VWWWW
Galatasaray
Galatasaray - StuttgartStatistieken, H2H & xG
VGVWW
Stuttgart
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Galatasaray | Statistiek | Stuttgart |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 1.75 | ⚡ xG | 1.82 |
| 16.1 | 🔫 Schoten | 15.4 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.1 |
| 6.9 | 🚩 Corners | 6 |
| 60% | 🤝 BTTS | 30% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 55% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 10.8 |
Galatasaray
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | WWVW | 2.25 |
| Uit | VVWWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 75% | 67% |
| Gem. goals | 3.7 | 3.25 | 4 |
| Voor | 2 | 1.75 | 2.17 |
| Tegen | 1.7 | 1.5 | 1.83 |
| BTTS | 60% | 75% | 50% |
| De '0' | 30% | 25% | 33% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.75 | 2.16 | 1.47 |
| xG tegen | 1.27 | 1.27 | 1.28 |
Stuttgart
10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWW | 1.40 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 40% | 80% |
| Gem. goals | 2.9 | 3.2 | 2.6 |
| Voor | 2.1 | 2.2 | 2 |
| Tegen | 0.8 | 1 | 0.6 |
| BTTS | 30% | 40% | 20% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.82 | 1.61 | 2.02 |
| xG tegen | 1.49 | 1.1 | 1.89 |
Voorspellingen voor Galatasaray – Stuttgart
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray wint FT Resultaat | 73% | 1.38 | 2.20 | +59.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.90 | – | Nee |
| Stuttgart wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 2.80 | +96.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.38 | 1.21 | -12.28 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 1.65 | +15.50 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.08 | +8.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.40 | +17.60 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 2.08 | +39.36 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 3.40 | +15.60 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.00 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 3.00 | -52.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.03 | 1.78 | -41.26 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.29 | -14.86 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 84% | 1.19 | 1.40 | +17.60 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 16% | 6.25 | 2.94 | -52.96 | Nee |
| BTTS & Winst Galatasaray Combinatie | 40% | 2.50 | 3.23 | +29.20 | Ja |
| BTTS & Winst Stuttgart Combinatie | 10% | 10.00 | 4.28 | -57.20 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 98% | 1.02 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 96% | 1.04 | 1.43 | +37.71 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 93% | 1.08 | 2.09 | +94.37 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 88% | 1.13 | 2.39 | +110.80 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 82% | 1.23 | – | – | Nee |
| Corners Under 8.5 | 4% | 27.03 | 2.53 | -90.64 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 7% | 14.29 | 1.86 | -86.98 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 12% | 8.47 | 1.48 | -82.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Stuttgart Clean Sheet Clean Sheet | 60% | 1.67 | – | – | Nee |
| Galatasaray wint nil Win to Nil | 18% | 5.52 | 5.00 | -9.50 | Nee |
| Stuttgart wint nil Win to Nil | 42% | 2.38 | 6.50 | +173.00 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: VfB Stuttgart
Advies: Combo Winner : VfB Stuttgart and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.40
VORM LAATSTE 5
1.40
2.25
THUIS-/UIT PPG
2.40
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.82
1.27
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.1
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Galatasaray | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 70% | 30% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 60% | 30% | 45% |
| BTTS & Win | 40% | 10% | 25% |
| BTTS & Draw | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 20% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.25
W
W
V
W
Vorm – Uit
2.4
W
W
V
W
W
Galatasaray
Galatasaray
2 - 1
Fenerbahçe
Galatasaray
1 - 4
Barcelona
Galatasaray
3 - 1
Kasımpaşa
Galatasaray
1 - 0
Kocaelispor
Galatasaray
3 - 2
Göztepe
Stuttgart
Bayer Leverkusen
2 - 4
Stuttgart
SC Paderborn 07
0 - 1
Stuttgart
Hamburger SV
1 - 0
Stuttgart
Slovan Bratislava
0 - 3
Stuttgart
SC Paderborn 07
0 - 2
Stuttgart
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Aleksey Batrakov
xG 3.72
Goals 3
-0.72
Victor Osimhen
xG 2.27
Goals 4
+1.73
Yunus Akgün
xG 2.15
Goals 2
-0.15
xG vs Goals
Gaat Galatasaray scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Galatasaray scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Stuttgart scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Stuttgart scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Galatasaray | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 70% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Galatasaray | Stuttgart |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 20% |
| Over 2.5 | 30% | 10% |
| Over 3.5 | 20% | 1% |
| Over 4.5 | 3% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Uğurcan Çakır
1.44
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
D. Seimen
0.17
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Galatasaray | Stuttgart | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 75% | 100% | 88% |
| Over 9 | 50% | 80% | 65% |
| Over 10 | 50% | 60% | 55% |
| Over 11 | 50% | 60% | 55% |
| Over 12 | 50% | 40% | 45% |
| Over 13 | 50% | 40% | 45% |
| Over 14 | 25% | 20% | 23% |
Verwacht totaal: 6.9 + 6 = 12.9
Hoekschoppen analyse
Galatasaray
| Overall | 6.9 |
| Thuis | 8.75 |
| Uit | 5.67 |
Verwacht totaal
12.9
hoekschoppen
Stuttgart
| Overall | 6 |
| Thuis | 5.8 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Galatasaray
E. AydinOff the roster
K. AyhanOff the roster
A. GunerOff the roster
K. KaratasOff the roster
A. UnyayOff the roster
A. YilmazOff the roster
Blessures & schorsingen Stuttgart
J. DiehlSpierblessure
S. DrljacaOff the roster
L. SauerSpierblessure
L. StergiouOff the roster
A. StillerLiesblessure
J. VagnomanSpierblessure
D. ZagadouSpierblessure
Topscorer – Galatasaray
Victor Osimhen
4
Doelpunten
1
Assists
3.7
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Stuttgart
E. Demirović
5
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Galatasaray | Stuttgart | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.10 | 15.40 | 15.75 |
| Schotconversie | 12% | 14% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.90 | 6.10 | 6.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.20 | 9.30 | 9.75 |
| Schoten per goal | 8.05 | 7.33 | 7.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 90% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 40% | 40% |
Schoten per speler
Galatasaray
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Victor Osimhen | 3.7 | 1.7 | 6 |
| Rafael Leão | 1.6 | 0.9 | 8 |
| Gabriel Sara | 1.2 | 0.4 | 10 |
| Deniz Gül | 1.1 | 0.4 | 7 |
| Davinson Sánchez | 1 | 0.2 | 9 |
| Roland Sallai | 1 | 0.5 | 8 |
| Barış Alper Yılmaz | 0.9 | 0.4 | 8 |
| Abdülkerim Bardakcı | 0.8 | 0.5 | 6 |
Stuttgart
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Demirović | 2.8 | 1.8 | 8 |
| B. El Khannouss | 1.8 | 0.8 | 8 |
| J. Vagnoman | 1.6 | 0.8 | 5 |
| D. Undav | 1.3 | 0.7 | 10 |
| J. Leweling | 1.1 | 0.4 | 10 |
| G. Prömel | 1.1 | 0.2 | 10 |
| L. Jaquez | 1 | — | 2 |
| C. Führich | 0.9 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
16.1
15.4
Galatasaray
Stuttgart
Schoten op doel
5.9
6.1
Galatasaray
Stuttgart