WVGWW
Udinese
Udinese - CremoneseStatistieken, H2H & xG
VGVVW
Cremonese
Head to Head
4 wedstrijden2.25
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
50%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Udinese | Statistiek | Cremonese |
|---|---|---|
| 1.25 | ⚽ Doelpunten | 0.83 |
| 1.28 | 🥅 Tegengoals | 1.47 |
| 1.29 | ⚡ xG | 1.07 |
| 11.6 | 🔫 Schoten | 9.3 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 3.5 |
| 47% | 🤝 BTTS | 42% |
| 47% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 28% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 13.7 | 🟨 Overtredingen | 13.6 |
Udinese
36 gespeeld · 50 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWW | 2.00 |
| Thuis | WVGVW | 1.40 |
| Uit | GWWGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 39% | 33% | 44% |
| Gem. goals | 2.53 | 2.11 | 2.94 |
| Voor | 1.25 | 1 | 1.5 |
| Tegen | 1.28 | 1.11 | 1.44 |
| BTTS | 47% | 39% | 56% |
| De '0' | 31% | 33% | 28% |
| Niet gescoord | 25% | 33% | 17% |
| xG | 1.29 | 1.41 | 1.16 |
| xG tegen | 1.42 | 1.21 | 1.63 |
Cremonese
36 gespeeld · 31 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | VVGVW | 0.80 |
| Uit | VVWVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 19% | 17% | 22% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.33 | 2.28 |
| Voor | 0.83 | 0.94 | 0.72 |
| Tegen | 1.47 | 1.39 | 1.56 |
| BTTS | 42% | 50% | 33% |
| De '0' | 28% | 33% | 22% |
| Niet gescoord | 47% | 39% | 56% |
| xG | 1.07 | 1.21 | 0.94 |
| xG tegen | 1.72 | 1.47 | 1.97 |
Voorspellingen voor Udinese – Cremonese
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Udinese wint FT Resultaat | 47% | 2.11 | 2.15 | +1.88 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.46 | 3.40 | -1.61 | Nee |
| Cremonese wint FT Resultaat | 24% | 4.22 | 3.40 | -19.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.31 | 1.33 | +1.51 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.90 | 1.67 | -12.14 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.06 | -4.70 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.30 | -7.77 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.29 | 2.00 | -12.62 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 23% | 4.41 | 3.50 | -20.69 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.09 | 7.00 | -30.63 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 9.91 | 9.50 | -4.15 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 29% | 3.44 | 3.25 | -5.59 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.78 | 1.80 | +1.36 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.25 | -3.32 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.08 | -2.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 49% | 2.05 | 1.85 | -9.77 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 51% | 1.95 | 1.94 | -0.62 | Nee |
| BTTS & Winst Udinese Combinatie | 19% | 5.17 | 4.83 | -6.49 | Nee |
| BTTS & Winst Cremonese Combinatie | 11% | 9.47 | 5.91 | -37.59 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 56% | 1.78 | 1.28 | -28.19 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 42% | 2.38 | 1.51 | -36.43 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 30% | 3.38 | 2.10 | -37.84 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 19% | 5.15 | 2.36 | -54.22 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 12% | 8.40 | 3.13 | -62.75 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 44% | 2.28 | 3.23 | +41.80 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 58% | 1.73 | 2.40 | +38.96 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 70% | 1.42 | 1.87 | +31.65 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 81% | 1.24 | 1.52 | +22.51 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 88% | 1.14 | 1.31 | +15.41 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Udinese Clean Sheet Clean Sheet | 38% | 2.62 | 2.75 | +4.82 | Ja |
| Cremonese Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.31 | 3.70 | -14.15 | Nee |
| Udinese scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 1.90 | +4.31 | Ja |
| Cremonese scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.75 | 2.18 | -20.87 | Nee |
| Udinese wint nil Win to Nil | 28% | 3.57 | 3.50 | -1.91 | Nee |
| Cremonese wint nil Win to Nil | 13% | 7.63 | 5.80 | -23.95 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Udinese
Advies: Double chance : Udinese or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.00
VORM LAATSTE 5
0.80
2.00
H2H LAATSTE 5
0.50
1.28
THUIS-/UIT PPG
0.83
1.29
XG (THUIS/UIT)
1.07
1.45
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.20
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
22%
39%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Udinese | Cremonese | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 83% | 90% |
| Over 1.5 | 72% | 69% | 70.5% |
| Over 2.5 | 47% | 44% | 45.5% |
| Over 3.5 | 22% | 22% | 22% |
| Over 4.5 | 8% | 11% | 9.5% |
| BTTS | 47% | 42% | 44.5% |
| BTTS & Win | 19.4% | 10.6% | 15% |
| BTTS & Draw | 19% | 11% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 35.1% | 35.1% | 35.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 11% | 11% | 11% |
Trends
- Udinese pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die potjes en 10 goals in totaal.
- Udinese is in vorm en is nu al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Udinese hield 3 keer de nul in de laatste 5 duels en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 11 clean sheets.
- Udinese wil vandaag tegen Cremonese het momentum vasthouden: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Udinese scoorden beide teams, terwijl Udinese 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 17/36 wedstrijden.
Trends
- Cremonese pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 4 goals in totaal.
- De laatste 3 wedstrijden van Cremonese eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 11 goals.
- Cremonese kwam in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren: kiest de trainer vandaag voor een andere aanpak of een extra spits?
- Cremonese bleef dit seizoen in 17 duels droog staan (47% zonder goal) en maakte in de laatste 5 wedstrijden slechts 4 goals.
- Slechts 1 van de laatste 5 duels van Cremonese eindigde in BTTS en ze wonnen 1 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in 15/36 wedstrijden viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
V
G
V
W
Vorm – Uit
0.6
V
V
W
V
V
Udinese
Udinese
2 - 0
Torino
Udinese
0 - 1
Parma
Udinese
0 - 0
Como
Udinese
0 - 1
Juventus
Udinese
3 - 0
Fiorentina
Cremonese
Napoli
4 - 0
Cremonese
Cagliari
1 - 0
Cremonese
Parma
0 - 2
Cremonese
Lecce
2 - 1
Cremonese
Roma
3 - 0
Cremonese
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Keinan Davis
xG 10.16
Goals 10
-0.16
Nicolò Zaniolo
xG 8.05
Goals 5
-3.05
Arthur Atta
xG 7.33
Goals 5
-2.33
xG vs Goals
Federico Bonazzoli
xG 11.48
Goals 9
-2.48
Jamie Vardy
xG 5.97
Goals 6
+0.03
Federico Baschirotto
xG 2.26
Goals 2
-0.26
Gaat Udinese scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Udinese scoort.
22%
clean sheet uit
Gaat Cremonese scoren?
33%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Cremonese scoort.
44%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Udinese | Cremonese |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 83% |
| Over 1.5 | 72% | 69% |
| Over 2.5 | 47% | 44% |
| Over 3.5 | 22% | 22% |
| Over 4.5 | 8% | 11% |
| Niet gescoord | 3% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Udinese | Cremonese |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 72% |
| Over 1.5 | 36% | 44% |
| Over 2.5 | 17% | 17% |
| Over 3.5 | 3% | 11% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 31% | 28% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Okoye
1.07
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Audero
1.44
Tg/Wedstrijd
46
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Udinese | Cremonese | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 89% | 86% |
| Over 7 | 67% | 83% | 75% |
| Over 8 | 50% | 72% | 61% |
| Over 9 | 33% | 61% | 47% |
| Over 10 | 33% | 44% | 39% |
| Over 11 | 17% | 28% | 23% |
| Over 12 | 17% | 17% | 17% |
| Over 13 | 6% | 17% | 12% |
| Over 14 | 6% | 11% | 9% |
Verwacht totaal: 4.5 + 3.5 = 8
Hoekschoppen analyse
Udinese
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4.72 |
| Uit | 4.28 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Cremonese
| Overall | 3.5 |
| Thuis | 3.67 |
| Uit | 3.33 |
Blessures & schorsingen Udinese
K. EhizibueGeschorst (gele kaarten)
J. EkkelenkampBeenblessure
A. ZanoliKnieblessure
B. MlacicTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Cremonese
F. BaschirottoBovenbeenblessure
R. FlorianiTwijfelachtig: Spierblessure
F. MoumbagnaTwijfelachtig: Spierblessure
M. PayeroTwijfelachtig: Lichte blessure (tikje gehad)
G. PezzellaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Udinese
K. Davis
10
Doelpunten
4
Assists
1.3
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Cremonese
F. Bonazzoli
9
Doelpunten
1
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Udinese | Cremonese | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.64 | 9.25 | 10.45 |
| Schotconversie | 11% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.92 | 3.33 | 3.63 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.72 | 5.92 | 6.82 |
| Schoten per goal | 9.31 | 11.10 | 10.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 11,5 schoten | 42% | 22% | 32% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Meer dan 13,5 schoten | 31% | 8% | 20% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 6% | 14% |
| Meer dan 15,5 schoten | 19% | 3% | 11% |
| Schoten op doel 3,5+ | 64% | 44% | 54% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 22% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 19% | 8% | 14% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 3% | 7% |
Schoten per speler
Udinese
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Zaniolo | 1.5 | 0.7 | 32 |
| K. Davis | 1.3 | 0.9 | 28 |
| A. Atta | 1.2 | 0.6 | 30 |
| V. Bayo | 0.9 | 0.1 | 14 |
| J. Ekkelenkamp | 0.9 | 0.5 | 31 |
| J. Piotrowski | 0.7 | 0.3 | 32 |
| O. Solet | 0.7 | 0.2 | 33 |
| I. Gueye | 0.6 | 0.3 | 17 |
Cremonese
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Bonazzoli | 1.6 | 0.9 | 33 |
| M. Thorsby | 1 | 0.4 | 9 |
| M. De Luca | 1 | 1 | 2 |
| M. Đurić | 0.9 | 0.5 | 10 |
| Y. Maleh | 0.8 | 0.2 | 12 |
| D. Okereke | 0.8 | 0.6 | 9 |
| J. Vardy | 0.8 | 0.5 | 27 |
| M. Payero | 0.7 | 0.3 | 25 |
Schoten
Totaal schoten
11.6
9.3
Udinese
Cremonese
Schoten op doel
3.9
3.3
Udinese
Cremonese
Onderlinge resultaten Udinese - Cremonese
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/10/2025 | Cremonese - Udinese | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/04/2023 | Udinese - Cremonese | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/12/2022 | Cremonese - Udinese | 1-3 | ✓ | 4 |
| 30/10/2022 | Cremonese - Udinese | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
