VWVWV
Lens
Lens - ComoStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Como
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Lens | Statistiek | Como |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.66 | ⚡ xG | 1.97 |
| 15.1 | 🔫 Schoten | 17.8 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 60% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Lens
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWV | 1.20 |
| Thuis | WVW | 2.00 |
| Uit | VWWVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 43% |
| Gem. goals | 3 | 2.66 | 3.14 |
| Voor | 1.5 | 1.33 | 1.57 |
| Tegen | 1.5 | 1.33 | 1.57 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 10% | 0% | 14% |
| Niet gescoord | 30% | 33% | 29% |
| xG | 1.66 | 1.7 | 1.64 |
| xG tegen | 1.38 | 1.08 | 1.53 |
Como
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | VVWW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 83% | 50% |
| Gem. goals | 3.1 | 2.67 | 3.75 |
| Voor | 2.1 | 2.17 | 2 |
| Tegen | 1 | 0.5 | 1.75 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 30% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 25% |
| xG | 1.97 | 1.96 | 1.98 |
| xG tegen | 1.34 | 1.09 | 1.71 |
Voorspellingen voor Lens – Como
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens wint FT Resultaat | 59% | 1.71 | 2.90 | +69.65 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.78 | – | Nee |
| Como wint FT Resultaat | 60% | 1.67 | 2.20 | +32.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 59% | 1.71 | 1.67 | -2.31 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 1.31 | -21.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.01 | +1.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.14 | +14.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.57 | +31.88 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 2.30 | +54.10 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 4.20 | +181.40 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 17.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 5.04 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 2.50 | -60.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.57 | -48.19 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.20 | -60.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.47 | -1.51 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.63 | -13.21 | Nee |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 40% | 2.50 | 4.78 | +91.20 | Ja |
| BTTS & Winst Como Combinatie | 50% | 2.00 | 3.52 | +76.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.33 | +16.38 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.26 | 1.60 | +27.04 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 69% | 1.45 | 1.90 | +31.29 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 58% | 1.74 | 2.75 | +58.12 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 46% | 2.19 | 3.50 | +59.60 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 8.00 | 3.00 | -62.50 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 21% | 4.85 | 2.20 | -54.68 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 31% | 3.24 | 1.84 | -43.14 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 43% | 2.35 | 1.42 | -39.65 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 54% | 1.84 | 1.22 | -33.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lens wint nil Win to Nil | 0% | – | 6.00 | – | Nee |
| Como wint nil Win to Nil | 0% | – | 4.60 | – | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Como
Advies: Combo Winner : Como and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
3.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.66
XG (THUIS/UIT)
1.97
1.38
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.34
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Lens | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 70% | 60% | 65% |
| Over 3.5 | 30% | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 30% | 20% |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| BTTS & Win | 40% | 50% | 45% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
V
W
Vorm – Uit
1.5
V
V
W
W
Lens
Lens
2 - 1
Paris FC
Lens
0 - 2
Sporting CP
Lens
2 - 1
Lyon
Lens
0 - 1
Lorient
Lens
5 - 2
Auxerre
Como
Torino
1 - 3
Como
Fiorentina
1 - 3
Como
Feyenoord
3 - 2
Como
Frosinone
2 - 0
Como
Genoa
1 - 4
Como
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Abdallah Sima
xG 2.09
Goals 2
-0.09
xG vs Goals
Jacobo Ramón Naveros
xG 2.34
Goals 3
+0.66
Gaat Lens scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lens scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Como scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Como scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lens | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 50% |
| Over 4.5 | 10% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lens | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 20% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 7% | 2% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 10% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
R. Risser
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
J. Butez
0.57
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lens | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 67% | 75% | 71% |
| Over 8 | 67% | 75% | 71% |
| Over 9 | 33% | 75% | 54% |
| Over 10 | 33% | 75% | 54% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
| Over 13 | 0% | 50% | 25% |
| Over 14 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 6.22 + 5.3 = 11.5
Hoekschoppen analyse
Lens
| Overall | 6.22 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 6.17 |
Verwacht totaal
11.5
hoekschoppen
Como
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Lens
J. ChavezGepasseerd (keuze trainer)
O. EdouardLiesblessure
I. GaniouKnieblessure
I. JourdrenOff the roster
M. NawrockiKnieblessure
A. SimaSpierblessure
Blessures & schorsingen Como
J. AddaiSpierblessure
A. DiaoBovenbeenblessure
E. GoldanigaOff the roster
W. KambwalaOff the roster
M. KeanBeenblessure
A. LahdoOff the roster
J. RodriguezBlessure
T. ChalobahTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Lens
F. Thauvin
2
Doelpunten
6
Assists
2.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Como
T. Douvikas
6
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lens | Como | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.11 | 17.80 | 16.46 |
| Schotconversie | 10% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.22 | 6.10 | 5.66 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.89 | 11.70 | 10.80 |
| Schoten per goal | 10.46 | 8.48 | 9.47 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 100% | 89% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 80% | 79% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 80% | 74% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 80% | 68% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 60% | 58% |
| Meer dan 15,5 schoten | 44% | 60% | 52% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 100% | 84% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 80% | 68% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 60% | 58% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 40% | 37% |
Schoten per speler
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Thauvin | 2.3 | 1.3 | 9 |
| F. Sotoca | 1.6 | 0.4 | 5 |
| T. Hazard | 1.6 | 0.8 | 5 |
| Abdallah Sima | 1.3 | 1 | 3 |
| M. Udol | 1.3 | 0.6 | 8 |
| A. Bulatović | 1.2 | 0.2 | 6 |
| O. Édouard | 1.1 | 0.7 | 7 |
| J. Kadile | 1 | 0.6 | 7 |
Como
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Paz | 3.8 | 1.4 | 9 |
| T. Douvikas | 2.2 | 1.2 | 10 |
| M. Baturina | 1.6 | 0.8 | 9 |
| M. Liberali | 1.3 | 0.7 | 3 |
| L. da Cunha | 1.3 | 0.6 | 10 |
| Jesús Rodriguez | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Moise Kean | 1 | 1 | 3 |
| Jacobo Ramón Naveros | 0.9 | 0.4 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
15.1
17.8
Lens
Como
Schoten op doel
5.2
6.1
Lens
Como