VVWGW
PSV

PSV - Club BruggeStatistieken, H2H & xG

WWWWW
Club Brugge
⚔️

Head to Head

1 wedstrijden
PSV
(0%)
1
Wedstrijden
Club Brugge
(0%)
100%
0 Winsten
1 Gelijke Spelen
(100%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen PSV en Club Brugge laten zien dat PSV in de afgelopen 1 ontmoetingen 0 keer heeft gewonnen, Club Brugge 0 keer en dat er 1 keer een gelijkspel was. PSV scoorde 1 doelpunten en Club Brugge 1.
2
Avg Goals
100%
BTTS
100%
Over 1.5
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
PSV Statistiek Club Brugge
2.2 ⚽ Doelpunten 2.8
1 🥅 Tegengoals 1.2
1.81 ⚡ xG 2.06
16.1 🔫 Schoten 17.1
5 🎯 Schoten op doel 7.4
5.6 🚩 Corners 6.4
60% 🤝 BTTS 60%
50% 📊 Over 2.5 % 80%
30% 🧤 Clean sheet % 40%
40% 🧤 Gescoord in beide helften 70%
58% ⚽ Balbezit 59%
10.9 🟨 Overtredingen 9.6

PSV

10 wedstrijden (laatste 10) · 17 pts
VormResultatenPPG
Totaal VVWGW 1.40
Thuis GWWGW 2.20
Uit WVVVW 1.20
TotaalThuisUit
Winst %50%60%40%
Gem. goals3.23.62.8
Voor2.231.4
Tegen10.61.4
BTTS60%60%60%
De '0'30%40%20%
Niet gescoord10%0%20%
xG1.812.071.55
xG tegen1.441.081.8

Club Brugge

10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
VormResultatenPPG
Totaal WWWWW 3.00
Thuis WWWWW 3.00
Uit WWWW 3.00
TotaalThuisUit
Winst %90%83%100%
Gem. goals43.54.75
Voor2.82.53.25
Tegen1.211.5
BTTS60%50%75%
De '0'40%50%25%
Niet gescoord0%0%0%
xG2.062.151.93
xG tegen1.581.61.55
🔮

Voorspellingen voor PSV – Club Brugge

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
PSV wint
FT Resultaat
55%1.822.02+11.10Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–3.80–Nee
Club Brugge wint
FT Resultaat
95%1.052.71+157.45Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
55%1.821.36-25.20Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
95%1.051.65+56.75Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.00+0.00Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
67%1.491.07-28.31Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
50%2.001.33-33.50Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
34%2.941.95-33.70Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
34%2.942.64-10.24Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
0%–11.60–Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
33%3.037.50+147.50Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
50%2.003.24+62.00Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
66%1.522.02+33.32Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
66%1.521.41-6.94Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
50%2.001.29-35.50Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
50%2.003.25+62.50Ja
BTTS & Winst PSV
Combinatie
20%5.002.97-40.60Nee
BTTS & Winst Club Brugge
Combinatie
50%2.004.07+103.50Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.597%1.031.16+12.52Ja
Corners Over 8.594%1.061.36+27.98Ja
Corners Over 9.590%1.121.61+44.10Ja
Corners Over 10.583%1.202.10+74.51Ja
Corners Over 11.575%1.342.75+105.70Ja
Corners Under 7.53%33.333.75-88.75Nee
Corners Under 8.56%16.952.88-83.01Nee
Corners Under 9.511%9.522.12-77.74Nee
Corners Under 10.517%5.921.70-71.27Nee
Corners Under 11.525%3.971.46-63.21Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
PSV Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.50––Nee
Club Brugge Clean Sheet
Clean Sheet
25%4.00––Nee
PSV wint nil
Win to Nil
22%4.555.00+10.00Ja
Club Brugge wint nil
Win to Nil
24%4.207.00+66.60Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Club Brugge KV
Advies: Winner : Club Brugge KV
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
0.50
H2H LAATSTE 5
2.00
2.20
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.81
XG (THUIS/UIT)
2.06
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.58
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.4
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsPSVClub BruggeGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 50% 80% 65%
Over 3.5 40% 60% 50%
Over 4.5 30% 50% 40%
BTTS 60% 60% 60%
BTTS & Win 20% 50% 35%
BTTS & Draw 20% 0% 20%
BTTS & Over 2.5 40% 60% 50%
BTTS No & Over 2.5 10% 20% 15%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.2
G W W G W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Club Brugge is 53% beter in PPG
Vorm – Uit
3
W W W W

PSV

PSV 7 - 0 Willem II
PSV 1 - 1 Feyenoord
PSV 2 - 0 Heerenveen
PSV 4 - 1 Sparta Rotterdam
PSV 1 - 1 Shakhtar Donetsk

Club Brugge

Zulte Waregem 2 - 4 Club Brugge
Inter 3 - 4 Club Brugge
RAAL La Louvière 1 - 4 Club Brugge
Lommel United 0 - 1 Club Brugge
Gent 2 - 1 Club Brugge
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

PSV

xG vs Goals

Club Brugge
Romeo Vermant
xG 10.69 Goals 1 -9.69
Hugo Vetlesen
xG 3.76 Goals 5 +1.24
Joaquin Seys
xG 2.70 Goals 1 -1.70
⚽

Gaat PSV scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSV scoort.
25%
clean sheet uit
⚽

Gaat Club Brugge scoren?

40%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Club Brugge scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.2 Doelpunten / Wedstrijd
2.8 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd PSV Club Brugge
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 80% 80%
Over 2.5 50% 80%
Over 3.5 40% 60%
Over 4.5 30% 50%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W PSV Club Brugge
Over 0.5 70% 60%
Over 1.5 20% 40%
Over 2.5 10% 20%
Over 3.5 2% 3%
Over 4.5 0% 1%
Clean Sheets 30% 40%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

PSV

Goals per 15 min

Club Brugge

Keeper

PSV
M. Kovář
M. Kovář
1
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
3
Clean Sheets

Keeper

Club Brugge
Yann Sommer
Yann Sommer
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
3
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners PSV Club Brugge Gemiddeld
Over 6 80% 100% 90%
Over 7 80% 100% 90%
Over 8 80% 75% 78%
Over 9 80% 75% 78%
Over 10 60% 50% 55%
Over 11 40% 25% 33%
Over 12 20% 25% 23%
Over 13 20% 25% 23%
Over 14 0% 25% 13%
Verwacht totaal: 5.6 + 6.4 = 12
🚩

Hoekschoppen analyse

PSV
Overall5.6
Thuis6.6
Uit4.6
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Club Brugge
Overall6.4
Thuis5.67
Uit7.5
🚑

Blessures & schorsingen PSV

  • A. NagaloBlessure
  • S. OuaissaSpierblessure
  • A. PleaSurgery
  • J. SchoutenKnieblessure
  • S. LammersTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
  • P. WannerTwijfelachtig: Voetblessure
🚑

Blessures & schorsingen Club Brugge

  • J. OrdonezVoetblessure
⭐

Topscorer – PSV

G. Til
G. Til
6
Doelpunten
1
Assists
1.6
Schoten/W
0.7
SoD/W
⭐

Topscorer – Club Brugge

Nicolò Tresoldi
Nicolò Tresoldi
9
Doelpunten
1
Assists
2.8
Schoten/W
1.6
SoD/W

Topscorers

PSV
G. Til 6
S. Mijnans 5
K. Sano 2
R. Pepi 2
S. Dest 1
L. Geertruida 1
Mauro Júnior 1
R. van Bommel 1

Topscorers

Club Brugge
Nicolò Tresoldi 9
Hugo Vetlesen 5
Carlos Forbs 3
Jan Virgili 2
Félix Lemaréchal 2
Hans Vanaken 2
Joaquin Seys 1
Romeo Vermant 1

Assists

PSV
S. Mijnans 3
E. Bajraktarevic 3
L. Geertruida 2
A. Obispo 2
G. Til 1
R. Pepi 1
S. Dest 1
Mauro Júnior 1

Assists

Club Brugge
Carlos Forbs 4
Joaquin Seys 4
Hugo Vetlesen 2
Jan Virgili 2
Hans Vanaken 2
Nicolò Tresoldi 1
Romeo Vermant 1
Kyriani Sabbe 1
🔫

Schoten per team

Statistiek PSV Club Brugge Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.10 17.10 16.60
Schotconversie 14% 16% 15%
Schoten op doel per wedstrijd 5.00 7.40 6.20
Schoten naast per wedstrijd 11.10 9.70 10.40
Schoten per goal 7.32 6.11 6.72
Meer dan 10,5 schoten 90% 100% 95%
Meer dan 11,5 schoten 70% 90% 80%
Meer dan 12,5 schoten 70% 90% 80%
Meer dan 13,5 schoten 60% 80% 70%
Meer dan 14,5 schoten 60% 60% 60%
Meer dan 15,5 schoten 50% 50% 50%
Schoten op doel 3,5+ 70% 90% 80%
Schoten op doel 4,5+ 50% 90% 70%
Schoten op doel 5,5+ 30% 80% 55%
Schoten op doel 6,5+ 20% 70% 45%
🔫

Schoten per speler

PSV

Speler Sch/W SoD/W W
S. Mijnans 2.4 1.1 9
A. Bouhamdi 1.7 0.3 3
G. Til 1.6 0.7 10
R. van Bommel 1.4 0.4 8
I. Perišić 1.2 0.3 9
R. Pepi 1.2 0.6 5
E. Bajraktarevic 1.1 0.3 7
K. Sano 1 0.4 10

Club Brugge

Speler Sch/W SoD/W W
Nicolò Tresoldi 2.8 1.6 9
Carlos Forbs 1.8 1 8
Hugo Vetlesen 1.6 1 9
Jan Virgili 1.4 0.7 10
Romeo Vermant 1 0.6 10
Mamadou Diakhon 0.8 0.3 8
Hans Vanaken 0.7 0.3 9
Brandon Mechele 0.7 0.2 9
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.1
17.1
PSV Club Brugge
Schoten op doel
5
7.4
PSV Club Brugge
📋

Onderlinge resultaten PSV - Club Brugge

DatumUitslagBTTSGoals
13/07/2024 PSV - Club Brugge 1-1 ✓ 2