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 33% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
E. Ólafsson
0.75
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Paes
1.25
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Midtjylland | Ajax | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 33% | 75% | 54% |
| Over 11 | 33% | 50% | 42% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6.33 + 8.5 = 14.8
Hoekschoppen analyse
Midtjylland
| Overall | 6.33 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 7 |
Verwacht totaal
14.8
hoekschoppen
Ajax
| Overall | 8.5 |
| Thuis | 8.75 |
| Uit | 8.25 |
Blessures & schorsingen Midtjylland
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Ajax
Geen meldingen.
Topscorer – Midtjylland
Cho Gue-Sung
3
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Ajax
D. Klaassen
5
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Midtjylland | Ajax | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.17 | 22.25 | 18.71 |
| Schotconversie | 13% | 14% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.67 | 9.13 | 7.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.50 | 13.13 | 10.82 |
| Schoten per goal | 7.58 | 7.12 | 7.35 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 88% | 86% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 88% | 78% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 88% | 78% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 88% | 69% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 100% | 100% |
| Schoten op doel 4,5+ | 83% | 88% | 86% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 88% | 69% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 88% | 69% |
Schoten per speler
Midtjylland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Martínez | 2.5 | 0.5 | 2 |
| M. Rajović | 2 | 1 | 2 |
| M. Jensen | 2 | 1.5 | 2 |
| D. Osorio | 1.5 | 0.5 | 4 |
| S. Iheanacho | 1.3 | 0.8 | 6 |
| V. Byskov | 1.3 | 1.3 | 4 |
| Cho Gue-Sung | 1.2 | 0.7 | 6 |
| Hong Hyun-Seok | 1 | 0.5 | 2 |
Ajax
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| K. Dolberg | 3.3 | 2.3 | 3 |
| M. Godts | 3.3 | 1.7 | 3 |
| T. Arokodare | 3.2 | 1.6 | 5 |
| S. Berghuis | 3 | 1.4 | 5 |
| Marcos Leonardo | 1.9 | 0.6 | 7 |
| A. Gaaei | 1.7 | 0.3 | 3 |
| D. Klaassen | 1.6 | 1 | 7 |
| O. Gloukh | 1.6 | 1.3 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
15.2
22.3
Midtjylland
Ajax
Schoten op doel
6.7
9.1
Midtjylland
Ajax
Onderlinge resultaten Midtjylland - Ajax
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/11/2020 | Ajax - Midtjylland | 3-1 | ✓ | 4 |
| 03/11/2020 | Midtjylland - Ajax | 1-2 | ✓ | 3 |