WGWGG
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano - VillarrealStatistieken, H2H & xG
GWWGV
Villarreal
Head to Head
20 wedstrijden3.15
Avg Goals
50%
BTTS
90%
Over 1.5
55%
Over 2.5
35%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Rayo Vallecano | Statistiek | Villarreal |
|---|---|---|
| 1.03 | ⚽ Doelpunten | 1.86 |
| 1.19 | 🥅 Tegengoals | 1.19 |
| 1.54 | ⚡ xG | 1.36 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 11.9 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 4 |
| 44% | 🤝 BTTS | 64% |
| 36% | 📊 Over 2.5 % | 58% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 22% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 36% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 13.4 | 🟨 Overtredingen | 12.3 |
Rayo Vallecano
36 gespeeld · 44 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWGG | 1.80 |
| Thuis | GWWGG | 1.80 |
| Uit | GVVWG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 28% | 33% | 22% |
| Gem. goals | 2.22 | 2.05 | 2.39 |
| Voor | 1.03 | 1.22 | 0.83 |
| Tegen | 1.19 | 0.83 | 1.56 |
| BTTS | 44% | 56% | 33% |
| De '0' | 31% | 39% | 22% |
| Niet gescoord | 33% | 17% | 50% |
| xG | 1.54 | 1.81 | 1.27 |
| xG tegen | 1.38 | 1.3 | 1.46 |
Villarreal
36 gespeeld · 69 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGV | 1.60 |
| Thuis | WWWWV | 2.40 |
| Uit | GVWGG | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 58% | 78% | 39% |
| Gem. goals | 3.05 | 3.39 | 2.72 |
| Voor | 1.86 | 2.39 | 1.33 |
| Tegen | 1.19 | 1 | 1.39 |
| BTTS | 64% | 61% | 67% |
| De '0' | 22% | 28% | 17% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 17% |
| xG | 1.36 | 1.66 | 1.06 |
| xG tegen | 1.49 | 1.29 | 1.69 |
Voorspellingen voor Rayo Vallecano – Villarreal
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano wint FT Resultaat | 53% | 1.88 | 2.37 | +25.79 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.95 | 3.60 | -8.86 | Nee |
| Villarreal wint FT Resultaat | 22% | 4.63 | 2.87 | -37.99 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.28 | 1.30 | +1.91 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 47% | 2.13 | 1.57 | -26.34 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.01 | -5.77 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.20 | -4.80 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.75 | -3.82 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.07 | 2.72 | -11.30 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.06 | 5.50 | -9.19 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.93 | 14.00 | -6.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.84 | 3.95 | -18.35 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 2.17 | -2.26 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.48 | 1.39 | -6.33 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.11 | -7.33 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.78 | 1.60 | -9.99 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.29 | 2.30 | +0.61 | Ja |
| BTTS & Winst Rayo Vallecano Combinatie | 26% | 3.86 | 4.20 | +8.70 | Ja |
| BTTS & Winst Villarreal Combinatie | 12% | 8.50 | 4.70 | -44.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 74% | 1.35 | 1.17 | -13.19 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 62% | 1.61 | 1.33 | -17.54 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 49% | 2.04 | 1.56 | -23.40 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 37% | 2.72 | 1.89 | -30.64 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 26% | 3.86 | 2.38 | -38.36 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 26% | 3.88 | 4.20 | +8.36 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 38% | 2.63 | 3.00 | +14.00 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 51% | 1.96 | 2.25 | +14.53 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 63% | 1.58 | 1.79 | +13.31 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 74% | 1.35 | 1.50 | +11.15 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rayo Vallecano Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.95 | 3.45 | +16.95 | Ja |
| Villarreal Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.04 | 4.00 | -33.82 | Nee |
| Rayo Vallecano scoort eerst Eerste Goal | 59% | 1.69 | 1.89 | +11.51 | Ja |
| Villarreal scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.82 | 2.04 | -27.78 | Nee |
| Rayo Vallecano wint nil Win to Nil | 27% | 3.68 | 4.50 | +22.39 | Ja |
| Villarreal wint nil Win to Nil | 10% | 10.16 | 5.50 | -45.85 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Villarreal
Advies: Double chance : draw or Villarreal
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.60
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
1.56
THUIS-/UIT PPG
1.44
1.54
XG (THUIS/UIT)
1.36
1.17
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
39%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
28%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Rayo Vallecano | Villarreal | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% | 96% |
| Over 1.5 | 69% | 92% | 80.5% |
| Over 2.5 | 36% | 58% | 47% |
| Over 3.5 | 17% | 36% | 26.5% |
| Over 4.5 | 6% | 17% | 11.5% |
| BTTS | 44% | 64% | 54% |
| BTTS & Win | 25.9% | 11.8% | 18.9% |
| BTTS & Draw | 31% | 17% | 24% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.3% | 44.3% | 44.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 19% | 6% | 12.5% |
Trends
- Rayo Vallecano pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, goed voor gemiddeld 1.6 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Rayo Vallecano is thuis al 8 wedstrijden ongeslagen.
- Rayo Vallecano scoorde in de laatste 11 thuisduels op rij, al bleven ze dit seizoen in 3 thuiswedstrijden zonder goal.
- Rayo Vallecano is nu 4 duels op rij ongeslagen en won 2 van de laatste 5 wedstrijden.
- Rayo Vallecano verloor maar 1 van de laatste 5 duels tegen Villarreal (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Rayo Vallecano scoorden beide teams, terwijl ze 2 van die 5 wonnen; dit seizoen viel BTTS in 15/35 duels.
Trends
- Villarreal pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1,6 per wedstrijd), BTTS viel in 5 van die wedstrijden en ze maakten 11 goals in die reeks.
- Villarreal is buitenshuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In de laatste 6 wedstrijden van Villarreal vielen er telkens 2 goals of meer.
- Villarreal wil de lijn doortrekken tegen Rayo Vallecano, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In de laatste 5 wedstrijden van Villarreal scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 23/36 duels in BTTS (64%).
- Villarreal lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden het net in de laatste 6 wedstrijden en maakten 11 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
G
W
W
G
G
Vorm – Uit
1.2
G
V
W
G
G
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
1 - 1
Girona
Rayo Vallecano
3 - 3
Real Sociedad
Rayo Vallecano
1 - 0
Espanyol
Rayo Vallecano
1 - 0
Elche
Rayo Vallecano
1 - 1
Levante
Villarreal
Mallorca
1 - 1
Villarreal
Real Oviedo
1 - 1
Villarreal
Athletic Bilbao
1 - 2
Villarreal
Girona
1 - 0
Villarreal
Alavés
1 - 1
Villarreal
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jorge De Frutos
xG 10.71
Goals 10
-0.71
Álvaro García
xG 6.54
Goals 4
-2.54
Isi Palazón
xG 5.74
Goals 3
-2.74
xG vs Goals
Georges Mikautadze
xG 12.42
Goals 12
-0.42
Alberto Moleiro
xG 9.55
Goals 10
+0.45
Nicolas Pépé
xG 9.36
Goals 8
-1.36
Gaat Rayo Vallecano scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rayo Vallecano scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Villarreal scoren?
39%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Villarreal scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Rayo Vallecano | Villarreal |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 92% | 100% |
| Over 1.5 | 69% | 92% |
| Over 2.5 | 36% | 58% |
| Over 3.5 | 17% | 36% |
| Over 4.5 | 6% | 17% |
| Niet gescoord | 8% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Rayo Vallecano | Villarreal |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 78% |
| Over 1.5 | 25% | 31% |
| Over 2.5 | 19% | 8% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 31% | 22% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Batalla
1.13
Tg/Wedstrijd
36
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Luíz Júnior
1.07
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Rayo Vallecano | Villarreal | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 61% | 78% |
| Over 7 | 89% | 44% | 67% |
| Over 8 | 89% | 33% | 61% |
| Over 9 | 83% | 28% | 56% |
| Over 10 | 78% | 22% | 50% |
| Over 11 | 56% | 11% | 34% |
| Over 12 | 39% | 6% | 23% |
| Over 13 | 22% | 6% | 14% |
| Over 14 | 11% | 6% | 9% |
Verwacht totaal: 5.83 + 4.03 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Rayo Vallecano
| Overall | 5.83 |
| Thuis | 6.94 |
| Uit | 4.72 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Villarreal
| Overall | 4.03 |
| Thuis | 5.39 |
| Uit | 2.67 |
Blessures & schorsingen Rayo Vallecano
I. AkhomachSpierblessure
Luiz FelipeBlessure
D. MendezKnieblessure
I. PalazonRode kaart (geschorst)
I. BalliuTwijfelachtig: Blessure
A. GarciaTwijfelachtig: Blessure
G. GumbauTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Villarreal
J. FoythAchillespeesblessure
R. VeigaGeschorst (gele kaarten)
P. CabanesTwijfelachtig: Convalescence
Topscorer – Rayo Vallecano
Jorge de Frutos
10
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Villarreal
G. Mikautadze
12
Doelpunten
6
Assists
1.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Rayo Vallecano | Villarreal | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.92 | 11.94 | 12.93 |
| Schotconversie | 7% | 16% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.72 | 4.50 | 4.61 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.19 | 7.44 | 8.32 |
| Schoten per goal | 13.54 | 6.42 | 9.98 |
| Meer dan 10,5 schoten | 75% | 50% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 69% | 47% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 61% | 33% | 47% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 31% | 41% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 22% | 33% |
| Meer dan 15,5 schoten | 36% | 19% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 69% | 64% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 53% | 47% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 28% | 31% |
| Schoten op doel 6,5+ | 19% | 22% | 21% |
Schoten per speler
Rayo Vallecano
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jorge de Frutos | 1.4 | 0.8 | 33 |
| Isi Palazón | 1.2 | 0.5 | 31 |
| Ilias Akhomach | 1.2 | 0.5 | 11 |
| F. Lejeune | 1.2 | 0.5 | 34 |
| Álvaro García | 1.1 | 0.6 | 31 |
| Pelayo Fernández | 1 | — | 1 |
| Pedro Díaz | 0.9 | 0.2 | 31 |
| A. Rațiu | 0.8 | 0.3 | 32 |
Villarreal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Etta Eyong | 2 | 1 | 3 |
| G. Mikautadze | 1.6 | 0.9 | 31 |
| P. Gueye | 1.3 | 0.4 | 28 |
| Gerard Moreno | 1.3 | 0.8 | 21 |
| N. Pépé | 1.2 | 0.7 | 35 |
| Alberto Moleiro | 1.1 | 0.6 | 35 |
| Yeremy Pino | 1 | 0.5 | 2 |
| Ayoze Pérez | 0.7 | 0.4 | 23 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
11.9
Rayo Vallecano
Villarreal
Schoten op doel
4.7
4.5
Rayo Vallecano
Villarreal
Onderlinge resultaten Rayo Vallecano - Villarreal
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/11/2025 | Villarreal - Rayo Vallecano | 4-0 | ✗ | 4 |
| 22/02/2025 | Rayo Vallecano - Villarreal | 0-1 | ✗ | 1 |
| 18/12/2024 | Villarreal - Rayo Vallecano | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/04/2024 | Villarreal - Rayo Vallecano | 3-0 | ✗ | 3 |
| 24/09/2023 | Rayo Vallecano - Villarreal | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/05/2023 | Rayo Vallecano - Villarreal | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/01/2023 | Villarreal - Rayo Vallecano | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/05/2022 | Rayo Vallecano - Villarreal | 1-5 | ✓ | 6 |
| 12/12/2021 | Villarreal - Rayo Vallecano | 2-0 | ✗ | 2 |
| 29/01/2020 | Rayo Vallecano - Villarreal | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
