WVWGV
Cagliari
Cagliari - TorinoStatistieken, H2H & xG
WGGVW
Torino
Head to Head
25 wedstrijden2.88
Avg Goals
68%
BTTS
76%
Over 1.5
56%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Cagliari | Statistiek | Torino |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.14 |
| 1.42 | 🥅 Tegengoals | 1.64 |
| 1.11 | ⚡ xG | 1.29 |
| 10.5 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 3.7 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 47% | 🤝 BTTS | 47% |
| 47% | 📊 Over 2.5 % | 61% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 19% | 🧤 Gescoord in beide helften | 19% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 14.1 | 🟨 Overtredingen | 14.1 |
Cagliari
36 gespeeld · 37 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGV | 1.40 |
| Thuis | VVWWV | 1.20 |
| Uit | GVVVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 33% | 17% |
| Gem. goals | 2.42 | 2.33 | 2.5 |
| Voor | 1 | 1.11 | 0.89 |
| Tegen | 1.42 | 1.22 | 1.61 |
| BTTS | 47% | 33% | 61% |
| De '0' | 22% | 33% | 11% |
| Niet gescoord | 39% | 39% | 39% |
| xG | 1.11 | 1.14 | 1.09 |
| xG tegen | 1.49 | 1.37 | 1.61 |
Torino
36 gespeeld · 44 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGVW | 1.60 |
| Thuis | WWWGW | 2.60 |
| Uit | VVWGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 44% | 22% |
| Gem. goals | 2.78 | 2.89 | 2.67 |
| Voor | 1.14 | 1.39 | 0.89 |
| Tegen | 1.64 | 1.5 | 1.78 |
| BTTS | 47% | 61% | 33% |
| De '0' | 33% | 28% | 39% |
| Niet gescoord | 31% | 17% | 44% |
| xG | 1.29 | 1.38 | 1.21 |
| xG tegen | 1.52 | 1.46 | 1.59 |
Voorspellingen voor Cagliari – Torino
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Cagliari wint FT Resultaat | 34% | 2.94 | 2.43 | -17.39 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.30 | 3.05 | -7.62 | Nee |
| Torino wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 3.10 | +10.72 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.56 | 1.36 | -12.58 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.52 | 1.55 | +2.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.12 | 1.08 | -3.23 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.36 | -4.26 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 2.20 | -5.49 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 22% | 4.53 | 4.20 | -7.31 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.47 | 9.00 | -14.05 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 9.62 | 7.50 | -22.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 30% | 3.38 | 2.80 | -17.12 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.62 | -7.60 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.20 | -6.48 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.06 | -4.12 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.85 | -7.37 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 2.00 | 1.91 | -4.64 | Nee |
| BTTS & Winst Cagliari Combinatie | 15% | 6.77 | 5.04 | -25.56 | Nee |
| BTTS & Winst Torino Combinatie | 15% | 6.49 | 6.68 | +3.01 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 49% | 2.04 | 1.37 | -32.87 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 35% | 2.84 | 1.65 | -41.92 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 24% | 4.26 | 2.45 | -42.43 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 15% | 6.85 | 2.73 | -60.14 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 11.76 | 3.62 | -69.23 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 51% | 1.96 | 2.83 | +44.33 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 65% | 1.54 | 2.10 | +36.08 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 77% | 1.31 | 1.66 | +26.99 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.17 | 1.40 | +19.56 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 92% | 1.09 | 1.22 | +11.63 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Cagliari Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.37 | 2.65 | -21.48 | Nee |
| Torino Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.26 | 3.20 | -1.76 | Nee |
| Cagliari scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 1.86 | -16.67 | Nee |
| Torino scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 2.31 | +6.49 | Ja |
| Cagliari wint nil Win to Nil | 19% | 5.20 | 3.75 | -27.90 | Nee |
| Torino wint nil Win to Nil | 20% | 4.93 | 4.75 | -3.59 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Cagliari
Advies: Double chance : Cagliari or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.22
THUIS-/UIT PPG
0.94
1.11
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.37
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.70
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
39%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Cagliari | Torino | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 89% | 90.5% |
| Over 1.5 | 75% | 72% | 73.5% |
| Over 2.5 | 47% | 61% | 54% |
| Over 3.5 | 19% | 28% | 23.5% |
| Over 4.5 | 6% | 19% | 12.5% |
| BTTS | 47% | 47% | 47% |
| BTTS & Win | 14.8% | 15.4% | 15.1% |
| BTTS & Draw | 19% | 11% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 35.7% | 35.7% | 35.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 14% | 11% |
Trends
- Cagliari pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die 5 en 4 goals in totaal.
- Voorin loopt het stroef bij Cagliari: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Cagliari bleef dit seizoen in 14 wedstrijden droog (39%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 1 van Cagliari’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, Cagliari won 2 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 17/36 duels.
- Cagliari moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 4 goals in de laatste 5 duels en staan dit seizoen op 1 goals per game.
Trends
- Torino pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 6 goals in totaal.
- Torino wil tegen Cagliari doorpakken: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- Voorin loopt het bij Torino de laatste tijd stroef, want in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij een extra aanvaller erbij?
- In 3 van Torino’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 17 duels (47% van alle wedstrijden) met Torino.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
V
W
W
V
Vorm – Uit
0.8
V
V
W
G
V
Cagliari
Cagliari
0 - 2
Udinese
Cagliari
3 - 2
Atalanta
Cagliari
1 - 0
Cremonese
Cagliari
0 - 1
Napoli
Cagliari
1 - 2
Como
Torino
Udinese
2 - 0
Torino
Cremonese
0 - 0
Torino
Pisa
0 - 1
Torino
AC Milan
3 - 2
Torino
Napoli
2 - 1
Torino
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sebastiano Esposito
xG 7.64
Goals 6
-1.64
Gennaro Borrelli
xG 4.19
Goals 4
-0.19
Semih Kılıçsoy
xG 3.88
Goals 4
+0.12
xG vs Goals
Giovanni Simeone
xG 12.26
Goals 11
-1.26
Nikola Vlašić
xG 8.30
Goals 8
-0.30
Che Adams
xG 6.38
Goals 5
-1.38
Gaat Cagliari scoren?
61%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Cagliari scoort.
39%
clean sheet uit
Gaat Torino scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Torino scoort.
56%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Cagliari | Torino |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 89% |
| Over 1.5 | 75% | 72% |
| Over 2.5 | 47% | 61% |
| Over 3.5 | 19% | 28% |
| Over 4.5 | 6% | 19% |
| Niet gescoord | 8% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Cagliari | Torino |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 67% |
| Over 1.5 | 53% | 56% |
| Over 2.5 | 11% | 22% |
| Over 3.5 | 6% | 8% |
| Over 4.5 | 2% | 3% |
| Clean Sheets | 22% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
E. Caprile
1.42
Tg/Wedstrijd
51
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Paleari
1.52
Tg/Wedstrijd
41
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Cagliari | Torino | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 72% | 78% |
| Over 7 | 83% | 56% | 70% |
| Over 8 | 67% | 44% | 56% |
| Over 9 | 39% | 39% | 39% |
| Over 10 | 22% | 33% | 28% |
| Over 11 | 17% | 17% | 17% |
| Over 12 | 11% | 11% | 11% |
| Over 13 | 6% | 0% | 3% |
| Over 14 | 6% | 0% | 3% |
Verwacht totaal: 3.72 + 3.86 = 7.6
Hoekschoppen analyse
Cagliari
| Overall | 3.72 |
| Thuis | 4.11 |
| Uit | 3.33 |
Verwacht totaal
7.6
hoekschoppen
Torino
| Overall | 3.86 |
| Thuis | 4.22 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Cagliari
M. FeliciKnieblessure
R. IdrissiKnieblessure
J. LitetaBovenbeenblessure
L. PavolettiKnieblessure
J. PedroGeschorst (gele kaarten)
G. BorrelliTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
L. MazzitelliTwijfelachtig: Kuitblessure
Y. MinaTwijfelachtig: Kuitblessure
Blessures & schorsingen Torino
G. GineitisGeschorst (gele kaarten)
Z. AboukhlalTwijfelachtig: Spierblessure
F. AnjorinTwijfelachtig: Heupblessure
A. IsmajliTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Cagliari
S. Esposito
6
Doelpunten
5
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Torino
G. Simeone
11
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Cagliari | Torino | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.47 | 11.86 | 11.17 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.28 | 3.97 | 3.63 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.19 | 7.89 | 7.54 |
| Schoten per goal | 10.47 | 10.41 | 10.44 |
| Meer dan 10,5 schoten | 47% | 56% | 52% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Meer dan 12,5 schoten | 31% | 42% | 37% |
| Meer dan 13,5 schoten | 28% | 33% | 31% |
| Meer dan 14,5 schoten | 19% | 31% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 11% | 19% | 15% |
| Schoten op doel 3,5+ | 44% | 61% | 53% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 33% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 14% | 19% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 6% | 8% | 7% |
Schoten per speler
Cagliari
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. Esposito | 1.1 | 0.4 | 34 |
| P. Mendy | 1 | 0.3 | 7 |
| M. Folorunsho | 1 | 0.3 | 26 |
| Zito Luvumbo | 0.9 | 0.5 | 12 |
| A. Belotti | 0.9 | 0.6 | 7 |
| A. Deiola | 0.7 | 0.3 | 18 |
| G. Gaetano | 0.7 | 0.3 | 31 |
| G. Borrelli | 0.7 | 0.3 | 26 |
Torino
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Simeone | 1.9 | 0.9 | 30 |
| N. Vlašić | 1 | 0.5 | 35 |
| C. Adams | 1 | 0.5 | 31 |
| C. Ngonge | 1 | 0.6 | 20 |
| D. Zapata | 0.9 | 0.6 | 26 |
| K. Asllani | 0.9 | 0.3 | 15 |
| C. Casadei | 0.8 | 0.5 | 31 |
| M. Prati | 0.8 | — | 11 |
Schoten
Totaal schoten
10.5
11.9
Cagliari
Torino
Schoten op doel
3.3
4
Cagliari
Torino
Onderlinge resultaten Cagliari - Torino
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 27/12/2025 | Torino - Cagliari | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/01/2025 | Torino - Cagliari | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/10/2024 | Cagliari - Torino | 3-2 | ✓ | 5 |
| 26/01/2024 | Cagliari - Torino | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/08/2023 | Torino - Cagliari | 0-0 | ✗ | 0 |
| 27/02/2022 | Torino - Cagliari | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/12/2021 | Cagliari - Torino | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/02/2021 | Cagliari - Torino | 0-1 | ✗ | 1 |
| 18/10/2020 | Torino - Cagliari | 2-3 | ✓ | 5 |
| 27/06/2020 | Cagliari - Torino | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 36 | 27 | 4 | 5 | 85 | 31 | +54 | 85 |
| 2 | Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54 | 36 | +18 | 70 |
| 3 | Juventus | 36 | 19 | 11 | 6 | 59 | 30 | +29 | 68 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55 | 31 | +24 | 67 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 | 67 |
| 6 | Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60 | 28 | +32 | 65 |
| 7 | Atalanta | 36 | 15 | 13 | 8 | 50 | 34 | +16 | 58 |
| 8 | Bologna | 36 | 15 | 7 | 14 | 45 | 43 | +2 | 52 |
| 9 | Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39 | 37 | +2 | 51 |
| 10 | Udinese | 36 | 14 | 8 | 14 | 45 | 46 | -1 | 50 |
| 11 | Sassuolo | 36 | 14 | 7 | 15 | 44 | 46 | -2 | 49 |
| 12 | Torino | 36 | 12 | 8 | 16 | 41 | 59 | -18 | 44 |
| 13 | Parma | 36 | 10 | 12 | 14 | 27 | 45 | -18 | 42 |
| 14 | Genoa | 36 | 10 | 11 | 15 | 40 | 48 | -8 | 41 |
| 15 | Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38 | 49 | -11 | 38 |
| 16 | Cagliari | 36 | 9 | 10 | 17 | 36 | 51 | -15 | 37 |
| 17 | Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24 | 48 | -24 | 32 |
| 18 | Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30 | 53 | -23 | 31 |
| 19 | Hellas Verona | 36 | 3 | 11 | 22 | 24 | 58 | -34 | 20 |
| 20 | Pisa | 36 | 2 | 12 | 22 | 25 | 66 | -41 | 18 |
