WWGWW
Atlético Madrid
Atlético Madrid - Bayern MünchenStatistieken, H2H & xG
WGWWG
Bayern München
Head to Head
6 wedstrijden2
Avg Goals
33%
BTTS
50%
Over 1.5
33%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Atlético Madrid | Statistiek | Bayern München |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 3.8 |
| 0.5 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.77 | ⚡ xG | 2.68 |
| 15.9 | 🔫 Schoten | 23.2 |
| 5.9 | 🎯 Schoten op doel | 9.5 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 7.9 |
| 40% | 🤝 BTTS | 80% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 100% |
| 60% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 70% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 9.8 |
Atlético Madrid
10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWW | 2.60 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WWWGW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.5 | 2.34 |
| Voor | 1.9 | 2.25 | 1.67 |
| Tegen | 0.5 | 0.25 | 0.67 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 60% | 75% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.77 | 2.08 | 1.57 |
| xG tegen | 1.26 | 1.04 | 1.42 |
Bayern München
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWGWG | 2.20 |
| Uit | WGGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 67% | 50% |
| Gem. goals | 5.1 | 5.67 | 4.25 |
| Voor | 3.8 | 4.67 | 2.5 |
| Tegen | 1.3 | 1 | 1.75 |
| BTTS | 80% | 67% | 100% |
| De '0' | 20% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.68 | 2.63 | 2.76 |
| xG tegen | 1.02 | 0.95 | 1.11 |
Voorspellingen voor Atlético Madrid – Bayern München
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid wint FT Resultaat | 23% | 4.33 | 2.66 | -38.60 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.49 | 3.70 | -17.66 | Nee |
| Bayern München wint FT Resultaat | 55% | 1.83 | 2.45 | +33.92 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.21 | 1.53 | -30.63 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 77% | 1.30 | 1.51 | +16.15 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.00 | -3.76 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.11 | -2.64 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.39 | -4.52 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.12 | 2.05 | -3.16 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 28% | 3.54 | 3.70 | +4.53 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 26.60 | 11.60 | -56.38 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 12% | 8.14 | 5.81 | -28.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 31% | 3.19 | 3.00 | -6.07 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.90 | 1.74 | -8.20 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.25 | -10.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.37 | -8.17 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.89 | -4.72 | Nee |
| BTTS & Winst Atlético Madrid Combinatie | 15% | 6.50 | 3.77 | -41.98 | Nee |
| BTTS & Winst Bayern München Combinatie | 33% | 3.02 | 3.72 | +23.32 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.04 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 93% | 1.07 | 1.43 | +33.28 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 88% | 1.14 | 2.08 | +83.25 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 81% | 1.23 | 2.38 | +93.02 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 72% | 1.38 | – | – | Nee |
| Corners Under 8.5 | 7% | 14.71 | 2.54 | -82.73 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 12% | 8.40 | 1.87 | -77.75 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 19% | 5.29 | 1.49 | -71.84 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlético Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 8.73 | – | – | Nee |
| Bayern München Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.96 | – | – | Nee |
| Atlético Madrid scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.65 | 1.93 | -27.24 | Nee |
| Bayern München scoort eerst Eerste Goal | 59% | 1.68 | 1.87 | +11.08 | Ja |
| Atlético Madrid wint nil Win to Nil | 8% | 12.99 | 6.00 | -53.81 | Nee |
| Bayern München wint nil Win to Nil | 22% | 4.65 | 5.50 | +18.32 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayern München
Advies: Double chance : draw or Bayern München
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.20
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.77
XG (THUIS/UIT)
2.68
1.26
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.02
5.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
9.5
75%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Atlético Madrid | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 50% | 100% | 75% |
| Over 3.5 | 10% | 90% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 50% | 50% |
| BTTS | 40% | 80% | 60% |
| BTTS & Win | 15.4% | 33.2% | 24.3% |
| BTTS & Draw | 10% | 40% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 57.5% | 57.5% | 57.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
Vorm – Uit
2
W
G
G
W
Atlético Madrid
Atlético Madrid
1 - 0
Deportivo La Coruna
Atlético Madrid
2 - 0
Manchester United
Atlético Madrid
2 - 1
Real Madrid
Atlético Madrid
4 - 0
Osasuna
Atlético Madrid
2 - 2
Villarreal
Bayern München
SC Freiburg
1 - 3
Bayern München
Viking
3 - 3
Bayern München
FC Augsburg
2 - 2
Bayern München
SV Elversberg
1 - 2
Bayern München
FC Schalke 04
0 - 0
Bayern München
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marcos Llorente
xG 2.08
Goals 1
-1.08
Pablo Barrios
xG 1.79
Goals 1
-0.79
Álex Baena
xG 1.04
Goals 2
+0.96
xG vs Goals
A. Davies
xG 3.92
Goals 3
-0.92
Jamal Musiala
xG 2.50
Goals 2
-0.50
Gaat Atlético Madrid scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atlético Madrid scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Bayern München scoren?
75%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayern München scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Atlético Madrid | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 100% |
| Over 3.5 | 10% | 90% |
| Over 4.5 | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Atlético Madrid | Bayern München |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 40% | 80% |
| Over 1.5 | 10% | 40% |
| Over 2.5 | 1% | 10% |
| Over 3.5 | 0% | 4% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 60% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Oblak
0.4
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
7
Clean Sheets
Keeper
J. Urbig
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Atlético Madrid | Bayern München | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 25% | 100% | 63% |
| Over 8 | 0% | 100% | 50% |
| Over 9 | 0% | 100% | 50% |
| Over 10 | 0% | 100% | 50% |
| Over 11 | 0% | 75% | 38% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
| Over 13 | 0% | 50% | 25% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.3 + 7.9 = 13.2
Hoekschoppen analyse
Atlético Madrid
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 6.17 |
Verwacht totaal
13.2
hoekschoppen
Bayern München
| Overall | 7.9 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 9.75 |
Blessures & schorsingen Atlético Madrid
M. HjulmandRode kaart (geschorst)
J. CardosoTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
KokeTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Bayern München
L. DiazSpierblessure
S. GnabrySpierblessure
J. MusialaSpierblessure
I. SaibariBlessure
M. NeuerTwijfelachtig: Voetblessure
M. OliseTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Atlético Madrid
Álex Grimaldo
4
Doelpunten
2
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Bayern München
M. Olise
9
Doelpunten
5
Assists
3.8
Schoten/W
2.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Atlético Madrid | Bayern München | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.90 | 23.20 | 19.55 |
| Schotconversie | 12% | 16% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.90 | 9.50 | 7.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.00 | 13.70 | 11.85 |
| Schoten per goal | 8.37 | 6.11 | 7.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 100% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 100% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 90% | 70% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 100% | 95% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 100% | 85% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 80% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 70% | 50% |
Schoten per speler
Atlético Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Álvarez | 2.5 | 1.3 | 8 |
| Álex Baena | 1.5 | 0.7 | 10 |
| J. David | 1.4 | 1.1 | 9 |
| Lee Kang-In | 1.3 | 0.7 | 9 |
| Álex Grimaldo | 1.3 | 0.8 | 10 |
| D. Hancko | 1 | 0.2 | 10 |
| Dani MartÃnez | 1 | — | 1 |
| M. Hjulmand | 0.9 | — | 9 |
Bayern München
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Olise | 3.8 | 2.4 | 9 |
| H. Kane | 3.8 | 1.8 | 9 |
| I. Saibari | 2.4 | 1 | 10 |
| L. Díaz | 1.6 | 1.4 | 7 |
| L. Karl | 1.3 | 0.3 | 9 |
| J. Kimmich | 1.3 | 0.4 | 7 |
| Jamal Musiala | 1 | 1 | 3 |
| S. Gnabry | 1 | 0.4 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
15.9
23.2
Atlético Madrid
Bayern München
Schoten op doel
5.9
9.5
Atlético Madrid
Bayern München
Onderlinge resultaten Atlético Madrid - Bayern München
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/12/2020 | Atlético Madrid - Bayern München | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/10/2020 | Bayern München - Atlético Madrid | 4-0 | ✗ | 4 |
| 06/12/2016 | Bayern München - Atlético Madrid | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/09/2016 | Atlético Madrid - Bayern München | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/05/2016 | Bayern München - Atlético Madrid | 2-1 | ✓ | 3 |
| 27/04/2016 | Atlético Madrid - Bayern München | 1-0 | ✗ | 1 |