VWVVV
Osasuna
Osasuna - EspanyolStatistieken, H2H & xG
VGVVW
Espanyol
Head to Head
24 wedstrijden2
Avg Goals
29%
BTTS
63%
Over 1.5
29%
Over 2.5
8%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Osasuna | Statistiek | Espanyol |
|---|---|---|
| 1.19 | ⚽ Doelpunten | 1.11 |
| 1.31 | 🥅 Tegengoals | 1.47 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.4 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 3.6 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 56% | 🤝 BTTS | 56% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 19% | 🧤 Clean sheet % | 28% |
| 19% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 13.9 |
Osasuna
36 gespeeld · 42 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVV | 0.60 |
| Thuis | WGWVV | 1.40 |
| Uit | VVGVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 50% | 11% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.89 | 2.11 |
| Voor | 1.19 | 1.67 | 0.72 |
| Tegen | 1.31 | 1.22 | 1.39 |
| BTTS | 56% | 72% | 39% |
| De '0' | 19% | 28% | 11% |
| Niet gescoord | 31% | 0% | 61% |
| xG | 1.32 | 1.61 | 1.03 |
| xG tegen | 1.48 | 1.24 | 1.71 |
Espanyol
36 gespeeld · 42 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVW | 0.80 |
| Thuis | GVGVW | 1.00 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 39% | 22% |
| Gem. goals | 2.58 | 2.39 | 2.78 |
| Voor | 1.11 | 1.11 | 1.11 |
| Tegen | 1.47 | 1.28 | 1.67 |
| BTTS | 56% | 50% | 61% |
| De '0' | 28% | 28% | 28% |
| Niet gescoord | 25% | 28% | 22% |
| xG | 1.4 | 1.51 | 1.28 |
| xG tegen | 1.51 | 1.34 | 1.69 |
Voorspellingen voor Osasuna – Espanyol
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna wint FT Resultaat | 44% | 2.26 | 1.95 | -13.74 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.75 | 3.50 | -6.56 | Nee |
| Espanyol wint FT Resultaat | 29% | 3.44 | 3.80 | +10.46 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.41 | 1.30 | -7.79 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 56% | 1.79 | 1.78 | -0.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.06 | -1.08 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.26 | 1.30 | +3.45 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.81 | 2.00 | +10.52 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.04 | 3.50 | +15.15 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.98 | 7.00 | +17.04 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.97 | 9.50 | -36.54 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 4.90 | 3.20 | -34.66 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.24 | 1.80 | -19.47 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.25 | -16.13 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.10 | -8.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.80 | +6.08 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.43 | 1.95 | -19.92 | Nee |
| BTTS & Winst Osasuna Combinatie | 23% | 4.35 | 4.66 | +7.23 | Ja |
| BTTS & Winst Espanyol Combinatie | 16% | 6.29 | 7.83 | +24.58 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.24 | -22.25 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.48 | -27.33 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 1.85 | -33.40 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.38 | -40.98 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 3.14 | -49.76 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 3.34 | +24.58 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.40 | +22.16 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 1.85 | +18.40 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.49 | +12.05 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.27 | +6.68 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.58 | 2.60 | -27.45 | Nee |
| Espanyol Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.04 | 4.33 | -14.08 | Nee |
| Osasuna scoort eerst Eerste Goal | 53% | 1.89 | 1.77 | -6.54 | Nee |
| Espanyol scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 2.52 | +5.08 | Ja |
| Osasuna wint nil Win to Nil | 21% | 4.71 | 3.30 | -29.96 | Nee |
| Espanyol wint nil Win to Nil | 13% | 7.60 | 6.50 | -14.44 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Osasuna
Advies: Double chance : Osasuna or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.80
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
1.78
THUIS-/UIT PPG
0.94
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.40
1.55
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.53
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
28%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
28%
61%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Osasuna | Espanyol | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 92% | 93% |
| Over 1.5 | 69% | 75% | 72% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 28% | 25% | 26.5% |
| Over 4.5 | 8% | 14% | 11% |
| BTTS | 56% | 56% | 56% |
| BTTS & Win | 23% | 15.9% | 19.5% |
| BTTS & Draw | 19% | 17% | 18% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 0% | 3% |
Trends
- CA Osasuna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Osasuna maakte 6 goals.
- CA Osasuna scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en wil die reeks vandaag doortrekken.
- CA Osasuna scoorde in de laatste 18 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- De laatste 4 duels van CA Osasuna eindigden telkens met 3+ goals; in de laatste 5 wedstrijden (thuis en uit) vielen in totaal 15 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van CA Osasuna scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 20 duels (56% van alle wedstrijden) met CA Osasuna.
- CA Osasuna scoorde in de laatste 4 wedstrijden en maakte 6 goals in de laatste 5 duels, dus de kans is groot dat ze ook vandaag trefzeker zijn.
Trends
- RCD Espanyol pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die 5 en 3 goals in totaal.
- RCD Espanyol heeft het voorin lastig: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- Bij RCD Espanyol eindigde slechts 1 van de laatste 5 duels in BTTS en ze wonnen 1 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in 20/36 wedstrijden viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
W
G
W
V
V
Vorm – Uit
0.2
V
G
V
V
V
Osasuna
Osasuna
1 - 2
Atlético Madrid
Osasuna
1 - 2
FC Barcelona
Osasuna
2 - 1
Sevilla
Osasuna
1 - 1
Real Betis
Osasuna
1 - 0
Girona
Espanyol
Sevilla
2 - 1
Espanyol
Rayo Vallecano
1 - 0
Espanyol
FC Barcelona
4 - 1
Espanyol
Real Betis
0 - 0
Espanyol
Mallorca
2 - 1
Espanyol
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 17.91
Goals 17
-0.91
Raúl García de Haro
xG 7.42
Goals 7
-0.42
Rubén García
xG 3.18
Goals 2
-1.18
xG vs Goals
Kike García
xG 8.97
Goals 7
-1.97
Pere Milla
xG 8.52
Goals 7
-1.52
Roberto Fernández Jaén
xG 8.13
Goals 6
-2.13
Gaat Osasuna scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Osasuna scoort.
28%
clean sheet uit
Gaat Espanyol scoren?
28%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Espanyol scoort.
78%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Osasuna | Espanyol |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 92% |
| Over 1.5 | 69% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 28% | 25% |
| Over 4.5 | 8% | 14% |
| Niet gescoord | 6% | 8% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Osasuna | Espanyol |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 81% | 72% |
| Over 1.5 | 39% | 56% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 4% | 8% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 19% | 28% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Sergio Herrera
1.26
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Dmitrović
1.47
Tg/Wedstrijd
53
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Osasuna | Espanyol | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 94% | 89% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 44% | 50% | 47% |
| Over 9 | 22% | 44% | 33% |
| Over 10 | 6% | 33% | 20% |
| Over 11 | 6% | 22% | 14% |
| Over 12 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 3.58 + 4.81 = 8.4
Hoekschoppen analyse
Osasuna
| Overall | 3.58 |
| Thuis | 4.28 |
| Uit | 2.89 |
Verwacht totaal
8.4
hoekschoppen
Espanyol
| Overall | 4.81 |
| Thuis | 5.28 |
| Uit | 4.33 |
Blessures & schorsingen Osasuna
R. MoroTwijfelachtig: Blessure
V. MunozTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Espanyol
J. PuadoKnieblessure
C. NgongeTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
17
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Espanyol
Kike García
7
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Osasuna | Espanyol | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.53 | 12.67 | 12.10 |
| Schotconversie | 10% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.83 | 4.08 | 3.96 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.69 | 8.58 | 8.14 |
| Schoten per goal | 9.65 | 11.40 | 10.53 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 47% | 52% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 47% | 49% |
| Meer dan 12,5 schoten | 42% | 44% | 43% |
| Meer dan 13,5 schoten | 36% | 44% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 31% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 19% | 25% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 53% | 50% | 52% |
| Schoten op doel 4,5+ | 39% | 39% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 14% | 14% |
Schoten per speler
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.4 | 1.1 | 35 |
| Víctor Muñoz | 1.6 | 0.9 | 33 |
| Raúl García | 0.9 | 0.6 | 34 |
| Lucas Torró | 0.6 | 0.2 | 32 |
| Rubén García | 0.6 | 0.3 | 33 |
| Aimar Oroz | 0.5 | 0.1 | 29 |
| Catena | 0.4 | 0.1 | 33 |
| V. Rosier | 0.4 | 0.1 | 29 |
Espanyol
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Javi Puado | 1.5 | 0.9 | 10 |
| Pere Milla | 1.5 | 0.6 | 31 |
| Kike García | 1.4 | 0.7 | 35 |
| C. Ngonge | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Roberto Fernández | 1.2 | 0.6 | 36 |
| Edu Expósito | 0.9 | 0.4 | 34 |
| L. Cabrera | 0.8 | 0.3 | 35 |
| Carlos Romero | 0.7 | 0.3 | 34 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
12.7
Osasuna
Espanyol
Schoten op doel
3.8
4.1
Osasuna
Espanyol
Onderlinge resultaten Osasuna - Espanyol
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 31/08/2025 | Espanyol - Osasuna | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/05/2025 | Osasuna - Espanyol | 2-0 | ✗ | 2 |
| 14/12/2024 | Espanyol - Osasuna | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/02/2023 | Espanyol - Osasuna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/10/2022 | Osasuna - Espanyol | 1-0 | ✗ | 1 |
| 08/05/2022 | Espanyol - Osasuna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 14/08/2021 | Osasuna - Espanyol | 0-0 | ✗ | 0 |
| 17/01/2021 | Espanyol - Osasuna | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/03/2020 | Osasuna - Espanyol | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/12/2019 | Espanyol - Osasuna | 2-4 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 36 | 25 | 5 | 6 | 72 | 33 | +39 | 80 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 36 | 11 | 12 | 13 | 55 | 56 | -1 | 45 |
| 9 | Rayo Vallecano | 36 | 10 | 14 | 12 | 37 | 43 | -6 | 44 |
| 10 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 11 | Valencia | 36 | 11 | 10 | 15 | 39 | 51 | -12 | 43 |
| 12 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 13 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Girona | 36 | 9 | 13 | 14 | 38 | 53 | -15 | 40 |
| 17 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 18 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 36 | 6 | 11 | 19 | 26 | 56 | -30 | 29 |
