GVVGG
Everton
Everton - SunderlandStatistieken, H2H & xG
WVVGG
Sunderland
Head to Head
25 wedstrijden2.68
Avg Goals
40%
BTTS
84%
Over 1.5
36%
Over 2.5
16%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Everton | Statistiek | Sunderland |
|---|---|---|
| 1.28 | ⚽ Doelpunten | 1.03 |
| 1.28 | 🥅 Tegengoals | 1.28 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.21 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 10.2 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 3.4 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 3.6 |
| 50% | 🤝 BTTS | 44% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 42% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 31% |
| 28% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Everton
36 gespeeld · 49 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGG | 0.60 |
| Thuis | VWWVG | 1.40 |
| Uit | WVGVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 33% | 39% |
| Gem. goals | 2.56 | 2.72 | 2.39 |
| Voor | 1.28 | 1.39 | 1.17 |
| Tegen | 1.28 | 1.33 | 1.22 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 31% | 33% | 28% |
| Niet gescoord | 25% | 22% | 28% |
| xG | 1.32 | 1.47 | 1.17 |
| xG tegen | 1.56 | 1.35 | 1.77 |
Sunderland
36 gespeeld · 48 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVGG | 1.00 |
| Thuis | VVWVG | 0.80 |
| Uit | GWWVG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 44% | 22% |
| Gem. goals | 2.31 | 2.34 | 2.28 |
| Voor | 1.03 | 1.28 | 0.78 |
| Tegen | 1.28 | 1.06 | 1.5 |
| BTTS | 44% | 44% | 44% |
| De '0' | 31% | 39% | 22% |
| Niet gescoord | 36% | 28% | 44% |
| xG | 1.21 | 1.32 | 1.1 |
| xG tegen | 1.64 | 1.38 | 1.89 |
Voorspellingen voor Everton – Sunderland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton wint FT Resultaat | 45% | 2.23 | 1.93 | -13.36 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.56 | 3.80 | +6.69 | Ja |
| Sunderland wint FT Resultaat | 27% | 3.70 | 4.27 | +15.43 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.37 | 1.29 | -5.87 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.81 | 2.00 | +10.22 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.00 | -8.42 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.25 | -6.16 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.92 | -6.05 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 27% | 3.69 | 3.08 | -16.62 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.87 | 6.00 | -23.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 11.88 | 10.00 | -15.80 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 25% | 4.01 | 3.50 | -12.75 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.96 | 1.83 | -6.54 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.30 | -5.19 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.11 | -3.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.86 | 1.80 | -3.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.16 | 1.95 | -9.81 | Nee |
| BTTS & Winst Everton Combinatie | 21% | 4.81 | 3.74 | -22.32 | Nee |
| BTTS & Winst Sunderland Combinatie | 13% | 7.51 | 7.60 | +1.23 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.22 | -25.09 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.46 | -30.36 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 2.02 | -29.91 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.32 | -45.02 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 2.70 | -59.23 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 3.70 | +42.82 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.45 | +28.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 1.88 | +22.76 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.61 | +22.84 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.40 | +18.86 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Everton Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.07 | 2.55 | -17.03 | Nee |
| Sunderland Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.52 | 4.50 | -0.41 | Nee |
| Everton scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.88 | 1.63 | -13.28 | Nee |
| Sunderland scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.53 | 2.60 | +2.96 | Ja |
| Everton wint nil Win to Nil | 24% | 4.15 | 3.10 | -25.23 | Nee |
| Sunderland wint nil Win to Nil | 14% | 7.29 | 7.00 | -4.03 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Everton
Advies: Double chance : Everton or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.00
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.28
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.21
1.81
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.55
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.4
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
22%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
39%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Everton | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 89% | 91.5% |
| Over 1.5 | 78% | 69% | 73.5% |
| Over 2.5 | 44% | 42% | 43% |
| Over 3.5 | 19% | 17% | 18% |
| Over 4.5 | 14% | 8% | 11% |
| BTTS | 50% | 44% | 47% |
| BTTS & Win | 20.8% | 13.3% | 17.1% |
| BTTS & Draw | 22% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.3% | 40.3% | 40.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 17% | 12.5% |
Trends
- Everton pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 5 van die wedstrijden en 9 goals in die reeks.
- Sunderland scoorde in de laatste 4 thuisduels, maar bleef dit seizoen in 4 thuiswedstrijden zonder goal.
- Everton is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 9 wedstrijden van Everton vielen telkens 2 goals of meer.
- Everton won al 5 wedstrijden op rij niet, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Everton scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 18/36 duels in BTTS (50%).
Trends
- Sunderland pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- Sunderland scoorde in elk van de laatste 5 uitwedstrijden; kan Everton die reeks doorbreken?
- Sunderland is 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Sunderland kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; gooit de trainer het vandaag tactisch om of zet hij er een extra spits bij?
- Sunderland bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog staan (36%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van Sunderlands laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; over het hele seizoen viel BTTS in 16/36 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
W
W
V
G
Vorm – Uit
1.6
G
W
W
V
G
Everton
Everton
3 - 3
Manchester City
Everton
1 - 2
Liverpool
Everton
3 - 0
Chelsea
Everton
2 - 0
Burnley
Everton
0 - 1
Manchester United
Sunderland
Wolverhampton Wanderers
1 - 1
Sunderland
Aston Villa
4 - 3
Sunderland
Newcastle United
1 - 2
Sunderland
Leeds United
0 - 1
Sunderland
Bournemouth
1 - 1
Sunderland
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
B
Beto Bercique
xG 8.65
Goals 9
+0.35
Thiemo Barry
xG 8.25
Goals 8
-0.25
Kiernan Dewsbury-Hall
xG 7.73
Goals 8
+0.27
xG vs Goals
Wilson Isidor
xG 6.39
Goals 5
-1.39
Brian Brobbey
xG 6.30
Goals 6
-0.30
Enzo Le Fée
xG 4.65
Goals 4
-0.65
Gaat Everton scoren?
78%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Everton scoort.
22%
clean sheet uit
Gaat Sunderland scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Sunderland scoort.
56%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Everton | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 89% |
| Over 1.5 | 78% | 69% |
| Over 2.5 | 44% | 42% |
| Over 3.5 | 19% | 17% |
| Over 4.5 | 14% | 8% |
| Niet gescoord | 6% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Everton | Sunderland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 69% |
| Over 1.5 | 42% | 31% |
| Over 2.5 | 11% | 19% |
| Over 3.5 | 6% | 6% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 31% | 31% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Pickford
1.28
Tg/Wedstrijd
46
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Roefs
1.33
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Everton | Sunderland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 89% | 86% |
| Over 7 | 78% | 72% | 75% |
| Over 8 | 67% | 61% | 64% |
| Over 9 | 39% | 50% | 45% |
| Over 10 | 39% | 33% | 36% |
| Over 11 | 33% | 6% | 20% |
| Over 12 | 22% | 6% | 14% |
| Over 13 | 17% | 6% | 12% |
| Over 14 | 11% | 0% | 6% |
Verwacht totaal: 4.39 + 3.61 = 8
Hoekschoppen analyse
Everton
| Overall | 4.39 |
| Thuis | 5.06 |
| Uit | 3.72 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Sunderland
| Overall | 3.61 |
| Thuis | 3.78 |
| Uit | 3.44 |
Blessures & schorsingen Everton
J. BranthwaiteHamstringblessure
J. GrealishVoetblessure
I. GueyeBlessure
Blessures & schorsingen Sunderland
D. BallardRode kaart (geschorst)
R. MundleHamstringblessure
Topscorer – Everton
Beto
9
Doelpunten
1
Assists
0.9
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Sunderland
B. Brobbey
6
Doelpunten
1
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Everton | Sunderland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.17 | 10.22 | 10.70 |
| Schotconversie | 11% | 10% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.81 | 3.36 | 3.59 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.36 | 6.86 | 7.11 |
| Schoten per goal | 8.74 | 9.95 | 9.35 |
| Meer dan 10,5 schoten | 57% | 44% | 51% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 36% | 40% |
| Meer dan 12,5 schoten | 36% | 28% | 32% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 22% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 8% | 10% |
| Meer dan 15,5 schoten | 8% | 6% | 7% |
| Schoten op doel 3,5+ | 47% | 42% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 22% | 29% |
| Schoten op doel 5,5+ | 25% | 17% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 8% | 8% | 8% |
Schoten per speler
Everton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Ndiaye | 1 | 0.7 | 30 |
| K. Dewsbury-Hall | 0.9 | 0.5 | 29 |
| J. Garner | 0.9 | 0.4 | 36 |
| Beto | 0.9 | 0.5 | 35 |
| T. Barry | 0.8 | 0.4 | 36 |
| I. Gueye | 0.7 | 0.3 | 25 |
| J. Grealish | 0.7 | 0.4 | 20 |
| C. Alcaraz | 0.6 | 0.3 | 19 |
Sunderland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Diarra | 1.2 | 0.4 | 18 |
| W. Isidor | 1 | 0.5 | 30 |
| B. Brobbey | 0.9 | 0.6 | 29 |
| B. Traoré | 0.8 | 0.5 | 12 |
| C. Talbi | 0.7 | 0.4 | 27 |
| D. Ballard | 0.7 | 0.3 | 29 |
| E. Le Fée | 0.6 | 0.3 | 34 |
| C. Rigg | 0.6 | 0.2 | 16 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
10.2
Everton
Sunderland
Schoten op doel
3.8
3.4
Everton
Sunderland
Onderlinge resultaten Everton - Sunderland
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 10/01/2026 | Everton - Sunderland | 1-1 | ✓ | 2 |
| 03/11/2025 | Sunderland - Everton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/09/2017 | Everton - Sunderland | 3-0 | ✗ | 3 |
| 25/02/2017 | Everton - Sunderland | 2-0 | ✗ | 2 |
| 12/09/2016 | Sunderland - Everton | 0-3 | ✗ | 3 |
| 11/05/2016 | Sunderland - Everton | 3-0 | ✗ | 3 |
| 01/11/2015 | Everton - Sunderland | 6-2 | ✓ | 8 |
| 09/05/2015 | Everton - Sunderland | 0-2 | ✗ | 2 |
| 09/11/2014 | Sunderland - Everton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/04/2014 | Sunderland - Everton | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 36 | 23 | 8 | 5 | 75 | 32 | +43 | 77 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Leeds United | 36 | 10 | 14 | 12 | 48 | 53 | -5 | 44 |
| 15 | Crystal Palace | 36 | 11 | 11 | 14 | 38 | 47 | -9 | 44 |
| 16 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 36 | 9 | 11 | 16 | 46 | 55 | -9 | 38 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |
