GWVVG
Aston Villa
Aston Villa - LiverpoolStatistieken, H2H & xG
WWWVG
Liverpool
Head to Head
34 wedstrijden3.18
Avg Goals
53%
BTTS
82%
Over 1.5
62%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Aston Villa | Statistiek | Liverpool |
|---|---|---|
| 1.39 | ⚽ Doelpunten | 1.67 |
| 1.28 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.47 | ⚡ xG | 1.71 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 15.3 |
| 4.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 56% | 🤝 BTTS | 67% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 61% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 28% |
| 36% | 🧤 Gescoord in beide helften | 28% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 10.1 | 🟨 Overtredingen | 10.1 |
Aston Villa
36 gespeeld · 59 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVVG | 1.00 |
| Thuis | GVWWV | 1.40 |
| Uit | VVGVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 47% | 61% | 33% |
| Gem. goals | 2.67 | 2.67 | 2.66 |
| Voor | 1.39 | 1.56 | 1.22 |
| Tegen | 1.28 | 1.11 | 1.44 |
| BTTS | 56% | 50% | 61% |
| De '0' | 25% | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 28% | 22% | 33% |
| xG | 1.47 | 1.58 | 1.35 |
| xG tegen | 1.44 | 1.32 | 1.57 |
Liverpool
36 gespeeld · 59 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVG | 2.00 |
| Thuis | WGWWG | 2.20 |
| Uit | WVVWV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 47% | 56% | 39% |
| Gem. goals | 3 | 2.89 | 3.11 |
| Voor | 1.67 | 1.83 | 1.5 |
| Tegen | 1.33 | 1.06 | 1.61 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 28% | 28% | 28% |
| Niet gescoord | 11% | 11% | 11% |
| xG | 1.71 | 1.86 | 1.56 |
| xG tegen | 1.3 | 1.26 | 1.35 |
Voorspellingen voor Aston Villa – Liverpool
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Aston Villa wint FT Resultaat | 37% | 2.67 | 3.00 | +12.32 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.84 | 3.75 | -2.39 | Nee |
| Liverpool wint FT Resultaat | 37% | 2.74 | 2.20 | -19.63 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 63% | 1.58 | 1.25 | -20.66 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.60 | 1.36 | -14.92 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -3.71 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.15 | -5.04 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.50 | -10.27 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.67 | 2.36 | -11.62 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.97 | 3.74 | -24.71 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.86 | 18.00 | +0.80 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.74 | 5.00 | -12.85 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.49 | 2.45 | -1.56 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.60 | 1.62 | +1.33 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.22 | -2.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.44 | -9.15 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.71 | 2.63 | -2.93 | Nee |
| BTTS & Winst Aston Villa Combinatie | 22% | 4.64 | 4.42 | -4.70 | Nee |
| BTTS & Winst Liverpool Combinatie | 21% | 4.74 | 3.54 | -25.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.15 | +1.31 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 80% | 1.25 | 1.32 | +5.86 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 70% | 1.43 | 1.78 | +24.78 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 59% | 1.70 | 1.99 | +16.81 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 47% | 2.14 | 2.57 | +20.28 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 12% | 8.40 | 4.25 | -49.43 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 20% | 5.05 | 2.88 | -42.98 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 30% | 3.34 | 2.17 | -35.12 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 41% | 2.42 | 1.73 | -28.55 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 53% | 1.88 | 1.42 | -24.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Aston Villa Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.66 | 5.00 | +7.39 | Ja |
| Liverpool Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.75 | 3.85 | -19.02 | Nee |
| Aston Villa scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 2.06 | -0.91 | Nee |
| Liverpool scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.11 | 1.80 | -14.68 | Nee |
| Aston Villa wint nil Win to Nil | 16% | 6.30 | 6.50 | +3.20 | Ja |
| Liverpool wint nil Win to Nil | 15% | 6.48 | 4.60 | -29.01 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Liverpool
Advies: Double chance : draw or Liverpool
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.00
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.94
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.47
XG (THUIS/UIT)
1.71
1.30
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.38
4.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
28%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
72%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Aston Villa | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 94% | 93% |
| Over 1.5 | 72% | 83% | 77.5% |
| Over 2.5 | 50% | 61% | 55.5% |
| Over 3.5 | 28% | 28% | 28% |
| Over 4.5 | 14% | 22% | 18% |
| BTTS | 56% | 67% | 61.5% |
| BTTS & Win | 21.6% | 21.1% | 21.4% |
| BTTS & Draw | 14% | 17% | 15.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.2% | 51.2% | 51.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 6% | 6% |
Trends
- Aston Villa pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals in die reeks.
- Liverpool moet achterin scherp zijn, want Aston Villa scoorde in de laatste 6 thuiswedstrijden op rij, al bleven ze dit seizoen in 4 thuisduels zonder goal.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Aston Villa scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 20 duels (56% van alle wedstrijden) met Aston Villa.
Trends
- Liverpool pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 10 goals in die reeks.
- Liverpool scoort ook buitenshuis aan de lopende band met goals in de laatste 7 uitwedstrijden; kan Aston Villa die reeks stoppen?
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 9 wedstrijden van Liverpool eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Liverpool wil het goede gevoel vasthouden tegen Aston Villa, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Liverpool scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 24 duels (67% van alle wedstrijden) met Liverpool.
- Liverpool lijkt ook nu weer te scoren: het trof doel in de laatste 15 wedstrijden en maakte 10 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
G
V
W
W
V
Vorm – Uit
1.2
W
V
V
W
V
Aston Villa
Aston Villa
1 - 2
Tottenham Hotspur
Aston Villa
4 - 3
Sunderland
Aston Villa
2 - 0
West Ham United
Aston Villa
1 - 4
Chelsea
Aston Villa
1 - 1
Leeds United
Liverpool
Manchester United
3 - 2
Liverpool
Everton
1 - 2
Liverpool
Brighton
2 - 1
Liverpool
Wolverhampton Wanderers
2 - 1
Liverpool
Nottingham Forest
0 - 1
Liverpool
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ollie Watkins
xG 14.32
Goals 12
-2.32
Morgan Rogers
xG 11.72
Goals 9
-2.72
Emi Buendía
xG 6.79
Goals 6
-0.79
xG vs Goals
Hugo Ekitike
xG 11.19
Goals 11
-0.19
Cody Gakpo
xG 9.82
Goals 7
-2.82
Mohamed Salah
xG 8.49
Goals 7
-1.49
Gaat Aston Villa scoren?
78%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Aston Villa scoort.
28%
clean sheet uit
Gaat Liverpool scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Liverpool scoort.
89%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Aston Villa | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 94% |
| Over 1.5 | 72% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 61% |
| Over 3.5 | 28% | 28% |
| Over 4.5 | 14% | 22% |
| Niet gescoord | 8% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Aston Villa | Liverpool |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 72% |
| Over 1.5 | 31% | 44% |
| Over 2.5 | 17% | 17% |
| Over 3.5 | 6% | 5% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 25% | 28% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
E. Martínez
1.19
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Alisson Becker
1.12
Tg/Wedstrijd
28
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Aston Villa | Liverpool | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 89% | 92% |
| Over 7 | 94% | 83% | 89% |
| Over 8 | 89% | 67% | 78% |
| Over 9 | 72% | 39% | 56% |
| Over 10 | 39% | 39% | 39% |
| Over 11 | 22% | 33% | 28% |
| Over 12 | 11% | 28% | 20% |
| Over 13 | 6% | 22% | 14% |
| Over 14 | 6% | 0% | 3% |
Verwacht totaal: 5.31 + 5.81 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Aston Villa
| Overall | 5.31 |
| Thuis | 5.61 |
| Uit | 5 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Liverpool
| Overall | 5.81 |
| Thuis | 5.83 |
| Uit | 5.78 |
Blessures & schorsingen Aston Villa
AlyssonSpierblessure
B. KamaraKnieblessure
A. OnanaTwijfelachtig: Kuitblessure
Blessures & schorsingen Liverpool
AlissonSpierblessure
C. BradleyKnieblessure
H. EkitikeAchillespeesblessure
W. EndoVoetblessure
G. LeoniKnieblessure
M. SalahBovenbeenblessure
I. KonateTwijfelachtig: Blessure
F. WirtzTwijfelachtig: Ziek
Topscorer – Aston Villa
O. Watkins
12
Doelpunten
2
Assists
1.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Liverpool
H. Ekitike
11
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Aston Villa | Liverpool | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.69 | 15.25 | 13.97 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.33 | 4.50 | 4.42 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.36 | 10.75 | 9.56 |
| Schoten per goal | 9.14 | 9.15 | 9.15 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 72% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 57% | 69% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 64% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 47% | 61% | 54% |
| Meer dan 14,5 schoten | 36% | 53% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 50% | 36% |
| Schoten op doel 3,5+ | 61% | 75% | 68% |
| Schoten op doel 4,5+ | 39% | 36% | 38% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 22% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 22% | 17% | 20% |
Schoten per speler
Aston Villa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Rogers | 1.6 | 0.9 | 36 |
| O. Watkins | 1.5 | 0.9 | 35 |
| D. Malen | 1 | 0.4 | 21 |
| E. Buendía | 1 | 0.4 | 34 |
| R. Barkley | 0.7 | 0.4 | 19 |
| J. McGinn | 0.7 | 0.4 | 28 |
| M. Cash | 0.7 | 0.3 | 33 |
| Y. Tielemans | 0.7 | 0.2 | 23 |
Liverpool
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Ekitike | 1.7 | 0.7 | 28 |
| Mohamed Salah | 1.7 | 0.7 | 25 |
| C. Gakpo | 1.5 | 0.6 | 34 |
| D. Szoboszlai | 1.3 | 0.6 | 34 |
| A. Isak | 1.1 | 0.4 | 14 |
| F. Wirtz | 1 | 0.5 | 31 |
| A. Mac Allister | 0.8 | 0.3 | 35 |
| R. Gravenberch | 0.6 | 0.3 | 34 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
15.3
Aston Villa
Liverpool
Schoten op doel
4.3
4.5
Aston Villa
Liverpool
Onderlinge resultaten Aston Villa - Liverpool
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/11/2025 | Liverpool - Aston Villa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 19/02/2025 | Aston Villa - Liverpool | 2-2 | ✓ | 4 |
| 09/11/2024 | Liverpool - Aston Villa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 13/05/2024 | Aston Villa - Liverpool | 3-3 | ✓ | 6 |
| 03/09/2023 | Liverpool - Aston Villa | 3-0 | ✗ | 3 |
| 20/05/2023 | Liverpool - Aston Villa | 1-1 | ✓ | 2 |
| 26/12/2022 | Aston Villa - Liverpool | 1-3 | ✓ | 4 |
| 10/05/2022 | Aston Villa - Liverpool | 1-2 | ✓ | 3 |
| 11/12/2021 | Liverpool - Aston Villa | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/04/2021 | Liverpool - Aston Villa | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 35 | 22 | 8 | 5 | 72 | 32 | +40 | 74 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 35 | 11 | 11 | 13 | 38 | 44 | -6 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |