GGVWV
Brentford
Brentford - Crystal PalaceStatistieken, H2H & xG
GVVGV
Crystal Palace
Head to Head
9 wedstrijden2
Avg Goals
67%
BTTS
78%
Over 1.5
33%
Over 2.5
11%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brentford | Statistiek | Crystal Palace |
|---|---|---|
| 1.44 | ⚽ Doelpunten | 1.06 |
| 1.36 | 🥅 Tegengoals | 1.31 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.31 |
| 10.6 | 🔫 Schoten | 11.6 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 53% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 28% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 10.7 |
Brentford
36 gespeeld · 51 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWV | 1.00 |
| Thuis | VGGGW | 1.20 |
| Uit | WGGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 44% | 33% |
| Gem. goals | 2.8 | 2.78 | 2.84 |
| Voor | 1.44 | 1.72 | 1.17 |
| Tegen | 1.36 | 1.06 | 1.67 |
| BTTS | 50% | 56% | 44% |
| De '0' | 28% | 28% | 28% |
| Niet gescoord | 33% | 28% | 39% |
| xG | 1.28 | 1.39 | 1.17 |
| xG tegen | 1.51 | 1.41 | 1.6 |
Crystal Palace
36 gespeeld · 44 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGV | 0.40 |
| Thuis | WGWGG | 1.80 |
| Uit | VWVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 22% | 39% |
| Gem. goals | 2.37 | 2.17 | 2.55 |
| Voor | 1.06 | 1 | 1.11 |
| Tegen | 1.31 | 1.17 | 1.44 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 33% | 39% | 28% |
| Niet gescoord | 33% | 39% | 28% |
| xG | 1.31 | 1.5 | 1.13 |
| xG tegen | 1.38 | 1.26 | 1.51 |
Voorspellingen voor Brentford – Crystal Palace
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford wint FT Resultaat | 41% | 2.42 | 1.85 | -23.57 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.46 | 4.22 | +22.06 | Ja |
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 30% | 3.36 | 4.22 | +25.59 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.42 | 1.22 | -14.31 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.70 | 2.05 | +20.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.03 | -6.28 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.20 | -11.61 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.12 | 1.63 | -23.29 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 3.93 | 2.70 | -31.29 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.58 | 4.80 | -44.08 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.10 | 13.00 | +17.13 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.80 | 4.00 | +5.36 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 2.15 | +13.82 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.40 | +4.37 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.13 | -0.16 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.89 | 1.67 | -11.68 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.12 | 2.15 | +1.30 | Ja |
| BTTS & Winst Brentford Combinatie | 19% | 5.31 | 3.20 | -39.71 | Nee |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 14% | 7.07 | 7.08 | +0.11 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 56% | 1.78 | 1.21 | -32.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 42% | 2.38 | 1.42 | -40.22 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 30% | 3.38 | 1.75 | -48.20 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 19% | 5.15 | 2.19 | -57.51 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 12% | 8.40 | 2.88 | -65.73 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 44% | 2.28 | 3.58 | +57.16 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 58% | 1.73 | 2.57 | +48.80 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 70% | 1.42 | 1.96 | +37.98 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 81% | 1.24 | 1.57 | +26.54 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 88% | 1.14 | 1.32 | +16.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brentford Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.18 | 2.75 | -13.40 | Nee |
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.06 | 5.25 | +29.35 | Ja |
| Brentford scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.98 | 1.56 | -21.22 | Nee |
| Crystal Palace scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 2.56 | +6.75 | Ja |
| Brentford wint nil Win to Nil | 22% | 4.45 | 3.20 | -28.07 | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 16% | 6.40 | 7.00 | +9.36 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Brentford
Advies: Double chance : Brentford or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.40
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.72
THUIS-/UIT PPG
1.28
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.31
1.66
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.79
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
28%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
28%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
61%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brentford | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 83% | 86% |
| Over 1.5 | 81% | 69% | 75% |
| Over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| Over 3.5 | 36% | 19% | 27.5% |
| Over 4.5 | 14% | 8% | 11% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 18.8% | 14.1% | 16.5% |
| BTTS & Draw | 14% | 14% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 39.1% | 39.1% | 39.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 11% | 9.5% |
Trends
- Brentford pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 6 goals in die reeks.
- Brentford is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 3 wedstrijden van Brentford vielen telkens 3+ goals, en over de laatste 5 duels (thuis en uit) staat de teller op 13 goals in totaal.
- Brentford bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Brentford scoorden beide teams, Brentford won 1 van die 5, en dit seizoen viel BTTS in 18/36 wedstrijden.
Trends
- Crystal Palace pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, goed voor gemiddeld 0.4 punt per wedstrijd, met BTTS in maar 2 van die 5 en 3 goals in totaal.
- De laatste 4 wedstrijden van Crystal Palace eindigden telkens met 3 of meer goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 14 doelpunten.
- Crystal Palace wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Crystal Palace hield in 3 van de laatste 5 wedstrijden de nul niet aan de goede kant en kwam zelf niet tot scoren.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Crystal Palace scoorden beide teams en ze wonnen 0 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in 18/36 wedstrijden viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
G
G
G
W
Vorm – Uit
0.6
V
W
V
V
V
Brentford
Brentford
3 - 0
West Ham United
Brentford
0 - 0
Fulham
Brentford
2 - 2
Everton
Brentford
2 - 2
Wolverhampton Wanderers
Brentford
0 - 2
Brighton
Crystal Palace
Manchester City
3 - 0
Crystal Palace
Bournemouth
3 - 0
Crystal Palace
Liverpool
3 - 1
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
1 - 3
Crystal Palace
Manchester United
2 - 1
Crystal Palace
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
I
Igor Thiago
xG 20.17
Goals 22
+1.83
Kevin Schade
xG 8.17
Goals 7
-1.17
Dango Aboubacar Faissal Ouattara
xG 6.54
Goals 5
-1.54
xG vs Goals
Jean-Philippe Mateta
xG 11.83
Goals 11
-0.83
Ismaïla Sarr
xG 8.51
Goals 8
-0.51
Eberechi Eze
xG 8.50
Goals 7
-1.50
Gaat Brentford scoren?
72%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Brentford scoort.
28%
clean sheet uit
Gaat Crystal Palace scoren?
28%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Crystal Palace scoort.
72%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brentford | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 83% |
| Over 1.5 | 81% | 69% |
| Over 2.5 | 53% | 53% |
| Over 3.5 | 36% | 19% |
| Over 4.5 | 14% | 8% |
| Niet gescoord | 11% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brentford | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 72% | 67% |
| Over 1.5 | 53% | 39% |
| Over 2.5 | 11% | 22% |
| Over 3.5 | 5% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 28% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
C. Kelleher
1.31
Tg/Wedstrijd
46
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Henderson
1.34
Tg/Wedstrijd
47
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brentford | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 83% | 75% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 56% | 56% | 56% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 39% | 44% | 42% |
| Over 11 | 11% | 39% | 25% |
| Over 12 | 6% | 33% | 20% |
| Over 13 | 6% | 17% | 12% |
| Over 14 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 4.75 + 4.22 = 9
Hoekschoppen analyse
Brentford
| Overall | 4.75 |
| Thuis | 4.11 |
| Uit | 5.39 |
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Crystal Palace
| Overall | 4.22 |
| Thuis | 4.44 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Brentford
F. CarvalhoKnieblessure
R. HenrySpierblessure
A. MilamboKnieblessure
Blessures & schorsingen Crystal Palace
C. DoucoureKnieblessure
E. GuessandKnieblessure
E. NketiahBovenbeenblessure
B. SosaBlessure
Topscorer – Brentford
Thiago
22
Doelpunten
1
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Crystal Palace
J. Mateta
11
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brentford | Crystal Palace | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.56 | 11.61 | 11.09 |
| Schotconversie | 14% | 9% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.94 | 3.72 | 3.83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.61 | 7.89 | 7.25 |
| Schoten per goal | 7.31 | 11.00 | 9.16 |
| Meer dan 10,5 schoten | 44% | 57% | 51% |
| Meer dan 11,5 schoten | 39% | 42% | 41% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 39% | 36% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 36% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 22% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 14% | 17% | 16% |
| Schoten op doel 3,5+ | 53% | 47% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 28% | 31% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 19% | 24% |
| Schoten op doel 6,5+ | 19% | 17% | 18% |
Schoten per speler
Brentford
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Thiago | 1.8 | 1.2 | 36 |
| K. Schade | 1.2 | 0.7 | 33 |
| D. Ouattara | 1.1 | 0.6 | 30 |
| M. Damsgaard | 0.7 | 0.4 | 31 |
| S. van den Berg | 0.6 | 0.2 | 30 |
| R. Nelson | 0.6 | 0.1 | 9 |
| M. Jensen | 0.5 | 0.2 | 34 |
| K. Lewis-Potter | 0.5 | 0.3 | 34 |
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Eze | 3 | 2 | 1 |
| J. Mateta | 1.8 | 1 | 30 |
| I. Sarr | 1.3 | 0.8 | 26 |
| J. Strand Larsen | 1.3 | 0.5 | 12 |
| E. Nketiah | 0.8 | 0.5 | 12 |
| Yeremy Pino | 0.7 | 0.3 | 32 |
| B. Johnson | 0.6 | 0.2 | 17 |
| D. Muñoz | 0.6 | 0.4 | 27 |
Schoten
Totaal schoten
10.6
11.6
Brentford
Crystal Palace
Schoten op doel
3.9
3.7
Brentford
Crystal Palace
Onderlinge resultaten Brentford - Crystal Palace
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/11/2025 | Crystal Palace - Brentford | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/01/2025 | Crystal Palace - Brentford | 1-2 | ✓ | 3 |
| 18/08/2024 | Brentford - Crystal Palace | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/12/2023 | Crystal Palace - Brentford | 3-1 | ✓ | 4 |
| 26/08/2023 | Brentford - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/02/2023 | Brentford - Crystal Palace | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/08/2022 | Crystal Palace - Brentford | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/02/2022 | Brentford - Crystal Palace | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/08/2021 | Crystal Palace - Brentford | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 36 | 23 | 8 | 5 | 75 | 32 | +43 | 77 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 36 | 11 | 11 | 14 | 38 | 47 | -9 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |
