VVWWW
Sevilla
Sevilla - Real MadridStatistieken, H2H & xG
WGWVW
Real Madrid
Head to Head
39 wedstrijden3.92
Avg Goals
64%
BTTS
87%
Over 1.5
74%
Over 2.5
49%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Sevilla | Statistiek | Real Madrid |
|---|---|---|
| 1.28 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 1.61 | 🥅 Tegengoals | 0.92 |
| 1.29 | ⚡ xG | 2.06 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 17.8 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 6.8 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 6.5 |
| 61% | 🤝 BTTS | 56% |
| 58% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 36% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 39% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 14.5 | 🟨 Overtredingen | 9.9 |
Sevilla
36 gespeeld · 43 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWW | 1.80 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | VVVVW | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 39% | 28% |
| Gem. goals | 2.89 | 2.66 | 3.11 |
| Voor | 1.28 | 1.33 | 1.22 |
| Tegen | 1.61 | 1.33 | 1.89 |
| BTTS | 61% | 61% | 61% |
| De '0' | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 22% | 22% | 22% |
| xG | 1.29 | 1.38 | 1.21 |
| xG tegen | 1.24 | 1.13 | 1.35 |
Real Madrid
36 gespeeld · 80 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVW | 2.00 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 69% | 83% | 56% |
| Gem. goals | 2.92 | 3.06 | 2.78 |
| Voor | 2 | 2.28 | 1.72 |
| Tegen | 0.92 | 0.78 | 1.06 |
| BTTS | 56% | 56% | 56% |
| De '0' | 36% | 33% | 39% |
| Niet gescoord | 11% | 11% | 11% |
| xG | 2.06 | 2.26 | 1.85 |
| xG tegen | 1.17 | 1.12 | 1.23 |
Voorspellingen voor Sevilla – Real Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla wint FT Resultaat | 28% | 3.51 | 4.25 | +21.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.97 | 4.25 | +7.04 | Ja |
| Real Madrid wint FT Resultaat | 46% | 2.16 | 1.78 | -17.51 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 54% | 1.86 | 1.30 | -30.24 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 72% | 1.40 | 1.33 | -4.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.04 | -1.54 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.23 | +2.42 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.73 | +5.50 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.59 | 2.61 | +0.88 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.75 | 5.00 | +5.35 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.76 | 12.00 | -36.04 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.98 | 4.00 | -33.08 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 2.05 | -20.01 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.40 | -14.11 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.15 | -9.23 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.62 | +2.12 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.71 | 2.28 | -15.72 | Nee |
| BTTS & Winst Sevilla Combinatie | 17% | 5.88 | 5.30 | -9.85 | Nee |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 26% | 3.82 | 3.90 | +2.06 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 84% | 1.19 | 1.20 | +1.16 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 75% | 1.33 | 1.38 | +3.50 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 64% | 1.57 | 1.63 | +3.83 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 52% | 1.94 | 2.00 | +3.20 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 40% | 2.52 | 2.55 | +1.24 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 16% | 6.37 | 3.90 | -38.77 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 25% | 4.00 | 2.80 | -30.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 36% | 2.75 | 2.12 | -23.04 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 48% | 2.07 | 1.70 | -17.72 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 60% | 1.66 | 1.44 | -13.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sevilla Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.96 | 5.50 | -7.67 | Nee |
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.92 | 3.00 | -23.49 | Nee |
| Sevilla scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.41 | 2.20 | -8.70 | Nee |
| Real Madrid scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.83 | -0.81 | Nee |
| Sevilla wint nil Win to Nil | 11% | 8.72 | 8.00 | -8.30 | Nee |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 20% | 4.96 | 4.00 | -19.29 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Double chance : draw or Real Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
2.00
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
1.39
THUIS-/UIT PPG
1.89
1.29
XG (THUIS/UIT)
2.06
1.11
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.8
17%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
39%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Sevilla | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% | 98.5% |
| Over 1.5 | 83% | 89% | 86% |
| Over 2.5 | 58% | 56% | 57% |
| Over 3.5 | 28% | 25% | 26.5% |
| Over 4.5 | 14% | 17% | 15.5% |
| BTTS | 61% | 56% | 58.5% |
| BTTS & Win | 17% | 26.2% | 21.6% |
| BTTS & Draw | 19% | 11% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.6% | 51.6% | 51.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 8% | 8% | 8% |
Trends
- Sevilla FC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die 5 en Sevilla FC maakte 7 goals.
- Sevilla FC is thuis in bloedvorm met 3 opeenvolgende thuiszeges.
- Real Madrid moet achterin scherp zijn, want Sevilla FC scoorde in de laatste 3 thuisduels, al bleef het dit seizoen in 4 thuiswedstrijden droog staan.
- Sevilla FC is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Sevilla FC scoorden beide ploegen, en dit seizoen viel BTTS in 22 duels (61%) met Sevilla FC.
- Sevilla FC lijkt vandaag te gaan scoren: het trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 7 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Real Madrid pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 6 goals in totaal.
- Bij Real Madrid vielen in de laatste 9 wedstrijden telkens 2 goals of meer.
- Real Madrid wil de lijn doortrekken tegen Sevilla FC: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Madrid scoorden beide ploegen, en dit seizoen was dat in 20 duels (57% van alle wedstrijden) met Real Madrid het geval.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
G
V
W
W
W
Vorm – Uit
1.4
W
V
G
W
V
Sevilla
Sevilla
2 - 1
Espanyol
Sevilla
1 - 0
Real Sociedad
Sevilla
2 - 1
Atlético Madrid
Sevilla
0 - 2
Valencia
Sevilla
1 - 1
Rayo Vallecano
Real Madrid
FC Barcelona
2 - 0
Real Madrid
Espanyol
0 - 2
Real Madrid
Real Betis
1 - 1
Real Madrid
Mallorca
2 - 1
Real Madrid
Celta de Vigo
1 - 2
Real Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Akor Adams
xG 11.18
Goals 10
-1.18
Isaac Romero Bernal
xG 5.03
Goals 4
-1.03
Djibril Sow
xG 4.42
Goals 5
+0.58
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 25.38
Goals 24
-1.38
Vinicius Junior
xG 17.37
Goals 15
-2.37
Federico Valverde
xG 7.36
Goals 5
-2.36
Gaat Sevilla scoren?
78%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sevilla scoort.
39%
clean sheet uit
Gaat Real Madrid scoren?
17%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
89%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sevilla | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% |
| Over 1.5 | 83% | 89% |
| Over 2.5 | 58% | 56% |
| Over 3.5 | 28% | 25% |
| Over 4.5 | 14% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sevilla | Real Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 64% |
| Over 1.5 | 53% | 19% |
| Over 2.5 | 17% | 3% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 17% | 36% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
O. Vlachodimos
1.59
Tg/Wedstrijd
51
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
T. Courtois
0.9
Tg/Wedstrijd
26
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sevilla | Real Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 94% | 81% |
| Over 7 | 61% | 83% | 72% |
| Over 8 | 44% | 78% | 61% |
| Over 9 | 44% | 72% | 58% |
| Over 10 | 28% | 50% | 39% |
| Over 11 | 17% | 44% | 31% |
| Over 12 | 6% | 22% | 14% |
| Over 13 | 0% | 6% | 3% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 4.86 + 6.47 = 11.3
Hoekschoppen analyse
Sevilla
| Overall | 4.86 |
| Thuis | 4.61 |
| Uit | 5.11 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Real Madrid
| Overall | 6.47 |
| Thuis | 6.72 |
| Uit | 6.22 |
Blessures & schorsingen Sevilla
M. BuenoKnieblessure
MarcaoPolsblessure
I. RomeroTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Real Madrid
D. CeballosGepasseerd (keuze trainer)
Eder MilitaoSpierblessure
A. GulerSpierblessure
F. MendySpierblessure
RodrygoKnieblessure
D. HuijsenTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
A. LuninTwijfelachtig: Ziek
F. ValverdeTwijfelachtig: Hoofdblessure
Topscorer – Sevilla
A. Adams
10
Doelpunten
3
Assists
1.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
24
Doelpunten
4
Assists
3.6
Schoten/W
2.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sevilla | Real Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.50 | 17.78 | 14.64 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.58 | 6.78 | 5.18 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.92 | 11.00 | 9.46 |
| Schoten per goal | 9.00 | 8.89 | 8.95 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 94% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 47% | 89% | 68% |
| Meer dan 12,5 schoten | 42% | 86% | 64% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 81% | 53% |
| Meer dan 14,5 schoten | 19% | 72% | 46% |
| Meer dan 15,5 schoten | 14% | 67% | 41% |
| Schoten op doel 3,5+ | 47% | 92% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 86% | 61% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 69% | 46% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 53% | 32% |
Schoten per speler
Sevilla
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Ejuke | 1.8 | 1.2 | 25 |
| Rafa Mir | 1.6 | 1 | 5 |
| A. Adams | 1.5 | 1 | 30 |
| Isaac | 1.1 | 0.5 | 27 |
| D. Lukebakio | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Sierra | 1 | 0.3 | 4 |
| N. Maupay | 1 | 0.6 | 10 |
| R. Vargas | 1 | 0.4 | 22 |
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 3.6 | 2.2 | 28 |
| Vinícius Júnior | 2.1 | 1.3 | 34 |
| F. Valverde | 1.3 | 0.7 | 32 |
| J. Bellingham | 1.2 | 0.9 | 25 |
| Éder Militão | 1.1 | 0.6 | 16 |
| A. Güler | 1.1 | 0.6 | 32 |
| Franco Mastantuono | 1.1 | 0.3 | 20 |
| Rodrygo | 1 | 0.6 | 19 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
17.8
Sevilla
Real Madrid
Schoten op doel
3.6
6.8
Sevilla
Real Madrid
Onderlinge resultaten Sevilla - Real Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 20/12/2025 | Real Madrid - Sevilla | 2-0 | ✗ | 2 |
| 18/05/2025 | Sevilla - Real Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/12/2024 | Real Madrid - Sevilla | 4-2 | ✓ | 6 |
| 25/02/2024 | Real Madrid - Sevilla | 1-0 | ✗ | 1 |
| 21/10/2023 | Sevilla - Real Madrid | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/05/2023 | Sevilla - Real Madrid | 1-2 | ✓ | 3 |
| 22/10/2022 | Real Madrid - Sevilla | 3-1 | ✓ | 4 |
| 17/04/2022 | Sevilla - Real Madrid | 2-3 | ✓ | 5 |
| 28/11/2021 | Real Madrid - Sevilla | 2-1 | ✓ | 3 |
| 09/05/2021 | Real Madrid - Sevilla | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
