VGVGG
Real Sociedad
Real Sociedad - ValenciaStatistieken, H2H & xG
GWVWG
Valencia
Head to Head
31 wedstrijden2.32
Avg Goals
42%
BTTS
58%
Over 1.5
39%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Sociedad | Statistiek | Valencia |
|---|---|---|
| 1.53 | ⚽ Doelpunten | 1.08 |
| 1.56 | 🥅 Tegengoals | 1.42 |
| 1.46 | ⚡ xG | 1.25 |
| 12.6 | 🔫 Schoten | 11.6 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.1 |
| 5.6 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 78% | 🤝 BTTS | 53% |
| 58% | 📊 Over 2.5 % | 39% |
| 8% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 28% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 14.2 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
Real Sociedad
36 gespeeld · 45 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGG | 0.60 |
| Thuis | WWGVG | 1.60 |
| Uit | VVGVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 44% | 17% |
| Gem. goals | 3.09 | 3.39 | 2.78 |
| Voor | 1.53 | 1.89 | 1.17 |
| Tegen | 1.56 | 1.5 | 1.61 |
| BTTS | 78% | 78% | 78% |
| De '0' | 8% | 11% | 6% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 17% |
| xG | 1.46 | 1.55 | 1.36 |
| xG tegen | 1.53 | 1.35 | 1.71 |
Valencia
36 gespeeld · 43 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVWG | 1.60 |
| Thuis | WVWVG | 1.40 |
| Uit | VWVGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 39% | 22% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.55 | 2.44 |
| Voor | 1.08 | 1.33 | 0.83 |
| Tegen | 1.42 | 1.22 | 1.61 |
| BTTS | 53% | 61% | 44% |
| De '0' | 25% | 22% | 28% |
| Niet gescoord | 25% | 17% | 33% |
| xG | 1.25 | 1.42 | 1.08 |
| xG tegen | 1.39 | 1.13 | 1.64 |
Voorspellingen voor Real Sociedad – Valencia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 1.97 | -8.19 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.62 | 3.60 | -0.46 | Nee |
| Valencia wint FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.60 | -7.31 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.35 | 1.30 | -3.48 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.87 | 1.65 | -11.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.05 | -3.59 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.24 | -6.19 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 50% | 2.01 | 1.85 | -8.02 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 28% | 3.60 | 3.10 | -13.91 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 13% | 7.60 | 6.00 | -21.04 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.22 | 11.00 | -10.02 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.11 | 3.60 | -12.34 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 50% | 1.99 | 1.91 | -3.97 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 72% | 1.38 | 1.33 | -3.93 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.13 | -1.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.85 | 1.70 | -8.22 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.17 | 2.10 | -3.38 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 22% | 4.62 | 4.07 | -11.93 | Nee |
| BTTS & Winst Valencia Combinatie | 13% | 7.77 | 5.98 | -23.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.23 | 1.17 | -4.76 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 71% | 1.41 | 1.32 | -6.28 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 59% | 1.69 | 1.54 | -8.99 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 47% | 2.14 | 1.86 | -13.14 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 35% | 2.86 | 2.33 | -18.45 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.38 | 4.25 | -20.95 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 29% | 3.45 | 3.05 | -11.55 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 41% | 2.44 | 2.30 | -5.93 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 53% | 1.88 | 1.82 | -2.99 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 65% | 1.54 | 1.52 | -1.20 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.02 | 2.75 | -8.88 | Nee |
| Valencia Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.75 | 4.33 | -8.85 | Nee |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.84 | 1.81 | -1.54 | Nee |
| Valencia scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.59 | 2.23 | -13.92 | Nee |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 25% | 4.01 | 3.90 | -2.66 | Nee |
| Valencia wint nil Win to Nil | 13% | 7.77 | 6.50 | -16.31 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : Real Sociedad or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.60
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
1.61
THUIS-/UIT PPG
0.89
1.46
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.84
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.1
11%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
28%
72%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Sociedad | Valencia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% | 98.5% |
| Over 1.5 | 81% | 78% | 79.5% |
| Over 2.5 | 58% | 39% | 48.5% |
| Over 3.5 | 42% | 19% | 30.5% |
| Over 4.5 | 19% | 14% | 16.5% |
| BTTS | 78% | 53% | 65.5% |
| BTTS & Win | 21.6% | 12.9% | 17.3% |
| BTTS & Draw | 33% | 25% | 29% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.8% | 40.8% | 40.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 8% | 8% |
Trends
- Real Sociedad pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en zelf scoorden ze 8 keer.
- Real Sociedad wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Real Sociedad: in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Sociedad scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 27 duels (77% van alle wedstrijden) met Real Sociedad (BTTS).
Trends
- Valencia CF pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 4 goals in totaal.
- Valencia CF is buitenshuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Valencia CF had het de laatste tijd lastig voorin en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; kiest de trainer vandaag voor een tactische ingreep of een extra aanvaller?
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Valencia CF scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 2, terwijl BTTS dit seizoen in 18/35 duels viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
W
W
G
V
G
Vorm – Uit
1.4
V
W
V
G
W
Real Sociedad
Real Sociedad
2 - 2
Real Betis
Real Sociedad
0 - 1
Getafe
Real Sociedad
3 - 3
Alavés
Real Sociedad
2 - 0
Levante
Real Sociedad
3 - 1
Osasuna
Valencia
Athletic Bilbao
0 - 1
Valencia
Mallorca
1 - 1
Valencia
Elche
1 - 0
Valencia
Sevilla
0 - 2
Valencia
Real Oviedo
1 - 0
Valencia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mikel Oyarzabal
xG 15.44
Goals 15
-0.44
Gonçalo Guedes
xG 8.36
Goals 8
-0.36
Brais Méndez
xG 6.64
Goals 6
-0.64
xG vs Goals
Hugo Duro
xG 7.99
Goals 9
+1.01
Largie Ramazani
xG 7.17
Goals 6
-1.17
Diego López
xG 4.77
Goals 4
-0.77
Gaat Real Sociedad scoren?
89%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Sociedad scoort.
28%
clean sheet uit
Gaat Valencia scoren?
11%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Valencia scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Sociedad | Valencia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% |
| Over 1.5 | 81% | 78% |
| Over 2.5 | 58% | 39% |
| Over 3.5 | 42% | 19% |
| Over 4.5 | 19% | 14% |
| Niet gescoord | 0% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Sociedad | Valencia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 75% |
| Over 1.5 | 39% | 42% |
| Over 2.5 | 22% | 11% |
| Over 3.5 | 3% | 8% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 8% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Álex Remiro
1.57
Tg/Wedstrijd
55
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Julen Agirrezabala
1.67
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Sociedad | Valencia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 83% | 89% |
| Over 7 | 78% | 67% | 73% |
| Over 8 | 67% | 56% | 62% |
| Over 9 | 61% | 44% | 53% |
| Over 10 | 50% | 44% | 47% |
| Over 11 | 44% | 28% | 36% |
| Over 12 | 33% | 17% | 25% |
| Over 13 | 22% | 17% | 20% |
| Over 14 | 11% | 11% | 11% |
Verwacht totaal: 5.64 + 5.11 = 10.8
Hoekschoppen analyse
Real Sociedad
| Overall | 5.64 |
| Thuis | 6.11 |
| Uit | 5.17 |
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
Valencia
| Overall | 5.11 |
| Thuis | 5.94 |
| Uit | 4.28 |
Blessures & schorsingen Real Sociedad
A. BarrenetxeaGeschorst (gele kaarten)
D. Caleta-CarGeschorst (gele kaarten)
A. OdriozolaKnieblessure
G. GuedesTwijfelachtig: Teenblessure
I. RuperezTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Valencia
J. CopeteEnkelblessure
M. DiakhabySpierblessure
D. FoulquierKnieblessure
J. GayaBlessure
Renzo SaraviaBlessure
L. BeltranTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Real Sociedad
Mikel Oyarzabal
15
Doelpunten
3
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Valencia
Hugo Duro
9
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Sociedad | Valencia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.56 | 11.58 | 12.07 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.67 | 3.08 | 3.88 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.89 | 8.50 | 8.20 |
| Schoten per goal | 8.22 | 10.69 | 9.46 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 57% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 57% | 56% | 57% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 47% | 49% |
| Meer dan 13,5 schoten | 36% | 36% | 36% |
| Meer dan 14,5 schoten | 31% | 31% | 31% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 25% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 69% | 36% | 53% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 19% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 36% | 8% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 19% | 6% | 13% |
Schoten per speler
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mikel Oyarzabal | 2 | 1.2 | 31 |
| O. Óskarsson | 1.1 | 0.8 | 18 |
| Lander Astiazarán | 1 | — | 1 |
| Barrenetxea | 1 | 0.3 | 29 |
| Gonçalo Guedes | 0.9 | 0.6 | 31 |
| Carlos Soler | 0.9 | 0.6 | 30 |
| Brais Méndez | 0.9 | 0.6 | 28 |
| T. Kubo | 0.8 | 0.5 | 23 |
Valencia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Ramazani | 1.3 | 0.8 | 24 |
| U. Sadiq | 1.2 | 0.5 | 17 |
| A. Danjuma | 0.9 | 0.5 | 30 |
| Hugo Duro | 0.8 | 0.4 | 33 |
| L. Beltrán | 0.8 | 0.3 | 27 |
| G. Rodríguez | 0.8 | 0.2 | 13 |
| Copete | 0.5 | — | 21 |
| Luis Rioja | 0.5 | 0.1 | 34 |
Schoten
Totaal schoten
12.6
11.6
Real Sociedad
Valencia
Schoten op doel
4.7
3.1
Real Sociedad
Valencia
Onderlinge resultaten Real Sociedad - Valencia
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/08/2025 | Valencia - Real Sociedad | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/01/2025 | Valencia - Real Sociedad | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/09/2024 | Real Sociedad - Valencia | 3-0 | ✗ | 3 |
| 16/05/2024 | Real Sociedad - Valencia | 1-0 | ✗ | 1 |
| 27/09/2023 | Valencia - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
| 25/02/2023 | Valencia - Real Sociedad | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/11/2022 | Real Sociedad - Valencia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 06/02/2022 | Valencia - Real Sociedad | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/11/2021 | Real Sociedad - Valencia | 0-0 | ✗ | 0 |
| 11/04/2021 | Valencia - Real Sociedad | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
