WVGWW
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk - Sporting CPStatistieken, H2H & xG
WVVWW
Sporting CP
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Shakhtar Donetsk | Statistiek | Sporting CP |
|---|---|---|
| 2.1 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 0.3 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.99 | ⚡ xG | 1.71 |
| 15.7 | 🔫 Schoten | 15.2 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 5.4 |
| 6.4 | 🚩 Corners | 5 |
| 20% | 🤝 BTTS | 70% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 70% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 60% |
| 69% | ⚽ Balbezit | 57% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Shakhtar Donetsk
10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWW | 2.00 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 86% | 67% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.43 | 2.33 |
| Voor | 2.1 | 2.14 | 2 |
| Tegen | 0.3 | 0.29 | 0.33 |
| BTTS | 20% | 29% | 0% |
| De '0' | 70% | 71% | 67% |
| Niet gescoord | 20% | 14% | 33% |
| xG | 1.99 | 1.94 | 2.11 |
| xG tegen | 0.82 | 0.78 | 0.92 |
Sporting CP
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWW | 1.80 |
| Thuis | WGVVW | 1.40 |
| Uit | GWWW | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 50% | 75% |
| Gem. goals | 3.1 | 3.5 | 2.5 |
| Voor | 2 | 2 | 2 |
| Tegen | 1.1 | 1.5 | 0.5 |
| BTTS | 70% | 83% | 50% |
| De '0' | 30% | 17% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.71 | 1.7 | 1.72 |
| xG tegen | 1.28 | 1.15 | 1.46 |
Voorspellingen voor Shakhtar Donetsk – Sporting CP
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Shakhtar Donetsk wint FT Resultaat | 83% | 1.20 | 3.60 | +198.80 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
| Sporting CP wint FT Resultaat | 68% | 1.48 | 1.95 | +31.63 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.20 | 1.88 | +56.04 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.48 | 1.22 | -17.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.01 | -6.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.18 | -0.88 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.72 | -14.00 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.80 | +40.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 5.25 | -10.75 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 13.00 | -9.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 4.50 | -28.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 2.20 | +10.00 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.40 | -30.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.14 | -5.38 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.56 | +4.52 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.30 | -24.10 | Nee |
| BTTS & Winst Shakhtar Donetsk Combinatie | 20% | 5.00 | 6.27 | +25.40 | Ja |
| BTTS & Winst Sporting CP Combinatie | 30% | 3.33 | 3.53 | +5.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 69% | 1.45 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 56% | 1.80 | 1.43 | -20.35 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 43% | 2.35 | 2.08 | -11.39 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 31% | 3.27 | 2.38 | -27.17 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 21% | 4.83 | – | – | Nee |
| Corners Under 8.5 | 44% | 2.26 | 2.54 | +12.52 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 57% | 1.74 | 1.87 | +7.34 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 69% | 1.44 | 1.49 | +3.41 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Shakhtar Donetsk Clean Sheet Clean Sheet | 71% | 1.41 | – | – | Nee |
| Sporting CP Clean Sheet Clean Sheet | 50% | 2.00 | – | – | Nee |
| Shakhtar Donetsk wint nil Win to Nil | 59% | 1.70 | 6.50 | +282.85 | Ja |
| Sporting CP wint nil Win to Nil | 34% | 2.96 | 3.60 | +21.68 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Sporting CP
Advies: Double chance : draw or Sporting CP
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.80
2.71
THUIS-/UIT PPG
2.50
1.99
XG (THUIS/UIT)
1.71
0.82
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.28
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.4
71%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
57%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Shakhtar Donetsk | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 10% | 40% | 25% |
| Over 4.5 | 0% | 10% | 10% |
| BTTS | 20% | 70% | 45% |
| BTTS & Win | 20% | 30% | 25% |
| BTTS & Draw | 0% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 20% | 60% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 40% | 0% | 40% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
G
W
W
Vorm – Uit
2.5
G
W
W
W
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Obolon'-Brovar
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Dynamo Kyiv
Shakhtar Donetsk
0 - 0
Zorya Luhansk
Shakhtar Donetsk
2 - 1
Kolos Kovalivka
Shakhtar Donetsk
3 - 1
AEK Athens FC
Sporting CP
Casa Pia
0 - 2
Sporting CP
Lens
0 - 2
Sporting CP
SC Braga
1 - 3
Sporting CP
Famalicao
1 - 1
Sporting CP
Rio Ave
0 - 4
Sporting CP
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Pedrinho
xG 1.69
Goals 3
+1.31
xG vs Goals
Geny Catamo
xG 2.54
Goals 2
-0.54
Gonçalo Inácio
xG 0.09
Goals 1
+0.91
Gaat Shakhtar Donetsk scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Shakhtar Donetsk scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Sporting CP scoren?
71%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sporting CP scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Shakhtar Donetsk | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 10% | 40% |
| Over 4.5 | 0% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Shakhtar Donetsk | Sporting CP |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 30% | 70% |
| Over 1.5 | 4% | 30% |
| Over 2.5 | 0% | 10% |
| Over 3.5 | 0% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 70% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Riznyk
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
Rui Silva
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Shakhtar Donetsk | Sporting CP | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 86% | 100% | 93% |
| Over 7 | 56% | 50% | 53% |
| Over 8 | 56% | 25% | 41% |
| Over 9 | 28% | 0% | 14% |
| Over 10 | 28% | 0% | 14% |
| Over 11 | 14% | 0% | 7% |
| Over 12 | 14% | 0% | 7% |
| Over 13 | 14% | 0% | 7% |
| Over 14 | 14% | 0% | 7% |
Verwacht totaal: 6.4 + 5 = 11.4
Hoekschoppen analyse
Shakhtar Donetsk
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 5.86 |
| Uit | 7.67 |
Verwacht totaal
11.4
hoekschoppen
Sporting CP
| Overall | 5 |
| Thuis | 6.17 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Shakhtar Donetsk
EguinaldoSchouderblessure
V. KorniyenkoOff the roster
P. ObahOff the roster
PedrinhoSpierblessure
T. PuzankovOff the roster
M. ShvedOff the roster
D. TvardovskyiOff the roster
MarlonTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Sporting CP
Z. DebastBlessure
N. SantosKnieblessure
R. ZalazarBovenbeenblessure
Topscorer – Shakhtar Donetsk
Alisson
3
Doelpunten
1
Assists
0.1
Schoten/W
0.1
SoD/W
Topscorer – Sporting CP
L. Suárez
9
Doelpunten
1
Assists
3.7
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Shakhtar Donetsk | Sporting CP | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.70 | 15.20 | 15.45 |
| Schotconversie | 13% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.50 | 5.40 | 5.95 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.20 | 9.80 | 9.50 |
| Schoten per goal | 7.48 | 7.60 | 7.54 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 70% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 60% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 80% | 85% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 30% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 20% | 35% |
Schoten per speler
Shakhtar Donetsk
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Mendoza | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Newerton | 0.5 | 0.2 | 6 |
| O. Ocheretko | 0.5 | — | 6 |
| Kaua Elias | 0.4 | — | 7 |
| Pedrinho | 0.4 | 0.4 | 5 |
| Pedro Henrique | 0.3 | — | 6 |
| M. Matvienko | 0.3 | 0.1 | 7 |
| V. Tobias | 0.3 | 0.1 | 8 |
Sporting CP
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Suárez | 3.7 | 1.7 | 9 |
| Ibrahima Ba | 3 | — | 1 |
| Pedro Lima | 1.5 | 0.8 | 4 |
| Geny Catamo | 1.4 | 0.7 | 10 |
| N. Irankunda | 1.1 | 0.3 | 8 |
| M. Araújo | 1.1 | 0.3 | 9 |
| R. Zalazar | 1 | 0.4 | 5 |
| I. Doumbia | 0.8 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
15.7
15.2
Shakhtar Donetsk
Sporting CP
Schoten op doel
6.5
5.4
Shakhtar Donetsk
Sporting CP